Skocz do zawartości

Zmieni sie design aut ze znaczkiem VW


poziomek

Rekomendowane odpowiedzi

> Twinsen będzie smutny

Oj tak, to co jest obecnie jest bliskie doskonałości. Zwłaszcza np.

design najnowszego Polo. Dla mnie to po prostu majstersztyk stylistyki,

jaką powninien mieć pojazd tego typu.

> Kij ze stylistyką, niech silniki naprawią

Zamiast robić nowe, niech wkładają stare sprawdzone 1.9 TDI

i będzie dobrze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dlaczego ma być smutny, skoro będzie miał najlepsze auto klasy kompakt?

Nie każdy chce mieć to najlepsze smirk.gif

> Po co jak klienci mają darmowe naprawy w czasie gwarancji, a potem niech się martwią następni

Super sprawa jak samochód ciągle stoi w serwisie z wywalonymi bebechami facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzisz a niektorym sie wlasnie to podoba wlaczajac mnie proste, kanciaste, bez polotu, cos dla

> mnie

Zgodzę się,że proste linie dłużej mogą się podobać niż skrajnie przekombinowane. Ale VW mi się NIE PODOBA z zewnątrz. Po prostu poprawny i nijaki. W środku też szału nie ma i czy to skoda czy VW 2x droższy, to widać, że wiele (może większość) elementów wnętrza jest takich samych. Smutne to bo auta stają się nijakie przez pogoń za cięciem kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgodzę się,że proste linie dłużej mogą się podobać niż skrajnie przekombinowane. Ale VW mi się NIE

> PODOBA z zewnątrz. Po prostu poprawny i nijaki. W środku też szału nie ma i czy to skoda czy

> VW 2x droższy, to widać, że wiele (może większość) elementów wnętrza jest takich samych.

> Smutne to bo auta stają się nijakie przez pogoń za cięciem kosztów.

Widzisz mnie akurat podobaja sie auta ciosane od siekiery. Moze i to jest takie zboczenie ale okragle wloty wentylacyjne w srodku samochodu tak by mnie draznily ze nie wiem czy bym chcial takie auto. Poprzedni Passat mial takie drazniace oko zaokraglenie na przednich reflektorach, nie dzieki za takie cos ale mnie to nie pasuje. Przykladowo w nowym modelu i tak idealny srodek poprawili a do tego naprawili mu te swiatla. Nowy przod jest po prostu serce.gif tak, prosty, nudny i poprawny, taki wlasnie ksztalt mnie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzisz mnie akurat podobaja sie auta ciosane od siekiery. Moze i to jest takie zboczenie ale

> okragle wloty wentylacyjne w srodku samochodu tak by mnie draznily ze nie wiem czy bym chcial

> takie auto. Poprzedni Passat mial takie drazniace oko zaokraglenie na przednich reflektorach,

> nie dzieki za takie cos ale mnie to nie pasuje. Przykladowo w nowym modelu i tak idealny

> srodek poprawili a do tego naprawili mu te swiatla. Nowy przod jest po prostu tak, prosty,

> nudny i poprawny, taki wlasnie ksztalt mnie odpowiada.

Zastanawiam się, co ci krytykujący VW postawili by mu za wzór...

No bo jakie linie nadwozia musi mieć auto tego segmentu, żeby

się spodobało ąę-owcowcom? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się, co ci krytykujący VW postawili by mu za wzór...

> No bo jakie linie nadwozia musi mieć auto tego segmentu, żeby

> się spodobało ąę-owcowcom?

Dla mnie w opozycji do Golfa: Delta i Giulietta oprócz tego w kategorii wnętrz to Mazda 3 i Citroen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie w opozycji do Golfa: Delta i Giulietta oprócz tego w kategorii wnętrz to Mazda 3 i

> Citroen.

jako konkurenta trzeba wziąć pod uwagę całość, nie tylko stylistyke. czyli żeby auto miało nieciasne wymiary w srodku, było ładnie zaprojektowane, z dobrą technologia (silnik itd) i dobrą ceną. A to już nie jest takie hop siup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie to jest ładne co jest ładne, tylko co sie komu podoba smile.gif

Zauważ że audi i VAGi się bardzo dobrze sprzedają i cała europa tym pomyka - czyli są ok.

Wynoszone na piedestał tutaj włoskie automobile pilnują tyłów list sprzedaży i rankingów niezawodności wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na jeszcze bardziej nudny i nijaki a szefem działu designu będzie księgowy grinser006.gif

Wiem , wielu ten design odpowiada,ok , szanuje to, mnie jednak sie nie podoba i dlatego postanowiłem to w taki a nie inny sposób skomentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wynoszone na piedestał tutaj włoskie automobile pilnują tyłów list sprzedaży i rankingów

> niezawodności

I całe szczęście. Brat ma Lancię Deltę II to ludziska pod sklepem podchodzą i paczą co to za wynalazek i marka. A na Paska TDI to już nawet burek nie chce sikać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo nie to jest ładne co jest ładne, tylko co sie komu podoba

> Zauważ że audi i VAGi się bardzo dobrze sprzedają i cała europa tym pomyka - czyli są ok.

Z pewnością ludzie robią to przez pomyłkę. To musi być jakieś nieporozumienie. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się, co ci krytykujący VW postawili by mu za wzór...

> No bo jakie linie nadwozia musi mieć auto tego segmentu, żeby

> się spodobało ąę-owcowcom?

Mi osobiście bardzo się podoba Accord VIII gen i z zewnątrz (no tył taki kontrowersyjny dla mnie subiektywnie jest lekko) i wewnątrz smile.gif Oczywiście praktyczność Accorda na starej już chyba platformie podwoziowej jest bardzo słaba w porównaniu do Passata, zwłaszcza kombi.

W sumie każdy ma inne gusta 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.