Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. zoe 500 leaf 2008 ioniq (stary) kona corsa soul i3 id3 eqa xc40 TM3 można sobie wybrać...
  2. Ładny to trudne kryterium. Generalnie można przyjąć, że eNiro jest brzydkie, wszystko inne można przy odrobinie dobrej woli pod "ładne" podciągnąc. Jak ma być tylko dookoła komina, to wybrać najładniesze.
  3. Wow! 🥳
  4. Ale biurokracja...
  5. HelixSv odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    Bo w handel to trzeba umnieć. Kiedyś za niemca kupowałem jakieś CD na Stadionie Dziesięciolecia w Warszawie. Złaziłem pół bazaru i wszyscy sprzdawali po 30 zlotych, więc podchodze do gościa i mówię, że biere 2 ale po 25. A on na to, że on po 20 sprzedaje. Taka historia...
  6. HelixSv odpowiedział jaceq na temat - Forum EV
    Jesli chodzi o ten narodowy, to śmiechy, śmiechami, ale trzeba przyznać, że jak na projekt zlecony przez obecny rząd to bardzo ładne.
  7. bo to kiepskie forum jest 😞 ale dziękujemy za wyrozumiałość1
  8. HelixSv odpowiedział karax na temat - Renault i Dacia
    Co ciekawe, takie problemy mają obie generację Zoe. Było i jest wybredne.
  9. W zimę mój tata nosił aku od Fiata 125p do domu aby się w cieple ładował. Widocznie z elektrykami trzeba też tak robić. I to zarówno aku jak i baterie trakcyjną...
  10. Nie wiem.
  11. Codzienna jazda i tydzień bez ładowania? Cały kącik Ci powie, że to niemożliwe. Ładuję się od zera do 100% codziennie. Co więcej robią to na raz wszyscy mieszkańcy bloku, aż blok staje w płomieniach i wysiada prąd w całej dzielnicy. Fizyki nie oszukasz. A poważnie, to może żoną zostawiła otwarte drzwi, albo jakieś światełko... Możliwe też, że wina samochodu.
  12. Dam Ci zaskakującą diagnozę. Jest szansa, że jest trafna. Możliwe, że jak ładowałeś samochód, to niedokładnie włożyłeś (Ty albo inny domownik) którąś z wtyczek. Na skutek powyższego Skoda całą noc się męczyła startując zasilany przez aku protokół ładowania, może nawet ładowała i przerywała i tak w kółko. Po paru godzinach aku wysiadło.
  13. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    No właśnie to nie do zmierzenia jest... Teraz 19", było 20", czyli lepiej, ale bieżnik chyba gorszy, a potem jeszcze przyjdzie mróz i w trasie do Holandii będę się musiał zatrzymać 20 razy i za każdym razem jeść BigMaca...
  14. Znaczy prąd na SC tańszy, tak? Tak coś słyszałem, ale za bardzo się nie interesuję, bo 3 dla mi nie pasuje a Y jest za droga.
  15. Warszawa-Bolzano Teslą 3 LR wychodzi chyba znośnie, nie? https://abetterrouteplanner.com?plan_uuid=dec605d3-1d4a-441d-a0a5-d9d4998ea5f8 Przystanków jest więcej niż dwa ale czas ok. Można jeszcze sprawdzić przy zimowych temperaturach.
  16. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    Już jest gorzej. Rankami pojawiają się szron, więc czas na zimówki. ❄️
  17. Nie ma za co. E tam, właśnie różnorodność jest w cenie. Nie tylko na konsumpcję, ale również na siku, kawę, czy też rozprostowanie kości. Tak aby podróż też była częścią wypoczynku. Tak, albo z niemowlakiem z chora prostatą. Rozumiem, mamy inny styl podróżowania. Ja ostatnio zjechałem z autostrady w Niemczech, żeby przejechać przez jakieś miasteczko.
  18. To ile jesz Ty lub Twoja rodzina zależy od Twojego apetytu, bądź też apetytu Twojej rodziny. Nie ma znaczenia, jakim samochodem jedziesz. Podobno jest z innymi potrzebami fizjologicznymi. Zatrzymanie się raz na 2.5 h jest dość powszechną praktyką u rodzin z dziećmi (a nawet bez). Długodystansowi przedstawiciele handlowi (pracujący) bez dzieci jeszcze długo nie przesiądą się do EV.
  19. Przypomniał mi się kumpel z pracy, ile ja spędziłem czasu, aby nauczyć go postaw excela. Normalnie jak jakiś prezydent. On by taką wyprawę planował 3 tygodnie. W każdym razie. Benzyniakiem czy dieslem podróżować jest zdecydowanie łatwiej, przeważnie szybciej a czasem nawet taniej.
  20. 15 minut obok jest Ionity. Przy niewielkim abonamencie można mieć tanio i bardzo szybko.
  21. W trasie tak może być. Elektryk odbija sobie to w mieście.
  22. Patrząc jakie pieniądze zostały tam zainwestowane, to jest wręcz tanio.
  23. Ubrać rękawice? W co?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.