Skocz do zawartości

Mustang juz w PL


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

[...]. mustang słynął dzięki designowi i ilości opcji i możliwości

> parametryzacji... [..]

> bo nie jest. są "sportowe" wersje, ale MUSTANG nie jest sportowym autem. [...]

Nie do konca prawda, zlezy jak zdefiniuesz te "sportowe" IMVHO...

Jak pogrzebiemy troche w historii, to rzeczywiscie na poczatku nigdzie nie bylo mowy o bycia Mustnag = Sportzlosnik.gif

Kiedy Mustang mial premiere w Worlds Fair 1964 - glownym motto bylo "LEPIEJ ZBUDOWANY"zlosnik.gif - "Ford-built means better built,"

image.jpg

Auto bylo praktycznym touring car dla mlodych rodzin, z EU stylemzlosnik.gif

image.jpg

Sportowosc przyzla ok 1968-69 w marketing to jestzlosnik.gif[...]

image.jpg

Ale teraz popatrzmy, dzis mlode piaskownica.gif - kupuja co hmm.gif - Golf? z 90kW na pokladzie?zlosnik.gif - u mnie dosc popularne auto w przedizlae 20-25 lata - idziesz do salonu wykladzasz $20k i masz Golf...

To IMVHO wszystko co ma jakis styl i 230kW na pokladzie bedzie sportowezlosnik.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]. Bo był prawdziwym autem

> sportowym za małą kasę.

No wlasnie niezlosnik.gif, nikt Mustang nie ocenial jako "Sport car"hmm.gif - tylko jako Touring caridea.gif[...]

image.jpg

> W stanach jak wchodził mogla sobie pozwolić na niego dokładnie ta grupa docelowa, która najbardziej

> się jara autami sportowymi - młodzi ludzie.

Dokladnie.... ale ja widze jak mowie - ze inaczej sport w EU bedzie przestrzagany a inaczej w US czy Oz... Auto pozwalalo ci sie przeksztalcic z Nerd w "cool dude"zlosnik.gif

Hollister%20Men%20T-Shirt%202013%20004.jpg

hmm.gif

> Dlatego rzucili się na niego, rozpopularyzowali i jak to młodzi ludzie - zrobili z niego element

> swojej kultury

To jest fakt, u mnie masz 4,000 potwierdzonych zamowien, a lud w wieksozsci aut anie widzial ... -20,000 potencjalnych klientow ... zarejstrowanych... Mielismy 13 lat przewry w sprzzedazy Mustang... bez historii/legendy 4k luda nie wydalo by $$$ nie widzac autawink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I nadal tak jest, choć mustanga kupuje cały przekrój ludzi. To:

> - jeden z najtańszych na rynku samochodów z dwoma drzwiami

> - jeden z najtańszych na rynku samochodów z napędem na właściwą parę kół

> - jeden z najtańszych na rynku samochodów z V8

> - jeden z najtańszych na rynku samochodów z ponad 400 KM mocy

> - jeden z najtańszych na rynku kabrioletów [...]

waytogo.gif ale dochodzi jeszcze jedno - dwa, dobry marketing i ponad 50 lat historii, ok.gifhmm.gif, z drugiej strony ludzie pewnie tez kupuja Gold, pasnik dla historiihahaha.gif[...]

"Buy the car & get the girl"

image.jpg

ad-gti-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]

> Bo chyba nie o V8, która ma usztywnione w stosunku do pozostałych wersji zawieszenie, [...]

i to jest glowny powod, dla ktorego wciaz sie zastanawiam, czy na 2.3l sie nie przezucic, mimo, ze mamy GT zamowionyhmm.gif[...]

Jezdzilem GT, nie jezdzilem 2.3l001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale - pytanie co za to dostajesz?

mustanga dostajesz zlosnik.gif co chcesz więcej. Ludzie kupujący go w Polsce kupiliby go nawet jakby nie bylo zadnych opcji doposażenia.

porównując do Waszych cen, jest naprawde nieźle. Zwykle różnica była duużo większa smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a dluga ta kolejka?

