Skocz do zawartości

SPRZEDAM-KUPIĘ, Poszukuję, Oddam ... [11.2006]


Maki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do ogłoszeń z Października 2006

Drodzy, mili kącikowicze, userzy Asterek i nie tylko smile.gif

Chciałbym przypomnieć, że do zamieszczania wszelkiej maści ogłoszeń służy kącik G i e ł d a. Jeśli jednak chcecie coś Kupić-Sprzedać lub dokonać podobnych transakcji na rzeczach związanych z Asterkami, to jeśli już musicie, proszę ogłoszenie dopisać w niniejszym wątku.

W temacie wiadomości proszę wpisywać rodzaj transakcji i nazwę części, np:

[sprzedam] Łapa silnika X16XEL - Astra F, [Kupię] Rozpórka zawieszenia - Astra G.

Ogłoszenie o Sprzedaży MUSI ZAWIERAĆ KONKRETNĄ CENĘ - w przeciwnym przypadku, po chińskim ostrzeżeniu, wyląduje w koszu.

Proszę bez szczególnych powodów nie zaśmiecać tego wątku, a wszelkie komentarze proszę wymieniać z ogłoszeniodawcą na priv.

Uprasza się o niezamieszczanie DUŻYCH zdjęć, ktore będą powodowały rozjeżdżanie się wątków poza ekran!

Ogłoszenia zamieszczane na forum, poza szczególnie uzasadnionymi przypadkami, będą wymiecione do kosza.

Nie akceptujemy kupowania części i akcesorów niewiadomego pochodzenia, więc jeśli ktoś będzie pytał gdzie coś kupić i nie będzie mu zależało czy dana część jest kradziona czy nie, to wątki z takimi pytaniami będą usuwane.

Nowi kącikowicze proszeni są o uzupełnienie profilu w "Panelu sterowania" przed zamieszczeniem ogłoszenia!

Raz na jakiś czas będzie zakładany nowy wątek na ogłoszenia, a stary będzie blokowany. Link do starych ogłoszeń będzie widoczny w nowym wątku.

!!! UWAGA NA OSZUSTÓW !!!

!!! ZA TOWARY NIE WPŁACAJCIE KASY Z GÓRY, JEŚLI NIE MACIE ZAUFANIA DO TEGO, OD KOGO COŚ KUPUJECIE !!!

Dziękuję za uwagę. busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astrę 1,6 Twin Port , w sumie na części, ale tylko jako całość .na fakturę . Auto nawet miesiąca nie przejeździło. silnik pali na dotyk . cena do negocjacji - nie sugerować się . kontakt na priv, GG 79952 lub wg. ogłoszenia 11622138294931_A.jpg11622138294931_B.jpg11622138294931_E.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam przepustnice do Z16SE (pasuje też do Z16XE i do Z14XE).

To jest przepustnica Delphi o numerze 25 177 983

Przebieg 50kkm, była zdejmowana obudowa, ale jest sprawna.

Cena 70zł + koszty wysyłki.

przepust001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam podłokietnik do Astry I, stan określam na idealny. Miałem założony w aucie krótki czas. Astry już nie posiadam i jest mi niepotrzebny.

Oddam w dobre ręce za dobrą cenę: 65zł taniej niż na allegro o całe 20zł. smile.gif

Nie potrafie dodac zdjeć, nie wiem dlaczego. jezeli ktos bedzie chetny zapraszam na gg: 1304283.

Posiadam taki jak na tej aukcji: http://www.allegro.pl/item139022555_podlokietnik_opel_astra_i_producent_warszawa.html

post-45751-1435247547316_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra G 1,6 16V 2003r., kombi, części w 100% sprawne:

1. czujnik temperatury powietrza na dolocie - 30zł

cz2.JPG

2. Zaślepki plastikowej osłony progu - od strony pasażera - 20zł

z1.JPG

3. czujnik temperatury cieczy chłodzacej - sterownik na komputer - 30zł

1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje przełącznika takiego jak na fotce poniżej tylko że do kombiaka mam do sedana więc ewentualnie jak ktoś ma z was w sedanie z kombiaka moge się wymienić jak nie to ten swój sprzedam za 60 PLN

prze__cznik_sedan.jpg

na tej fotce są różnice pomiedzy przełącznikami, podstawową różnicą jest brak sterowania tylną wycieraczką i spryskiwaczem tylnej szybyi oczywiście ilość styków w podłączeniu

r__nica.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1. Mechanizm zmiany biegów wybiraka do benzynki. Cena 50 zł, ale możemy się potargować biglaugh.gif

Niestety nie potrafie odpowiedzieć na pytanie do jakiego silnika / skrzyni będzie pasować (towar zakupiony na allegro). Dlatego dobrze byłoby sprawdzić to przed sprzedaniem. Nie chicałbym żeby mnie ktoś potem wytykał od oszustów. Jedno co mogę powiedzieć to do mojego silnika 1.6 (X16SZ0) nie pasuje.

