Skocz do zawartości

Gieda Opla Kwiecień-Maj-Czerwiec 2011


Darek_mat

Rekomendowane odpowiedzi

Link do poprzedniego wątku giełdowego

Ogłoszenie musi posiadać w temacie rodzaj transakcji (np. sprzedam , kupię [K], zamienię [Z]) oraz czego dotyczy (np. Silnik X16XEL).

Ważny aby rozmiar zdjęcia nie przekraczał rozdzielczości 640x480 ponieważ będzie się forum 'rozjeżdzać'.

Ogłoszenia bez ceny wylatują od razu podobnie jak tylko linki do np. Allegro

Nowi użytkownicy, którzy chcieli by coś sprzedać/kupić proszeni są o podanie chociaż kliku podstawowych danych w profilu.

Wątek giełdowy będzie zmieniał się co miesiąc lub dwa w zależności od ilości ogłoszeń, stary będzie zamykany, w nowym będzie link do ogłoszeń z poprzedniego wątku giełdowego.

Wszelkie dyskusje w tym wątku są zabronione, o dokładne informację pytamy się na privie.

Chroniczne nie stosowanie się do wyżej wymienionych zasad skutkuje banem

Prosiłbym również aby ogłoszenia były odpowiedzią na ten post.

Za treść i zgodność z rzeczywistością ogłoszeń odpowiadają osoby zamieszczające ogłoszenie!!!

UWAGA WAŻNE!!!

W związku z tym że forum AK się rozrasta i nie zawsze trafiają tutaj osoby do końca uczciwe a My (użytkownicy) nie jesteśmy w stanie wszystkich skontrolować lub poznać osobiście, więc apelujemy do wszystkich abyście uważali na wasze rozliczenia finansowe, niestety otrzymujemy sygnały że nie wszyscy rozliczają się uczciwie a Administarcja i Moderatorzy nie mają na to wpływu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód jeździł ze mną od nowości, wszystkie zmiany dokonywałem z pomocą autokącika, w archiwach

> pewnie można trochę znaleźć na temat tego samochodu - pora się rozstać...

> Cena 7 800 PLN (oczywiście do negocjacji).

> >>>LINK ALLEGRO

Nowa cena, oczywiście do negocjacji - 5 900 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam swoja Vectre B z 1998 roku 1.6 16V przebieg 180000 km sedan kolor ciemny zielony metalik.Autko w 90% w oryginalnym lakierku jedyne elementy które były malowane to przedni prawy błotnik z przejściem na drzwi.W aucie wymieniłem tuleje z tyłu i drążki kierownicze.Auto osobiście sprowadziłem z Niemiec trzy lata temu do autka dostałem książkę serwisowa i wydruki z przeglądów niemieckich na których przebieg jest odnotowany.Auto w stanie dobrym nie stwarzające problemów w okresie eksploatacji. Dla zainteresowanych fotki na maila.

Cena 7000zł kontakt [email protected] lub tel. 665044441

Wyposażenie:

Abs

Klima

Aluminiowe felgi

Elektryka szyb i luster

Mid

Poduszki powietrzne X4

Centralny zamek

itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonane metodą cięcia laserowego ze stali czarnej o grubości 10 mm.

Cena:

do 2.0 8V - (C20NE i podobne) - 85 zł

do 1.8 - 2.0 - 2.2 16V (C18XE i pokrewne) - 90 zł

Moje allegro

Uwaga! Bonus dla Kącikowiczów - pobranie o 5 zł niższe, priorytet po wpłacie na konto w cenie paczki ekonomicznej!

Proszę o tym wspomnieć w formularzu opcji dostawy.

Na wyraźne życzenie Zainteresowanego mogę towar puścić poza allegro, ale dla jasności sytuacji wolałbym tego uniknąć.

W razie pytań priv lub kontakt z allegro.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam została mi paczka amorków przednich do Vectry A oraz Calibry. Amortyzatory z tego co pamiętam są olejowe. Co do firmy to jest GK - coś pokroju HART i innych tego typu brandowanych produktów. Cena jest śmiesznie niska toteż nie ma co marudzić odnośnie jakości 270751858-jezyk.gif

Za sztukę dla AK: 30 zł , chyba, że ktoś łyknie całą paczkę to pogadamy biglaugh.gif i oczywiście koszty wysyłki wg cennika poczty polskiej ok.gif

pzdr

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja firma oferuje Kamery cofania zwykłe i dedykowane do konkretnych samochodów.

W swojej ofercie mam między innymi kamerkę dedykowaną do Corsy C/D, Astra III ,Meriva, Vectra C sedan/hatchback, Insignia, Zafira B.

