Zawartość dodana przez HelixSv
-
EV3
Przychodzi baba do apteki i mówi: - Poproszę lekarstwo na zachłanność. Tylko dużo!
-
EV3
oho, to już wiadomo, co będzie po aktualnym plaskaczu z korei. 170 vs 190 (+12%) tu w Szwecji róznica jest większa - 419 vs 485 (+16%) Jakbym musiał wybrać pomiędzy tm3 a ev3, to miałbym zgryz. No ale auto kupuje sie pod swoje indywidualne potrzeby. Oba mają zady i walety.
-
Supercharger v4 Cabinet
Kiedyś na ładowarce pod Kopenhagą widziałem TMX na rumuńskich tablicach ciągnącą na lawecie TMX na numerach norweskich. Se można wydedukować jaka to była trasa.
-
3 lata, 100 kkm, 7 baterii, jeden las
Ja mam fobię tego goofna. Brak słów na ten festyn. Zarysowania, odciski, widoczny kurz. Zalet żodnych! 🐶 Wpychają to prawie wszędzie. EV3 ma wielkiego plusa, za to że tego nie ma. 😊 Bardzo daleko do ładowarki mam, to kręce.
-
3 lata, 100 kkm, 7 baterii, jeden las
Taki post to jednak strzał w stopę. 100000 km to diselek robi w tydzień na jednym tankowaniu (z dwoma jak ma ciężka przyczepę). A elektrykowi zajmuje to trzy lata. Co do Kiji, to fortepian black, niska kanapa z tyłu (pomysłowo zintegrowana z niemożnością ulokowania stop pod przednim siedzeniem) i przymus "serwisowania" sprawiają, iż mówię zdecydowanie raczej nie. U mnie właśnie minęło 50000 km, w rok i 8 miesięcy.
-
Supercharger v4 Cabinet
w pierwszej chwili myślałem, że chodzi o trzeci bieg ...może po lifcie.
-
Mordercy
Tesla prowokuje do bardzo szybkiego przyspieszania, dużo bardziej niż większość Toyot, Hond czy Fordów. Ludzie się popisują, nie czują prędkości, nie mają doświadczenia, nie kontrolują. Oczywiście nie wszyscy w Teslach szaleją i nie wszyscy w Fordach jeżdżą super ostrożnie. Taka natura statystyki. Najwidoczniej statystyczny amerykański kierowca Tesli jeździ tak niebezpiecznie, że z nawiązką niweluje przewagę bezpieczeństwa jaką daje mu auto.
-
Mordercy
Oczywiscie, że jest. Tylko, że to badanie pokazuje sumę dwóch czynników: bezpieczeństwa danej marki/modelu i profilu kierowcy danej marki/modelu. Ja nadal nie wiem, czy trolujesz, czy nie umniesz analizować faktów i wyciągać wniosków.
-
No i co ja ...w.. zrobiłem?!
Tego prądu w końcu weźmie i zabraknie. Będą normalnie blak-ałty, że o matko. Co jest złego w benzynie?
-
EV3
Se wygooglaj. Albo zapytaj ai jak się googla. Zewnątrz jest dla somsiaduf, dla mnie liczy się wnętrze. 💖
-
EV3
Właśnie sobie dziś usiadlem i pomacałem. Powiem, że robi świetne wrażenie. Dźwięk zamykanych drzwi jak o 3 klasy wyżej. Żadnego pianoblack. Sporo miejsca, duży bagażnik. Dobra cena (przynajmniej tutaj). Będzie sukces.
-
Your my heart,your my Soul-Kia Soul
-
Your my heart,your my Soul-Kia Soul
Ten mur za autem to od więzienia, czy szkoły? Gratulacje!
-
Jest źle a będzie jeszcze gorzej [emoji3063]
O! Zabawa w egzotykę ciąg dalszy. Ale tak poważnie, to I6 jest bardzo interesującym autem. Ja bym jednak brał Ioniqa5. Poważne, a jednocześnie nietuzinkowe, duże auto z normalnym bagażnikiem.
-
Jest źle a będzie jeszcze gorzej [emoji3063]
A czego sie po Tojocie spodziewać? I tak zaskakująco długo pociągnęła... A tak odradzaliśmy...
-
Jest źle a będzie jeszcze gorzej [emoji3063]
O ku....!
-
Jest źle a będzie jeszcze gorzej [emoji3063]
Ewentualnie infra jeszcze nie. Są ludzie, którzy chcą zatrzymywać się co 2 godziny. Mi zasięg w najgorszej zasięgowo Tesli zupełnie wystarcza, nie wystarcza mi tylko infra w Polsce, ale raz na rok mogę przecierpieć.
- FSD
-
Zużycie energii TMY LR AWD
Raptem 23.5% Taki lajf 🦥
-
Zużycie energii TMY LR AWD
Upał nie ma dużego znaczenia. Zimno już tak, bo ogrzewanie wnętrza i baterii. Wg ev-database Y LR RWD w po autostradzie w lecie przejedzie 425 km, w zimę 325 km. https://ev-database.org/car/2186/Tesla-Model-Y-Long-Range-RWD
-
Statek nie przypłyną? Czy Norwegom niebo na głowę spadło ?
Ludzie myślą, że Toyota jak robi dobre hybrydy to w elektryki też umie. Jedzie na renomie, czasem na trzech kołach, ale jeszcze jedzie. Dla wielu wiernych klientów bz4x będzie ostatnią Toyotą. Tak jak dla mnie ID4 był ostatnim VW. No i poczekajmy na wyniki roczne, bo np taka Tesla dość chaotycznie reportuje sprzedaż.
-
KIA EV6 - wady
Oby tylko mººsk na to nie wpadł.
-
Oponki zimowe i wymiana Wawa?
Mam zasadę, że za drinki i lawety nie płacę.
-
Oponki zimowe i wymiana Wawa?
Bo nie chce byc uwiązany do Szwecji. Wiem, że elektryki tylko dookoła komina, ale moje "dookoła" sięga Włoch czy Wielkiej Brytanii.
-
Oponki zimowe i wymiana Wawa?