Skocz do zawartości

Ciekawe oferty nówek


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

pewnie z 2 zl bedzie warte ;]

 

bierzesz excel i liczysz, przebieg x spalanie x cena benzyny x ilosc lat = X

zestawiasz z ladowaniem za 0 zł itp

 

 

 

Pokazalem zonie zdjecia TM3 (do tej pory nie miala pojecia jak wyglada) i :ooniee:... to sie nie uda, zebym nie wiem jak probowal :hehe:

  • Lubię to 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zinger napisał(a):

Jakos nic tam nie widze ciekawego, Karoq mi sie nie podoba i to klon Ateci, Kodiaq za duzy. I tam sie ponoc latami na auta czeka? :phi:

 

a musisz teraz kupować? Nowy tiguan jest już po prezentacji i w połowie grudnia mają być pierwsze cenniki, pewnie na początku roku pokażą też następcę Ateki (już jako cupra) bo jednak ateca jest najdłużej na rynku bo można ją pokazali przed tiguanem2 i w tym czasie pożądnego lifta nie miała... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PawelWaw napisał(a):

pewnie z 2 zl bedzie warte ;]

Zarty zartami, ale calkiem serio... imo, bedzie problem z sensowna odsprzedaza.

 

15 minut temu, PawelWaw napisał(a):

bierzesz excel i liczysz, przebieg x spalanie x cena benzyny x ilosc lat = X

zestawiasz z ladowaniem za 0 zł itp

Na szybko wychodzi mi, przy przebiegu 20kkm rocznie, cena paliwa 6.5l i spalaniu 7l/100 - roczny koszt paliwa 9tys zl. realnie oszczedze ok 6tys rocznie, bo mam male panele i za darmo sie wiele nie poladuje, szczegolnie, ze jeszcze skoda jest.

Zaokroglajac, mamy ok 25tys oszczednosci w 4 lata na paliwie. Czy skompensuje utrate wartosci, no nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KJO napisał(a):

 

a musisz teraz kupować? Nowy tiguan jest już po prezentacji i w połowie grudnia mają być pierwsze cenniki, pewnie na początku roku pokażą też następcę Ateki (już jako cupra) bo jednak ateca jest najdłużej na rynku bo można ją pokazali przed tiguanem2 i w tym czasie pożądnego lifta nie miała... 

Musze w tym roku miec umowe na leasing i fv za oplate poczatkowa.

 

Wiem, ze ateca traci myszka i dlatego srednio mi sie ten pomysl z Cupra podoba (pomijajac fakt, ze 6 lat praktycznie identycznym atem jezdze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zinger napisał(a):

Niestety, ale to troche gowniany budzet na dzisiejsze czasy zeby cos fajnego wyhaczyc :( Ten Sportage podoba mi sie, wypasiony pod korek itp, ale przeciez nie zmusze goscia sila, zeby mi auto sprzedal ;) A jak mam auto zmienic, to musi to byc w tym roku, z uwagi na podatki...

Po kraju już szukałeś?

Choć z odkupem to już sam musiałbyś się turlać (szczerze to powątpiewałem w kwotę, którą podawaleś), a kumam że o to głównie Ci chodziło w tym układzie.

Przykładowo w maju białostocki dealer miał pod korek nowych Sportage. Co prawda ja chciałem średnią wersję, a jak zaszedłem na placu jako wolne miał tylko te bogatsze, ale za tydzień zjeżdżały i biedniejsze (wolne, zamawiane na zapas, nie pod klienta).

Edytowane przez ZUBERTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2023 o 08:47, PawelWaw napisał(a):

 

 

kto normalny to kupi ?

zakladam ze w 2023 w PL tego sie sprzedalo 0 sztuk.

 

 

No bez przesady, ja potrafię sobie wyobrazić kogoś, kto kupuje pickupa SsangYonga.

