Skocz do zawartości

Mały dostawczy ciężarowy + 4 osoby?


widaw

Rekomendowane odpowiedzi

> Jest taki na rynku PL?

> Coś takiego, jak Berlingo, Partner. Ale musi mieć kanapę tylną i homologację na ciężarówkę. Paliwo

> bez znaczenia jakie.

> --------------------

> Pozdrawiam widaw

może Iveco Daily

wersja brygadowa 6+1 do tego paka, ewentualnie furgon + wybudowa o dodatkowe miejsca pasażerskie

jak potrzebujesz ofertę na nowy to priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może Iveco Daily

> wersja brygadowa 6+1 do tego paka, ewentualnie furgon + wybudowa o dodatkowe miejsca pasażerskie

> jak potrzebujesz ofertę na nowy to priv.

Za duży. Auto do miasta i po nim będzie się kręcić. Potrzebne na usługi serwisowe. Max 4,5 metra długie. Im krótsze tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za duży. Auto do miasta i po nim będzie się kręcić. Potrzebne na usługi serwisowe. Max 4,5 metra

> długie. Im krótsze tym lepiej.

nie dostaniesz takiego z homologacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest taki na rynku PL?

> Coś takiego, jak Berlingo, Partner. Ale musi mieć kanapę tylną i homologację na ciężarówkę. Paliwo

> bez znaczenia jakie.

> --------------------

> Pozdrawiam widaw

moim zdaniem wszystkie pic-upy się łapią

edit: nie doczytałem że do 4,5m a tu jest chyba więcej confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No własnie, dlatego napisałem tego posta, bo sadziłem że nie potrafię znaleźć . Kurna chory kraj i

> chore przepisy

gdyby taki byl na ulicach tylko by takie jezdzily 270751858-jezyk.gif

ale w 2014 ma sie wszytsko zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ma byc auto do pracy dla zalogi a nie rodzinny woz na wczasy w chorwacji

oczywiście, ale tu nie chodzi o wygodę - dwóch dobrze zbudowanych facetów po prostu nie zmieści się obok kierowcy. Dla porównania, w Ducato czy LT jest pod tym względem luksusowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oczywiście, ale tu nie chodzi o wygodę - dwóch dobrze zbudowanych facetów po prostu nie zmieści się

> obok kierowcy.

Pudzian miescil sie w 126p i sobie chwalil haha.

Wiem o co chodzi ale to ma byc w sytuacji skrajnej w ktorej potrzeba jechac w 3 osoby.

>Dla porównania, w Ducato czy LT jest pod tym względem luksusowo...

Dostrzegasz roznice w wielkosci aut ktore porownujesz? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pudzian miescil sie w 126p i sobie chwalil haha.

a Matiz jest rejestrowany na 5 osób...

> Wiem o co chodzi ale to ma byc w sytuacji skrajnej w ktorej potrzeba jechac w 3 osoby.

jeśli mówimy o skrajnej sytuacji typu przejazd kilka-kilkanaście km raz na kiedy to ok. Ale regularnych dojazdów czymś takim sobie wyobrażam (nie jestem jakiś bardzo zbudowany, a obok mnie jechała dość drobna kobieta) - po prostu sygnalizuję, że coś, co ładnie wygląda w katalogu (3 miejsca), w rzeczywistości się nie sprawdza do końca (mówiąc bardzo delikatnie). Tu nawet nie chodzi o komfort, ale o krępowanie ruchów kierowcy (np. zmiana biegów).

> Dostrzegasz roznice w wielkosci aut ktore porownujesz?

nie no, przecież są identycznie wielkościowo... alien.gif Jasne, że dostrzegam, chciałem tylko obrazowo porównać ilość miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a Matiz jest rejestrowany na 5 osób...

> jeśli mówimy o skrajnej sytuacji typu przejazd kilka-kilkanaście km raz na kiedy to ok. Ale

> regularnych dojazdów czymś takim sobie wyobrażam (nie jestem jakiś bardzo zbudowany, a obok

> mnie jechała dość drobna kobieta) - po prostu sygnalizuję, że coś, co ładnie wygląda w

> katalogu (3 miejsca), w rzeczywistości się nie sprawdza do końca (mówiąc bardzo delikatnie).

> Tu nawet nie chodzi o komfort, ale o krępowanie ruchów kierowcy (np. zmiana biegów).

> nie no, przecież są identycznie wielkościowo... Jasne, że dostrzegam, chciałem tylko obrazowo

> porównać ilość miejsca.

akurat w biegach to chyba nie przeszkadza hmm.gif tam lewarek jest dość wysoko, na pewno sporo powyżej kolan

problem ma chyba ta środkowa osoba z nogami, bo miejsca jest malutko

partner jest szerokości kompakta a w każdym kompakcie masz 3 miejsca z tyłu hmm.gif

jeżdżę 2os partnerem i specjalnie ostatnio patrzyłem jak to może wyglądać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> akurat w biegach to chyba nie przeszkadza tam lewarek jest dość wysoko, na pewno sporo powyżej

> kolan

zgadza się. Ale jakoś trzeba ruszyć ręką, żeby chwycić drążek zmiany biegów - a może się okazać, że ramię pasażera jest na Twoim ramieniu 270751858-jezyk.gif

> problem ma chyba ta środkowa osoba z nogami, bo miejsca jest malutko

> partner jest szerokości kompakta a w każdym kompakcie masz 3 miejsca z tyłu

taaa... ale tam masz wspólną kanapę, a nie jeden fotel (odstawiony nieco od drzwi), przerwę i półtoraosobową kanapę.

> jeżdżę 2os partnerem i specjalnie ostatnio patrzyłem jak to może wyglądać

ja miałem wątpliwą przyjemność jechać Scudo w 3 osoby z przodu... Jest źle - fakt, że kierowca ma stosunkowo najlepsze warunki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze scudo, jumpy, expert ?

nie wiem, jak z homologacja...

> Jest taki na rynku PL?

> Coś takiego, jak Berlingo, Partner. Ale musi mieć kanapę tylną i homologację na ciężarówkę. Paliwo

> bez znaczenia jakie.

> --------------------

> Pozdrawiam widaw

post-3646-14352518023074_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest taki na rynku PL?

> Coś takiego, jak Berlingo, Partner. Ale musi mieć kanapę tylną i homologację na ciężarówkę. Paliwo

> bez znaczenia jakie.

> --------------------

> Pozdrawiam widaw

Trochę większy - Renault Trafic/Opel Vivaro.

6 lub 3 osobowy (zależnie czy zamontujesz kanapę z tyłu) zarejestrowany jako ciężarowy. Przypadkiem mam takie auto na sprzedaż (używane ofc - jakby coś daj znać na priv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.