2. Prowadnice rolety do bagażnika (kombi). Jedyny mankament brak "spinek". Cena 40zł

post-71939-14352475492606_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Calibra - wszystkie częsci

Wiem, że to forum naszej kochanej astry, ale mam do sprzedanie praktycznie całą Calibra na części. Sporo pasuje do asterki, więc w razie czego pomogę !

Kontakt do mnie 504-977-918 lub bezpośrednio do osoby która opiekuje się wszystkim 506-651-041

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie Astra GSI 16V C20XE. stan bdb..wspom.kier,Abs,ETC, alarm+centralny,alufelgi 15" (wiatraki) zarejestrowany, ubezpieczony z waznym przeglądem, po wymianie paska i płynów czarny met. rok 92................... CENA 7500 do uzg..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam komplet oryginalnych stalowych 14 do eFki

szczegóły:

http://autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=277620359&page=0&vc=1

+ http://autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=277620590&page=0&vc=1

Kołpaki są już zarezerwowane.

Nie sprawdzałem natomiast jakie mogą być koszty ew. wysyłki 4 felg.

tel:502 668022

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

opony zimowe jak w temacie (ESA) zamienię chętnie też na zimowe 185/65R15, lub wymiana na komplet ze stalowymi felgami (mogą być 185/14) z dopłatą z mojej strony.

Zdjęcia opon będę miał za kilka godzin - jak ktoś będzie zainteresowany to proszę o info na priv.

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam chlapacze tylne do OPEL ASTRA F (I, Classik) hatchback (modele 3-drzwiowe i 5-drzwiowe) o nr katalogowym: wg GM: 90485377, wg Opla: 1718575

1 komplet tj. 2 sztuki (prawy i lewy).

stan chlapaczy określam jako bardzo dobry, w komplecie nie ma elementów mocujących i oryginalnego opakowania

chlapacze wcześniej nie używane, przeleżały tylko w garażu kilka lat

cena wywoławcza 66 zł + przesyłka

pozdrawiam

Marek

wobec braku aparatu cyfrowego nie przedstawiam zdjęć sprzedawanych chlapaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sprzedania mam nastepujące opony:

point S securis - super stan jak nowa

michelin MXT - stan na 4+

michelin MXV - stan na 4+

continental contact - stan nowa. wyciągnieta z zapasu z mojej byłej astry całe koło z felgą.

oponki wszystkie maja rozmiar 175/70R13

oponki wystawione na allegro prosze przeglądac inne moje aukcje

http://www.allegro.pl/item140662404_point_s_securis_175_70_bcm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek szyberdachu z kostka pod przycisk,cena 90zl

dzojstik do sterowania lusterkami elektrycznymi, 45zl

przycisk sterowania szyba pasazera,przewody do dolutowania,cena 30zl

lampka Opel z wygaszaczem i halogenikami,cena 42zl

wklad zapalniczki do Opla, 10zl

korbki do szyb z Astry, cena 10zl/szt

Mechanizmy do podnoszenia szyb na korbke a Astry F 3 drzwi, cena 20zl/szt

Klamki wewnetrzne z Astry z drzwi przednich, czarne, 15zl obie

Kontakt na priv

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda w warunkach zimowych po polskich drogach jest nierzadko sporym wyzwaniem dla naszych pojazdów. Nie odśnieżone drogi, bryły zmrożonego śniegu, piasek, dziury, koleiny w drastyczny sposób niszczą samochody. I niejednokrotnie kontakt z takimi właśnie przeszkodami kończy się poważnym uszkodzeniem misek olejowych, skrzyń biegów, pasków klinowych oraz osprzętu silnika.

By zagwarantować bezpieczeństwo całego zespołu napędowego w naszych samochodach firma MROV zajęła się produkcją bardzo wytrzymałych i lekkich, aluminiowych osłon pod silnik.

Jeśli chcieli by państwo zabezpieczyć swój samochód lub tylko dowiedzieć się czegoś więcej na temat takich osłon silnika to zapaszmy na stronę www.mrov.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż listwy progowe jak w aukcji: Listwy za 49PLN + ewentualna przesyłka

Oraz Oryginalną dokładkę tylnego zderzaka firmy Zender!!!: Dokładka za 159PLN+ewentualne koszty wysyłki.

