Skocz do zawartości

Wymyśliłem sposób? :D


ziemczon

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, myślałem i wymyśliłem grinser006.gif

Z tego co wiem, za zasłanianie/ozdabianie/jazdę bez tablicy rejestracyjnej jest mandat. Mniejszy, większy, ale jest. Jak ktoś sobie dorobi/przerobi cyferki to czytałem gdzieś że nawet na upartego mogliby sprawę o fałszerstwo dokumentu założyć. Nie wiem czy to prawda, czy nie, ale lepiej nie sprawdzać.

Co by zrobili gdyby...

Zamontować tablicę rejestracyjną przodem do tyłu? Czyli że na zewnątrz widoczna byłaby błyszcząca strona? grinser006.gif

Zasłonięta nie jest. Ozdobiona też nie. Przerobiona tym bardziej. Poza oczywistą prośbą o założenie jej normalnie, co innego mogą mi zrobić za takie zamontowanie tablicy?

Tak wiem. Jestem baranem, piratem, potencjalnym mordercą, oszustem, nie mam honoru, nie jestem mężczyzną itd. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślałem, myślałem i wymyśliłem

> Z tego co wiem, za zasłanianie/ozdabianie/jazdę bez tablicy rejestracyjnej jest mandat. Mniejszy,

> większy, ale jest. Jak ktoś sobie dorobi/przerobi cyferki to czytałem gdzieś że nawet na

> upartego mogliby sprawę o fałszerstwo dokumentu założyć. Nie wiem czy to prawda, czy nie, ale

> lepiej nie sprawdzać.

> Co by zrobili gdyby...

> Zamontować tablicę rejestracyjną przodem do tyłu? Czyli że na zewnątrz widoczna byłaby błyszcząca

> strona?

> Zasłonięta nie jest. Ozdobiona też nie. Przerobiona tym bardziej. Poza oczywistą prośbą o założenie

> jej normalnie, co innego mogą mi zrobić za takie zamontowanie tablicy?

> Tak wiem. Jestem baranem, piratem, potencjalnym mordercą, oszustem, nie mam honoru, nie jestem

> mężczyzną itd. Dziękuję.

To żeś na marne się namyślał, tablica powinna być zamontowana w taki sposób żeby była widoczna i żeby było można ją odczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przeczytaj sobie ktorys wyrok NSA - mozna sobie przelozyc tablice rejestracyjne z innego pojazdu -

> bez wiekszych konsekwencji

> uzasadnienie sadu - nie chcial wzbudzac niepotrzebnych podejrzen u policjantow. po prostu koles

> zgubil DR. czyli mial inne tablice i DR.

Nie no, nie wierze grinser006.gif

W zasadzie moglbym przelozyc z drugiego wozu, a jest szansa ze policjhant nie bylby w stanie odroznic w dowodzie ze to nie ten woz, ewentualnie sprawdzajac VIN, bo marka ta sama, a model baaaaaardzo podobny, rok zblizony. Tylko co z tego, jesli zrobiliby mi foto z moimi tablicami z innego wozu. I tak przyszliby do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie no, nie wierze

> W zasadzie moglbym przelozyc z drugiego wozu, a jest szansa ze policjhant nie bylby w stanie

> odroznic w dowodzie ze to nie ten woz, ewentualnie sprawdzajac VIN, bo marka ta sama, a model

> baaaaaardzo podobny, rok zblizony. Tylko co z tego, jesli zrobiliby mi foto z moimi tablicami

> z innego wozu. I tak przyszliby do mnie.

udowodnic im ze zrobili fotomontaz zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co by zrobili gdyby...

> Zamontować tablicę rejestracyjną przodem do tyłu? Czyli że na zewnątrz widoczna byłaby błyszcząca

> strona?

> Zasłonięta nie jest. Ozdobiona też nie. Przerobiona tym bardziej. Poza oczywistą prośbą o założenie

> jej normalnie, co innego mogą mi zrobić za takie zamontowanie tablicy?

> Tak wiem. Jestem baranem, piratem, potencjalnym mordercą, oszustem, nie mam honoru, nie jestem

> mężczyzną itd. Dziękuję.

Myślę, że zabraliby Ci PJ i wysłali do lekarza.

Może lepiej cały zderzak tyłem do przodu założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To żeś na marne się namyślał, tablica powinna być zamontowana w taki sposób żeby była widoczna i

> żeby było można ją odczytać.

Widoczna będzie, odczytać też się da bo literki są wytłoczone wink.gif

Swoją droga, ciekawe jaką minę miałby ten, kto tak przykręci i dostanie fotkę z fotoradaru z rozszyfrowanymi numerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeszcze 12 nie ma o ten już pijany

Plus dla mnie smile.gif

> Mogą pociągnąć za nieczytelność tablic.

Pewnie tak.

> Poza tym pamiętaj o naklejce

Podczas ostatnich opadów śniegu mnie dojechali i musiałem nakleić przy nich.

> P.S. pochorowałem się, muszę ci jakoś te graty oddać. Może dziś mi się uda wykręcić.

Nic pilnego. Może być po weekendzie, bo sam teraz nie bardzo mam czas. Sesja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przypuszczam, że konsekwencje mogą być takie same jak w przypadku np. zaśnieżonej tablicy. Czyli

> mandat za nieczytelność.

ile wynosi ten mandat, bo może będzie on po prostu mniejszym złem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co by zrobili gdyby...

> Zamontować tablicę rejestracyjną przodem do tyłu? Czyli że na zewnątrz widoczna byłaby błyszcząca

> strona?

> Zasłonięta nie jest.

jest - stronę "A" zasłania pojazd na którym ją zamontowano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.