Zawartość dodana przez mokrii
-
Sposób na dodatkowe paliwo przy tankowaniu?
mądrego miło posłuchać z wężem od lpg też tak jest
-
Dzwina sytuacja na A4
a to silnik nie wybuchnie jak sie go do 4000 rozkręci ? ile ja czasu spedziłem żeby wytłumaczyć szwagierce że niszczy silnik jeżdząc na obrotach bliskich zgasnieciu
-
Dzwina sytuacja na A4
miałem kiedyś swifta 1.3 na 2 osiągał 120 (6800rpm) 3 dochodziła do 170 wszysko zalezy od auta
-
Dzwina sytuacja na A4
tym ktorzy dają sie wyprzedzić prawym na A - zgadzam sie
-
Mały SUV/Crossover - napęd na 4 koła, automat, benzyna
jakieś 200
-
Octa II 4x4 - warto?
pochwal sie na skośnookich
-
Dzwina sytuacja na A4
następnym razem odpuść gaz i schowaj sie za tir-a ktorego własnie wyprzedzasz i tak - też debili nie trawie
- Limit km/h znow zniesli i... lud jezdzi z glowa ...
-
Z serii jakie auto?
jakos watpie ze za 10 bedzie to do jazdy
-
Problem z mocowaniem rejestratora
bardziej widoczne jest to ze ta szyba jest brudna
-
Problem z mocowaniem rejestratora
tak zdecydowanie masz problem
-
jak to ogarnąc?
nie musi patrz od 2:25
-
jak to ogarnąc?
zwróc uwage od 2:25 do 2:45 gość nie robi na 2 ręce bo nie musi - jedna wajcha to półbiegi i ta cała zabawa wczesniej - sie nagle okazuje nie miała żadnego sensu - bo była zabawą dla zabawy w eu ciezarowych masz jedna wajche i maly przełącznik na niej a tak pozatym to temat na "ciężarowe" - takie podforum mamy
-
Przycisk uruchamiania silnika zabija!
wszystko post nizej
-
Przycisk uruchamiania silnika zabija!
ile razy MarekF sie zalił ze jego nieamerykanska zona zoostawia klucz z auta (karte) w aucie i w zwiazku z tym akku sie szybko rozładowuje ?
-
Wybieramy samochód dla mnie
sbROO to jak juz tylko z T 200km z 3l w omedze nie robi a co dopiero w 4x4 imo lex bedzie ok
-
Kupujemy nowe .... Co zamiast ......
klonem jest zdaje sie c-elyse ?
-
Płaska dojazdówka 14 cali, 4x100
nie wszystkie google
-
Chevrolet Captiva
nie i mieć raczej nie bedzie u nas kangurow nie ma
-
Nowy Seat Toledo
hit doskonała linia, wygląd, splendiż to nie jakaś (tfu..) skoda
-
Zjeżdżanie przed TIRa na autostradzie
patrz cytat nizej a jest to bardzo proste lecisz sobie 140 i nie zjezdzasz tak jak powinienes na prawy, do tego najprawdopodobniej utrzymujesz za mały odstep dlatego nie rozumiesz
- Co to za zawór? Związek z dławieniem? (Ignis)
-
Zjeżdżanie przed TIRa na autostradzie
przebijam po autostradzie moge jechac 5kmph i nikt mi mandatu nie wlepi
-
Zjeżdżanie przed TIRa na autostradzie
140 to maxymalna dozwolona - chcesz jexdzić szybciej to w niemczech nie ma ograniczeń (gdzieniegdzie)
-
Zagwozdka dotycząca pierwszeństwa przejazdu
moze i nielogiczny ale jako iz poruszam sie tez rowerem wszędzie kretyni