Żona pracowała w salonie forda, gdzie ma być dostępny stang (nie we wszystkich będzie - będzie miał oddzielne stoisko, oddzielną osobe wydzieloną do obsługi), to zinteresowanie było bardzo duże. Tym badziej że na Polske dają ograniczoną ilość tych aut (tak jak było z foką RS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I nadal tak jest, choć mustanga kupuje cały przekrój ludzi. To:

> - jeden z najtańszych na rynku samochodów z dwoma drzwiami

> - jeden z najtańszych na rynku samochodów z napędem na właściwą parę kół

> - jeden z najtańszych na rynku samochodów z V8

> - jeden z najtańszych na rynku samochodów z ponad 400 KM mocy

> - jeden z najtańszych na rynku kabrioletów

> Więc jak ktoś chce mieć coś ładnie wyglądającego, albo o przyzwoitych osiągach, albo ze zdejmowanym

> dachem, albo fajnie bulgoczącego, to Mustang jest świetnym wyborem. Podobnie jak Camaro.

> Jedyne co mogę tylko zarzucić Mustangowi to zużycie paliwa - z jakichś dziwnych powodów, pomimo że

> waży znacznie mniej niż Camaro + ma zdecydowanie słabszy silnik, Mustang pali więcej

> niż Camaro. Nie mam pojęcia jaki jest tego powód.

w Europie, z tego co sprawdzalem, nie mozna połączyć silnika V8 z nadwoziem kabrio oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> > Bo chyba nie o V8, która ma usztywnione w stosunku do pozostałych wersji zawieszenie,

> >

> i to jest glowny powod, dla ktorego wciaz sie zastanawiam, czy na 2.3l sie nie przezucic, mimo, ze

> mamy GT zamowiony[...]

> Jezdzilem GT, nie jezdzilem 2.3l[...]

I co, chyba Ci nie było za twardo? GT ma usztywnione stabilizatory, a amortyzatory te same.

Więc różnicę odczujesz tylko podczas dynamicznej jazdy, szybko biorąc zakręty.

Stawiam że podczas jazdy miejskiej nie czuć różnicy w twardości zawieszenia.

U mnie problemem jest dostępność. Po pierwsze dopiero jesienią, po drugie tylko w dwóch salonach

na zadupiu, daleko od Sztokholmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ello

> czyli jesli sobie dobrze przeliczylem to 50,790.97 AUD

> - IMVHO bardzo nie zle jak na EU, ciekawe ze roznica miedzy V8 a 4cylinder jest malutka ...

Hej zlosnik.gif

Bo różnią się nie tylko silnikiem. 2,3T ma też słabsze bo 4 zamiast 6 tłoczkowych Brembo,

mniejsze felgi

> Fastback manual – $54,990 - 160,216.55 PLN

No to u mnie wychodzi nawet trochę taniej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mustanga dostajesz co chcesz więcej.

Niezlosnik.gif, dostajesz opakowaniezlosnik.gif

Moge tylko mowic o sobie ... bo nie wiem co w EU poza krotkiej info klotnia.gif jaka z mAbZ mialem o Mustang. Podejrzewam ze wasz - EU nie bedzie sie znacznie roznil od Oz version.[...] ergo, u mnie masz w porownaniu do USDM masz Premium Pack i czesc Performance Pack w standardziewaytogo.gif [...]

Jesli wezmiesz ceny z US, to jesli dobrze pamietam US koztuje mnie 43k - US$, moj z takim samym specs 54k $AU. Teraz bierzemy pod uwage roznice A$ vs US$ i wychodzi mi 41,463.90 USD zlosnik.gif, ergo u mnie Mustang jest teoretycznie tanszy niz w UShehe.gif[...]waytogo.gif[...] ale ...

Ludzie kupujący go w Polsce kupiliby go nawet jakby nie bylo

> zadnych opcji doposażenia.

