Skocz do zawartości

Zabytkowe auto ze Szwecji ...


Efkwadrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kolacja wigilijna ... bla, bla bla etc ... Odwiedzila nas daleka krewna ze Szwecjii ... Starsza babka ... Gatki szmatki , zeszlo na auta wink.gif , a ciotka wypaliła , ze ma w garażu Mercedesa z 1977r , z symbolicznym przebiegiem ... i ze chętnie się go pozbędzie ... tyle wiem ze w 123 2800cm i automat ... Razem z bratem zaczęliśmy delikatnie miłą ciocie "urabiać" ...

Zastanawiam się tylko , czy gra jest warta świeczki ...

Jakie czekają nas problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szwagier przyprowadził kilka lat temu Amazona ze Szwecji i nadzwyczajnych akcji nie miał, więc nic

> nie powinno zaskoczyć. Także zapewne masz rację

Wiem grinser006.gif

Brałem od mojego braciszka Misia to tak to zalatwialismy wink.gif

Troszke trudniej jest gdy sie kupuje autko od obcej osoby, ta nie zaufa raczej kupujacemu z innego kraju aby pozwolic wyjechac ze Szwecji na dotychczasowych blachach autka wink.gif

Polecam autorowi watku takze wykupic na podroz swoje ubezpieczeni w Polsce na autko podajac szwedzki numer rej. - ciocia w razie czego nie bedzie obarczona kosztami smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem

> Brałem od mojego braciszka Misia to tak to zalatwialismy

> Troszke trudniej jest gdy sie kupuje autko od obcej osoby, ta nie zaufa raczej kupujacemu z innego

> kraju aby pozwolic wyjechac ze Szwecji na dotychczasowych blachach autka

> Polecam autorowi watku takze wykupic na podroz swoje ubezpieczeni w Polsce na autko podajac

> szwedzki numer rej. - ciocia w razie czego nie bedzie obarczona kosztami

Dzieki , czyli bez bolu ...

Troszke dzis ciocie urobilem , bez konkretow

Ciocia moze wypic icon_eek.gif , ciezka praca spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. jak ty wytrzezwiejesz

> 2. jak ciocia wytrzezwieje

> 3. ja ciocia będzie pewna na 100% numerów rejestracyjnych auta

> to wtedy Wpisz numer auta ze szwecji....

Jest to dostepne w angolskiej wersji ? bo cos nie moge znalezc wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciocia jest ze Szwecji, ale czy jest Szwedką?

pewnie jest polka mieszkajaca w szwecji, ktora przyjechala do polski, aby opylic swoj zdezelowany samochod swemu siostrzencowi, a zeby siostrzeniec sie pogubil w tym szwindlu, podala przebieg w milach chińskich facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pewno problem z przejściem badań technicznych tego dziadka jest zutrylizować go też nie jest

> tanio, to do Polski najlepiej

> Młodsze auta nawet tak kończyły w naszym kraju

eeeeee dobrze utrzymane z dosc niskim przebiegiem (bo domyslam sie ze autor watku piznal sie o jedno 0 i autko ma 180tys km) merce sie cenia...

http://www.blocket.se/hela_sverige?q=&am...md=th&cb=22

Dodatkowo jesli jest Svensksald to juz cena leci w gore zlosnik.gif

Szwedzi generalnie lubia starocie wink.gif

Natomiast nie mam pojecia jakie sa koszty zezlomowania samochodu w szwecji wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie będę tolerował podobnego słownictwa na Motokąciku.

> mar00ha

Wg słownika z Rudy Śląskiej

piznąć» strona główna» Śląsko Godka» piznąć

piznąć - uderzyć, np. Na banhofie pizło dwie - zegar dworcowy wybił drugą (godzinę)

Tak więc języków trzeba się uczyć a nie banami rzucać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak więc języków trzeba się uczyć a nie banami rzucać

facepalm%5B1%5D.gif Zastanów się co piszesz.

Chociażby takie słowo na "k". Czy to, że słowo o takim samym brzmieniu w niektórych językach oznacza zakręt oznacza, że możemy się nim swobodnie posługiwać na polskojęzycznym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanów się co piszesz.

> Chociażby takie słowo na "k". Czy to, że słowo o takim samym brzmieniu w niektórych językach

> oznacza zakręt oznacza, że możemy się nim swobodnie posługiwać na polskojęzycznym forum?

Słowo ,,piznoł" jest powszechnie używane i nieobrażliwe. Jeśli nie zauważyłeś uśmieszku przy dygresji o nauce języków oznaczającego żart to trudno. Dawać żółte kartki za takie słówko uważam za pewien rodzaj braku tolerancji. Wiem też dobrze że jest to polskojęzyczne forum dlatego też pozwoliłem sobie wytłumaczyć słowo ,,piznąć''.Niestety załamało i poruszyło do głębi to Pana ZZajaca z W-wy za co PRZEPRASZAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dawać żółte kartki za takie słówko uważam za pewien rodzaj braku tolerancji.

Mój brak tolerancji objawia się również w przypadku prowadzenia na Motokąciku dyskusji niezwiązanych z tematem.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.