;]

  • Lubię to 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Artur_W_wa napisał(a):

Mientczak :}, nie zawsze trzeba pod drzwiami zaparkować  :oki: spacery się przydają rotfl

Jeżdżę na codzień busami po mieście i parkowanie na rondzie nie jest mi obce. W życiu prywatnym wolę nie rzucać się w oczy:) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy elektryk - 27 000 zl rabatu od nas wszystkich.
 
dla przykladu VOLVO EX30 - cena 139 000 zl
 
Zasięg na napędzie elektrycznym - 475 km
Przyspieszenie (0–100 km/h) - 3,6 sec
Zasięg na śniegu w zimie, przy użyciu napędu 4x4 , to ?



Wysłane z mojego CPH2145 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2023 o 08:44, PawelWaw napisał(a):

kazdy elektryk - 27 000 zl rabatu od nas wszystkich.

 

dla przykladu VOLVO EX30 - cena 139 000 zl

 

Zasięg na napędzie elektrycznym - 475 km

Przyspieszenie (0–100 km/h) - 3,6 sec

troszke sciemniasz...

 

rabat DO 27 000 - nie każdy ma KDR

a przyspieszenie i zasieg dotyczy droższej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kris88 napisał(a):

ja napisałem 

ehhhhh

ja napisałem "

Zasięg na napędzie elektrycznym - 475 km

Przyspieszenie (0–100 km/h) - 3,6 sec"

 

? czy Ty?

Z EV jest, jak z Alfą Romeo. Kto raz kupił, ten będzie zakrzywiał rzeczywistość, aby tylko wyszło, że jest tanio (EV), lub bezawaryjnie (Alfa) ;] 

  • Lubię to 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, PawelWaw napisał(a):

 

TESLA :serducha:

nie dziekuj, podziekujesz po zakupie :)

 

 

Stanowczo żądam zakazu pisania o elektrykach na kącikach innych niż im dedykowane! Przynajmniej do momentu, gdy będą stanowić min. 20% tego co jeździ po naszych drogach!

:P

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kaczorek79 napisał(a):

Z EV jest, jak z Alfą Romeo. Kto raz kupił, ten będzie zakrzywiał rzeczywistość, aby tylko wyszło, że jest tanio (EV), lub bezawaryjnie (Alfa) ;] 

sam mam hybryde i bardzo bym chciał EV bo mi sie to podoba i tyle.

ale mieszanie ceny najtanszej wersji z osiagami najlepszej to ...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kaczorek79 napisał(a):

Z EV jest, jak z Alfą Romeo. Kto raz kupił, ten będzie zakrzywiał rzeczywistość, aby tylko wyszło, że jest tanio (EV), lub bezawaryjnie (Alfa) ;] 

 

Tanio??? :lol: Tanio to Ty masz usługi. EV nigdy nie byly i nie beda tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Raku napisał(a):

Zasięg na śniegu w zimie, przy użyciu napędu 4x4 , to ?



Wysłane z mojego CPH2145 przy użyciu Tapatalka
 

 

A czemu akurat 4x4 ? Kupiles auto w którym pewnie 4x4 używasz raz na rok chyba że mieszkasz na przedmieściach Krakowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2023 o 08:32, bielaPL napisał(a):

Pomyślałem, że można zrobić taki wątek co ktoś ciekawego znalazł cenowo z nowych autek. Jak to mówią ludzie często nie kupują konkretnego auta tylko promocje ;] . A jako że teraz koniec roku i wyprzedaże wracają to może te informacje komuś się przydadzą.

