Zawartość dodana przez mokrii
-
Hultaj Coupe z 98r jadę oglądać
> O, znalazł się fanboj. > Zatem nauczaj, co takiego jest ciekawego w tym oto silniku, że opłaca się go wswapować do hultaja > coupe? Ile przy takiej mocy ten hultaj będzie robił 100? 8 sekund? 2.0 140kM robi w 8
-
Hultaj Coupe z 98r jadę oglądać
> Zgrozo, tyle pojemności i całe 172 konia? zerknij na japonczyki jeden z forumowiczow kupil hultaja 3.0 140kM
-
Hultaj Coupe z 98r jadę oglądać
> Tam się da jakiś w miarę sensowny silnik wswapować? 2.7 v6
-
Koniec T2
> W Brazylii zakończyli produkcję T2 Kombi. > Żródło > Nie powiem, taką wersję pożegnalną chętnie bym przygarnął na wakacyjne wyjazdy to sie nazywa minimalistyczna deska http://lh4.ggpht.com/-pPMIYYQWckk/Ug6WND...55B2%25255D.jpg link bo focia jest nawet na standarty tego kacika ogromna
-
Mini test: Nissan Pulsar/Sylphy/Sentra[...]
> Białe, widoczne w dzień i nierażące nocą, zegary mam w Golfie z 2009 roku. Uważam, że to nic > nowego, ani niezwykłego. > mar00ha bo to nie jest nic nowego nissan ma biale zegary od lat70 pewnie
-
Kupno samochodu wez OC i badań technicznych
> Witam, mam na oku samochód. Niestety badania się skończyły i OC skończyło się w 07/2013. w dniu zakupu kupujesz tez polise na to auto i masz problem z glowy SKP zajezdzasz i jak przejdzie to ok jak nie przejdzie to albo dostaniesz kwit na 7 dni ( uwaga auto na lawete) i do mechanika albo masz problem z glowy
-
Mini test: Nissan Pulsar/Sylphy/Sentra[...]
> A co takiego niezwykłego w zegarach i podświetleniu? > mar00ha jezdziles jakims nissanem ? zegary jak widac sa na bialo i to moze powodiwac złudne wrazenie ze bedą razic nocą, "otóż nie Marianie, OTÓŻ NIE ! "
-
Co to za kontrolka?
> Włosi chyba mają tak do siebie- w stilo jest taka ilość kontrolek tylko sporo rzeczy brak nie tylko włosi - w starym swifcie byla np kontrolka rezerwy - niepodlaczona
-
Sprzedaz na swiecie w 2012 - Top 1,000 - Asia dominuje...
> Zaraz, czy ktos tu nie kupowal ostatnio, Fred77? idea to nie palio ani palio weekend tylko punto
-
Sens zmiany auta na nowsze ?
> Od jakiegos czasu nurtuje mnie nastepujacy problem... to nie problem masz kaprys albo zblizasz sie do jakiejs daty albo ci sie znudzilo kup sobie zabawke !
-
Dziewięć
wyedytuj bo cie mar00cha na wczasy wysle ! a i nie fejspalmuj tylko przyjmij do wiadomosci ze ploak zna sie na wszystkim i gdyby mu nawet predstawiono cale tomy dowodow, to on wie lepiej
-
Co o tym sadzicie ?
> Wszystkie? Czyli jakie? a skad mam wiedziec jakie ? ja tylko oddaje i co roku pobieraja dodatkowa probke do badan, jak pytalem o jakie badania chodzi to zostalem poinformowany ze "wszystkie" zadzwon do rckik jak chcesz wiedziec dokladnie > Poza tym piszesz ze minimum raz na rok. Czyli nie przy kazdym oddawaniu krwi? przy kazdym jest pobierana krew do badan, raz na rok pobieraja znacznie wiecej
-
Co o tym sadzicie ?
> Pełnych wszystkich badań krwi się nie robi. robi sie minimalnie raz na rok
-
Co o tym sadzicie ?