Dla osób znających swoje lampki podświetlenia rejestracji i roczniki ( których nie podano w opisie aukcji ) prosiłbym o PW / zniżka +2 % oprócz 10 % dla AK

Użytkownik na Allegro.pl : dedi1

Na hasło : "Autokącik" - 10 % zniżki na zakupy

LINK do aukcji

4107t.jpg

Cena: 145 zł brutto. Wystawiamy Faktury VAT

Pozdrawiam djquest1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe klocki przód - model GDB1350

Pasują do:

OPEL ZAFIRA roczniki od 99-> wszystkie rodzaje silników

OPEL ASTRA II 98--> silniki 1.8 16v 2.0 16v 2.0 16v DI

Cena dla AK - 125 zł [do rozsądnej negocjacji].

879731_1299400910_1_644x461.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam komplet kół wraz z oryginalnymi kołpakami Opla, które jeździły u mnie w Corsie C.

Rozmiar opon to 185/55 R15 Kleber Krisalp HP2 ( kupione nowe i użytkowane 3-4 m-ce). Samochód zrobił na nich ok 2,5 tyś km.

<szczegóły na allegro>

Cena dla AK jest ceną startową z aukcji - 899zł (odbiór osobisty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 4 stalówki pochodzące z opla mojego dane felgi: 5,5 J 13" ET 46 otwór centrujący 57,1 o il sie nie myle cena 80 zł za komplet + wysyłka, felgom przydało by sie malowanie ale to jużwedle uznania smile.gif

foty:

10fsc.th.jpg 23916302.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , tak jak w temacie posiadam na sprzedanie alu ori Oplowskie 14 cali wraz z oponami zimowymi.

Stan BDB , wszystkie alu mają dekielki opony nie popękane. Zdjęcie na razie podglądowe jutro będą bardziej dokładne foty.

Odbiór osobisty tylko i wyłącznie wchodzi w gre.

Cena jaka mnie interesuje to 460zł za alu z oponami.

Oto zdjecia

5654648.jpg

Tak wyglądają na samochodzie:

5654621.jpg

Wszelkie pytania proszę kierować na PW bądź dzwonić: 667 546 726

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:

1. Gałka zmiany biegów Vectra C/OPC, do adaptacji nadaje się tylko gałka i mieszek, mechanizm uszkodzony, ramka mieszka pęknięta. Cena 100 zł.

obraz197w.jpg

obraz198h.jpg

obraz199r.jpg

2. Kluczyk scyzoryk, stan działania nieznany, zewnętrzny jak widać. Może się przydać na części. Cena 40 zł.

obraz201e.jpg

obraz203f.jpg

3. Włącznik klimatyzacji Astra F, pochodzi z demontażu, żarówki mogą być przepalone. Cena 40 zł.

obraz204s.jpg

obraz205.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,sprzedam Omegę kombi rok 1995 ,silnik 2.0 16V bez gazu .

stan ogólny znośny bardzo małe ogniska rdzawki .

Trochę trzeba wyszykować w środku sprawy typu ,

-pourywane rygle w drzwiach od środka ,

-pęknięta szyba z przodu

-pęknięty zderzak przedni

-matowe klosze lamp.

-szyby manualne szyberdach w prądzie

-autem cały czas jeździ moja sąsiadka i jest właścicielem

-silnik stan dobry +

Cena 3500 .

Autko do obejrzenia w Siedlcach ,więcej info na PV.

Foto brak ale jak ktoś będzie poważnie zainteresowany to podejdę zrobię i wyślę na @.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

POPRZEDNIE OGŁOSZENIE NIE AKTUALNE ..FELGI ZOSTAŁY SPRZEDANE ZOSTAŁY OPONY

NADAL KUPIĘ TAPICERKI DRZWI PRZEDNICH DO CORSY >B< 5D WERSJA POD ELEKTRYCZNE SZYBY !!!!!!

SPRZEDAM 4 OPONY JAK W TYTULE YOKOHAMA A539

185/60 R 13

DOT 0304

BIEŻNIK 5 mm

CENA 199ZŁ ZA 4 SZTUKI

OPONY NIE BYŁY KLEJONE

602 347 538

GG 9232523 MARIUSZ smile.gif

[email protected]

2359493_1_644x461_rev006.jpg

2359493_5_644x461_rev006.jpg

2359493_7_94x72_rev006.jpg

2359493_6_644x461_rev006.jpg

2359493_7_644x461_rev006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam roletę do bagażnika Astra H combi 2010r

Stan idealny, wyjęta z samochodu zaraz po kupnie, bo przeszkadzała w wożeniu dużych rzeczy.

Autko "się skasowało" po 25kkm i tylko roleta została wink.gif

Cena 100zł

Możliwa wysyłka

Pozdrawiam

784 194 103

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.