Skocz do zawartości

Fiat AEgea


Lynda

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

A co, jestes zainteresowany kupnem takiej? ;]

ja nie, ale obawiam się, że niestety takie wersje będą królowały. Rapida jak reklamowali to też wyglądało jakby każdy miał mieć szklany dach, alu 17tki i takie tam, a jezdza z czarnymi lusterkami na kołpaxach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie, ale obawiam się, że niestety takie wersje będą królowały. Rapida jak reklamowali to też wyglądało jakby każdy miał mieć szklany dach, alu 17tki i takie tam, a jezdza z czarnymi lusterkami na kołpaxach :>

To juz problem kupujacych, nie wina reklamy, że ludzie wolą zaślepki  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://autokult.pl/26432,fiat-gea-bedzie-nosil-nazwe-tipo

 

Okazuje się, że Aegea to nazwa robocza. Docelowo ma być Tipo ;]

 

Jak donosi Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar nowy kompakt Fiata będzie nosił nazwę Tipo na 100%. Na nowe Tipo musimy poczekać do przyszłego roku, choć sprzedaż tego modelu we Włoszech rozpocznie się jeszcze w grudniu 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go w tym tygodniu na żywo...co prawda zamaskowany jeszcze ale kawal samochodu...ladne to to

ja go widziałem w zeszłym tygodniu w Bielsku i mi sie nie podobał. na dodatek kierowca mnie wkurzał, bo z każdych swiateł odjeżdżał z piskiem po to, by po chwili zwalniać do 40stki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w końcu coś innego niż 500

No bo już do wyrzygu to 500 robią, ileż można na to patrzeć... Ani to ładne, ani oryginalne...

Jest jeden ładny Fiat, ale też nie u nas, a wygląda tak:

z12007714Q,Fiat-Viaggio.jpg

Po Stilo chętnie bym go miał, ale jak skoro go u nas nie ma sciana.gif

 

Przypomina mi Mondeo ;)

Ale fakt - ładny, chętnie bym go widział jako następcę Grande

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kurcze dlaczego nie liftback..., pozamiatałby Rapida..., a tak sedanem nie powojują..

 

Jeśli rzeczywiście poza sedanem będą hatchback i kombi, to coś powojują, sam sedan, to taka częściowa oferta.

Ot taki Focus - trzy popularne wersje w ofercie i na ulicach jeżdżą różne - co kto woli. Podobnie z Astrami, Megane, i innymi kompaktami i jak widać jest to dobra polityka, to idea kompaktowości. Czy, gdyby użytkownicy powiedzmy Astry kombi kupiliby sedana bądź hatchback'a gdyby nie było wersji kombi? Raczej nie, kupiliby wówczas Focusa bądź Megane kombi.

Kilka lat temu jak Fiat wypuścił Lineę, wszyscy pytali "a kiedy kombi"? Myślę, że nabywców byłoby wielu - głównie Ci, którzy kupili np. Clio kombi, używane Focusy kombi i tym podobne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i.

Kilka lat temu jak Fiat wypuścił Lineę, wszyscy pytali "a kiedy kombi"? Myślę, że nabywców byłoby wielu - głównie Ci, którzy kupili np. Clio kombi, używane Focusy kombi i tym podobne.

 

dokładnie , ja np sprzedałem nowsze bravo 2 , a zostałem ze starym stilo , bo właśnie bravo nie ma wersji kombi

 

 

BTW a nazwa Tipo jest OK , dobrze sie kojarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

No patrz.. nowy 42 .. a ja 8-letniego za 25 popchnalem ... zdaje sie ze Fiat przebil VW i Toyota w najmniejszym spadku wartosci  ;l

 

potrzymam jeszcze swoje NB bo wyglada ze jesli sie trend utryzma to moze niedlugo zacznie zyskiwac na wartosci zamiast ja tracic  ;l

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.