Skocz do zawartości

ogladacze zdjęciowi -->> mercedes E..


tygrysek86

Rekomendowane odpowiedzi

> Widzicie coś niepokojącego?

> Każda sugestia mile widziana...

> http://otomoto.pl/mercedes-benz-e-500-e-500-avatgarde-salon-polska-C20375065.html

dlugo stoi - zdarzyli przemeblowac salon

czemu auto z nowego sacza w komisie w zabrzu ? wink.gif handlarz wypucowal nawet nie zmieniajac rejestracji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czemu auto z nowego sacza w komisie w zabrzu ?

Quote:

Inter-Car Zabrze Dealer Mercedes-Benz, Volvo, Citroen

Wolności 153 41-800 Zabrze


Może ktoś zostawił w rozliczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niepokojące jest to, że 10-cio letni wyeksploatowany samochód jest wart tyle pieniędzy! Dla kogo to

> jest oferta, kto jest potencjalnym klientem do nabycia takiego pojazdu?

sam silnik jest warty tyle co nie jeden chevrolet czy inny fiat...

samochód wart jest tyle ile chciałby za niego sprzedawca... kupujący to już inna sprawa wink.gif

BTW: pokaż równie szybki i luksusowy samochód za takie pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niepokojące jest to, że 10-cio letni wyeksploatowany samochód jest wart tyle pieniędzy! Dla kogo to

> jest oferta, kto jest potencjalnym klientem do nabycia takiego pojazdu?

60 tys to duzo za taki samochod??? Co kupisz mlodszego za takie pieniadze, rownie mocnego i luksusowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niepokojące jest to, że 10-cio letni wyeksploatowany samochód jest wart tyle pieniędzy!

Pierwsze co mi przyszło na myśl jak otworzyłem to ale tani ten mercedes , jak fajnie że można już kupić tak wyposażoną i szybką limuzynę za cenę nowego kompakta .

Dla kogo to

> jest oferta, kto jest potencjalnym klientem do nabycia takiego pojazdu?

Dla kogoś kto chce mięć luksusowe szybkie auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> samochód wart jest tyle ile chciałby za niego sprzedawca... kupujący to już inna sprawa

Ja zawsze myślałem, że rzecz jest tyle warta ile sklonny jest za nią zapłacić kupujacy, a nie ile marzyłoby się sprzedawcy alien.gif

Fajny samochód dla kogoś, kto chce mieć mocne auto za ułamek ceny nowego i jednocześnie dla kogo 60tyś. to nieduża kwota, bo ciężko będzie niebawem go ubezpieczyć w AC (wiek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobrze mowisz, znajomy kupil swojego czasu w220 400cdi, no i niedawno przyszedl czas na wymiane

> rozrzadu, mowi ze woli sprzedac niz robic, koszt okolo 10kpln, tu w takim silniku pewnie

> bedzie podobnie

Dlatego auta tego typu lepiej kupować na zachodzie z dużym przebiegiem ale serwisowane .

Znam takich co kupują auto 2 raz w roku na początku zimy i po zimie .

Po co a po to żeby kupić odpowiednio na zimowych oponach i letnich także sprzedaż auta ze względu na wymianę rozrządu w ogóle mnie nie zaskoczył sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobrze mowisz, znajomy kupil swojego czasu w220 400cdi, no i niedawno przyszedl czas na wymiane

> rozrzadu, mowi ze woli sprzedac niz robic, koszt okolo 10kpln, tu w takim silniku pewnie

> bedzie podobnie

Ale to jest calkiem dobry sposob, kupic tak zeby do wymiany rozrzadu bylo conajmniej te 30kkm, to spokojnie mozna 2 lata pojezdzic i sprzedac bez zadnych kosztów. Zakladajac ze i tak po tych 2 latach by mu sie to auto znudzilo, to po co pakowac sie w te koszty wymiany rozrzadu. Kupic, pojezdzic, a zanim przyjdzie czas wydatkow to auto sie znudzi i juz go nie ma wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla kogoś kto chce mięć luksusowe szybkie auto

Luksusowość i szybkość tego Mercedesa dzisiaj zapewnia dobrze wyposażone Punto z jakimś t-jetem hehe.gif. Jeszcze dorzucą dywaniki, zimówki i 3 lata gwarancji grinser006.gif. Plastikowe drewno, wysiedziane fotele i matowe reflektory w tym Mercedesie to luksus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znam takich co kupują auto 2 raz w roku na początku zimy i po zimie .

> Po co a po to żeby kupić odpowiednio na zimowych oponach i letnich także sprzedaż auta ze względu

> na wymianę rozrządu w ogóle mnie nie zaskoczył

I wtedy nie maja zadnych kosztów. Ani opon, ani rozrzadu, ani nawet oleju czy filtrów nie zmieniaja. To tez jest sposob wink.gif Jedynie koszt OC.. pewnie AC tez nie wykupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Luksusowość i szybkość tego Mercedesa dzisiaj zapewnia dobrze wyposażone Punto z jakimś t-jetem .

