Skocz do zawartości

Rozmawiałem z dealerem, póki co lepiej nie będzie


komor

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, prawoimotoryzacja napisał:

Tak się niektórzy śmiali, jak powtarzałem, że na stockach stoi sporo aut i za chwilę zaczną się rabaty. Nie sądziłem, że tak szybko to nastąpi, ale w przypadku Audi dwa modele, które mnie interesowały w wereji 45 TFSI:

1) Audi A7 -12%,

2) Audi A6 - ok. 70.000 zł!

 

Ogólnie czwarty kwartał tego roku ma być okresem kiedy pojawi się więcej wyprodukowanych aut, z czego jednak sporo to te zamówione kilka miesięcy temu. Na rynku przewodników aktualnie produkuje się ich więcej niż przed kryzysem, ale jednocześnie wyjście w branży motoryzacyjnej na prostą w tym znaczeniu, że idziesz do salonu i auto do średnio 3 miesięcy to perspektywa dopiero 2025.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, spad napisał:

 

Ogólnie czwarty kwartał tego roku ma być okresem kiedy pojawi się więcej wyprodukowanych aut, z czego jednak sporo to te zamówione kilka miesięcy temu. Na rynku przewodników aktualnie produkuje się ich więcej niż przed kryzysem, ale jednocześnie wyjście w branży motoryzacyjnej na prostą w tym znaczeniu, że idziesz do salonu i auto do średnio 3 miesięcy to perspektywa dopiero 2025.

Mówię o tym, że od jakiegoś czasu jest sporo aut na placach.

 

Zamawiając auto miałem opcję, że będzie w ciągu 4 miesięcy, bez restrykcji :)

Edytowane przez prawoimotoryzacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, prawoimotoryzacja napisał:

Tak się niektórzy śmiali, jak powtarzałem, że na stockach stoi sporo aut i za chwilę zaczną się rabaty. Nie sądziłem, że tak szybko to nastąpi, ale w przypadku Audi dwa modele, które mnie interesowały w wereji 45 TFSI:

1) Audi A7 -12%,

2) Audi A6 - ok. 70.000 zł!

Nikt tego nie kupuje to i stock jest ;). 12% to chyba nie jest jakaś super oferta.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, spad napisał:

 

Ogólnie czwarty kwartał tego roku ma być okresem kiedy pojawi się więcej wyprodukowanych aut, z czego jednak sporo to te zamówione kilka miesięcy temu. Na rynku przewodników aktualnie produkuje się ich więcej niż przed kryzysem, ale jednocześnie wyjście w branży motoryzacyjnej na prostą w tym znaczeniu, że idziesz do salonu i auto do średnio 3 miesięcy to perspektywa dopiero 2025.

Stopy procentowe też raczej nabywców nie napędzają.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prawoimotoryzacja napisał:

Tak się niektórzy śmiali, jak powtarzałem, że na stockach stoi sporo aut i za chwilę zaczną się rabaty. Nie sądziłem, że tak szybko to nastąpi, ale w przypadku Audi dwa modele, które mnie interesowały w wereji 45 TFSI:

1) Audi A7 -12%,

2) Audi A6 - ok. 70.000 zł!

To jest dobra cena a6 z tym silnikiem bez 280k nie było po co wchodzić do salonu a takto good deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wujek napisał:

To jest dobra cena a6 z tym silnikiem bez 280k nie było po co wchodzić do salonu a takto good deal.

No ale przecież teraz to 280 masz po rabacie ponad 60 tys. zł, więc nie wiem kiedy ost. raz wchodziłeś do salonu Audi w sprawie A6 albo jak "biedne" konfigi oglądałeś? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, sherif napisał:

Nikt tego nie kupuje to i stock jest ;). 12% to chyba nie jest jakaś super oferta.

Na A7 to już bardzo dobra oferta :)

W BMW masz też już sporo aut od ręki.

 

To samo w Volvo, które było jedyną marką, które miało tak duże rabaty w ostatnim roku, gdzie nawet Skoda i inne marki nie miały większych rabatów niż 5-7% w Volvo na luzie 15% w górę cały czas było i jest, także Volvo robi sprzedaż na rabatach 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, prawoimotoryzacja napisał:

No ale przecież teraz to 280 masz po rabacie ponad 60 tys. zł, więc nie wiem kiedy ost. raz wchodziłeś do salonu Audi w sprawie A6 albo jak "biedne" konfigi oglądałeś? ;)

 

Nie wiem co tam biednego za 210 ma wszystko co trzeba No oprócz mocy ale to stage 1 łatwo naprawić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wujek napisał:

Nie ma takiej potrzeby bo znajdziesz coś co na pewno by się przydało a nie ma.

