Zawartość dodana przez PrezesAdam
-
auto dla emeryta?
Propozycja z drugiego końca skali - Audi 80 przykładowo . Myślę że w tej cenie znajdzie też jakieś A4, ale tam trochę wyższe koszta eksploatacji będą.
-
BMW i8
Na żywo robi dobre wrażenie, stylistycznie mi się podobało. Drzwi faktycznie może niepraktyczne, ale efektowne.
-
Alfa Romeo 4C
Na żywo trochę dziwnie wyglądają te przednie światła.
-
Myślał, myślał i wymyślił...
Na zdjęciu auto stoi w ASO, tam też naprawiane? Jak błotnik wycięty i prawidłowo wspawany, a układ hybrydowy nie ucierpiał (a nie widać żeby miał ucierpieć) to chyba będzie ok.
-
Ku przestrodze !!
> dlaczego cie to dziwi? bo to wątpliwa przyjemność?
-
Ku przestrodze !!
> Proszę o wyjaśnienie. > Kierownik czerwonego jechał którym pasem ( są trzy do wyboru na tym winklu DTS). > Moto zazwyczaj lecą "lewym", więc zakładam, że on tez leciał lewym > Skoro zaczęło mu autko nosić, to wnioskuje, że prędkość spora musiała być ( 120+). Lewym, przed estakadą na prostej miał 140, moto tuż za nim. Przyhamował przed wiaduktem do ok 110, ale okazało się że to za dużo na te warunki i zaliczył parę driftów. > Czy to w wyniku kontrowania z dohamowywaniem 2oo też nie wyhamowały, i uderzyły go w lewy tył No i niestety jak Saab już był wyprowadzony (przez co zwolnił) to moto przywaliło w lewy tył. Kierownik moto przeleciał na zadku przez 3 pasy i zatrzymał się razem z moto pod barierkami. Swoją drogą nie wiem co to za pomysł jeżdżenia moto w taki deszcz
-
Ku przestrodze !!
> O skodzie nic? > Wolali, że to przez nią. .. Nic o Skodzie nie było wspominane
-
Ku przestrodze !!
Rozmawiałem właśnie z kierownikiem czerwonego. On jechał pierwszy, za nim moto przyklejone do zderzaka. W zakręcie lekko mu zaczął odlatywać tył, szybka jedna, druga kontra i byłoby ok (kierownik ogarnięty ogólnie), ale moto było zbyt blisko i przyładowało mu w lewy tył.
-
TSI pod obciążeniem, czyli autostrada i ogień.
> Odcinek: 1212 km > Średnia prędkość: 107 km/h (czyli licznikowe ok. 112 km/h) > Średnie spalanie: 7,4 l To przyzwoicie
-
TSI pod obciążeniem, czyli autostrada i ogień.
> Tyle pala TDI Oczywiscie tylko wg wlascicieli. To akurat prawda
-
Bus 9-cio osobowy do 30 tys
> Witam! > Co mozecie polecic do 30 tys. zl. jezeli chodzi o busa do przewozu osob? > Auto bedzie pokonywac krotkie odcinki, ok. 70 km. dziennie (dowóz dzieci do szkoły). > Zalezy mi na jak najnizszych kosztach eksploatacji (zuzycie paliwa, awaryjnosc) Jakaś ostatnia ładna Caravelle T4 2,5 TDI, chociaż do wożenia dzieciaków to i Transporter może być ok.
-
Ogólnopolski 126p Łódź
> To widzimy się znów na misterze? Mam nadzieję
-
Mini test: Nissan Pulsar/Sylphy/Sentra[...]
-
[126p] - wreszcie remont!
Zmiana planów Będzie profanacja! Wsadzam silnik z seja, duże nitro i felgi 18'' Graty już są i czekają na montaż A tak na serio to sezon urlopowy i postęp prac niewielki...
-
Kilkugodzinne i dłuższe jazdy próbne?