> porównując do Waszych cen, jest naprawde nieźle. Zwykle różnica była duużo większa

Wychodzi IMVHO bardzo podobnie - nie jest tajemnica ze mam jednego zamowionego - ale powaznie sie znastanawiam czy tego nie zmienic ..001.gif na 2.3l lub poczekac do MY16...

Pierwszy raz od lat zaplacilem za auto sugerowana cene detaliczna ale po kolei:

Auto $57k, destination charge czy jak u mnie sie to nazywa dealers delivery - transport do dealera, przygotowanie auta etc - $2k, ubezpieczenie od kosztow leczenia i wypadkow - obowizkowe $800, $500 - roczna rejestracja,

$1.5k - pierwsza rejestracja w stanie, dodatki $500, tablice premium $300 i wyszlo jak wyszlo ... 001.gif[...] $63,102.38 - $1k jaki dostaje zwrot z Ford Partner - $62k zeby auto na ulice postawic z pelnym bakiem paliwazlosnik.gif - to ci akurat dealer daje za freehahaha.gif[...]

Czyli masz 180,766.76 PLN zanim za brame wyjedzieszhmm.gif

W tej cenie obecnie to masz troche V8 to wyboru ... idea.gif za $40k wyjedziesz V8 Commodore

7065.jpg

Za $50k wyjedziesz XR8

road-test-review-ford-falcon-xr8-price-specs-2015-1.jpg

Za $55k postawisz 300C na ulice z HEMIwaytogo.gif, wiem abstrakcja dla EU... w US masz wybor jeszcze wiekszy - Charger, Challenger etc

Wiec de facto Ford liczy sobie Premium za Pony, premium za ktory wielu klientow placi bez wachania001.gif[...], liczby nie klamia 20,000 luda zarejstrowane na test drive ... ponad 4,000 zamowien potwierdzonych $$$. ...

Ale caly sukces polega na tym zeby zebrac jak najwiecej zamowien, nie koniecznie sprzedac w jak najwiekszej cenie idea.gif[...] Flat Rock, MI AFAIK ma spokojnie wydajnosc 120k Mustang na rok przy obecnym zatrudnieniu ...

Ale, od 3/8/2015 Mustang bedzie juz klepal MY16zlosnik.gif - zmiany SYNC3 vs SYNC2,

Dodatkowe kolory wnetrza - niektorzy mowia -zolty, niebieski

Performance Package z automat ....

Quote:

The complete 2016 Mustang schedule is:

7/31/15 2015 Mustang Job Last Date

5/11/15 2016 Mustang Order Banks Open

6/11/15 2016 Mustang Scheduling Begins

8/3/15 2016 Mustang Job #1 Date


Wiec de facto mozesz dostac ciut wiecej za mniej - jesli peirwsza fala klientow przejdzie przez dealer-ahmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moge tylko mowic o sobie ... bo nie wiem co w EU poza krotkiej info jaka z mAbZ mialem o Mustang.

> Podejrzewam ze wasz - EU nie bedzie sie znacznie roznil od Oz version.[...] ergo, u mnie masz

> w porownaniu do USDM masz Premium Pack i czesc Performance Pack w standardzie [...]

W Europie Performance Pack jest w standardzie, ale Premium Pack w opcji: PLN 10.600 / SEK 22.000

> nie jest tajemnica ze mam jednego zamowionego - ale powaznie sie

> znastanawiam czy tego nie zmienic .. na 2.3l lub poczekac do MY16...

W sumie Ty się już najeździłeś V8 więc dla Ciebie chyba właśnie 2,3T jest bardziej atrakcyjne wink.gif

> Pierwszy raz od lat zaplacilem za auto sugerowana cene detaliczna

I nawet zimówek w gratisie nie dali? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I co, chyba Ci nie było za twardo?

Mniezlosnik.gif - ja to Land Cruiser, HiLux jestemhehe.gif, wszystko co jest niskie to superwygodne dla mniezlosnik.gif

GT ma usztywnione stabilizatory, a amortyzatory te same.

> Więc różnicę odczujesz tylko podczas dynamicznej jazdy, szybko biorąc zakręty.