Przecież 45tfsi z quattro zaczyna się od 270 tys zl i tam praktycznie nic nie ma w bazie, a po drugie audi bez potrójnego S line nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, prawoimotoryzacja napisał:

Przecież 45tfsi z quattro zaczyna się od 270 tys zl i tam praktycznie nic nie ma w bazie, a po drugie audi bez potrójnego S line nie ma sensu...

Przecież napisałeś ze 70k taniej :phi: nie wiem ja widuje audi bez S i jeżdżą. Jak się poklika to 370 bez problemu wyjdzie ale nadal minus 70 to już lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wujek napisał:

Przecież napisałeś ze 70k taniej :phi: nie wiem ja widuje audi bez S i jeżdżą. Jak się poklika to 370 bez problemu wyjdzie ale nadal minus 70 to już lepiej.

No tak, ale 210 tys zł 45 TFSI to chyba jednak fikcja. Za A6 nie dałbym więcej niż te 250-280 tys zł . Więcej tylko za A7, bo ma jednak dużo lepszy styl i praktyczność.

 

Q8 minus 15% teraz, także zmiany na plus idą  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, prawoimotoryzacja napisał:

No tak, ale 210 tys zł 45 TFSI to chyba jednak fikcja. Za A6 nie dałbym więcej niż te 250-280 tys zł . Więcej tylko za A7, bo ma jednak dużo lepszy styl i praktyczność.

 

Q8 minus 15% teraz, także zmiany na plus idą  :)

W czym się przejawia ta praktyczność A7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sdss napisał:

W czym się przejawia ta praktyczność A7 ?

Masz nadwozie typu liftback (same plusy wobec sedana), o bardzo dobrych proporcjach i ładnie wkomponowanym spojlerem. Duża otwierana klapa z szybką chyba jest jednak mega praktyczna?

 

Kombi w tej klasie dla mnie odpada, ze względów wizualnych, chociaż A6 w wersji kombi jeszcze jakość wygląda w pełnym sline z pakietem czerń na tle konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prawoimotoryzacja napisał:

Masz nadwozie typu liftback (same plusy wobec sedana), o bardzo dobrych proporcjach i ładnie wkomponowanym spojlerem. Duża otwierana klapa z szybką chyba jest jednak mega praktyczna?

 

Kombi w tej klasie dla mnie odpada, ze względów wizualnych, chociaż A6 w wersji kombi jeszcze jakość wygląda w pełnym sline z pakietem czerń na tle konkurencji. 

Mniej praktyczna od kombi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, prawoimotoryzacja said:

Masz nadwozie typu liftback (same plusy wobec sedana), o bardzo dobrych proporcjach i ładnie wkomponowanym spojlerem. Duża otwierana klapa z szybką chyba jest jednak mega praktyczna?

 

Kombi w tej klasie dla mnie odpada, ze względów wizualnych, chociaż A6 w wersji kombi jeszcze jakość wygląda w pełnym sline z pakietem czerń na tle konkurencji. 

Wybacz, ale ewidentnie sprawiasz wrażenie jakby każdy taki post na temat VAG to było parę grosików do kieszeni.

A pierdoły o S-Line ewidentnie dowodzą że całkiem straciłeś kontakt z rzeczywistością.

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, AstraC napisał:

Wybacz, ale ewidentnie sprawiasz wrażenie jakby każdy taki post na temat VAG to było parę grosików do kieszeni.

A pierdoły o S-Line ewidentnie dowodzą że całkiem straciłeś kontakt z rzeczywistością.

Czyjej kieszeni?

 

Możesz wytłumaczyć: "A pierdoły o S-Line ewidentnie dowodzą że straciłeś kontakt z rzeczywistością"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prawoimotoryzacja napisał:

Na A7 to już bardzo dobra oferta :)

W BMW masz też już sporo aut od ręki.

 

To samo w Volvo, które było jedyną marką, które miało tak duże rabaty w ostatnim roku, gdzie nawet Skoda i inne marki nie miały większych rabatów niż 5-7% w Volvo na luzie 15% w górę cały czas było i jest, także Volvo robi sprzedaż na rabatach 😄

 

Dlatego napisałem, że nikt tego nie kupował.  W BMW rok temu miałem rozmowę typu 3-4% rabaty na serię 5, okres oczekiwania może 6m, może 8m .. ale jeden klient czeka już 12m :bzik:, to wolno zamówić, tego nie wolno bo producent ma braki. Chciałem zobaczyć 5kę kombi .. nie ma (w dużym salonie w Warszawie).

