Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Elektryki są do miasta a nie w Alpy! U Ciebie może być problem, bo do porządnego miasta daleko, no chyba, że na lawecie.
  2. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Qrka wodna! Co się tu dzieje na tym kąciku!
  3. HelixSv odpowiedział format na temat - Tesla
    Bo Hanysowy Fed uczy się od Glapińskiego
  4. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Hardcorowi EV fani ujeżdżają e-Niro.
  5. No nie wiem.. Obwodnica Londynu (miasto*) ma ponad 188 km. Większość elektryków w zimę przy 150 km/h na tempomacie tego nie przejedzie. A to tylko niecałe półtorej godziny jazdy. Bezpieczniej przyjąć, że każdy myślący odrobinę niedebil wie, że elektryki to auta dzielnicowe. * wiem, nie ma takiego miasta...
  6. O tak! Jeszcze może światła, radio i wycieraczki do tego?! Poprzewracało się ludziom w głowach od tego dobrobytu...
  7. Weź nie wyjeżdzaj tym autem z Warszawy dalej niż długość przedłużacza. Na trasy są inne elektryki, a tu czołowy wiatr albo mróz i kaplica.
  8. Ciężko to porównać do Hondy, bo ona, mimo wszystko, wygląda nowocześnie. A ten model jest wyjęty z serialu „Ulice San Francisco”.
  9. Coś takiego w kombi i bym brał. Piękny!
  10. To nie jecie obiadów co 3 godziny a w szczególności w nocy bo taniej? Wszystko pokręciłeś. Pomieszałeś jazdę EV w trasie, podczas której należy jeść obfite posiłki co 2 godziny z użytkowaniem EV koło komina, które to wymaga czekania z wtyczką pod domem na godzinę 23.00 w celu rozpoczęcia procesu ładowania i pobudki o 05.00 w celu zakończenia tegoż to procesu.
  11. Wystarczająco. Po dwóch PHEVach i jednym EV próbowałem wrócić do tradycyjnej motoryzacji (Touareg). Świetny samochód, ale wytrzymałem pół roku. Covid-EV był już zbyt zaawansowany. 🤒
  12. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    eSoul nie jest taki zły. Mniej praktyczny od eNiro, ale znacznie ładniejszy.
  13. Jak masz gdzie ładować, to elektryk. W zależności od budżetu, począwszy od używanego Leaf lub Zoe kończąc na nowej Tesli X. ...no chyba, że te pozostałe 10% to trasy 1000 km dziennie.
  14. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    KIA eNiro albo Golf GTE.
  15. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Od razu się rzucasz. Wytłumacz się i przeproś.
  16. Ja bym wolał używanego Leafa niż nową 500-tkę. Tańszy i duzo wiekszy. Niestety nie za bardzo sie znam na używkach i mechanice. Wiadomo, że najważniejsza jest bateria. Podobno w Leafach można prowizorycznie sprawdzic jej kondycję po ilości "belek" po pełnym naładowaniu. Na pewno można sprawdzić przez OBD-reader z bluetooth i app leafspy. Na Twoim miejscu pogrzebałbym w necie.
  17. Do jakiego Leafa porównujesz? Masz coś ma oku?
  18. Nigdzie nie napisałem, że w Twoich warunkach klapka z przodu jest najlepsza. Napisałem tylko swoją, popartą bogatym doświadczeniem, opinię.
  19. Klapka z przodu to najlepsze rozwiązanie. Nigdy nie ma problemu z podjechaniem do ładowarki, krótkie kable nie są straszne. Nie trzeba też myśleć, po której stronie ma się gniazdko. W zimie natomiast czasem trzeba spędzić trochę czasu na oczyszczaniu klapki ze śniegu i lodu.
  20. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    W pierwszej chwili myślałem, że to jakaś rurka to intubacji albo zabawka dla dorosłych.
  21. Oczywiście, że mam kartę i app VW We Charge! Używam jej namiętne do Ionity. Co do innych ładowarek, to nauczony doświadczeniem, nawet już nie sprawdzam, bo te stawki to są preferencyjne ale dla VW a nie klientów...
  22. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Infrastruktura
    #owłaśnietacy
  23. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Infrastruktura
    To nie zawsze chodzi o "żydowanie". Niektórzy są po prostu bardzo napaleni na EV, a możliwe też, że są użytkownicy phev, którzy nie mają możliwości ładowania w domu (wiem, że to bez sensu ale nie można tego wykluczyć).
  24. Niestety darmowa Niemiecko-Orlenowska ładowarka w Lubece jest niedziałająca, więc ładuję za euro na bardzo szybkim Aralu. Cena z ulicy na kartę to 0.69 eur Ale przez app Maingau 0.54.
  25. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Infrastruktura
    Pluginy są niestety zaprojektowane do ładowania w domu lub pod pracą. Wyjątkiem są Mercedesy z CCS.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.