> Jeszcze dorzucą dywaniki, zimówki i 3 lata gwarancji . Plastikowe drewno, wysiedziane fotele

> i matowe reflektory w tym Mercedesie to luksus?

Wolalbys nowe Punto niz takiego Merca E500? icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Luksusowość i szybkość tego Mercedesa dzisiaj zapewnia dobrze wyposażone Punto z jakimś t-jetem .

> Jeszcze dorzucą dywaniki, zimówki i 3 lata gwarancji . Plastikowe drewno, wysiedziane fotele

> i matowe reflektory w tym Mercedesie to luksus?

nie wiesz o czym mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Luksusowość i szybkość tego Mercedesa dzisiaj zapewnia dobrze wyposażone Punto z jakimś t-jetem .

> Jeszcze dorzucą dywaniki, zimówki i 3 lata gwarancji . Plastikowe drewno, wysiedziane fotele

> i matowe reflektory w tym Mercedesie to luksus?

jak czasami czytam te wypociny to mi rece opadaja.

punto vs e-klasa screwy.gifscrewy.gifscrewy.gifscrewy.gif

zastanow sie zanim cos napiszesz, albo przynajmniej opieraj to na doswiadczeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ..... w220 400cdi, no i niedawno przyszedl czas na wymiane

> rozrzadu, mowi ze woli sprzedac niz robic, koszt okolo 10kpln,.....

Co chciałeś wyrazić, pisząc: "przyszedł czas na wymianę rozrządu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno nie jest to oferta dla właściciela lanosa i pandy

No właśnie mówię, że nie zlosnik.gif. Dlatego podaj mi przykład kogoś mającego 60 tysięcy na samochód, kto wybierze właśnie takiego Mercedesa. Naświetl mi portret psychologiczny takiego klienta hehe.gifgrinser006.gifzlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam silnik jest warty tyle co nie jeden chevrolet czy inny fiat...

sam silnik to przez 10 tys. km spali benzynę wartą tyle co nowy Fiat. hehe.gif

A na poważnie. Ja uważam, że stać by mnie było na utrzymanie takiego samochodu, gdyby mnie było stać na zakup takiego nowego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Luksusowość i szybkość tego Mercedesa dzisiaj zapewnia dobrze wyposażone Punto z jakimś t-jetem .

> Jeszcze dorzucą dywaniki, zimówki i 3 lata gwarancji . Plastikowe drewno, wysiedziane fotele

> i matowe reflektory w tym Mercedesie to luksus?

Nie dla Ciebie taki luksus, Ty widać wolisz nowe fotele ze szmaty, bo nie wypierdziane. Twój wybór, nikt Ci nie broni. Ale zrozum, że ludzie mogą mieć inne pojęcie "luksusu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie mówię, że nie . Dlatego podaj mi przykład kogoś mającego 60 tysięcy na samochód, kto

> wybierze właśnie takiego Mercedesa. Naświetl mi portret psychologiczny takiego klienta .

Nie odpowiem Ci wprost, ale napisze, że na pewno będzie to człowiek, który woli wygodnie się przemieszczać w mecedesie niż gnieździć się w pierwszym lepszym pudle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie dla Ciebie taki luksus, Ty widać wolisz nowe fotele ze szmaty, bo nie wypierdziane. Twój wybór,

> nikt Ci nie broni. Ale zrozum, że ludzie mogą mieć inne pojęcie "luksusu"

Ostatni raz pytam - jacy to są ludzie? Kto to jest? Dobrze zarabiający niedowartościowany robotnik, młody prawnik, lekarz, przedsiębiorca? Kto???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie mówię, że nie . Dlatego podaj mi przykład kogoś mającego 60 tysięcy na samochód, kto

> wybierze właśnie takiego Mercedesa. Naświetl mi portret psychologiczny takiego klienta .

to ja poproszę portret psychologiczny zakupywacza na raty (z zarżnięciem) nowego auta które zaraz zagazuje i robi rocznie 5 tysięcy km. Auto z dolnej półki cenowej, po zakończeniu spłacania go to auto kosztuje x 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatni raz pytam - jacy to są ludzie? Kto to jest? Dobrze zarabiający niedowartościowany robotnik,

> młody prawnik, lekarz, przedsiębiorca? Kto???

np. ja

jakbym mial 60 tys na samochod , to wlasnie takich aut bym szukal, nigdy bym nie spojrzal na punto (przykladowo skoro o nim wspomniales)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wolalbys nowe Punto niz takiego Merca E500?