Do Audi nawet nie chciało mi się już jechać.

15% w Volvo (w nowym cenniku) to nie było na tak na luzie, tylko trzeba było się na załatwiać. Za to można było obejrzeć auta, nie było problemów z konfiguracją oraz był przewidywalny czas dostawy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, prawoimotoryzacja napisał:

Masz nadwozie typu liftback (same plusy wobec sedana), o bardzo dobrych proporcjach i ładnie wkomponowanym spojlerem. Duża otwierana klapa z szybką chyba jest jednak mega praktyczna?

 

Kombi w tej klasie dla mnie odpada, ze względów wizualnych, chociaż A6 w wersji kombi jeszcze jakość wygląda w pełnym sline z pakietem czerń na tle konkurencji. 

Podobnie można napisać o cabrio, jest bardzo praktyczne. Latem można jeździć bez dachu i wygodniej wsiadać, a zimą z dachem ;).

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, sherif napisał:

Stopy procentowe też raczej nabywców nie napędzają.

 

Z nabywcami nie ma aż takiego problemu, ale spora część osób zmienia finansowanie i decyduje się na zakup za gotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, AstraC napisał:

Wybacz, ale ewidentnie sprawiasz wrażenie jakby każdy taki post na temat VAG to było parę grosików do kieszeni.

A pierdoły o S-Line ewidentnie dowodzą że całkiem straciłeś kontakt z rzeczywistością.

 

Mnie bawi ustawianie sobie cennika/wartosci auta

Za to auto dalbym x a za tamto y. 

Co sie nie do konca sklada z cennikiem producenta :) i potem licytacje ile kto wynegocjowal rabatow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Kombi w tej klasie dla mnie odpada, ze względów wizualnych, chociaż A6 w wersji kombi jeszcze jakość wygląda w pełnym sline z pakietem czerń na tle konkurencji. 

 

Ci konstruktorzy, znowu się walnęli i zrobili RS6 kombi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Mówię o tym, że od jakiegoś czasu jest sporo aut na placach.

 

Zamawiając auto miałem opcję, że będzie w ciągu 4 miesięcy, bez restrykcji :)

Nie u wszystkich. W BMW to nic nie ma. X5 do jazd próbnych? 1 szt. jakaś hybryda od Olsztyna po Trojmiasto hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, prawoimotoryzacja said:

Czyjej kieszeni?

Przecież nie mojej, wypowiedź jest logiczna, a sam fakt odwracania kota ogonem zdaje się potwierdzać moją tezę.

13 hours ago, prawoimotoryzacja said:

Możesz wytłumaczyć: "A pierdoły o S-Line ewidentnie dowodzą że straciłeś kontakt z rzeczywistością"?

Tak, są to pierdoły, że bez S-Line to wstyd wsiąść, wiadomo, biedaki niech odczują że są biedni.

Wydając swoje pieniądze nie dopłaciłem ST Line w Ford bo dla mnie nic nie wnosił ciekawego. Tutaj może być tak samo, a same swoje insynuacje są denne i poniżej poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, AstraC napisał:

Przecież nie mojej, wypowiedź jest logiczna, a sam fakt odwracania kota ogonem zdaje się potwierdzać moją tezę.

Tak, są to pierdoły, że bez S-Line to wstyd wsiąść, wiadomo, biedaki niech odczują że są biedni.

Wydając swoje pieniądze nie dopłaciłem ST Line w Ford bo dla mnie nic nie wnosił ciekawego. Tutaj może być tak samo, a same swoje insynuacje są denne i poniżej poziomu.

Pakiet ST line czy S line zmienia wyglad samochodu ale po tym co widac na ulicy ludzie maja to gdzies bo malo tego jezdzi. Dadza S line na testy i pozniej sie podniecaja i macaja kieszenie w drzwiach. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wujek napisał:

Przecież napisałeś ze 70k taniej :phi: nie wiem ja widuje audi bez S i jeżdżą. Jak się poklika to 370 bez problemu wyjdzie ale nadal minus 70 to już lepiej.

 

Przy uwzględnieniu rabatu w określonej konfiguracji. Procentowo jest ok. 18%.

