Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. > u mnie na stacji to 4,99 jest od 2 tygodni. > Wiec drogie macie te marketówki. > Nawet BP i Orlen po 5,03 wczoraj były. > W radyjku mówili że to nie koniec obniżek. > wiec zatankuje w przyszłym tygodniu. Na lukoilu mam 5,03...
  2. > W najbliższym lidlu wczoraj już Lubuskiego nie było, tak się ludzie rzuciły. Ja zakupy w Auchanie robię... bo ON po 4,99 dzisiaj
  3. > bo na to dajesz jeszcze kolce w zależności od grubości lodu hehheeh OK... a co z błotnikami trzeba dać dystanse na zewnątrz czy wystarczy zamiast 16" założyć 13"
  4. > Według AK to 190 koni i tak nie jedzie 190 KM u fiata to jak 75KM u VW/Audi lub 50 KM u Mercedesa
  5. > Kolce to nie problem w garażu można dorobić No tak, tylko te jakieś takie tępe
  6. > Nie, lepszy Nokian ale Fiński O ile ma kolce
  7. > To co teraz jest najlepsze na świecie? Bez gwiazdy niema jazdy Jak dala mnie to TESLA
  8. > Pewnie masz Ruskie Chińskie
  9. > również polecam nokiany Nigdy więcej nie kupie Nokianów... mam 2 i zawsze mam dylemat gdzie mam je założyć do przodu czy do tyłu... w stosunku do 2 Hankook-ów to Nokian kompletnie nie trzyma na śniegu i lodzie... jedyny + to to że sa ciche... Chyba w tym roku je wyrzucę choć mają 6 mm
  10. > Jakie opony zimowe 205/55/R16 polecacie? Stare ContWinterContact zjechałem całkowicie. Hankook W310 nie znajdziesz lepszych
  11. Mój mercedes ma 300 tyś km i mniej startą kierownice
  12. Tylko Autocraft rodzimej produkcji... szkoda $$$$ na inne zabawki bo wszyscy tną koszty Tu kup...
  13. > my ZAWSZE jak gdzies jedziemy - bierzemy paierową mapę. ja zawsze mam kompas ze sobą
  14. > Ty to masz dwie rury wydechowe , a tu to są dwa wiadra Sie nie znacie to 4,2 litrowa V8 od maseratti w Cromie wersja OTTO
  15. Pompa potrafi po 85 tyś stanąć .... ale powodem może być właśnie wiek i mały przebieg lub zły - niskiej jakości płyn w układzie chłodzenia który uszkodził uszczelnienie i rozwalił łożyska pompy
  16. A jest wersja w TDI-ku paląca 5 litrów ON/100km? U nas Kowalski do "Biedronki" ma max 5 km więc nie musi robić zakupów raz na rok... a w stanach to do hipermarketów sa autostrady 4 pasmowe wiodące przez 100 km
  17. > Dokładnie rok temu padły mi i wymieniłem je na FA Krosno. Jak na razie chodzą normalnie więc > możesz śmiało zakładać. Kup krosno... na alledrogo można spotkać sprężyny które nie mają amortyzacji na końcu ruchu i klapa wali przy otwarciu.... aż zawiasy wyrwie
  18. > Zrób mostek na przewodach. zalutuj i zaklej klejem ... będzie jak oryginał
  19. > reszta świateł działa światła cofania sprawne więc masa jest sprawdziłem przewód od wtyczki przy > bezpiecznikach aż do lampy jest przejście > Jest tam jakiś przekaźnik do lamp stopu ? A informuje ciebie o spalonych żarówkach? jeśli tak to kable/żarówki może masz niewłaściwe włożone w kosze... i blaszki robią zwarcie... jesli nie to zwarcie lub uszkodzenie komputera..
  20. > Przy upałach i klimie to dobre spalanie z takiej trasy. Spalanie w mojej Cromie obniżyło się o > około 0,4 - 0,5 litra po zainstalowaniu eco-gumek Dunlopa, weź to pod uwagę, dodatkowo zawsze > jeździłem na rozmiarze 205/55/16, co także obniża spalanie. Ja mam Hankooki K115 w moim ulubionym rozmiarze 215 /16" Dziś trasa Gdańsk okolice Łeby drogami pobocznymi i przy Vśred na poziomie 58 km/h spalanie 5,2 więc jeszcze daje radę Croma oczywiście zatankowana superrrr ON z Auchanu w Gdańsku po 5,13 zł/litr + do ON dodatkowo +150 ml olej 2T Motul + 50 ml Millers Oils Diesel Power ECOMAX
  21. > Ja od wczoraj urlopik wczoraj zrobiona trasa Warszawa-Wrocław a dzisiaj Wrocław-Karwia i tutaj > tydzień będę odpoczywał Do Karwi z Warszawy przez Wrocław.... zmień GPS-a lub kup nowa mapę zanim trafisz na Krym jadąc po bułki do biedronki Ja na razie jutro powygrzewam się w piaskach Łeby a może jednak Stilo wybiorę
  22. > Takie spalanie to mam teraz na trasach w Doblo 1.6 JTDM, które ma aerodynamikę cegły, w mojej byłej > Cromie w zasadzie zawsze mieściłem się w 5,5 litra i często nawet w okolicach 5 litrów bez > klimy. Natomiast w mieście na krótkich odcinkach Croma potrafiła spalić 9 litrów bez > zająknięcia. Widocznie TV na suficie tak mi zakłóca aerodynamikę
  23. U mnie z całej trasy spalanie 2,1 tys km wyszło 6,05 litra/100 ( Gdańsk - Poronin - (zakopane - Słowacja) - Gdańsk ) Na autostradach jazda 140 km/h według GPS-u i spalanie na poziomie 6,4 km/h pozostałych drogach w miarę spokojnie. Auto jak zwykle maksymalnie załadowane z TV na pokładzie
  24. > O widzisz, a ja wróciłem z okolic Łeby i na szczęście mam masę fajnych wspomnień. > Przez cały pobyt nie spadła ani kropla deszczu, tylko w morzu darmowa krioterapia Zazdroszczę...
  25. > w285 jest przerwanie drucika w czujniku... > ale może się mylę... > ps. > nie ma słowa "se" A "se" zobacz TU Co do kabelka to nie wiem co rozmiar tarczy miałby na rzeczy... jeśli jest wtyczka i są dwa piny to jest tak jak pisze... System ten jest pewniejszy ponieważ niezależnie czy przewód zostanie przetarty w klocku, wypadnie lub zaśniedzieje wtyczka czy też zostanie zwarty z masą pojazdu-tarczy kontrolka się zawsze zapali. Jak dla mnie najlepszym systemem to i tak ten oparty na blaszkach emitujących przeraźliwy pisk... kontrolkę można ignorować ale tego przeraźliwego pisku już nie

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.