Skocz do zawartości

assistance - jakie?


franekrob

Rekomendowane odpowiedzi

> gdzie kupię dobre i tanie assistance?

> raczej polska ale żeby działało także gdzieś blisko domu

Mogę Ci polecić Assistance Premium w Liberty - dwa razy byłem zmuszony skorzystać i jakość obsługi ok.gif Co do ceny to niestety nie jestem Ci wstanie powiedzieć jak wypadała na tle konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdzie kupię dobre i tanie assistance?

> raczej polska ale żeby działało także gdzieś blisko domu

a masz AC? albo gdzie masz OC? - ja dostalem w zestawiec z AC/OC z PZU, doplacilem tylko do wersji full wypas i nawet pod dom mi przyjada pomoc odpalic auto z kabli (testowalem i dziala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A są jakieś które dają holowanie za granicą bez limitu?

zwykle do najblizszego serwisu... bo chyba nie łudzisz sie ze CRO cie zaholują do PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A są jakieś które dają holowanie za granicą bez limitu?

Nie wiem, jak wysoka musiała by być składka, bo w praktyce firma holująca liczy sobie za takie zlecenie kilka jak nie kilkanaście tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdzie kupię dobre i tanie assistance?

> raczej polska ale żeby działało także gdzieś blisko domu

Wątpię czy gdzieś kupisz samo assistance, wszędzie jest to opcja pakietu, chyba że o to Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a masz AC? albo gdzie masz OC? - ja dostalem w zestawiec z AC/OC z PZU, doplacilem tylko do wersji

> full wypas i nawet pod dom mi przyjada pomoc odpalic auto z kabli (testowalem i dziala)

agent mówił że to są niezależna sprawy i nie mają nic a nic współnego z pakietem i że można oddzielnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, jak wysoka musiała by być składka, bo w praktyce firma holująca liczy sobie za takie

> zlecenie kilka jak nie kilkanaście tysięcy.

Nie wiem, po prostu pytam.

Bo zakładając, że jedziesz autem nie nowym i masz poważną awarię, to po co Ci holowanie do najbliżeszgo serwisu jak naprawa kosztuje za granicą tyle co pół auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Allianz ma swietne.

Tylko w wariancie podstawowym są limity km, warto też sprawdzić czy Mondial Assistance, który ich obsługuje, ma w bazie wszystkie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zwykle do najblizszego serwisu... bo chyba nie łudzisz sie ze CRO cie zaholują do PL

Ja też tak myślałem ale wczoraj dzwoniłem na infolinie Warty i Pani powiedziała że jeśli nie jest możliwa naprawa na miejscu np. na autostradzie to jest możliwość wyboru czy chce holowanie do najbliższego warsztatu będąc za granica czy do domu tylko jest ograniczenie do 8OO km.. Ale to i tak jest już zadowalające.. Wariant Platynowy ok. 24O w pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z chorwacji już 3 razy auto przywoziłem

> 2xMondial

> 1xADAC

Mondial w zakresie Assistance jest bezkonkurencyjny.

Kolega zwozi auta z tym ubezpieczeniem, a ja miałem okazję kilka razy obsługiwać klientów na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.mondial-assistance.pl/content/3/pl/ubezpieczenia-turystyczne/bliscy.html

Tam jest w zakresie jakieś assistance samochodowe? Bo nie widzę i nie mogę znaleźć dokładnego opisu lub OWU.

EDIT: Znalazłem OWU i tam tylko jest assistance typu medycznego itp.. standard dla ubezpieczeń turystycznych. Ale samochodowego tam nie ma.

Chyba mondial samochodowego bezpośrednio nie sprzedaje. Tylko jest podwykonawcą (na przykład dla Allianz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tam jest w zakresie jakieś assistance samochodowe? Bo nie widzę i nie mogę znaleźć dokładnego opisu

> lub OWU.

> EDIT: Znalazłem OWU i tam tylko jest assistance typu medycznego itp.. standard dla ubezpieczeń

> turystycznych. Ale samochodowego tam nie ma.

> Chyba mondial samochodowego bezpośrednio nie sprzedaje. Tylko jest podwykonawcą (na przykład dla

> Allianz).

OWU samochód

http://www.elvia.pl/warunki-ubezpieczenia/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOndial samochod

holowanie pojazdu – przysługuje w sytuacji, w której nie jest możliwe usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia. Holowanie pojazdu przez pilota Ubezpieczyciela odbywa się do najbliższego warsztatu naprawczego, parkingu, garażu lub innego serwisu uzgodnionego przez Ubezpieczyciela z Ubezpieczonym, nie dalej jednak niż na odległość 50 kilometrów od miejsca zdarzenia, do kwoty nie przekraczającej równowartości 650 PLN. W razie holowania, ze świadczenia jest wyłączona, odpowiedzialność za kradzież, uszkodzenie lub zniszczenie bagażu, rzeczy osobistych i przedmiotów pozostawionych w pojeździe na czas holowania, oraz za kradzież lub uszkodzenie akcesoriów dodatkowych.

A więc lipa chyba ze to jest na Polske bo zagranicą to schlują cię do najbliższego mechanika a tam jż cie zloją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wątpię czy gdzieś kupisz samo assistance, wszędzie jest to opcja pakietu, chyba że o to Ci chodzi.

kupisz, np PTU, czy jak to tam teraz zwą, Gothaer i to chyba najlepsza opcja - jak szukałem jesienią zeszłego roku jako jedyni w pl nie mieli limitu km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupisz, np PTU, czy jak to tam teraz zwą, Gothaer i to chyba najlepsza opcja - jak szukałem

> jesienią zeszłego roku jako jedyni w pl nie mieli limitu km

Znalazłem ich w Kaliszu (Goather), muszę przedzwonić w tygodniu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> W związku ze zbliżającymi się wakacjami odświeżam temat - dowiedziałeś się coś ciekawego?

Nawet ubezpieczyłem wink.gif

Okazało się że kumpela która prowadzi brokerkę TU ma ich w ofercie.

157 zł na rok, pakiet na PL.

Holowanie do 700 km w kraju (o to mi najbardziej chodziło), oczywiście w OWU jest auto zastępcze itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet ubezpieczyłem

> Okazało się że kumpela która prowadzi brokerkę TU ma ich w ofercie.

> 157 zł na rok, pakiet na PL.

> Holowanie do 700 km w kraju (o to mi najbardziej chodziło), oczywiście w OWU jest auto zastępcze

> itp.

czyli w jakiej firmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet ubezpieczyłem

> Okazało się że kumpela która prowadzi brokerkę TU ma ich w ofercie.

> 157 zł na rok, pakiet na PL.

> Holowanie do 700 km w kraju (o to mi najbardziej chodziło), oczywiście w OWU jest auto zastępcze

> itp.

A o opcje zagraniczne pytałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A są jakieś które dają holowanie za granicą bez limitu?

Ja w PZU do pakietu OC/AC dealerskiego miałem możliwość wykupu za 80zł assistance Europa, holowanie do 1000km za 80zł. Kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.