Wlasnie tego sie boje z mulher.gifzlosnik.gif[...] To sa jej codzienne taczki zamowione, ergo 5x w tygodniu 80km dzienie - dom >>> szpital i z powrotemhmm.gif

Ona poszla, zamowila- ja siedzie cicho, alezlosnik.gif - na weekend nie moge powiedziec V8 niewink.gif[...], wtedy ponarzekam - badz nie - czy zawieszenie twardezlosnik.gif[..]

> Stawiam że podczas jazdy miejskiej nie czuć różnicy w twardości zawieszenia.

Co mnieklnie.gif to de facto ten sam silnik jezdzi na 98 a nie 91nono.gif [...]

> U mnie problemem jest dostępność. Po pierwsze dopiero jesienią, po drugie tylko w dwóch salonach

> na zadupiu, daleko od Sztokholmu.

U mnie masz problem z RHD, wy mozecie wziasc z produkcji US, ale wiem ze to tak nie dziala - batch na Oz idzie do produkcji 29/6/15 - 5k sztuk AFAIK, Ford wezmie troche na demo - ponad 4k sztuk z tego sprzedanych, podobnie bedzie z EU IMVHO - batch - sluszelm ze 500 sztukniewiem.gif - wiec wyglada ze Ford chce sztucznie zwiekszyc zainteresowaniezlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] (nie we wszystkich będzie - będzie miał

> oddzielne stoisko, oddzielną osobe wydzieloną do obsługi), High classzlosnik.gif Zloty tronik tez dajawink.gif?

131651.jpg

> Tym badziej że na Polske dają ograniczoną ilość tych aut (tak jak było z foką RS)

Wiadomo ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką u Was ma moc? Bo w USA 435 KM a w EU 421 KM crazy.gif

Na pewno z powodu emisji spalin. Środkowy tłumik bardzo restrykcyjny.

Ale wymiana wydechu + program i będzie 450 zlosnik.gif W V8 oczywiście.

Tuning 2,3T nie jest wcale łatwy, jak by się mogło wydawać z turbo.

Przynajmniej jak na razie jest mało opcji i dają małe przyrosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Europie Performance Pack jest w standardzie, ale Premium Pack w opcji: PLN 10.600 / SEK 22.000

SEK 22,000 = 3,251.57 AUDhmm.gif, pelna jak w US czy tez pare zeczy ?niewiem.gif

> W sumie Ty się już najeździłeś V8 więc dla Ciebie chyba właśnie 2,3T jest bardziej atrakcyjne

Stary sie robie mabz ... Jak kupowalem auto 2 tygodnie temu, to w ogole mi to nie sprawilo zadnej radosci001.gif[..] = ot potrzebne mi taczki do pracy 001.gif[..], z Pony, generalnie - Happy wife = happy life, chce Pony, pracuje to niech ma ... Ja troche -clown.gif parlem na V8, ech zostalo mi z lat mlodoscizlosnik.gif, ale de facto - zobaczymy... Za $10k roznicy mam nowe spa w domu001.gif[....]

Ford ciezko inwestuje w obsluge klientawaytogo.gif, i to mi sie podoba, bardziej mnie martwi jak bedzie z Q wyklepania ... Widzialem pare sztuk w UShmm.gif gdzie spasowanie pewnych elementow jest "I don't give a fu..k" palacz.gif[....]

Mam nadzieje ze Turbo lepiej poskladanezlosnik.gif ale - np Ford Performance Vehicles -czacha.gif ad 201430.GIF jak klepali swoje FPV to V8 silnik przylatuja z US. I kazdy a to KAZDY rozbierali i skladali podobniezlosnik.gif, niestety to nie mit[haha][...] ot po prostu Ford Oz mial takie zaufanie do Ford USzlosnik.gif[....]

Jak bylem w fabryce ok 2005 to naprawde mialem shockzlosnik.gif - ale to inna historia....wink.gif

10-FPV-Coyote-Engine-17.jpg

2013_02_18_fpv_gallery_01.jpg

> I nawet zimówek w gratisie nie dali?

