Zawartość dodana przez HelixSv
-
Wybór auta miejskiego kl. B lub wyżej
zoe 500 leaf 2008 ioniq (stary) kona corsa soul i3 id3 eqa xc40 TM3 można sobie wybrać...
-
Wybór auta miejskiego kl. B lub wyżej
Ładny to trudne kryterium. Generalnie można przyjąć, że eNiro jest brzydkie, wszystko inne można przy odrobinie dobrej woli pod "ładne" podciągnąc. Jak ma być tylko dookoła komina, to wybrać najładniesze.
-
Ionity - gasimy światło
Wow! 🥳
-
„Mój elektryk” - nowe dopłaty.
Ale biurokracja...
-
Rabat na nowe BMW
Bo w handel to trzeba umnieć. Kiedyś za niemca kupowałem jakieś CD na Stadionie Dziesięciolecia w Warszawie. Złaziłem pół bazaru i wszyscy sprzdawali po 30 zlotych, więc podchodze do gościa i mówię, że biere 2 ale po 25. A on na to, że on po 20 sprzedaje. Taka historia...
-
Nowy Mercedes EQE
Jesli chodzi o ten narodowy, to śmiechy, śmiechami, ale trzeba przyznać, że jak na projekt zlecony przez obecny rząd to bardzo ładne.
-
Pierwsza laweta
bo to kiepskie forum jest 😞 ale dziękujemy za wyrozumiałość1
-
Pierwszy fajlur
Co ciekawe, takie problemy mają obie generację Zoe. Było i jest wybredne.
-
Pierwsza laweta
W zimę mój tata nosił aku od Fiata 125p do domu aby się w cieple ładował. Widocznie z elektrykami trzeba też tak robić. I to zarówno aku jak i baterie trakcyjną...
-
Pierwsza laweta
Nie wiem.
-
Pierwsza laweta
Codzienna jazda i tydzień bez ładowania? Cały kącik Ci powie, że to niemożliwe. Ładuję się od zera do 100% codziennie. Co więcej robią to na raz wszyscy mieszkańcy bloku, aż blok staje w płomieniach i wysiada prąd w całej dzielnicy. Fizyki nie oszukasz. A poważnie, to może żoną zostawiła otwarte drzwi, albo jakieś światełko... Możliwe też, że wina samochodu.
-
Pierwsza laweta
Dam Ci zaskakującą diagnozę. Jest szansa, że jest trafna. Możliwe, że jak ładowałeś samochód, to niedokładnie włożyłeś (Ty albo inny domownik) którąś z wtyczek. Na skutek powyższego Skoda całą noc się męczyła startując zasilany przez aku protokół ładowania, może nawet ładowała i przerywała i tak w kółko. Po paru godzinach aku wysiadło.
-
Nocom Niemcom
No właśnie to nie do zmierzenia jest... Teraz 19", było 20", czyli lepiej, ale bieżnik chyba gorszy, a potem jeszcze przyjdzie mróz i w trasie do Holandii będę się musiał zatrzymać 20 razy i za każdym razem jeść BigMaca...
-
Zdjęcia na ładowarkach
Znaczy prąd na SC tańszy, tak? Tak coś słyszałem, ale za bardzo się nie interesuję, bo 3 dla mi nie pasuje a Y jest za droga.
-
Zdjęcia na ładowarkach
Warszawa-Bolzano Teslą 3 LR wychodzi chyba znośnie, nie? https://abetterrouteplanner.com?plan_uuid=dec605d3-1d4a-441d-a0a5-d9d4998ea5f8 Przystanków jest więcej niż dwa ale czas ok. Można jeszcze sprawdzić przy zimowych temperaturach.
-
Nocom Niemcom
-
Zdjęcia na ładowarkach
Nie ma za co. E tam, właśnie różnorodność jest w cenie. Nie tylko na konsumpcję, ale również na siku, kawę, czy też rozprostowanie kości. Tak aby podróż też była częścią wypoczynku. Tak, albo z niemowlakiem z chora prostatą. Rozumiem, mamy inny styl podróżowania. Ja ostatnio zjechałem z autostrady w Niemczech, żeby przejechać przez jakieś miasteczko.
-
Zdjęcia na ładowarkach
To ile jesz Ty lub Twoja rodzina zależy od Twojego apetytu, bądź też apetytu Twojej rodziny. Nie ma znaczenia, jakim samochodem jedziesz. Podobno jest z innymi potrzebami fizjologicznymi. Zatrzymanie się raz na 2.5 h jest dość powszechną praktyką u rodzin z dziećmi (a nawet bez). Długodystansowi przedstawiciele handlowi (pracujący) bez dzieci jeszcze długo nie przesiądą się do EV.
-
Zdjęcia na ładowarkach
Przypomniał mi się kumpel z pracy, ile ja spędziłem czasu, aby nauczyć go postaw excela. Normalnie jak jakiś prezydent. On by taką wyprawę planował 3 tygodnie. W każdym razie. Benzyniakiem czy dieslem podróżować jest zdecydowanie łatwiej, przeważnie szybciej a czasem nawet taniej.
- Zdjęcia na ładowarkach
-
Zdjęcia na ładowarkach
-
Zdjęcia na ładowarkach
W trasie tak może być. Elektryk odbija sobie to w mieście.
-
Zdjęcia na ładowarkach
Patrząc jakie pieniądze zostały tam zainwestowane, to jest wręcz tanio.
-
ciekawa sytuacja na bramkach
Ubrać rękawice? W co?
-
Drugie auto elektryk szybciej niż zakładałem...?
Z Poloneza Atu.