Skocz do zawartości

Kierunkowskazy 3-błyskowe jak w nowych Oplach OFERTA


51cent

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Założyłem takie cudo u siebie w Zośce i działa zajeb...... Do wyboru są 3 lub 4 błyski jak komu się podoba.

A teraz najciekawsze.

Jeśli kupicie urządzonko na tej stronie www.bartsoft.pl zrobicie wpłatę na konto to wysyłka jest w cenie

Aha trzeba się pooałać na hasło AutoKącik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Założyłem takie cudo u siebie w Zośce i działa zajeb...... Do wyboru są 3 lub 4 błyski jak komu się

> podoba.

Dysponując odpowiednią mocą silnika w samochodzie takie wynalazki nie są potrzebne zlosnik.gif. Po prostu wyprzedzasz i już, nie ma ani komu ani po co tego faktu sygnalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dysponując odpowiednią mocą silnika w samochodzie takie wynalazki nie są potrzebne . Po prostu

> wyprzedzasz i już, nie ma ani komu ani po co tego faktu sygnalizować.

Mądrego to i miło posłuchać ok.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Założyłem takie cudo u siebie w Zośce i działa zajeb...... Do wyboru są 3 lub 4 błyski jak komu się

> podoba.

> A teraz najciekawsze.

> Jeśli kupicie urządzonko na tej stronie www.bartsoft.pl zrobicie wpłatę na konto to wysyłka jest

> w cenie

> Aha trzeba się pooałać na hasło AutoKącik

mam to w nowym Fiorino ale za czort nie mogę się dopatrzeć znaczka opla zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Założyłem takie cudo u siebie w Zośce i działa zajeb...... Do wyboru

No i pięknie.

Ale kręcąc filmik "reklamowy" mogliby użyć samochodu w którym fabrycznie nie było takiego rozwiązania.

Bo w zademonstrowanym Seacie Ibiza (Cordoba) tak działają kierunki po wyjeździe z fabryki biglaugh.gif

EDIT: jak zachowuje się urządzonko po włączeniu kierunku na np. 5-6 mignięć? Po wyłączeniu kierunkowskazu miga jeszcze 3 razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak to się zachowuje po włączeniu kierunku normalnie?

> Tzn wiem, że skręcam za 70 metrów, włączam kierunek na stałe, skręcam, prostuję kierownicę, manetka

> odbija i...? Miga jeszcze 3 razy?

nie, po normalnym włączeniu kierunku i jego "odbiciu" przy prostowaniu kierownicy kierunek przestaje migać. To jest dobre przy zmianie pasa ... lekkie "pyk" w wajchę i 3 razy mignie. Chyba każdy VAG od kilku lat tak ma. Mi się to podoba ok.gif, do podziękowania migam raz awaryjnymi skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hehe, a mnie ten mechanizm wkurzał BTW, jak z tym patentem podziękować kierunkami ?

W starej Fieście (mk6 po FL) funkcję tą można było włączyć lub w wyłączyć w menu komputera pokładowego tak samo jak funkcje włączenia świateł awaryjnych podczas gwałtownego hamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Założyłem takie cudo u siebie w Zośce i działa zajeb...... Do wyboru są 3 lub 4 błyski jak komu się

> podoba.

> A teraz najciekawsze.

> Jeśli kupicie urządzonko na tej stronie www.bartsoft.pl zrobicie wpłatę na konto to wysyłka jest

> w cenie

> Aha trzeba się pooałać na hasło AutoKącik

po co to komu ?

wkurzające przy szybkich manewrach.

chce 3 migać to migam, a jak w szwablandii takie mają prawo to niech se w kompach ustawią

u nas to nie jest wymagane ale my musimy po niemcach maupować smile.gif

A tak swoją drogą to nie jest auto albo krypto reklama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W starej Fieście (mk6 po FL) funkcję tą można było włączyć lub w wyłączyć w menu komputera

> pokładowego tak samo jak funkcje włączenia świateł awaryjnych podczas gwałtownego hamowania.

a o tym jeszcze nie slyszalem niewiem.gif czym i gdzie sie to aktywuje cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Założyłem takie cudo u siebie w Zośce i działa zajeb...... Do wyboru są 3 lub 4 błyski jak komu się

> podoba.

> A teraz najciekawsze.

> Jeśli kupicie urządzonko na tej stronie www.bartsoft.pl zrobicie wpłatę na konto to wysyłka jest

> w cenie

> Aha trzeba się pooałać na hasło AutoKącik

Takie miganie to standardowo jest w seacie a na filmiku z tej strony właśnie jest seat ibiza/cordoba hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie, po normalnym włączeniu kierunku i jego "odbiciu" przy prostowaniu kierownicy kierunek

> przestaje migać. To jest dobre przy zmianie pasa ... lekkie "pyk" w wajchę i 3 razy mignie.

> Chyba każdy VAG od kilku lat tak ma. Mi się to podoba , do podziękowania migam raz awaryjnymi

nie każdy - mam golfa IV z 2005 i nie ma tegpo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Założyłem takie cudo u siebie w Zośce i działa zajeb...... Do wyboru są 3 lub 4 błyski jak komu się

> podoba.

> A teraz najciekawsze.

> Jeśli kupicie urządzonko na tej stronie www.bartsoft.pl zrobicie wpłatę na konto to wysyłka jest

> w cenie

> Aha trzeba się pooałać na hasło AutoKącik

a co się stanie jak w trakcie gdy np jeszcze miga prawa stroną trącimy jeszcze raz prawą stronę albo trącimy lewą stronę? jak to wredy się zachowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie w foce (montowane seryjnie) przestaje migać

ale jak pewnie zauważyłęś te NIE SĄ montowane seryjnie i tutaj zasada działąnia seryjnych nie do końca może się sprawdzac.

PS: ja wiem jak działają seryjne, bo mam takie w fiescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale jak pewnie zauważyłęś te NIE SĄ montowane seryjnie i tutaj zasada działąnia seryjnych nie do

> końca może się sprawdzac.

w każdym innym przypadku takie rozwiązanie byłoby bezsensowne, bo co w przypadku gdy np. rezygnujemy z manewru (dostrzegamy jadący z naprzeciwka samochód przy wyprzedzaniu) a kierunkowskaz jeszcze dwa razy miga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie każdy - mam golfa IV z 2005 i nie ma tegpo

a to dziwne hmm.gif ... ktoś tu wspomniał, że może trzeba w kompie to uaktywnić niewiem.gif. Namieszali w tych VAGach na maxa hehe.gif. Mam mały dylemat z małym wentylatorem klimy w cordobie i ASO poddało się. Mam wszystkie części po numerach w/g ETKI a nie pasują icon_eek.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo co w przypadku gdy np. rezygnujemy z manewru (dostrzegamy jadący z naprzeciwka samochód przy wyprzedzaniu) a

> kierunkowskaz jeszcze dwa razy miga?

Nic się nie stanie. Pomruga jeszcze dwa razy i przestanie. Zwykle od tego nie przydarza się nikomu krzywda.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś musiałeś mieć zmienione w ustawieniach - w mojej Fabii z 2002 roku było, w Fabii z 2006 (FL) też

Od nowości ustawienia nie ruszane. Widocznie nikt nigdy nie włączył mi tego w sterowniku.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.