Tablice Premium dali zlosnik.gif - $295 za $60hehe.gif[...]

usss-600x304.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ello

> czyli jesli sobie dobrze przeliczylem to 50,790.97 AUD

> - IMVHO bardzo nie zle jak na EU, ciekawe ze roznica miedzy V8 a 4cylinder jest malutka ...

> Ale - pytanie co za to dostajesz? Rozumiem, ze sa jedne specs na EU, czyli np UK nie rozni sie od

> D?

> Dla porwnania u mnie masz:

> -2015 Ford Mustang pricing*

> Ford Mustang EcoBoost

> Fastback manual – $44,990 = 131,081.47 PLN

> Fastback automatic – $47,490(auto)

> Convertible (auto only) – $53,990

> Ford Mustang GT

> Fastback manual – $54,990 - 160,216.55 PLN

> Fastback automatic $57,490

> Convertible (auto only) $63,990

Brakowało mi Twoich postów przytul.gif

W końcu samochód, który w Australii i USA kosztuje porównywalnie do EU smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i w 2,3T nie osiągniesz takiego dźwięku Ja mam ciary od wydechu Borla

1:34zlosnik.gif

Factwaytogo.gif, ale forum - nie tozlosnik.gif - Mustang twierdzi ze $5-7k modyfikacji do Ecoboost i GT mowimy 30.GIF[...] Totalnie nie jestem klientem na to ... alezlosnik.gif - podobni sie daniewiem.gif[...]

Jeszcze jedno z V8 bez problemu wyciagniesz 300,000-400,000 km bez probelmu - zapytaj kazdego 17 latka u mnnie ze starym V8 Fordzlosnik.gif, z Ecoboost watpie ...hmm.gif[....]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SEK 22,000 = 3,251.57 AUD, pelna jak w US czy tez pare zeczy ?

Chromowane listwy

Felgi aluminium 9x19" D2VB3 (EcoBoost);

Felgi aluminium 9x19" przód i 9,5x19" tył D2GBU (GT);

Czarna skóra Black Raven z kontrastowym obszyciem na desce rozdzielczej i drzwiach

SYNC 2 z nawigacją + 12 głośników Shaker Pro

Czujniki cofania.

Wentylowane siedzenia.

Jest też dodatkowy pakiet alarm za SEK 3200.

Lub sama nawigacja + Shaker Pro za SEK 11000.

Fotele Recaro SEK 16000.

> Tablice Premium dali - $295 za $60[...]

To jest u Was fajne, że możesz sobie wybrać wzór tablic waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brakowało mi Twoich postów

Thx, ale pewnie jestes w mniejszoscizlosnik.gif-

> W końcu samochód, który w Australii i USA kosztuje porównywalnie do EU

Globalizacja postepujezlosnik.gif[...] ale to sie moze zmienic wink.gif W 2017 kiedy GM i Ford pojda 30.GIF i protekcinism rynku zniknie, bedize w koncu wolna nam kupowac nowe auta za granica ... Oczekuje sie ze zmiany beda -20% w dolzlosnik.gif w cenie nowych autwaytogo.gif- pozyjemy zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[....]

> Czarna skóra Black Raven z kontrastowym obszyciem na desce rozdzielczej i drzwiach

A takto brak skory? U mnie w standardzie ...hmm.gif

> SYNC 2 z nawigacją + 12 głośników Shaker Pro

9facepalm%5B1%5D.gif - okradli mnie na 3foch.gif[....]

[...]> Fotele Recaro SEK 16000.

Czyli EU ma opcje, my nie nono.gif[...]

> To jest u Was fajne, że możesz sobie wybrać wzór tablic

Te sie ostantnio popularne robia - ilosc mlodych, x ilosc Skyline na drogach = dobry businesszlosnik.gif

custom_plates_japanese_number_plates-0226-mc:819x819.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jaką u Was ma moc? Bo w USA 435 KM a w EU 421 KM

Jestes pewien?

