Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

> "drugiego takiego nie ma..." ta... u mnie na podwórku takie stoi... wygląda jak q-pa

Gościu sprzedaje to coś, jako motocykl. Pewnie ma tak w papaierach.

Zastanawia mnie, czy w związku z tym obowiązkowy jest kask podczas jazdy hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy już było:

> http://moto.allegro.pl/wycieraczka-tylnej-szyby-kompletna-fiat-126-p-i2603370510.html

> najlepszy jest ten zbiorniczek

To jest wycieraczka ktora montuje sie na maske silnika. Zupelnie nieporeczna i przeszkadzajaca przy azdorazowym otwieraniu pokrywy sinika. W poprzednim maluchu zrobilem sobie taka wycieraczke, ktora zamontowana byla miedzy klapa a szyba tam gdzie jest 20mm luzu, zas silnik z boku komory silnika. Naped lancuchem rowerowym, a wszystko schowane w tynelu powietrza w komorze silnika. O dziwo nawet dzialala grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tym wypadku cena odzwierciedla również stan...

Ale chyba wolałbym taki i samodzielny remont niż gotowca. Ostatnio na giełdzie był jeden klasyk. Właściciel mówił, że to 1969 rok, ale po malutkiej kratce na tylnym słupku wychodziło mi max 10,1968. Poza tym zacieki na lakierze, środek do poprawek i pewnie jeszcze jakieś niespodzianki. Chciał 25 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uczciwie ?

> Za te pieniądze wolałbym starego (

To moze teraz

http://tablica.pl/oferta/niesamowite-nowy-fiat-125p-ID1saTx.html#843b8b10;r:8;s:

Poprzednio

83013895.jpg

Wychodzi na to co niektórzy juz tutaj wiele razy pisali, ceny nie ktorych aut, czesci sa poprostu chore, przypadek 125p, kilka dni i cena spadla o 10 000 bez zadnego targowania screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To moze teraz

> http://tablica.pl/oferta/niesamowite-nowy-fiat-125p-ID1saTx.html#843b8b10;r:8;s:

> Poprzednio

> Wychodzi na to co niektórzy juz tutaj wiele razy pisali, ceny nie ktorych aut, czesci sa poprostu

> chore, przypadek 125p, kilka dni i cena spadla o 10 000 bez zadnego targowania

Bo w darmowym serwisie yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak po obrazkach trudno powiedzieć, chociaż wygląda ładnie W opisie jest, że korozji nie ma

> Swoją drogą ciekawe jaka cena minimalna...

przerabiałem już trochę Ład, a widziałem jeszcze więcej i nigdy takiej 40 letniej która nie wymagałaby robienia czegoś z blachą, no chyba że w muzeum wink.gif

inna sprawa że jest to raczej łatwe do ogarnięcia blacharsko auto (choć znalezienie pewnych części, np przedniego zderzaka (w tej jest pogięty) graniczy z cudem zlosnik.gifwink.gif

minimalna pewnie z 5kzł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ładna, IMVHO znacznie ciekawsze auto niż 125p

> choć blacharka pewnie do roboty, jak to w 2103

Gosc przyjezdza na Youngtimer Warsaw. Jest Rosjaninem. Ogladalem ta Lade i nei ma jej co zarzucic - wszystko naprawde we wzrowoym stanie, jedynie aliminiowa folia na uchytach wewnetrznych drzwi luszczy sie. Ty bedziesz wiedzial o co chodzi, ale ogolnie stan jest naprawde super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gosc przyjezdza na Youngtimer Warsaw. Jest Rosjaninem. Ogladalem ta Lade i nei ma jej co zarzucic -

> wszystko naprawde we wzrowoym stanie, jedynie aliminiowa folia na uchytach wewnetrznych drzwi

> luszczy sie. Ty bedziesz wiedzial o co chodzi, ale ogolnie stan jest naprawde super.

a patrzyłeś pod dywaniki przy pedałach? albo na łączeniu próg/błotnik z przodu? wink.gif

a w ogóle to IMO ma nieoryginalne boczki (powinny byc 2 kolorowe do beżowej tapicerki - z czarnym pasem po srodku) - wewnętrzny materiał foteli też wygląda na nieoryginalny zlosnik.gif I pasy też od nowszej - mają byc białe. ładna - ale znam historię prawie identycznej, białej, kupionej za duże pieniądze też z WWA z - 6-7 lat temu (od kolesia z F&F) która po 2 latach nadawała się już do blacharki. Łada to Łada - i tak trzeba zrobic jej blacharkę więc po co przepłacać. Dobrze że ma choć migacze z bumerangami z przodu bo są nie do dostania zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadza się, to jest byłe auto Delmuta

Na to wychodzi

> A że się złośnika nie zdjęło... Nie będę komentować

Najpierw trzeba go mieć żeby go zdjąć...

286331309-images_thumb_522878_526_396_adaptive.jpg

jakiś tekst

P.S.

A co się stało z Delmutem?

Obraził się na AK że się już nie pokazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najpierw trzeba go mieć żeby go zdjąć...

> jakiś tekst

To, że na tych zdjęciach nie ma złośnika to dowód na to, że nie miał go wcale? Bo nie kumam niewiem.gif

> P.S.

> A co się stało z Delmutem?

> Obraził się na AK że się już nie pokazuje?

Nie wiem, nie gadałem z nim o tym, ale na forach 126p udziela się regularnie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mu brakuje? bo chyba jak wchodziły pierwsze FL to miały właśnie takie kratki. Ostatni Zuraw czepiał się wyposażenia, tutaj jest gruba kiera, szyba grzana, wentylator, odpalany z klucza czyli elementy jakie mieć powinien właśnie pełny FL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dalej ja podtrzymuje, bo ten nie jest pelnym FLem - ma male kratki wlotow powietrza od ST.

dziwne te kratki-kolega mial identycznego malucha z 86 roku-jako odrzut z eksportu.jednak tamten mial jeszcze inne kratki wlotu powietrza -nie z FL ani tez nie standardowe.mial takie pogrubione zeberka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziwne te kratki-kolega mial identycznego malucha z 86 roku-jako odrzut z eksportu.jednak tamten

> mial jeszcze inne kratki wlotu powietrza -nie z FL ani tez nie standardowe.mial takie

> pogrubione zeberka.

ja miałem takie:

286338268-126.jpg

post-10099-1435251763812_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co mu brakuje? bo chyba jak wchodziły pierwsze FL to miały właśnie takie kratki. Ostatni Zuraw

> czepiał się wyposażenia, tutaj jest gruba kiera, szyba grzana, wentylator, odpalany z klucza

> czyli elementy jakie mieć powinien właśnie pełny FL.

Pelny FL mial inne tylne blotniki z inaczej wytloczonym otworem pod kraki wlotowe powietrza. Sa one bardziej przesuniete do tylu i wieksze. Poprostu inne blotniki jako jeden z wielu, wczesniej przez emnie wspomnianych elementow pelnego FLa. Ten ma blotniki i kratki od wersji ST wiec nie jest pelnym FLem. Tak jak wszystkie przed 88 rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.gif> Pelny FL mial inne tylne blotniki z inaczej wytloczonym otworem pod kraki wlotowe powietrza. Sa one

> bardziej przesuniete do tylu i wieksze. Poprostu inne blotniki jako jeden z wielu, wczesniej

> przez emnie wspomnianych elementow pelnego FLa. Ten ma blotniki i kratki od wersji ST wiec nie

> jest pelnym FLem. Tak jak wszystkie przed 88 rokiem.

ok.gif popieram i tego się ok.gif trzymajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.