> Kiedyś coś mi się obiło o uszy, ze Peugeot (chyba) oferował klientom możliwość wypożyczenia auta na > weekend (przy okazji promocji nowego modelu). Czy takie praktyki zdarzają się częściej? Peugeot RCZ był do wzięcia w tej akcji. Jak dealer nie będzie skłonny użyczyć to znajdź sobie w wypożyczalni i weź na dobę
-
Ogólnopolski 126p Łódź
> Wybiera się ktoś? Miałem plan zmieścić się z remontem do zlotu i przyjechać, ale nie ma szans tego skończyć do tej daty...
-
[hamulce] wlałem DOT4 zamiast DOT3
...sytuacja taka, że odebrałem auto (Matiza ) ze świecącą się kontrolką hamulców, stwierdziłem brak, a właściwie bardzo niski stan płynu hamulcowego, pod ręką był tylko DOT4 i taki też wlałem. Na korku od zbiorniczka napis "USE ONLY DOT3". Jest to w jakis sposób mieszalne, czy stanie się coś złego?
-
silnik 1,2 TSI 105 KM
> G..... prawda, te silnik są bardzo ekonomiczne, wystarczy poczytać jakie średnie spalanie notują > ludzie na autocentrum czy podobnych portalach. Średnia w samochodach takich jak Golf, Fabia, > Octavia itp wychodzi zwykle w okolicy 6,5 l/100 w cyklu mieszanym, a nie 8-9 jak podaje autor > wątku. Zawsze znajdzie się fascynat który ma albo pecha, albo zwyczajnie nie jeździ > ekonomicznie i każe wyrabiać innym pogląd na spalanie modelu poprzez własne doświadczenia. Wynik średni 6,5 nie jest jakimś mega osiągnięciem, nawet dla zwykłych silników. A tu chodzi o to, że producenci t.benzyn obiecują dużo niższe zużycie niż w tradycyjnych silnikach.
-
silnik 1,2 TSI 105 KM
> To gdzie ten miód? Na papierze, u eko-terrorystów i w marketingu.
-
Sens trójramiennej kierownicy
> Powiem szczerze, ze jak chyba każdy wlasciciel Passata ja również marzę o tym żeby zamienić moją > kierownicę: > Na taką: > I może kiedyś to zrobię > Pytanie było jaki sens? Nie wiem.. No po prostu ładniejsza Miałem w Passacie taką 4ro ramienną i była świetna W Toledo miałem tą z drugiego zdjęcia i w tym aucie była ok, ale ogólnie wolę 4ro ramienne
-
Sens trójramiennej kierownicy
> Wróci moda ze starych czasów - w 125p i Syrence były dwuramienne Już wraca
-
Czy jestem aż takim zawalidrogą?
> W każdym z powyższych, podczas ruszania ze świateł na arteriach dwupasmowych w trybie dla mnie > normalnym tzn. I bieg do 30-35km/h, II do ok. 55km/h (i tu już mógłbym skończyć wymieniać Miałem 3 sztuki Cifów z 1,4 90 i ZTCP to na II-gim biegu jechały do 85-90 km/h i ze świateł do tej prędkości żadne fabryczny diesel nie miał szans. Więc może trochę technika jazdy. Ale poza tym, jak tu już napisano nie przejmowałbym się tym zbytnio
-
Jakby ktoś chciał wiedzieć jak wygląda wnętrze Yarisa III...
> ... bez deski rozdzielczej, to na onecie dali fotostory > klikamy Oprócz tego obrobili w tym samym miejscu jeszcze jedną sztukę. Profi robota, prawie nic innego nie uszkodzone, niepotrzebne plastiki niemalże posegregowane na podłodze.
-
Mandat za tablicę rej. własnej roboty - przewożenie roweru
Wystarczy pod dorabianą tablicą np na ramce umieścić napis "tablica informacyjna" i myślę że to powinno rozwiązać problem.
-
Duzy dealer ....
> a gdzie jest? mozna go podejrzeć na google maps? http://www.mostva.pl/