Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

Quote:

Witam

Mam do sprzedania w 100% odrestaurowaną NYSE 522 przerobioną na limuzynę, wraz z całym BIZNESEM na który składają się:

-strona internetowe

-domena "nysalubieto.pl"

- VIPowski numer tel: 666 2 666 00

-dwa komplety środka (biały ślubny ,czarny imprezowy)

-dwa komplety szklanek, kieliszków do wódki, kieliszków do szampana

- zewnętrzne kraty

- odblaskowe magnesówki w policyjnej czcionce i kolorystyce


58142653.th.jpg 32817113.th.jpg 85435341.th.jpg 14827796.th.jpg

Quote:

- Komfortowo pomieści 8 osób, jeździliśmy nawet w 10!

-KLIMATYZACJA!

-Skórzane kanapy w kolorze białym na śluby i czarnym na imprezy

- Dwa podświetlane bary z 3 coolerami

- LCD, na którym możesz wyświetlić filmy, zdjęcia, teledyski

-Wzmacniacz GROUN ZERO

-4 trójdrożne głośniki JBL 350 WATT mocy każdy

-Oświetlenie wewnętrzne RGB (32 programy) barów i lustrzanego sufitu oraz białe podświetlenie podłogi

-Oświetlenie zewnętrzne: obrysówki szyb i oświetlenie podwozia

-Dla zapaleńców w środku policyjny kogut J

-W zalezności od okazji dorzucamy policyjne kraty na okna oraz tematyczne magnesówki (kawalerskie/panieńskie


---> allegro ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> NYSE zbudowałem w celach zarobkowych

> NYSA premierę miała 11.07.2011

> Kokosów chyba w tym czasie nie zarobiła-chyba, że sama sprzedaż była celem

Wiesz ale to jest tak że każdy ma swoje marzenie...Być może koleś zrealizował swoje, wpakował masę kasy ( i nawet jestem skłonny uwierzyć w kilkadziesiąt kawałków) po czy stwierdził że to nie to i sprzedaję.

Czy pchnie ją za te pieniądze....szczerze wątpię, gdybym miał tyle luźnej gotówki zrealizowałbym własny projekt, też jedyny, niepowtarzalny i....nikt później nie chciałby go kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boje_sie.gif

fiat1k.jpg

fiat2.jpg

fiat3p.jpg

Quote:

Witam! Mam dziś do sprzedania dosyć ciekawy i rzadki samochód, mianowicie Fiata 128 3p (lekko dotuningowanego). Pierwotnie napędzany był silnikiem 1.1 obecnie znajduje się swap z Fiata Uno Turbo ie. (ok.7,5 s do setki przy masie 820kg). Samochód mam od dwóch lat, służył mi do „zabawy” na wodorze (Elektroliza wody-HHO). Przejechałem nim ok. 300km, a wolnych chwilach wymieniłem , zrobiłem:

Silnik (kondycje oceniam na dobry +)

-Nowe katalogowe świece NGK, przewody

-Nowa pompa wody, płyny Borygo, Castrol 10w40, filtry.

-Rozrząd ma przejechane ok.5 tyś km

-Zamontowana regulacja doładowania oraz Bllow off

Nadwozie

-Nowe felgi, opony 15 cali o profilu 50 (przejechane jw.), dystanse, przegub prawy.

-Nowe tarcze hamulcowe zmienione z 220 na 257 mm od Fiata Bravo+ klocki i płyn, nowe przewody ham.

-Zawieszenie przednie gwintowane, tył przerobiony na Mc Person

-Przednia maska i boki zrobione z tworzywa sztucznego, środek posiada klatkę bezpieczeństwa, wzmocnione nadwozie. Drzwi niestety otwierane z pilota;(

- Lakier położony w zeszłym roku( do kilku poprawek)

I zapewne wiele innych rzeczy o których teraz nie sposób wymienić. Do samochodu dorzucam 4 koła zimowe(chociaż tym się w zimę nie lata), przednią i boczne szyby, turbinę w dobrym stanie, kolektor ssący (możliwość wstawienia „dopalacza” hhoJ) i inne. Wszelkie inne informacje pod telefonem 505-930-491


---> Allegro ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiele policyjnych polonezów miało zwykłe cywilne motory.

Owszem, ale ten nie musi być tym jednym z wielu ok.gif Bo jeśli np. ma 2.0 SOHC z Forda to byłby bardzo ciekawy egzemplarz... Ponoć te silniki były głównie w policyjnych Polonezach w tym okresie, więc kto wie, może to jeden z nich wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki emblemat...

1718679154.jpg

... nie jest rzadkością na Allegro, ale jest mocno w cenie ok.gif

Przez moje ręce przewinęły się takie ze trzy, w różnych stanach zachowania, z czego jeden "podróba".

Ceny na prawdę ładnych dochodzą do 300zł a czasem nawet i przekraczają cfaniaczek.gif

Ale ta aukcja już na prawdę wpędza w zwątpienie icon_rolleyes.gif

--> 454zł icon_eek.gif

TO JEST CHORE sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

> Co to za patent?

> --> allegro

normalny dość popularny na pewno w latach 90-tych jeden uchwyt 2 wycieraczki na ramieniu. Nie wiem jak to się sprawowało, ale sporo samochodów z tym jeździło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co to za patent?

> --> allegro

Miałem kiedyś taką hybrydę w 126p rodziców i moim zdaniem przerost formy nad treścią chodź jako ciekawostka przyrodnicza czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> normalny dość popularny na pewno w latach 90-tych jeden uchwyt 2 wycieraczki na ramieniu. Nie wiem

> jak to się sprawowało, ale sporo samochodów z tym jeździło.

Dokładnie to samo chciałem napisać wink.gif

w każdym bądź razie było to widoczne na drogach wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.