Skocz do zawartości

Rodzinny, kombi 35 kpln


Snowflake_

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem juz milion razy pytalem... i o avensis i inne..... ale do dzisiaj sie niezdecydowalem, ktos doradzal nowe punto facepalm%5B1%5D.gif ktos cos innego.... dzisiaj pytam co radzicie w budgecie mniej wiecej 35 kpln w kombi? W gre wchodzi tylko benzyna bez gazu zlosnik.gif z wyposazenia wiadomo oby jaknajlepsze rocznikowo minimum 2008 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem wiem juz milion razy pytalem... i o avensis i inne..... ale do dzisiaj sie niezdecydowalem,

> ktos doradzal nowe punto ktos cos innego.... dzisiaj pytam co radzicie w budgecie mniej

> wiecej 35 kpln w kombi? W gre wchodzi tylko benzyna bez gazu z wyposazenia wiadomo oby

> jaknajlepsze rocznikowo minimum 2008 rok

Saab 9-3 ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem wiem juz milion razy pytalem... i o avensis i inne..... ale do dzisiaj sie niezdecydowalem,

> ktos doradzal nowe punto ktos cos innego.... dzisiaj pytam co radzicie w budgecie mniej

> wiecej 35 kpln w kombi? W gre wchodzi tylko benzyna bez gazu z wyposazenia wiadomo oby

> jaknajlepsze rocznikowo minimum 2008 rok

Za te pieniądze szukał bym:

z większych fiat croma albo mondeo

z mniejszych volvo v50 albo seata exeo ze starym dobrym 1,8 t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I dozywocie, bo za kilka lat nikt tego nie kupi..

> W dodatku wcale nie ma wnim tak duzo miejsca.

Nie przesadzałbym z tym, że tego nikt nie kupi ok.gif

Tak samo można powiedzieć o francuzach że tez nikt tego nie kupi bo mają opinie jaką mają a ludzie to jednak kupują ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem wiem juz milion razy pytalem... i o avensis i inne..... ale do dzisiaj sie niezdecydowalem,

> ktos doradzal nowe punto ktos cos innego.... dzisiaj pytam co radzicie w budgecie mniej

> wiecej 35 kpln w kombi? W gre wchodzi tylko benzyna bez gazu z wyposazenia wiadomo oby

> jaknajlepsze rocznikowo minimum 2008 rok

Mondeo ST220 cool.gif. ma wszystko co potrzebuje rodzina, przestronne wnętrze, duży bagażnik i do tego przyzwoite osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie przesadzałbym z tym, że tego nikt nie kupi

> Tak samo można powiedzieć o francuzach że tez nikt tego nie kupi bo mają opinie jaką mają a ludzie

> to jednak kupują

Ale Francuzy sa nadal produkowane...

A Saab bedzie za chwile rownie oryginalny co Rover obecnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czasem się jakiś nawie, równie dobrze czasem widzę więcej roverów niż saabów.

Każdy się boi saaba a to naprawdę silnik fiata (jtd) zawieszenie vectra ok.gif

> Swoją drogą te Laguny są aż tak fajne że wszyscy je polecają?

dobra cena w stosunku do wypasu/komfortu/rocznika ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I zajebiście niewygodna pozycja za kółkiem, o pasażerach z tyłu nie wspomnę.

Mi jest wygodnie. Z tylu zawsze jeździ powietrze wiec mi wszystko jedno. W każdym razie jest spora różnica w pozycji kanapy miedzy kombi a reszta.

Sporo mniej wygodnie jeździło mi sie octavia druga. Nie byłem w stanie tak ustawić fotela zeby nie bolała mnie stopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi jest wygodnie. Z tylu zawsze jeździ powietrze wiec mi wszystko jedno. W każdym razie jest spora

> różnica w pozycji kanapy miedzy kombi a reszta.

> Sporo mniej wygodnie jeździło mi sie octavia druga. Nie byłem w stanie tak ustawić fotela zeby nie

> bolała mnie stopa

Nie wiem - mam 180cm i ciągle brakowało mi podparcia pod udem. Jak z kolei odsunąłem fotel do tyłu, to pasażer za mną nie miał co z nogami zrobić, bo stopy i tak musiał sobie odrąbać wcześniej. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem - mam 180cm i ciągle brakowało mi podparcia pod udem. Jak z kolei odsunąłem fotel do tyłu,

> to pasażer za mną nie miał co z nogami zrobić, bo stopy i tak musiał sobie odrąbać wcześniej.

To prawda. Pasażer z tyłu nie ma co ze stopami zrobić, szczególnie jak kierowca ma opuszczony fotel. Poza tym przedni podłokietnik nie jest regulowany i jak podniesiesz fotel to już nie jest tak idealnie. Na koniec w liftbacku (nie wiem jak jest w kombi) tylna kanapa jest dość nisko i siedząc na niej uda sa w powietrzu a nie na siedzisku. Ale plusów to auto ma znacznie więcej-chociażby super wyciszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiecej 35 kpln w kombi? W gre wchodzi tylko benzyna bez gazu z wyposazenia wiadomo oby

> jaknajlepsze rocznikowo minimum 2008 rok

Fiat Croma ale z silnikiem MJTD już całkiem przyzwoita wyrwiesz z navi i z 2010 roku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fiat Croma ale z silnikiem MJTD już całkiem przyzwoita wyrwiesz z navi i z 2010 roku..

Dla mnie super auto. Tyle, że wątkotwórca chce benzynę a tu życzę powodzenia w szukaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prawie 70 sztuk dostępnych

No rzeczywiście są. Choć 70szt. w całej europie to niewiele. Ja założyłem, że w Polsce. A przy okazji to niech mi ktoś wytłumaczy skąd w podanym wątku wzięły się ceny? Bo np. ten jest podobny do mojego i chociaż nie planuję sprzedawać to jekmy mi ktoś dawał 12000 euro to bym się poważnie zastanowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.