> No on wie kiedy to się stało, opowiadał kiedyś ale bajdurzył nie będę. Wiem że trudno się zarazić, > no ale jak widać stało się... > U mnie natomiast zrodziła się jakaś psychiczna niechęć, ot nie potrafię się odblokować. predzej u dentysty czy na jakims glupim zabiegu w rckik wszystko jest jednorazowe
-
Nowe auto dla kobiety do 40 tyś
> Nie wybieram jej tylko chce coś zaproponować więcej niż Corsa która jako jedyna oglądała w salonie ale w pierwszym poscie napisales ze fiaty odpadaja
-
Dziewięć
> http://blog.caranddriver.com/wp-content/uploads/2013/07/06-2_ZF_9HP_cut.jpg - uwaga olbrzymi > obrazek!!! > Czyli nowa skrzynia biegów ZF to zaczyna byc zabawne jeszcze troche i bedziesz jezdzil lexem (ja nie, mmnie nie stac) ktory do rozpedzenia sie do 40kmph "zuzyje" 6 czy 7 biegow jakby jeszcze wydawala taka skrzynka dzwieki jak stary ikarus to juz by byl wypas
-
Trwałośc amortyzatorów
> Na ile kkm oceniacie w samochodzie średniej klasy, jeżdżącym głownie w polskim mieście po wiadomo > jakich drogach? wymmienilem kilka dni temu - auto wyraznie lepiej reaguje na skret, przestalo plywac, przy przyspieszaniu nie traci trakcji, przebieg 115kkm i 14 lat na skp wychodzilo 80%
-
galka do zmiany biegow NIEOSIAGALNA?
> 34 zł siadaj pała : Quote: 6-biegowa skrzynia reczna
-
Czy jestem aż takim zawalidrogą?
> wawa - miałem puga 107, 1.0 68 KM, każde TDI przegrywało na jedynce, bo na 1 mogłem ciągnąć do > 50km/h, jak wrzucał 2 to odjeżdżałem już > a na serio, olewasz i już pffffff............... swift 1.3 68km na 1 cignal do 70kmph a na drugim do 120 kmph wielokrotnie testowane niestety powyzej 140kmph juz wcale nie ciagnal
-
Czy jestem aż takim zawalidrogą?
> Ich kierowcy niekoniecznie się z kimkolwiek > ścigają. Ot, jadą sobie średnio dynamicznie. A że wychodzi szybko... Cóż. nu nu nu ja jadac srednio dynamicznie 100hp lanosem zwykle jestem dokladnie w tym samym mejscu co posadacze tdi hdi inne di
-
Suzuki Alto-warto?
> Przyznam, że nie znam. Można gdzieś przeczytać historię? Z mojego punktu widzenia suzukiklub jest > bardziej aktywnym forum to trzeba bylo byc w klubie/ach od poczatku ale w skrocie admin suzuki klub stwierdzil ze to jest jego pole i tylko on ma prawo zadne argumenty nt rozwoju strony itd nie dzialaly mocno pozarl sie z kilkoma modami ktorzy chcieli bardziej postepowo dzialac wten sposob powstal klubsuzuki.pl ktory to jest w tej chwili stowarzyszeniem i ma wsparcie suzuki polska sam tez juz w tamtym czasie nie bylem stalym urzyszkodnikiem i w tej chwili nie naleze do stowarzyszenia ale mam tam kilku znajomych a i czasem na ich zlotach sie pojawiam
-
[e39] Może ktoś ocenić zdjęcia ?
> 2001 ma już > 143Ps (pojemność bodajże już 2L tam jest) i daje radę a do tego jest dość ekonomiczny. Ci co > mieli porównanie twierdzą że lepiej jedzie niż dawna 320 R6 150Ps. to 4 cylindry ?
-
Nowa Impreza?
> Ale właśnie w tej pokrace jest piękno. Jakby mnie było stać, jeździłbym starym 22B. tyle ze 22b wyglada cudnie a nastepne modele juz niekoniecznie
-
Cena żarówki H15
> Na razie świecą od nowości, czyli już ponad 4 lata. > mar00ha 4 lata to moze byc 10kkm lub 100kkm
-
Mini test:Kia Optima 2.4l GDI-wersja bieda-z dedykacja dla..
> za 1500 się nie da przeżyć więc to niemożliwe. znam takich