Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > O, znalazł się fanboj. > Zatem nauczaj, co takiego jest ciekawego w tym oto silniku, że opłaca się go wswapować do hultaja > coupe? Ile przy takiej mocy ten hultaj będzie robił 100? 8 sekund? 2.0 140kM robi w 8
  2. > Zgrozo, tyle pojemności i całe 172 konia? zerknij na japonczyki jeden z forumowiczow kupil hultaja 3.0 140kM
  3. > Tam się da jakiś w miarę sensowny silnik wswapować? 2.7 v6
  4. > W Brazylii zakończyli produkcję T2 Kombi. > Żródło > Nie powiem, taką wersję pożegnalną chętnie bym przygarnął na wakacyjne wyjazdy to sie nazywa minimalistyczna deska http://lh4.ggpht.com/-pPMIYYQWckk/Ug6WND...55B2%25255D.jpg link bo focia jest nawet na standarty tego kacika ogromna
  5. > Białe, widoczne w dzień i nierażące nocą, zegary mam w Golfie z 2009 roku. Uważam, że to nic > nowego, ani niezwykłego. > mar00ha bo to nie jest nic nowego nissan ma biale zegary od lat70 pewnie
  6. > Witam, mam na oku samochód. Niestety badania się skończyły i OC skończyło się w 07/2013. w dniu zakupu kupujesz tez polise na to auto i masz problem z glowy SKP zajezdzasz i jak przejdzie to ok jak nie przejdzie to albo dostaniesz kwit na 7 dni ( uwaga auto na lawete) i do mechanika albo masz problem z glowy
  7. > A co takiego niezwykłego w zegarach i podświetleniu? > mar00ha jezdziles jakims nissanem ? zegary jak widac sa na bialo i to moze powodiwac złudne wrazenie ze bedą razic nocą, "otóż nie Marianie, OTÓŻ NIE ! "
  8. mokrii odpowiedział fred77 na temat - Motokącik
    > Włosi chyba mają tak do siebie- w stilo jest taka ilość kontrolek tylko sporo rzeczy brak nie tylko włosi - w starym swifcie byla np kontrolka rezerwy - niepodlaczona
  9. > Zaraz, czy ktos tu nie kupowal ostatnio, Fred77? idea to nie palio ani palio weekend tylko punto
  10. > Od jakiegos czasu nurtuje mnie nastepujacy problem... to nie problem masz kaprys albo zblizasz sie do jakiejs daty albo ci sie znudzilo kup sobie zabawke !
  11. mokrii odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    wyedytuj bo cie mar00cha na wczasy wysle ! a i nie fejspalmuj tylko przyjmij do wiadomosci ze ploak zna sie na wszystkim i gdyby mu nawet predstawiono cale tomy dowodow, to on wie lepiej
  12. mokrii odpowiedział woj_s na temat - Motokącik
    > Wszystkie? Czyli jakie? a skad mam wiedziec jakie ? ja tylko oddaje i co roku pobieraja dodatkowa probke do badan, jak pytalem o jakie badania chodzi to zostalem poinformowany ze "wszystkie" zadzwon do rckik jak chcesz wiedziec dokladnie > Poza tym piszesz ze minimum raz na rok. Czyli nie przy kazdym oddawaniu krwi? przy kazdym jest pobierana krew do badan, raz na rok pobieraja znacznie wiecej
  13. mokrii odpowiedział woj_s na temat - Motokącik
    > Pełnych wszystkich badań krwi się nie robi. robi sie minimalnie raz na rok
  14. mokrii odpowiedział woj_s na temat - Motokącik
    > No on wie kiedy to się stało, opowiadał kiedyś ale bajdurzył nie będę. Wiem że trudno się zarazić, > no ale jak widać stało się... > U mnie natomiast zrodziła się jakaś psychiczna niechęć, ot nie potrafię się odblokować. predzej u dentysty czy na jakims glupim zabiegu w rckik wszystko jest jednorazowe
  15. mokrii odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    > Nie wybieram jej tylko chce coś zaproponować więcej niż Corsa która jako jedyna oglądała w salonie ale w pierwszym poscie napisales ze fiaty odpadaja
  16. mokrii odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    > http://blog.caranddriver.com/wp-content/uploads/2013/07/06-2_ZF_9HP_cut.jpg - uwaga olbrzymi > obrazek!!! > Czyli nowa skrzynia biegów ZF to zaczyna byc zabawne jeszcze troche i bedziesz jezdzil lexem (ja nie, mmnie nie stac) ktory do rozpedzenia sie do 40kmph "zuzyje" 6 czy 7 biegow jakby jeszcze wydawala taka skrzynka dzwieki jak stary ikarus to juz by byl wypas
  17. > Na ile kkm oceniacie w samochodzie średniej klasy, jeżdżącym głownie w polskim mieście po wiadomo > jakich drogach? wymmienilem kilka dni temu - auto wyraznie lepiej reaguje na skret, przestalo plywac, przy przyspieszaniu nie traci trakcji, przebieg 115kkm i 14 lat na skp wychodzilo 80%
  18. > 34 zł siadaj pała : Quote: 6-biegowa skrzynia reczna
  19. > wawa - miałem puga 107, 1.0 68 KM, każde TDI przegrywało na jedynce, bo na 1 mogłem ciągnąć do > 50km/h, jak wrzucał 2 to odjeżdżałem już > a na serio, olewasz i już pffffff............... swift 1.3 68km na 1 cignal do 70kmph a na drugim do 120 kmph wielokrotnie testowane niestety powyzej 140kmph juz wcale nie ciagnal
  20. > Ich kierowcy niekoniecznie się z kimkolwiek > ścigają. Ot, jadą sobie średnio dynamicznie. A że wychodzi szybko... Cóż. nu nu nu ja jadac srednio dynamicznie 100hp lanosem zwykle jestem dokladnie w tym samym mejscu co posadacze tdi hdi inne di
  21. mokrii odpowiedział lukash4 na temat - Skośnookie
    > Przyznam, że nie znam. Można gdzieś przeczytać historię? Z mojego punktu widzenia suzukiklub jest > bardziej aktywnym forum to trzeba bylo byc w klubie/ach od poczatku ale w skrocie admin suzuki klub stwierdzil ze to jest jego pole i tylko on ma prawo zadne argumenty nt rozwoju strony itd nie dzialaly mocno pozarl sie z kilkoma modami ktorzy chcieli bardziej postepowo dzialac wten sposob powstal klubsuzuki.pl ktory to jest w tej chwili stowarzyszeniem i ma wsparcie suzuki polska sam tez juz w tamtym czasie nie bylem stalym urzyszkodnikiem i w tej chwili nie naleze do stowarzyszenia ale mam tam kilku znajomych a i czasem na ich zlotach sie pojawiam
  22. > 2001 ma już > 143Ps (pojemność bodajże już 2L tam jest) i daje radę a do tego jest dość ekonomiczny. Ci co > mieli porównanie twierdzą że lepiej jedzie niż dawna 320 R6 150Ps. to 4 cylindry ?
  23. mokrii odpowiedział RSSSS na temat - Motokącik
    > Ale właśnie w tej pokrace jest piękno. Jakby mnie było stać, jeździłbym starym 22B. tyle ze 22b wyglada cudnie a nastepne modele juz niekoniecznie
  24. mokrii odpowiedział Polarny na temat - Motokącik
    > Na razie świecą od nowości, czyli już ponad 4 lata. > mar00ha 4 lata to moze byc 10kkm lub 100kkm
  25. > za 1500 się nie da przeżyć więc to niemożliwe. znam takich

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.