 

Znalazłem musso - całkiem sporo auta i mocy za 148 tys ;] 

 

 

Model: SsangYong Musso Grand Wersja: Crystal Napęd 4x4 z blokadą mostu Silnik: 2.2 Diesel 202KM Skrzynia biegów: Manualna LD - Blokada tylnego mostu Rok prod. 2023

 

Cena brutto: 172 200 zł brutto Rabat: 24 000 zł rabatu Cena 148 000 zł brutto * podana cena obowiązuje przy zakupie gotówkowym dla grup zawodowych lub w promocyjnym finansowaniu kredytu / leasingu SsangYong Finance

 

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/ssangyong-musso-4x4-manual-2-2d-202-km-7-lat-gwarancji-leasing-104-9-wyprzedaz-ID6FvV1D.html

Piękny, ale zaraz, nic nie pisales, że świnie do skupu wozisz.😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelWaw napisał(a):

 

A czemu akurat 4x4 ? Kupiles auto w którym pewnie 4x4 używasz raz na rok chyba że mieszkasz na przedmieściach Krakowa...

Wydaje Ci się. Napęd 4x4 przydaje się dużo częściej niż większość myśli.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KJO napisał(a):

W seacie jest 6-8kzł rabatu na samochody z placu, z ciekawostek można kupić atekę za 98kzł 

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/seat-ateca-seat-ateca-1-0-tsi-reference-ID6Fk29l.html

 

Wiadomo bida wersja i silnik 110km ale cena  imo fajna bo to jednak SUV

skrzynia Mq281 która wydaje dziwne dzwieki?

 

9 godzin temu, KJO napisał(a):

W seacie jest 6-8kzł rabatu na samochody z placu, z ciekawostek można kupić atekę za 98kzł 

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/seat-ateca-seat-ateca-1-0-tsi-reference-ID6Fk29l.html

 

Wiadomo bida wersja i silnik 110km ale cena  imo fajna bo to jednak SUV

za 109 jest tuscon wersja bidfa 1.6  150 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2023 o 08:44, PawelWaw napisał(a):

kazdy elektryk - 27 000 zl rabatu od nas wszystkich.

 

dla przykladu VOLVO EX30 - cena 139 000 zl

 

Zasięg na napędzie elektrycznym - 475 km

Przyspieszenie (0–100 km/h) - 3,6 sec

daj już spokój z tym elektrykiem 

 

https://www.volvocars.com/pl/cars/ex30-electric/specifications/

 

to ma być lepsze i szybsze od Tesli za 139kzł ?

 

realnie 100kzł+ za to co piszesz

 

https://www.volvocars.com/pl/choose-offer?model=ex30-electric&token=8941055024179538413

 

 

Edytowane przez mmaciejosss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny, ale zaraz, nic nie pisales, że świnie do skupu wozisz.
Żona wozi kwiatki na działkę. Do kombi nie zawsze się wszystko mieści ;).

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
A czemu akurat 4x4 ? Kupiles auto w którym pewnie 4x4 używasz raz na rok chyba że mieszkasz na przedmieściach Krakowa...
Dlatego może, że autor wątku pisze o :

Model: SsangYong Musso Grand Wersja: Crystal Napęd 4x4 z blokadą mostu Silnik: 2.2 Diesel 202KM Skrzynia biegów: Manualna LD - Blokada tylnego mostu Rok prod. 2023

Wysłane z mojego CPH2145 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, zinger napisał(a):

U mnie glowny powod jest taki, ze mielismy juz ustalona kwestie odkupu mojego auta, dzwonie do goscia, zeby sie umowic a on na to, ze musi cos sprawdzic, po czym pisze maila po kilku dniach, ze jednak nie odkupia. Dodaje, ze moja cena i warunki so nie do spelnienia, tyle, ze to po cenie ktora on sam zaproponowal, mieli odkupic. Plus kilka innych kwiatkow, ktore wyszly w trakcie. Generalnie gosc ma dwa oblicza - osobiscie jest ok, szybko i na temat. Potem przechodzimy na maila, i nagle jakbym z jakims zbugowanym klonem gadal, generalnie masakra.

Mozliwe, ze to tylko zaslona i on nie chce mi tego auta sprzedac, bo moze ma kupca za lepsza kase, nie wiem, ale robi wszystko, zeby mnie zniechecic.