Możliwy odbiór osobisty.

tel. kontaktowy: 607 533 408, mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> silniczek szyberdachu z kostka pod przycisk,cena 90zl

> dzojstik do sterowania lusterkami elektrycznymi, 45zl

> przycisk sterowania szyba pasazera,przewody do dolutowania,cena 30zl

> lampka Opel z wygaszaczem i halogenikami,cena 42zl

> wklad zapalniczki do Opla, 10zl

> korbki do szyb z Astry, cena 10zl/szt

> Mechanizmy do podnoszenia szyb na korbke a Astry F 3 drzwi, cena

> 20zl/szt

> Klamki wewnetrzne z Astry z drzwi przednich, czarne, 15zl obie

> Kontakt na priv

> Pozdrawiam

witam.a włącznik awaryjnych ni znalazl by sie czasem?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jazda w warunkach zimowych po polskich drogach jest nierzadko sporym

> wyzwaniem dla naszych pojazdów. Nie odśnieżone drogi, bryły

> zmrożonego śniegu, piasek, dziury, koleiny w drastyczny sposób

> niszczą samochody. I niejednokrotnie kontakt z takimi właśnie

> przeszkodami kończy się poważnym uszkodzeniem misek olejowych,

> skrzyń biegów, pasków klinowych oraz osprzętu silnika.

> By zagwarantować bezpieczeństwo całego zespołu napędowego w naszych

> samochodach firma MROV zajęła się produkcją bardzo wytrzymałych

> i lekkich, aluminiowych osłon pod silnik.

> Jeśli chcieli by państwo zabezpieczyć swój samochód lub tylko

> dowiedzieć się czegoś więcej na temat takich osłon silnika to

> zapaszmy na stronę www.mrov.pl

Drogo troche....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam radio jak w temacie plus głośniki Powerbass PB-B5Xv2 (13 cm) współosiowe

Parametry 60W RMS

skuteczność 86 db

częstotliwość 40Hz - 20kHz

głośniki na gwarancji do lutego kupione w ESSA.

Cena za komplet 500 PLN

Zdjęcia zrobie jak dorwę aparat ale radio jest w stanie bardzo dobrym jedynie ma otarcia na dolnej i górnej ściance panela poprostu od jego wyjmowania i tego nie widać kiedy panel jest zamontowany w radiu. Wyświetlacz idealny bez żadnych rys.

Głośniki oczywiście w stanie idealnym jak nowe.

Cena osobno to 400 PLN za radio i 120 PLN za głośniki.

Nie chciałbym wysyłąć pocztą więc w grę wchodzi najlepiej odbiór osobisty Dąbrowa G. Olkusz, Kraków.

masz pytania - [email protected] albo priv

Pzdr 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dojazdowke 4x100.

Dojazdówka jest nowa nie uzywna. Sa jeszcze gumki na oponie na gorze. Ale jest jeden problem. Jakis palant co ja mial wczesniej zrobil w niej 2 dziurki wiertlem o wielkosci ok 3mm kazde. Sa one obok siebie wiec nie bedzie problemu z ich załataniem

Wielkosc felgi 14

opony nie pamietam ( dla zainteresowanych sprawdze)

Cena 30zł do uzgodnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szanowny Kolego

> sugeruję zapoznać się z regulaminem wątku "Ogłoszenia"

> tu klikamy

> nawiasem mówiąc nie tylko tutaj spamujesz

WIEM ZE TO GIEŁDA Z GORY PRZEPRASZAM,KOLEGĘ AZJA ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA SWOJEGO PRIVA.MAŁA LEKCJA HISTORII Z JEGO PRZESZŁOŚCI.JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM,TO OSTATNI "ŚMIEć" NA TEJ GIEŁDZIE Z MOJEJ STRONY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie...

Najwyższy czas rozejrzeć się za pompą wspomagania do mojego X17DTL (taka na wąskim pasku). Coś mi obecna wyć zaczęła. Jakby ktoś miał coś godnego uwagi na zbyciu w rozsądnej cenie to albo priv albo gg (1495780)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania komplet nowych nacinanych tarcz na przednia oś marki ATE Power Disc. Tarcze kupiłem do swojego lanosa, którego juz jednak nie ma miedzy żywymi. Zgodnie z informacjami producenta tarcze te o średnicy 256mm pasuja do astry F OPEL - ASTRA F Hatchback z silnikami 1,4 (82PS i 90 PS) 1,6 (100PS). Może jeszcze do jakiś, ale pewnie astronauci wiedza to lepiej ode mnie.

Cena za komplet (2szt) 260 + koszty wysyłki

Konakt: priv

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.