 

Godzinę temu, komor napisał:

 

Ci konstruktorzy, znowu się walnęli i zrobili RS6 kombi ;]

 

I zawsze kiedy ktoś mówi o Lamborghini Ty zamiast o sportowym ich modelu myślisz od razu o traktorze? 😄

 

 

42 minuty temu, Rado_ napisał:

Nie u wszystkich. W BMW to nic nie ma. X5 do jazd próbnych? 1 szt. jakaś hybryda od Olsztyna po Trojmiasto hehe

 

Pewnie sporo zależy od dilera, itd. Znajomy ma na placu ponad 60 sztuk BMW do sprzedania od ręki.

 

13 minut temu, AstraC napisał:

Przecież nie mojej, wypowiedź jest logiczna, a sam fakt odwracania kota ogonem zdaje się potwierdzać moją tezę.

Tak, są to pierdoły, że bez S-Line to wstyd wsiąść, wiadomo, biedaki niech odczują że są biedni.

Wydając swoje pieniądze nie dopłaciłem ST Line w Ford bo dla mnie nic nie wnosił ciekawego. Tutaj może być tak samo, a same swoje insynuacje są denne i poniżej poziomu.

 

Chyba kolega dzisiaj oglądał wystąpienie w sejmie, że snuje jakieś swoje teorie spiskowe, a następnie uznaje je za dogmat? 😄

 

Tak, S line to są pierdoły, że szkoda go mieć. Faktycznie, po co mieć fajne fotele z bardzo dobrym podparciem bocznym, ud oraz zwiększoną regulacją wykończone alcantarą oraz skórą, skora można mieć kuchenne stołki - szanuję, że dla Kolegi nie robi to różnicy, ale dla sporej ilości osób robi to różnicę.

 

Pozostawię bez komentarza tekst o biedakach.

 

Dla mnie St Line zdecydowanie wnosi, bo auto wygląda o niebo lepiej, ma zdecydowanie bardziej wyraziste nadwozie, a także wnętrze, ale to już każdego indywidualna sprawa. 

 

5 minut temu, wujek napisał:

Pakiet ST line czy S line zmienia wyglad samochodu ale po tym co widac na ulicy ludzie maja to gdzies bo malo tego jezdzi. Dadza S line na testy i pozniej sie podniecaja i macaja kieszenie w drzwiach. 

Wujek, zerknij do specyfikacji i zobacz co zmienia S line i potem pojeździj jednym i drugim. Powinieneś odczuć różnicę :) Zerknij na Audi, a zobaczysz, że głównie brak S line jest wyjątkiem.

 

Kto się podnieca?

 

Btw, gdybyś jednak kiedyś faktycznie był w salonie Audi lub faktycznie przestudiował cennik, to byś wiedział, że S line nie ma nic do wykończenia kieszeni w drzwiach. Nawiasem mówiąc, w Audi nie są wyścielane :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, prawoimotoryzacja napisał:

 

Btw, gdybyś jednak kiedyś faktycznie był w salonie Audi lub faktycznie przestudiował cennik, to byś wiedział, że S line nie ma nic do wykończenia kieszeni w drzwiach. Nawiasem mówiąc, w Audi nie są wyścielane :)

 

Dlatego mowie, ze sie tym ludzie podniecaja. Nie mam po co chodzic do Audi bez studiowania cennika na oko mozna ocenic ze te auta sa lekko +120k drozsze jesli zrownac wyposazenie z markami dla ludu. Jakby opuscili te 70k to jeszcze mozna rozwazyc a takto mnie nie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

To samo w Volvo, które było jedyną marką, które miało tak duże rabaty w ostatnim roku, gdzie nawet Skoda i inne marki nie miały większych rabatów niż 5-7% w Volvo na luzie 15% w górę cały czas było i jest, także Volvo robi sprzedaż na rabatach 😄

 

W Subaru jest teraz tak, że dostępna jest wyłącznie wersja XV Platinum, czyli najwyższa. Bez problemu dostępna, zamawiają też do produkcji z czasem oczekiwania 3 miesiące. Żadnego problemu. Oczywiście, rabatów brak. Jednocześnie brak niższych wersji, bo po co robić wersje tańsze, skoro ludzie zabijają się i stoją w kolejce, by kupić droższą?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wladmar napisał:

 

W Subaru jest teraz tak, że dostępna jest wyłącznie wersja XV Platinum, czyli najwyższa. Bez problemu dostępna, zamawiają też do produkcji z czasem oczekiwania 3 miesiące. Żadnego problemu. Oczywiście, rabatów brak. Jednocześnie brak niższych wersji, bo po co robić wersje tańsze, skoro ludzie zabijają się i stoją w kolejce, by kupić droższą?

