Zawartość dodana przez mokrii
-
Kto da mniej...
> Nie pomyliłeś z Daihatsu? nie pomylil http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Suzuki_engines
-
Fiesta... czy Mazda..? Ciekawostka
> . Jednak > jak się interesuję motoryzacją, jak wszyscy tutaj - wiem więcej niż "przeciętny" Kowalski - > tak takiego cudaka pierwszy raz widziałem najwidoczniej słabo sie jednak interesujesz
-
Clio II sport
> Rzadko to się widzi na drogach teraz może już ruda zjadła... ale pocisk jest jak na taką małą > pojemność i moc biorac pod uwage ze ostatni wypust swiftaGTi byl w 1996 to te ktore przetrwaly w blacharsko dobrym stanie sa jak biały kruk ale jest kilka "szczepanow na rynku i coraz wiecej bedzie byleby tylko g13b tyle zostalo to beda jezdzic o np tak pzdr z prawego
-
A więc 'myly Państwo'....
> Kolber płakał jak sprzedawał > można mnie wychłostać
-
Clio II sport
> > Swift GTI też daje rade. nie znajdzie w dobrym stanie 99% jest do odbudowy blacharskiej
-
Jakie auto do 18 000, czyli kolejny temat z cyklu: co kupić?
> Raczej w okolicy nie widać takiego, a jeździć 200km żeby obejrzeć szrota... > Po pewne auto można nad morze jechać, ale po takie z ogłoszenia... to może upiorus http://otomoto.pl/kia-opirus-C30809932.html
-
Przepisowa 'jazda' .
> Chyba tylko na pustej, prostej szosie bez ruchu można wykorzystać prędkość? > Pozdrawiam. fizyki nie oszukasz to fakt, ale sa tacy ktorzy nie sa "miszczami prostej"
-
Nowy Nissan Note
> Ogólnie fajne auto, tylko jak rozłożyć lusterka włączyć silnik ?
-
Jakie auto do 18 000, czyli kolejny temat z cyklu: co kupić?
> Samochody z silnikiem 1.4-1.6 tak, łatwiej będzie znaleźć. > Jeśli chodzi o coś mocniejszego, to nie jest wcale tak różowo. epica/evanda ?
-
Samochód roku 2013 w USA
> Do finału zakwalifikowały się: > - BMW 4 Series > - Mazda3 > - Mazda6 > Który z w/w samochów jest waszym zdaniem najciekawszym pojazdem 2013 i dlaczego? bo sa ładniejsze od pozostalych bo mam w planach kiedys w przyszlosci miec 3 6 i 4
-
ogień z wydechu przy zmianie biegów
> o czym świadczy ogień (wystrzał) z wydechu przy zmianie biegów? Coś jest nie tak? Auto z > doładowaniem, bez katalizatora, wydech przelotowy. Czy tak ma byc? niedopalona mieszanka tak bedzie
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
> Jak dla mnie za dużo. Ta marka w moich oczach straciła na wyjątkowości przez to ale... co ja się > tam znam e tam kazdy z nich jest jakby inny Quote: Obecnie produkowane modele[edytuj | edytuj kod źródłowy] Ferrari F12berlinetta (od 2012) Ferrari FF (od 2011) Ferrari 599 GTB Fiorano (od 2006) Ferrari California (od 2009) Ferrari 458 Challenge (od 2010) Ferrari 458 Italia (od 2009) Ferrari 458 Spider (od 2012) Ferrari F430 Spider (od 2005) Ferrari LaFerrari (od 2013) Modele koncepcyjne[edytuj | edytuj kod źródłowy] Ferrari 408 Integrale (1987) Ferrari Aurea (2005) Ferrari Italdesign GG50 (2005) Ferrari V4 motorcycle (2006) Ferrari Dino Concept (2007) Ferrari Concept 2008 (2008) Ferrari F460 Tifosi (2008) Ferrari F250 (2008) Ferrari Zobin (2009) Ferrari FSX (2009) Ferrari 612 GTO (2010) Ferrari Aliante (2012) a zerknij na oferte Astona niby 4 modele a wszystkie takie same
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
> Mam pytanie. Ile wyszło modeli ferrari od ostatnich 15 lat? duzo
-
dwusuw traci moc...
> > Co działać, gdzie szukac przyczyn, co wymieniać? swieczka ok ?
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
458 italia gonilem go kilka kilometrow
-
auto dla emeryta?
> witam, > budżet powiedzmy max. 7-8 tys. > Wymagania raczej niewielkie: > - silnik benzynowy > - tanie części > - w miarę bezawaryjne > - nie rdzawe... > Kierowca jest słusznej postury, więc nie może być zbyt ciasne > Pozdr ignis np http://allegro.pl/suzuki-ignis-1-3i-lpg-nowa-sekwencja-okazja-i3580446800.html
-
Moja Kanadyjka przygoda
> a tu inna kanadyjska przygoda > gościu jest moim idolem , mistrz , chciałbym z nim wypić beczkę piwa
-
Ma ktoś doświadczenie z takiem ustrojstwem?
> > Sprawa przedstawia się tak, że w swoim aucie - fiat sc nie mam ogrzewania a sprawdzales linki ? sc ma calkiem sprawne ogrzewanie ale w trakcie eksploatacji jedno z ciegien potrafi sie "zepsuc" doczytalem Dobra - nie mam nagrzewnicy z całą instalacją, a za nawiewami mam umiejscowiony body komp,
-
Ogólno zakupowe
> Oglądam sobie przeróżnej maści samochody do pojeżdżenia do 17 kPLN. I teraz pytanie...czy lepiej > się bawić w opcję: > - zdrowa buda, mechanicznie do ogarnięcia z ruda nie wygrasz
-
Mini test:Legenda AK-"Der Pasnik" w wykonaniu Rudolph d red
> Nie ma osoby na AK, która nie chciała by jest twinsen
-
rozwój FIATa: droga do...
> Miejmy nadzieje, że to nie będą kolejne wariacje na temat 500setki... zaczna sie wariacje nt pandy np panda cabrio albo panda kombi panda pick up i np panda 7osobowa
-
[Nowość] Kto zgadnie jakie to auto?
> Toyota 86? alez skad scion fr-s kolego to sa klony cos jak dodge journey i fiat freemont lub chrysler 300c i lancia thema
-
Pytanie o przebieg
> gość sie zgadza jechać do serwisu i dał mi do zrozumienia że nawet jak coś by > wyszło choć w to wątpi to spuści z ceny , i być tu mądry , do poniedziałku mam czas > przemyśleć > pozdrawiam Fatal nie jest przypadkiem z rudy slaskiej ?
-
Koszty paliwa: ON vs. Pb+LPG
> Więc daruj sobie teksty o bezawaryjności i > bezobsługowości LPG. 3 rok jezdze na lpg zalozonym u dystrybutora czakram 2 razy filtry i przeglad - CA 100pln raz awaria przez wadliwy wtryskiwacz imo to jest bezobslugowe tyle ze nie dalem zakladac partaczom
-
Hultaj Coupe z 98r jadę oglądać
> Stąd moje pytanie z początku tego wątku, bo > zwyczajnie nie rozumiem ludzi którzy takie samochody kupują." kolega ma hyu coupe 2.0 dlaczego kupil bo mu si e spodobalo (nie jest homo ) jezdzi doklada ja do 13letniego auta i jest zadowolony