AFAIK to wynika z method jakich uzywaja do oceny ilosci kW w silniku.... hmm.gif, gdzies byla dyskusja na mustangs6 ze wlasnie EU i US to jest ten sam silnik, ale ta roznica wynika z method jak mierza w EU a US.

> Na pewno z powodu emisji spalin. Środkowy tłumik bardzo restrykcyjny.

303kWzlosnik.gif x1.36 daje mi 412KMhehe.gif - ale potwierdzone, my mamy ten sam silnik co USzlosnik.gif a ilosc KM sie nie zgadza bo ADR (Australian Design Rules) inaczej mierzazlosnik.gif[...]

> Ale wymiana wydechu + program i będzie 450 W V8 oczywiście.

> Tuning 2,3T nie jest wcale łatwy, jak by się mogło wydawać z turbo.

> Przynajmniej jak na razie jest mało opcji i dają małe przyrosty.

niewiem.gif - moje doswiadczenia z Turbo malej pojemnosci sa zerowehmm.gif - znaczy glupi jestemold.gif - powtarzam co wyczytalem od luda ktory zamowil 2.3l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie jest prawda. Mustang po "wskrzeszeniu" był kwintesencją Mustanga, czyli konia z rasy

> zdziczałych koni, wywodzących się od koni przywiezionych do Ameryki Północnej z Hiszpanii w

> XVI wieku. Dziki, nieokiełznany. Nie, jak pierdowate Lambo, Ferri, czy R8...

ależ Ty jesteś zaślepiony... fascynujące. kwintesencja mustanga to fakt, że po wskrzeszeniu to było okropne auto nie mające do zaoferowania nic, poza "ładną budą"? i to jest synonim "męskości" samochodu? no zlituj się... ja rozumiem, gust co do stylistyki nie podlega dyskusji, ale co do obiektywnych parametrów jezdnych już podlega - i mustang był fatalny...

wiesz... jakim autem jeździ prawdziwy mężczyzna?

takim: wink.gif

renault_espace_22_12_04.jpg

> Boję się, że Ford pójdzie za "głosem tłumu" i zamiast fury dla mężczyzn, zapuści wynalazek dla pzd,

> dobrze się prowadzący i przewidywalny. Dla prawdziwych fanów Mustangów może to być zniewaga...

na szczęście mamy XXIw i można wybrać auto wg osobistych kryteriów i preferencji, a nie tego, że "jest do kitu, ale lepszego nie ma". i prawdziwi fani to mogą sobie odbudować auto z lat 60tych, a nie współczesną plastikową reinkarnację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> 148k IMO swietna cena tyle co pasnik f tdiku. A wersja V8 169k

> jakiś tekst

Aktualizacja.

Podobno coraz gorzej zamówić Mustanga w cenie cennikowej o ile w ogóle jeszcze można.

Info z salonu mam takie, że zmiana cennika jest w toku, za dużo zamówionych aut jak na tak krótki czas.

Czyli jednak Ford nie pomyślał i teraz nagle będzie cenę podnosić grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aktualizacja.

> Podobno coraz gorzej zamówić Mustanga w cenie cennikowej o ile w ogóle jeszcze można.

> Info z salonu mam takie, że zmiana cennika jest w toku, za dużo zamówionych aut jak na tak krótki

> czas.

> Czyli jednak Ford nie pomyślał i teraz nagle będzie cenę podnosić

Czyli idzie jak swieze buleczki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Info z salonu mam takie, że zmiana cennika jest w toku, za dużo zamówionych aut jak na tak krótki

> czas.

> Czyli jednak Ford nie pomyślał i teraz nagle będzie cenę podnosić

hehe.gif Brzmi absurdalnie - "za dużo się sprzedaje, więc zmieńmy ceny, to może niektrzy się zastanowią i będzie się mniej sprzedawało". W jakimś dziwnym świecie zyją Ci ustalający u nich ceny hehe.gif

Kiedyś ktoś mi opowiadał, że w gorący dzień na mazurach płynął kajakiem i strasznie mu się chciało pić. W końcu wypatrzył na brzegu sklep. Z najdzieją że napije się zimnego piwa dopłynął do brzegu i poszedł do sklepu. Wchodzi do tego sklepu - gorąco w nim jak diabli. Tylko kasjer ma wentylator przed sobą. W sklepie na półkach stoi pełno piwa, różne rodzaje do wyboru - niestety wszystko ciepłe. Obok regału stoi i nawet działa pusta lodówka na piwo, więc gość pyta kasjera:

- a nie myślał Pan, żeby to piwo do lodówki wsadzić, to by zimne było?