To chyba poza EU wogole tego na ulicach nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wladmar said:

 

W Subaru jest teraz tak, że dostępna jest wyłącznie wersja XV Platinum, czyli najwyższa. Bez problemu dostępna, zamawiają też do produkcji z czasem oczekiwania 3 miesiące. Żadnego problemu. Oczywiście, rabatów brak. Jednocześnie brak niższych wersji, bo po co robić wersje tańsze, skoro ludzie zabijają się i stoją w kolejce, by kupić droższą?

 

Po Subaru w PL nikt nie stoi w kolejce bo sprzedaż tego jest marginalna...

A na stock zamawiają pewnie najwyższą wersję bo mają największy zarobek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2022 o 19:15, prawoimotoryzacja napisał:

Tak się niektórzy śmiali, jak powtarzałem, że na stockach stoi sporo aut i za chwilę zaczną się rabaty. Nie sądziłem, że tak szybko to nastąpi, ale w przypadku Audi dwa modele, które mnie interesowały w wereji 45 TFSI:

1) Audi A7 -12%,

2) Audi A6 - ok. 70.000 zł!

 

45 TFSI to jaki silnik? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, prawoimotoryzacja said:

Faktycznie, po co mieć fajne fotele z bardzo dobrym podparciem bocznym, ud oraz zwiększoną regulacją wykończone alcantarą oraz skórą, skora można mieć kuchenne stołki - szanuję

Nie ironizuj, bo ktoś może nie chcieć skóry ani alkantary. Dlatego między innymi nie dopłaciłem do ST Line żeby nie dostać skór. Wygląd podobnie jest kwestią gustu i gadanie, o tym że:

On 9/14/2022 at 9:56 PM, prawoimotoryzacja said:

a po drugie audi bez potrójnego S line nie ma sensu.

Jest stwierdzeniem bez sensu. To jakbym napisał mieć nick @prawoimotoryzacja jest bez sensu. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AstraC napisał:

Nie ironizuj, bo ktoś może nie chcieć skóry ani alkantary. Dlatego między innymi nie dopłaciłem do ST Line żeby nie dostać skór. Wygląd podobnie jest kwestią gustu i gadanie, o tym że:

Jest stwierdzeniem bez sensu. To jakbym napisał mieć nick @prawoimotoryzacja jest bez sensu. 

Równie dobrze ktoś może nie chcieć mieć klimatyzacji, elektrycznych szyb, itd. Zazwyczaj jednak decydując się na Audi, BMW, itd chce się mieć coś więcej niż w Fiacie?

 

Testowałem Focusa ST Line i był to zupełnie inny samochód w odbiorze, pomimo tego, iż pod maską miał 150 KM, w porównaniu do zwykłej wersji. Bez dwóch zdań na plus St Line.

 

Dla Ciebie jest bez sensu mieć coś lepiej wyposażonego, lepiej jeżdżącego, bardziej wyglądającego, lepiej trzymającego wartość, itd, ale dla mnie jest zupełnie na odwrót. Każdy ma swoje priorytety oraz oczekiwania. Ty masz inne, a ja inne. Proste? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wujek napisał:

Byc moze sama swiadomosc, ze ma sie premium w Sline powoduje taki wzwod, ze nie trzeba miec mocnego silnika.

 

 

Wczoraj odbierając dziecko z przedszkola wracałem w korkach 2 godziny i 40 minut do domu... po co komu moc jak potrzeba cierpliwości?  Na daily lepiej mieć wygodne fotele, dobre audio, ładnie w środku... i do tego sensowny ale nie za mocny silnik. Naprawdę. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chojny napisał:

 

 

Wczoraj odbierając dziecko z przedszkola wracałem w korkach 2 godziny i 40 minut do domu... po co komu moc jak potrzeba cierpliwości?  Na daily lepiej mieć wygodne fotele, dobre audio, ładnie w środku... i do tego sensowny ale nie za mocny silnik. Naprawdę. 

Nie wiem ja mam do przedszkola 5 minut na piechote :phi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, chojny napisał:

Wczoraj odbierając dziecko z przedszkola wracałem w korkach 2 godziny i 40 minut do domu...

No jak autokącikowa szlachta ma kaprys wozić dziecko do prywatnego przedszkola do innego miasta to co poradzić ;]? Szofera wynajmij ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, chojny napisał:

 

 

Wczoraj odbierając dziecko z przedszkola wracałem w korkach 2 godziny i 40 minut do domu... po co komu moc jak potrzeba cierpliwości?  Na daily lepiej mieć wygodne fotele, dobre audio, ładnie w środku... i do tego sensowny ale nie za mocny silnik. Naprawdę. 

2h 40m - to z innego województwa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.