Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Rzeczywiście kijowo 🥢
  2. W Szwecji generalnie #nie_ma_niczego. Kiedyś były dopłaty i podobno mają znowu być. Z tego, co wiem, to żadnej jazdy po buspasach, czy bezpłatnych parkingów. Autostrady bezpłatne dla wszystkich (ale już most do Danii najdroższy na świecie, niezależnie od napędu). A! Jest tani podatek roczny na EV - około 140 złotych, bo od spalinowych to liczą sobie całe wiadra pieniędzy.
  3. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Nigdy! Wentylacja foteli działa świetnie. Użytkowałem dziś trochę. Czułem się jakby mi dupa wystawała za okno a ciepło na zewnątrz nie było. W zimę wolę ogrzewanie, ale jak już mam... A dIekuję. Ta stara jest chińska, nowa germańska. Plan jest żeby jeździć tym 5 lat, na tyle mam 0% kredyt.
  4. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Jako, że zostało już ustalone, że elektryk nadaje się ewentualnie na drugie auto w rodzinie, to właśnie takowe dziś odebrałem. Musiałem sie telepać pociągami po te cudo do Trelleborga, to jakies 180 km ode mnie. Na szczęście dziś w południowej Szwecji byla idealna pogoda, słońce i suche drogi, więc według szwedzkich przepisów, mogłem na legalu wracać na letnich do domu. Zimówki już założone. Wrażenia pozytywne, sporo ulepszeń wzgledem starszej wersji. Wkrotce pierwsze auto w rodzinie (stara Y) zostanie sprzedane i zostaniemy tylko z drugim autem na gospodarstwie, wystarczy.
  5. No właśnie. Wedlug mnie elektryk jest świetny jako drugie auto. Ps. Jako pierwsze i trzecie też.
  6. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - BMW i MINI
    Gdyby nie przymus serwisu i trochę ułomna nawigacja, to bym teraz xpengiem jezdził. Pojemność baterii nie ma dla mnie znaczenia. Jak zasięg, zużycie pradu i proces ładowania są spoko, to bateria może mieć nawet 0,9kWh.
  7. Miałem na myśli usterki. Raczej nie do przetestowania podczas dnia czy nawet tygodnia jazdy. Ze wszystkim innym mozna żyć. Ale mieli sporo czasu, na pewno wszystko poprawili i już się tak nie psują.
  8. FSD

    HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    To akurat wina przepisów UE. Albo inaczej, wina Tesli, ze się pcha w smart summon w takich realiach prawnych.
  9. Nareszcie jakieś ID na kąciku. Jeśli mnie pamięć nie myli, to chyba dopiero drugie po moim dawnym ID4. Mam nadzieję, ze poprawili całe stado małych i wielkich baboli. Bardzo jestem ciekawy, jak się będzie sprawował. Promień skrętu wymiata.
  10. FSD

    HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    Właśnie problem polega na tym, że albo jesteś za blisko, albo za daleko. Innej możliwości nie ma.
  11. FSD

    HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    Mam taki. Nie oglądałem filmu, ale z Twojego opisu wszystko sie zgadza. Nic nie warty, używam tylko parkowania dla zabawy.
  12. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - BMW i MINI
    A Xpeng jeszcze lepszy. Czarno widzę europejskie marki.
  13. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Jak juz kupujesz EV bez opamiętania, to wpadnij do Szwecji. Zaraz będę miał Teselkę do opchnięnia. Naturalizowany Szwed bedzię płakał, jak będzie sprzedawał.
  14. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Miałem eNiro z fwd. Każde mocniejsze depniecie to zerwanie przyczepności.
  15. HelixSv odpowiedział Camel na temat - Forum EV
    Myślę że bedzie się biło z Twingo o Złotą Patelnię.
  16. W takim Xpengu system utrzymania na pasie działa płynniej i bardziej niezawodnie niż w Tesli, VW czy Kiji. Co do pozostałych punktów, to masz trochę racji.
  17. Podoba mi się. - Patent z przesuwaną kanapa. - Świetny wyglad. - Mało piano-black. Możliwe, że niedrogi (oby), bo bateria mała. https://youtu.be/JTnG6EYdNHg?si=szLaezQB8VeiOnXl
  18. 60km to raczej ze sporej górki i to w lato. w normalnej jeździe to w granicach 4km.
  19. E tam, masz rzut beretem. Żołnierzy Wyklętych w Płońskim Aldi.
  20. HelixSv odpowiedział Fili_P na temat - Renault i Dacia
    Jak ta kierownica musi się palcować... Pogięło ich z piano-black.
  21. Normalnie Janushe Manketingu Przetestuj 100 stacji ZA DARMO! ...a w drugim paragrafie, że za darmo to se możesz przetestować jedną Akcja bardzo spoko, ale komunikacja...
  22. Dziś się tym cudem przejechałem - my24 performance. Raptem ze 20 km po mieście. Wrażenia: - potężny (przy tym Y to mała popierdułka), - wygodny (super siedzenia, które mają wszystko, te kierowcy ma nawet elektryczna regulację długości siedziska - super sprawa), - dla mnie przerażająco szybki (poniżej 4 sekund do 100 km/h w aucie ponad 2,4 tony).
  23. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    ja wciskam nad lusterkiem czapkę zimową - polecam
  24. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    to coś dla: - świeżo upieczonych teslowców (#dlaczego_do_cholery_nie_ma_wskażników_za_kierownicą) - gadżeciarzy dla mnie do niczego nie potrzebny
  25. VW przestał produkować ID4 z tą małą baterią, widocznie szybko chcą się pozbyć.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.