Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mądrego miło posłuchać z wężem od lpg też tak jest
  2. mokrii odpowiedział cypajak na temat - Motokącik
    a to silnik nie wybuchnie jak sie go do 4000 rozkręci ? ile ja czasu spedziłem żeby wytłumaczyć szwagierce że niszczy silnik jeżdząc na obrotach bliskich zgasnieciu
  3. mokrii odpowiedział cypajak na temat - Motokącik
    miałem kiedyś swifta 1.3 na 2 osiągał 120 (6800rpm) 3 dochodziła do 170 wszysko zalezy od auta
  4. mokrii odpowiedział cypajak na temat - Motokącik
    tym ktorzy dają sie wyprzedzić prawym na A - zgadzam sie
  5. pochwal sie na skośnookich
  6. mokrii odpowiedział cypajak na temat - Motokącik
    następnym razem odpuść gaz i schowaj sie za tir-a ktorego własnie wyprzedzasz i tak - też debili nie trawie
  7. myślą u was jak wiadomo nie prędkość zabija tylko gwałtowne zatrzymanie tyle ze to nie na eu warunki - u nas ruch jest zbyt duzy :death: :smierc:
  8. mokrii odpowiedział bielaPL na temat - Motokącik
    jakos watpie ze za 10 bedzie to do jazdy
  9. bardziej widoczne jest to ze ta szyba jest brudna
  10. tak zdecydowanie masz problem
  11. mokrii odpowiedział ppmarian na temat - Motokącik
    nie musi patrz od 2:25
  12. mokrii odpowiedział ppmarian na temat - Motokącik
    zwróc uwage od 2:25 do 2:45 gość nie robi na 2 ręce bo nie musi - jedna wajcha to półbiegi i ta cała zabawa wczesniej - sie nagle okazuje nie miała żadnego sensu - bo była zabawą dla zabawy w eu ciezarowych masz jedna wajche i maly przełącznik na niej a tak pozatym to temat na "ciężarowe" - takie podforum mamy
  13. wszystko post nizej
  14. ile razy MarekF sie zalił ze jego nieamerykanska zona zoostawia klucz z auta (karte) w aucie i w zwiazku z tym akku sie szybko rozładowuje ?
  15. sbROO to jak juz tylko z T 200km z 3l w omedze nie robi a co dopiero w 4x4 imo lex bedzie ok
  16. klonem jest zdaje sie c-elyse ?
  17. nie wszystkie google
  18. mokrii odpowiedział volcan na temat - Kącik 4x4
    nie i mieć raczej nie bedzie u nas kangurow nie ma
  19. mokrii odpowiedział analyzer64 na temat - Seat i Cupra
    hit doskonała linia, wygląd, splendiż to nie jakaś (tfu..) skoda
  20. patrz cytat nizej a jest to bardzo proste lecisz sobie 140 i nie zjezdzasz tak jak powinienes na prawy, do tego najprawdopodobniej utrzymujesz za mały odstep dlatego nie rozumiesz
  21. ten zawor to jest korek wlewu chłodnicy silnik to j13 czy g13 skocz na http://www.klubsuzuki.pl/tam masz kompendium
  22. przebijam po autostradzie moge jechac 5kmph i nikt mi mandatu nie wlepi
  23. 140 to maxymalna dozwolona - chcesz jexdzić szybciej to w niemczech nie ma ograniczeń (gdzieniegdzie)
  24. moze i nielogiczny ale jako iz poruszam sie tez rowerem wszędzie kretyni

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.