- nie. Bo wtedy by mi wszytsko wykupili.

Chyba ten sprzedawca i ten co ustala ceny u Forda, to ta sama osoba wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brzmi absurdalnie - "za dużo się sprzedaje, więc zmieńmy ceny, to może niektrzy się zastanowią i

> będzie się mniej sprzedawało". W jakimś dziwnym świecie zyją Ci ustalający u nich ceny

Jest popyt, z produkcja moze nie wyrabiaja, wiec lepiej zarobic niz sie narobic hmm.gif

PS. Dlaczego koncerny naftowe potrafia ograniczyc wydobycie aby podniesc cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brzmi absurdalnie ...

Skądże. Założyli sprzedaż określonej ilości sztuk po dumpingowej cenie.

Ponieważ przewidzieli bardzo mało to jest okazja zarobić.

To się nie będzie sprzedawać tak czy inaczej.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

AWktmXt.jpg

 

Wykorzystując chwilkę wolnego czasu odwiedziłem rodzinny biznes i pojeździłem mustangiem 2,3T.

Autko prezentuje się świetnie, materiały w środku lepszej jakości niż u poprzednika, ale górna część boczków drzwi dalej jest zrobiona z twardego plastiku.

Co do silnika to niestety nic dobrego nie można powiedzieć. Zapewne dla zwykłego kowalskiego przyspieszenia mogą się okazać szaleńcze, ale dla mnie to lekki muł i uważam, że jedyną opcją jest 5,0.

 

Mógłbym takim jeździć, ale 4x4 i cichociemność w RSie kuszą chyba bardziej.

Edytowane przez RSSSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli "jakieś Clio" jest sportowym autem, a Mustang nie?

Osiągasz nowe poziomy w zaprzeczaniu samemu sobie smirk.gifhehe.gif

 

tzn ja to zrozumiałem tak, że pojedzie sie na tor (czyli np ciasne Kielce) takim czymś co ma 500KM i foteliki dla dzieci i dostanie się bezlitosne baty od takiego czegoś

 

8572855_renault-clio-maxi.jpg

 

i to w sumie prawda jest ;]

Edytowane przez koNik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWktmXt.jpg

 

Wykorzystując chwilkę wolnego czasu odwiedziłem rodzinny biznes i pojeździłem mustangiem 2,3T.

Autko prezentuje się świetnie, materiały w środku lepszej jakości niż u poprzednika, ale górna część boczków drzwi dalej jest zrobiona z twardego plastiku.

Co do silnika to niestety nic dobrego nie można powiedzieć. Zapewne dla zwykłego kowalskiego przyspieszenia mogą się okazać szaleńcze, ale dla mnie to lekki muł i uważam, że jedyną opcją jest 5,0.

 

Mógłbym takim jeździć, ale 4x4 i cichociemność w RSie kuszą chyba bardziej.

 

Gdybym decydował się między GT a RS to zdecydowanie RS. Ale jest też (niestety chyba nie w Polsce) GT 350 i wtedy zdecydowanie ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 148k IMO swietna cena tyle co pasnik f tdiku. A wersja V8 169k

> jakiś tekst

Nie sprzeda się. Szybko wycofają.

Za to na rynku wtórnym będą za bezcen niebawem.

Tylko kto to kupi?

 

Byłem kilka dni temu w salonie forda. Stała wersja 5.0l za cos około 169tyś. 

Jako że nie widziałem tego tematu wcześniej to lekko zwariowałem i zastanawiałem czy to czasami używka nie jest.

