Skocz do zawartości

Chiny atakują - Baic


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.12.2023 o 19:56, Rado_ napisał(a):

nie zrewolucjonizuje :rzygi: 

 

to jest tak kurde szpetne że ssangyong rodius zaczyna mnie sie podobać :serducha: 

 

 

a poważnie  - z boku linie płyną jak u Salvatore

z przodu - tu nie ma dramatu -pomijajac grill 

z tyłu - co to [kurza twarz] jest  - cytując klasyka ;] (troche przesadzam ale patrz na znaczki ) 

wnetrze :rzygi: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2023 o 10:44, zejk napisał(a):

Dla nas tak, pamiętaj, że to forum motoryzacyjne i "MY" mamy tzw. pojęcie, bo się tym od lat interesujemy. Dla przeciętnego Kowalskiego, który traktuje samochód jak sprzęt AGD to będzie miało małe znaczenie albo i w cale. Popatrzy na zasadzie: ładny? Ładny. Podoba mi się i fajny kolor do tego, kupuję.

Ludzie robią doktoraty wydając 500 zł na telefon, a myślisz, że wydadzą 80k, bo ma ładny kolor? Nie spojrzą na oceny NCAP, nie sprawdzą alternatyw, nie popatrzą na sieć serwisów? Nie pomyślą o ewentualnej odsprzedaży (tu akurat moze nie być źle)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie robią doktoraty wydając 500 zł na telefon, a myślisz, że wydadzą 80k, bo ma ładny kolor? Nie spojrzą na oceny NCAP, nie sprawdzą alternatyw, nie popatrzą na sieć serwisów? Nie pomyślą o ewentualnej odsprzedaży (tu akurat moze nie być źle)?
Ci co siedzą na necie tak. Jest jednak trochę ludzi którzy kupują oczami. Kolejna grupa to ryzykanci oraz ci co mają węża w kieszeni i chcą wytargac okazję życia

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2023 o 11:47, wladmar napisał(a):

 

A w przypadku MG marketingowcy naciskają na to, że to brytyjska marka (tradycja), więc pewnie większość uzna, że to angielskie auto. Podobnie jak z Volvo, ludzie kupują XC40 pewnie w większości nie wiedząc, że akurat ten model to Geely że znaczkiem Volvo.

 

IMO to nie przejdzie, bo MG była na tyle niszową marką, że pamiętają ją tylko pasjonaci i znawcy. A ci nie dadzą się nabrać na chińszczyznę, raczej potraktują to jako profanację. Pozostałym MG nic nie mówi, więc równie dobrze mogli przykleić dowolny inny znaczek.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ryb napisał(a):

 

IMO to nie przejdzie, bo MG była na tyle niszową marką, że pamiętają ją tylko pasjonaci i znawcy. A ci nie dadzą się nabrać na chińszczyznę, raczej potraktują to jako profanację. Pozostałym MG nic nie mówi, więc równie dobrze mogli przykleić dowolny inny znaczek.

 

 

U nas pewnie nie, ale Brytyjczycy dadzą się nabrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fosfor napisał(a):

Ludzie robią doktoraty wydając 500 zł na telefon, a myślisz, że wydadzą 80k, bo ma ładny kolor? Nie spojrzą na oceny NCAP, nie sprawdzą alternatyw, nie popatrzą na sieć serwisów? Nie pomyślą o ewentualnej odsprzedaży (tu akurat moze nie być źle)?

Dokładnie tak to wygląda. Musisz tylko wyjść ze swojej bańki.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wujek napisał(a):

Wlasnie sprawdzilem cenniki Baic 5 wyposazony pod korek kosztuje 128k. Trzeba go na zywo zobaczyc ale IMO Swietna oferta.

byle to się nie okazało Tavrią XXI wieku ;) mam nadzieję że już tak się nie sfrajerzą

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wujek napisał(a):

Wlasnie sprawdzilem cenniki Baic 5 wyposazony pod korek kosztuje 128k. Trzeba go na zywo zobaczyc ale IMO Swietna oferta.

Wyposażony pod korek, jak to ładnie brzmi ;). Jak rozumiem to może być koniec dla takiej firmy jak BMW ;).

Jak znam chińczyków to zaraz się okaże, że wentylacja foteli jest, ale tylko pod tyłkiem i to kierowcy. Regulacja kierownicy tez jest ale tylko wąskim zakresie. Navi też jest ale ... Oczywiście to moje tylko domysły, nie ma się tak co napalać. Czas pokaże ile warte są te aute i wyposażenia. Chińczycy mają trudne zadania i innych konsumentów, już nie raz się odbili. Zobaczymy jak im teraz pójdzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sherif napisał(a):

Wyposażony pod korek, jak to ładnie brzmi ;). Jak rozumiem to może być koniec dla takiej firmy jak BMW ;).

Jak znam chińczyków to zaraz się okaże, że wentylacja foteli jest, ale tylko pod tyłkiem i to kierowcy. Regulacja kierownicy tez jest ale tylko wąskim zakresie. Navi też jest ale ... Oczywiście to moje tylko domysły, nie ma się tak co napalać. Czas pokaże ile warte są te aute i wyposażenia. Chińczycy mają trudne zadania i innych konsumentów, już nie raz się odbili. Zobaczymy jak im teraz pójdzie.

Na papierze wyglada dobrze. BMW to nie ale jak to bedzie w cenie slabo wyposazonego wozu EU to juz pewnie tak. Ja im kibicuje im wieksza konkurencja tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wujek napisał(a):

Na papierze wyglada dobrze. BMW to nie ale jak to bedzie w cenie slabo wyposazonego wozu EU to juz pewnie tak. Ja im kibicuje im wieksza konkurencja tym lepiej.

Dlatego nie ma sensu podniecać się wyposażeniem, czy tam przyspieszeniem, bo samochód ocenia się wielowymiarowo. Te opcje wyposażenia ze wspomnianym BMW mogą mieć wspólną tylko nazwę. Podobnie z przyspieszeniem jako parametr, w takich EV bardzo łatwy do wykręcenia, co wcale nie oznacza, ze auto automatycznie jeździ lepiej czy szybciej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2023 o 20:39, Maciej__ napisał(a):

 

Ciekawie to bedzie jak floty zaczna patrzec w kierunku chinskich aut.

Ale z perspektywy klientow, to tylko lepiej :ok:

 

 

Mam teraz wypożyczone na tydzień jakieś nowe MG, bardzo dobrze poskładane auto, daje poczucie klasy premium - nie ma głuchego odgłosu zamykania drzwi, nie słychać silnika na postoju, dużo lepsze wrażenia niż w nowej Corolli.

Jedyne co to koszmarnie dużo pali, nie wiem jaki tam jest silnik, jutro zerknę, wiem tylko że skrzynia ośmiobiegowa bo się bawiłem trybem ręcznym.

Spalanie mam średnie chyba 10.6, a nie przekraczam prędkości ze znaków czyli max 110-120 i to głównie trasy.

No i tragiczna obsługa klimatyzacji i audio z tableta. 

 

W Wietnamie jeździłem Vinfastem, wrzucę tu później jakąś krótką recenzję bo auta są świetne i z tego co widziałem weszli już na rynek EU, chyba nawet w Niemczech już są.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.