Skocz do zawartości

Auto rodzinne combi z dużym bagażnikiem


tttbbb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam rodzinnego auta z dużym bagażnikiem (combi aby zmieścił się wózek smile.gif.

Oczywiści możliwie taniego w eksploatacji... raczej z silnikiem na ON bo Żona nie chce jeździć "na gazie".

Myślę o kilkuletnim (max z 2010 roku) używanym aucie.

Mój pomysł to skoda octavia combi albo jakiś VW lub seat...

Może ktoś już "przerabiał" ten problem i może coś doradzić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak kombi z dużym bagaznikiem to się zastanów nad pugiem 5008. Ja wiem, że to niby mini van, ale

> bardziej mu do podniesionego kombi.

Świetne i wygodne auto, dużo miejsca dla pasażerów, a wózek sam wjedzie do bagażnika. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Szukam rodzinnego auta z dużym bagażnikiem (combi aby zmieścił się wózek .

> Oczywiści możliwie taniego w eksploatacji... raczej z silnikiem na ON bo Żona nie chce jeździć "na

> gazie".

> Myślę o kilkuletnim (max z 2010 roku) używanym aucie.

> Mój pomysł to skoda octavia combi albo jakiś VW lub seat...

> Może ktoś już "przerabiał" ten problem i może coś doradzić???

hahahaha typy masz super serio mówie.

Też szukam od 4 miesięcy octavii/ lub czegoś podobnego.

Mam tylko 3 kryteria: przebieg do 120 000, niebite, niekręcone. Mission impossible

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hahahaha typy masz super serio mówie.

> Też szukam od 4 miesięcy octavii/ lub czegoś podobnego.

> Mam tylko 3 kryteria: przebieg do 120 000, niebite, niekręcone. Mission impossible

Fabia II kombi 1.4 16V może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaki budżet, ile kkm rocznie? trasa/misto?

> A w zasadzie to już wybrałeś auta ze stajni vweja tylko szukasz potwierdzenia swego wyboru.

budżet: 40 - max 45 tyś.

drożej chyba juz nie bo nowe co prawda rapid mozna kupić od dealera za 59 tys w Wawie

jazda: raczej miasto ok 15 kkm /rok + jazda poza miastem x mies ok 700 km -> daje to ok 20-25 tys / rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hahahaha typy masz super serio mówie.

> Też szukam od 4 miesięcy octavii/ lub czegoś podobnego.

> Mam tylko 3 kryteria: przebieg do 120 000, niebite, niekręcone. Mission impossible

Mi się uda smile.gif wierzę w to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hahahaha typy masz super serio mówie.

> Też szukam od 4 miesięcy octavii/ lub czegoś podobnego.

> Mam tylko 3 kryteria: przebieg do 120 000, niebite, niekręcone. Mission impossible

przecież na rynku jest dużo passatów, octavii itp spełniających te kryteria

chyba że masz na octę z 2009r/120tkm przeznaczone 28tys, to wtedy sorry zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brałeś może pod uwagę Fiata Cromę?

Bagażnik duży, w środku chyba nie znajdziesz obszerniejszego auta w tej klasie + bardzo dynamiczny silnik diesla.

Jeśli byłbyś w okolicach Krakowa zapraszam na oględziny Cromy, którą mam na sprzedaż. Więcej info o aucie na giełdzie Giełda AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kasa wchodzi w gre?

max z 2010 oznacza, ze chcesz starszego niz 2010 czy mlodszego (bo ja zrozumialem ze mlodszego, ale gryzie to sie z twierdzeniem max 2010)?

rodzinne dla Ciebie to kompakt kombi, klasa B czy D kombi?

Takich dylematow jest tu kilka na tydzien, ale tak malo sprecyzowanych niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> budżet: 40 - max 45 tyś.

> drożej chyba juz nie bo nowe co prawda rapid mozna kupić od dealera za 59 tys w Wawie

> jazda: raczej miasto ok 15 kkm /rok + jazda poza miastem x mies ok 700 km -> daje to ok 20-25 tys

> / rok

Za tyle to już spokojnie kupisz mondeo MK4 kombi - naprawdę wielka, rodzinna fura a do bagażnika to trzy trupy wchodzą hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To juz lepiej dolozyc troche i wziac nowke...

> 50kPLN za uzywke to IMHO nie ma sensu placic

Nie kolego:

50 000, minus ac,oc,nw, montaż haka, chiptuning i wywalenie dpf, nowe opony i rozrząd itp daje nam realnie 44 na auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie kolego:

> 50 000, minus ac,oc,nw, montaż haka, chiptuning i wywalenie dpf, nowe opony i rozrząd itp daje nam

> realnie 44 na auto

Weź poprawkę: jak to mój mechanik mówi na : wymianę turbo, dwumasy jakieś 5000-8000zł, rozrząd, płyny zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Weź poprawkę: jak to mój mechanik mówi na : wymianę turbo, dwumasy jakieś 5000-8000zł, rozrząd,

> płyny

Dlatego szukam auta o małym przebiegu by tego uniknąć, pozatym auto idzie do aso na weryfikacje przed zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> max z 2010 oznacza, ze chcesz starszego niz 2010 czy mlodszego (bo ja zrozumialem ze mlodszego, ale

> gryzie to sie z twierdzeniem max 2010)?

> rodzinne dla Ciebie to kompakt kombi, klasa B czy D kombi?

> Takich dylematow jest tu kilka na tydzien, ale tak malo sprecyzowanych niewiele.

Już precyzuje:

- nie chce kupować starszego niz 2010... to i tak dzisiaj 4 letnie auto.

- klasa B czy D... nie wiem. Wozek dziecięcy ma sie zmieścić do bagażnika (wiec kombi!) i jeszcze troche mniejszych bagaży do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już precyzuje:

> - nie chce kupować starszego niz 2010... to i tak dzisiaj 4 letnie auto.

> - klasa B czy D... nie wiem. Wozek dziecięcy ma sie zmieścić do bagażnika (wiec kombi!) i jeszcze

> troche mniejszych bagaży do środka.

Eh te mity ...

Mi wózek (nie spacerówka) mieścił się do 2 sedanów oraz liftbacka. Oczywiście do każdego z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Szukam rodzinnego auta z dużym bagażnikiem (combi aby zmieścił się wózek .

> Oczywiści możliwie taniego w eksploatacji... raczej z silnikiem na ON bo Żona nie chce jeździć "na

> gazie".

> Myślę o kilkuletnim (max z 2010 roku) używanym aucie.

> Mój pomysł to skoda octavia combi albo jakiś VW lub seat...

> Może ktoś już "przerabiał" ten problem i może coś doradzić???

Pomyśl o cromie - auto duże z porządnymi silnikami, zbudowane na płycie vectry C, na giełdzie jakaś właśnie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomyśl o cromie - auto duże z porządnymi silnikami, zbudowane na płycie vectry C, na giełdzie jakaś

> właśnie jest

powiem tylko ze zdziwilem sie mocno in plus ile w Cromie jest miejsca w srodku, zarowno z przodu jak i na kanapie z tylu ok.gif

Jakosc wykonania wnetrza i uzyte materialy nie budza zastrzenen, a wozki pewnie zmieszcza sie 2 zlosnik.gif

wymagania przestronnego kombi z duzym bagaznikiem spelnia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.