 

Sprzedawca zapewnił że to nówka sztuka i bardzo dobrze się sprzedaję  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka dni temu w salonie forda. Stała wersja 5.0l za cos około 169tyś. 

Jako że nie widziałem tego tematu wcześniej to lekko zwariowałem i zastanawiałem czy to czasami używka nie jest.

 

Sprzedawca zapewnił że to nówka sztuka i bardzo dobrze się sprzedaję  ;]

to w którym to salonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w którym to salonie?

 

Bielsko-Biała

 

http://www.autoboss.com.pl/bielsko/

 

Autem byłem zachwycony. Oglądałem go chyba z 15 min. 

Jeżeli da się lpg do tego włożyć to za 3 lata będzie mój   ;]

 

Ciekawe tylko jak będzie z dostępem do części zamiennych  ;)

 

Edit: 169 tyś zł albo 180 tyś zł - teraz nie mogę zaskoczyć. 

Tak czy inaczej - tanioooo!!!! 

Edytowane przez BoBi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


148k IMO swietna cena tyle co pasnik f tdiku. A wersja V8 169k

Cóż ze świetnej ceny skoro nawet reklama mówi, że Mustang jest dla panów z problemami z prostatą? ;]

Fiat 124 Spider zaczyna się od 110 kzł. Zatem jeśli siusiasz w dal na więcej niż 50 cm...kup Abartha. :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ze świetnej ceny skoro nawet reklama mówi, że Mustang jest dla panów z problemami z prostatą? ;]

Fiat 124 Spider zaczyna się od 110 kzł. Zatem jeśli siusiasz w dal na więcej niż 50 cm...kup Abartha. :phi:

żeś wyjechał 1.4 140KM z czym to do ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ze świetnej ceny skoro nawet reklama mówi, że Mustang jest dla panów z problemami z prostatą? ;]

Fiat 124 Spider zaczyna się od 110 kzł. Zatem jeśli siusiasz w dal na więcej niż 50 cm...kup Abartha. :phi:

 

Nie mam problemów z prostatą i bardzo lubię włoską motoryzację ale bez przesady ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ze świetnej ceny skoro nawet reklama mówi, że Mustang jest dla panów z problemami z prostatą? ;]

Fiat 124 Spider zaczyna się od 110 kzł. Zatem jeśli siusiasz w dal na więcej niż 50 cm...kup Abartha. :phi:

 

Szalu nie ma Abarth bedzie drozszy. Za te 110k to jest zwykle 1.4T. Wtedy nie widze sensu kupowania Abartha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


żeś wyjechał 1.4 140KM z czym to do ludzi

Fakt, że "do ludzi" to bardziej przemawia V8, ale dla kierowcy...fun na 102. Także do "mania" Mustang, do jazdy 124.


Nie mam problemów z prostatą

Udowodnij. ;]


Szalu nie ma Abarth bedzie drozszy. Za te 110k to jest zwykle 1.4T. Wtedy nie widze sensu kupowania Abartha.

Ja bym brał dwie opcje: MX-5 1.5 lub Abarth 124. Mocniejsza Mazda i słabszy Fiat do mnie mniej przemawiają, ale i tak genialny twór.

Robi się taki klubik RWD: MX-5, 124, GT86, Mustang...a za chwilę dołączy paleta AR. I to jest PiSdobraZmiana. :jem:

A kto to robi? Fiat, Ford...skośni...a gdzie marki prestiżowe, hę?

124 Spider ma papiery, żeby być najlepszym jakościowo i najfajniejszym Fiatem w historii...prosto z Japonii. ;l  Gdybym sobie przypomniał gdzie położyłem młotek, żeby rozbić świnię...już bym wybierał kolor. ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fakt, że "do ludzi" to bardziej przemawia V8, ale dla kierowcy...fun na 102. Także do "mania" Mustang, do jazdy 124.

Mam V6 i 1.4 T od fiata. 1.4 jeździ sprawniej, ale fan z jazdy ma większy jadąc V6. Nie mówie tu oczywiście o jazdach torowych ale o samo czucie motora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.