Skocz do zawartości

Alfa Romeo Milano


Maciej__

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, wladmar napisał(a):

 

Ja nie mam zamiaru tego kupować, ale liczę na to, że konkurencja w tym segmencie obniży ceny jak im spadnie sprzedaż i będzie większy wybór w założonym budżecie. 

 

Rowniez na to licze ;] A jak nie obnizy cen, to chociaz beda bardziej sklonni do rabatow :ok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, iwik napisał(a):

Tylko w starym tsi wymieniłeś łańcuch z napinaczem i mogłeś jeździć dalej. A puretech w momencie gdy coś sie z nim dzieje jest już trupem. 

Zmienili pasek na łańcuch, więc usunęli problem łuszczacego się paska, pewnie w to miejsce pojawi się jakiś inny fakap z łańcuchem ;]. Ale co z problemem z luzem osiowym wału w tym silniku? Nie uwierzę, że ta wersja jest lepsza póki nie zobaczę, że te silniki regularnie robią po 300 tys. km bez remontu. 

Ty rozbijasz na atomy a ja pisałem o tym, że zła opinia ciągnie się długo za produktem nawet jak już jest nieaktualna. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wladmar napisał(a):

 

Ja nie mam zamiaru tego kupować, ale liczę na to, że konkurencja w tym segmencie obniży ceny jak im spadnie sprzedaż i będzie większy wybór w założonym budżecie. 

To fakt Chińczycy z MG pokazali, że za dużo mniejsze pieniądze można zrobić ładne i dobrze wykonane wewnątrz samochody, też jestem ciekawy odpowiedzi europejskich producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, dobromir napisał(a):

To fakt Chińczycy z MG pokazali, że za dużo mniejsze pieniądze można zrobić ładne i dobrze wykonane wewnątrz samochody, też jestem ciekawy odpowiedzi europejskich producentów.

 

Odpowiedź będzie taka, że wprowadzą dodatkowe cło i inne opłaty :hehe:

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie będzie milano

 

https://www.thedrive.com/news/italy-tells-alfa-romeo-its-illegal-to-build-the-milano-in-poland

 

W skrócie jak coś powstaje poza Włochami to nie może się nazywać Milano i alfa będzie musiała zmienić nazwę ;];];]

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KJO napisał(a):

No i nie będzie milano

 

https://www.thedrive.com/news/italy-tells-alfa-romeo-its-illegal-to-build-the-milano-in-poland

 

W skrócie jak coś powstaje poza Włochami to nie może się nazywać Milano i alfa będzie musiała zmienić nazwę ;];];]

 

Tychiano będzie. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że to najbrzydsza Alfa w historii, nie dość, że mój wątek założony w styczniu skazano na banicję w nikogo nie odwiedzanym dziale, to jeszcze na koniec wtopa z nazwą modelu. Cytując klasyka - nie będzie Milano. Będzie Junior :facepalm:

 

https://www.thedrive.com/news/italy-tells-alfa-romeo-its-illegal-to-build-the-milano-in-poland

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bochumil napisał(a):

Nie dość, że to najbrzydsza Alfa w historii, nie dość, że mój wątek założony w styczniu skazano na banicję w nikogo nie odwiedzanym dziale, to jeszcze na koniec wtopa z nazwą modelu. Cytując klasyka - nie będzie Milano. Będzie Junior :facepalm:

 

https://www.thedrive.com/news/italy-tells-alfa-romeo-its-illegal-to-build-the-milano-in-poland

 

 

 

A, to juz wiem czemu mi szukajka nie znalazla i zalozylem nowy ;]

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, sdss napisał(a):

20 lat temu podobna akcja była z Fiatem Panda , pierwotnie miał być fiat Gingo.

Wtedy Renault protestował bo ponoć za bardzo nazwa kojarzyła się z  Twingo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jettison napisał(a):

A mogli nazwać fulvia 

Namawiasz żeby Lancii nazwę zawinęli -oj włoscy fani Lancii chyba by Stellantis nigdy nie wybaczyli.

Junior nie brzmi fajnie. Z historycznych nazw pasowałby Alfasud (tych co pamietają jak był fatalnej jakości, jest coraz mniej na świecie), bo to też było najmniejsze aut ow gamie. Dla draki, mogli nazwać Spider - byłoby śmiesznie :phi:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Manx napisał(a):

Namawiasz żeby Lancii nazwę zawinęli -oj włoscy fani Lancii chyba by Stellantis nigdy nie wybaczyli.

Junior nie brzmi fajnie. Z historycznych nazw pasowałby Alfasud (tych co pamietają jak był fatalnej jakości, jest coraz mniej na świecie), bo to też było najmniejsze aut ow gamie. Dla draki, mogli nazwać Spider - byłoby śmiesznie :phi:.

To chyba bez znaczenia dla dzisiejszego odbiorcy. Jacyś nieznani, randomowi producenci nazywają auta "3" i mają milionową sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2024 o 16:29, wladmar napisał(a):

Wybitnie głupia, brzmi niepoważnie. 

 

Może nie głupia, ale widać że na szybko wymyślona i ktoś podchwycił.

 

Jak mają takie nazwy wymyślać, to niech wrócą do nomenklatury liczbowej. Alfa Romeo 148 na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jettison napisał(a):

To chyba bez znaczenia dla dzisiejszego odbiorcy. Jacyś nieznani, randomowi producenci nazywają auta "3" i mają milionową sprzedaż

 

BMW nie jest takim nieznanym producentem

 

Edytowane przez PawelWaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.