Jest sporo osób które by wolały. Szanuje ich wybór, bo niektórzy mają inne priorytety, np. nowy niewypierziany fotel czy zapach nowego plastiku. Tak czy inaczej, każdy powinien szukać samochodu pod swój gust, jedn woli nową pande, drugi używanego merca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie mówię, że nie . Dlatego podaj mi przykład kogoś mającego 60 tysięcy na samochód, kto

> wybierze właśnie takiego Mercedesa. Naświetl mi portret psychologiczny takiego klienta .

To ja. Co chcesz o mnie wiedziec? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trudno się nie zgodzić, jak dla mnie super auto, jakbym miał kasę to bym brał ale dla czystej

> zasady bym się potargował

Dla mnie też. Gdyby mnie było stać, szukał bym czegoś podobnego. Nie potrzebuje nówki, ale samochodu, który we względnie komfortowych warunkach dowiezie mnie do miejsca i zapewni przyjemność jazdy, czego w "nowej pandzie" próżno szukać niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatni raz pytam - jacy to są ludzie? Kto to jest? Dobrze zarabiający niedowartościowany robotnik,

> młody prawnik, lekarz, przedsiębiorca? Kto???

Już Ci senderek odpowiedział, ja tylko dopisze, że są tacy, którzy czerpią przyjemność z jazdy samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> np. ja

> jakbym mial 60 tys na samochod , to wlasnie takich aut bym szukal, nigdy bym nie spojrzal na punto

> (przykladowo skoro o nim wspomniales)

ale jak nie masz ty 60 tys. to nim nie jesteś - koniec kropka.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie auto ma dawać "bana" na buzi, wiek i koszt to sprawa drugorzędna

Nie wiem jak to jest dawać "bana" ale wiem, że nawet nie najlepszy samochód potrafi dostarczyć przyjemności z prowadzenia i dostarczyć pewnej dawki szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie mówię, że nie . Dlatego podaj mi przykład kogoś mającego 60 tysięcy na samochód, kto

> wybierze właśnie takiego Mercedesa. Naświetl mi portret psychologiczny takiego klienta .

Jesteś malkontentem .

Poza tym jak chcesz porównać Punto t-jet do E500 ?

Wiem wiem oba to samochody tylko że podobieństwo miedzy nimi jest takie jak

między krzesłem a krzesłem elektrycznym !

Pokaż mi punto które przyśpiesza do 100 km/ h w nieco ponad 5 s i łapie 250 kmh , do tego przy zachowaniu dużego komfortu i ciszy w środku sciana.gif

Co do auta ja jak kupowałem kilka lat temu auto za 80 tyś oglądałem dokładnie ten model E klasy niestety wtedy nie znalazłem godnego zakupu i kupiłem 300 C .

Hmm co wtedy zawodowo robiłem byłem kierownikiem marketingu w firmie budowlanej , kawaler , bez dzieci biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja uważam, że stać by mnie było na utrzymanie takiego samochodu, gdyby mnie było stać na zakup takiego nowego

I to jest racjonalne podejście ok.gif

To jest samochód marki premium klasy wyższej i jego utrzymanie jest drogie. Niektórym się wydaje, że jak mają 60tys. zł, to stać ich na ten samochód, a to nieprawda. Pomijając zużycie paliwa, zwykłe, eksploatacyjne sprawy w ASO cenami potrafią przyprawić o zawrót głowy. Zaś serwisowanie tej klasy samochodu poza ASO, to "zabijanie" takiego samochodu no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> np. ja

> jakbym mial 60 tys na samochod , to wlasnie takich aut bym szukal, nigdy bym nie spojrzal na punto

> (przykladowo skoro o nim wspomniales)

Jakbys mial 60tys na samochod to prawdopodobnie zmienilaby Ci sie perspektywa. Fajnie sie teoretyzuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego podaj mi przykład kogoś mającego 60 tysięcy na samochód, kto

> wybierze właśnie takiego Mercedesa.

Nie musi podawać, sam się zgłoszę.

> Naświetl mi portret psychologiczny takiego klienta.

Nie zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakbys mial 60tys na samochod to prawdopodobnie zmienilaby Ci sie perspektywa. Fajnie sie

> teoretyzuje.

Generalnie jak mam cos w planach (jesli chodzi o wydatki) to jakos mi sie perspektywa nie zmienia... No ale Ty mnie znasz lepiej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam silnik to przez 10 tys. km spali benzynę wartą tyle co nowy Fiat.

> A na poważnie. Ja uważam, że stać by mnie było na utrzymanie takiego samochodu, gdyby mnie było

> stać na zakup takiego nowego

Za nowy trzeba zapłacić pewnie ok. 300 000 ... sądzisz, że naprawy tego wozu i benzyna będzie kosztować 240 000 ? hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.