Grzecznie poproś o kontakt do kierownika i pogadaj z czlowiekiem

moze cos zwyczajnie kręci ten pracownik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Raku napisał(a):

Zdarza sięb5862c481d9243396ec51b3b2c858805.jpg

Wysłane z mojego CPH2145 przy użyciu Tapatalka
 

 

odkąd taxiarz w zakopcu mnie wwiózł pod górę zasypaną śniegiem daewoo nexia takie foty nie tłumaczą potrzeby 4x4 ;) 

a tak serio 4x4 jest super i nie trzeba mieszkać w górach, po prostu auto super startuje ze świateł zawsze czy to woda czy śnieg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bielaPL napisał(a):

 

odkąd taxiarz w zakopcu mnie wwiózł pod górę zasypaną śniegiem daewoo nexia takie foty nie tłumaczą potrzeby 4x4 ;) 

a tak serio 4x4 jest super i nie trzeba mieszkać w górach, po prostu auto super startuje ze świateł zawsze czy to woda czy śnieg

Dokladnie

Ja kiedyś w Karpaczu czekałem aż wjedzie pod górkę z lukiem GC jakis w miarę nowy (nie wiem, moze miał jakies wyjątkowo ch…e opony) bo ślizgał sie akurat przy „mojej” bramie.

A dostawca pizzy na daewoo matiz objechał go i pojechał dalej :)

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
odkąd taxiarz w zakopcu mnie wwiózł pod górę zasypaną śniegiem daewoo nexia takie foty nie tłumaczą potrzeby 4x4  
a tak serio 4x4 jest super i nie trzeba mieszkać w górach, po prostu auto super startuje ze świateł zawsze czy to woda czy śnieg
A ja siedziałem w tamtym roku na nartach wieczorem pijąc łiski, obserwując jak jedna mała górka pokonuje auta, albo inaczej - jaka technika jazdy sprawia, że auta wyjeżdżają pod górę.
Niestety droga ślepa po drugiej stronie, więc nie ma możliwości ominięcia górki.
Zazwyczaj pomogło pokonania wzniesienia z dłuuuuuugiego rozbiegu, pod warunkiem, że nie pojawiła się żadna przeszkodą ruchoma typu pieszy, auto z przeciwka.
Zazwyczaj po kilku razach rozpędzony wyjeżdżał. Zazwyczaj.

Rano poległych wyciągał traktor.
Po co się stresować , szczególnie że na 9 była umówiona szkółka z instruktorem.



Wysłane z mojego CPH2145 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, deszczowyRoman napisał(a):

skrzynia Mq281 która wydaje dziwne dzwieki?

 

To w 1.5 TSI.

Do 1.0 wsadzają coś innego :ok:

 

Sam mam 1.5 z tą Mq281 i faktycznie, dźwiękowo to nie jest zbyt kultularna skrzynia.

Ale nie jeżdżę z uchem pod autem żeby mi to przeszkadzało ;) W kabinie przy zamkniętych oknach praktycznie tego nie słychać. Musialbyś wyłączyć radio i wiedzieć czego nasłuchiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kaczorek79 napisał(a):

Z EV jest, jak z Alfą Romeo. Kto raz kupił, ten będzie zakrzywiał rzeczywistość, aby tylko wyszło, że jest tanio (EV), lub bezawaryjnie (Alfa) ;] 

 

Można równie dobrze napisać, że SUV BMW przyspiesza do 100km/h w 3,8s (BMW XM Label za 1 100 000zł bez opcji) i kosztuje 175 000zł (podstawowe BMW X1). Po połączeniu mamy auto za 175 000zł, które przyspiesza do 100km/h w 3,8s i będzie to taka sama prawda.

;]

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zinger napisał(a):

Ja mieszkam na przedmieściach Krk i w ciągu ostatnich 6 lat użyłem 4x4 zero razy :skromny:

 

Jeżeli masz 4x4 w Atece to używałeś tego napędu przez 100% czasu bo Haldex od wersji IV inicjalnie daje ok. 5% na tył.

:skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.