Skocz do zawartości

jakie auto do 15kzl?


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

> Dołóż parę złotych i kup ode mnie z firmy pewne auto:

> http://otomoto.pl/skoda-octavia-1-wlasciciel-f-vat-lpg-tour-C27589182.html

Moim zdaniem bardzo dobra oferta. Wprawdzie takie przebiegi figurują na necie w autach o kilka lat starszych, ale niekoniecznie muszą to być przebiegi prawdziwe. Rym bardziej, że Kolega zapewnia, że auto sprawdzone. Jeszcze kuchenka gazowa pod maską... poważnie bym się na miejscu autora wątku zastanowił ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem bardzo dobra oferta. Wprawdzie takie przebiegi figurują na necie w autach o kilka lat

> starszych, ale niekoniecznie muszą to być przebiegi prawdziwe. Rym bardziej, że Kolega

> zapewnia, że auto sprawdzone. Jeszcze kuchenka gazowa pod maską... poważnie bym się na miejscu

> autora wątku zastanowił

Mnie bardziej zastanawia, dlaczego auto, z którego zbyciem w tym kraju problemów nie ma, jeszcze wisi w ogłoszeniu, pomimo ceny o 20% niższej niż wskazywana przez eurotax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie bardziej zastanawia, dlaczego auto, z którego zbyciem w tym kraju problemów nie ma, jeszcze

> wisi w ogłoszeniu, pomimo ceny o 20% niższej niż wskazywana przez eurotax.

Może dlatego, że ludzie wolą auto od dziadka z Niemiec, zamiast serwisowanej, białej firmówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Firmowe + biały kolor + Płońsk

Z Płockiem pomyliłeś chyba grinser006.gif chociaż w Płońsku też wielu igłowców...

Szczerze mówiąc zainteresowałem się nią przez chwilę do odsprzedaży, ale...może kolega rostex mi odpowie, dlaczego auto ma obszytą kierę niedawno?Przy tym przebiegu kierownica zwykła powinna nosić tylko delikatne ślady użytkowania, w tej konfiguracji z VINu wątpię by wyszło, że to skóra, a nawet gdyby to ta ori nie jest, a ori skórzana po 300tyś źle nie wygląda.

Kolejna sprawa, 150 tyś i maglownica wymieniana?Rozrząd niedawno wymieniany-tzn przy jakim przebiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może dlatego, że ludzie wolą auto od dziadka z Niemiec, zamiast serwisowanej, białej firmówki?

Biała no.gif

Ten 1,6 z gazem po prostu nie jedzie.

A i w sumie może Skody mają w ogólności za wysokie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie auto do max 15kzl, ale chetnie mniej...

> Zalozenia, wiekszy od Lanosa sedana i jak najmlodszy, pozatym:

> Octavia Tour 2003-2005

To auto ma większy bagażnik od Lanosowego, ale w środku jest miejsca mniej oslabiony.gif Z tyłu to katastrofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze mówiąc zainteresowałem się nią przez chwilę do odsprzedaży, ale...może kolega rostex mi

> odpowie, dlaczego auto ma obszytą kierę niedawno?Przy tym przebiegu kierownica zwykła powinna

> nosić tylko delikatne ślady użytkowania, w tej konfiguracji z VINu wątpię by wyszło, że to

> skóra, a nawet gdyby to ta ori nie jest, a ori skórzana po 300tyś źle nie wygląda.

Nie wiem czy była obszywana, raczej wątpię, żeby komuś w firmie zależało na tym, aby kierownicę obszywać. W razie czego sprawdź sobie czy oryginalnie była skóra: TMBDX41U998831713.

> Kolejna sprawa, 150 tyś i maglownica wymieniana?Rozrząd niedawno wymieniany-tzn przy jakim

> przebiegu?

Maglownica wymieniana bo uciekał płyn, to wiem, a odnośnie rozrządu i innych napraw to będę wiedział jak auto wróci z trasy i zobaczę książkę.

EDIT: Auto właśnie zostało sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie da się ukryć, choć ostatnio ten kolor jest modny.

> Jechałem kilka razy i mam odmienne zdanie. Poza tym silnik idealnie współpracuje z fabryczną

> instalacją.

Jeździłem kiedyś ze znajomym na rodzinne wyjazdy - ja Lacetti 109KM, on Tourem 105KM z gazem.

Jego auto odstawało mocno i narzekał, że nie może nadążyć za mną.

Możliwe, że miał popsuty egzemplarz, choć auto było prawie nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko obnizyl sie pulap cenowy

na placu booju pozostaly:

1. Pug 406 z 2003 z LPG(z 2009)... 162kkm za blacie (od srednio znanego mechanika, majacego go od 6 miesiecy) za 12kzl

2. VW Bora 2000 1.9 TDI 260kkm, serwisowana, 2 wlasciciel (dobrze znany, jezdzacy nim od 4 lat) ok 2200E+oplaty

co wybrac confused.gifhmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lekko obnizyl sie pulap cenowy

> na placu booju pozostaly:

> 1. Pug 406 z 2003 z LPG(z 2009)... 162kkm za blacie (od srednio znanego mechanika, majacego go od

> 6 miesiecy) za 12kzl

> co wybrac

Pracował u mnie w serwisie mechanik, który co jakiś czas kupował różne sprzęty (najczęściej, w ten, czy inny sposób lekko uszkodzone), naprawiał je, lekko picował, jeździł krótki czas, później sprzedawał. A to delikatnie uszkodzone przodem, a to z zatartym silnikiem, padniętą turbiną itp.

Nie twierdzę, że to proceder, ale może z racji, że człowiek nie jest dobrze znany to może nie ma sensu się w pchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pracował u mnie w serwisie mechanik, który co jakiś czas kupował różne sprzęty (najczęściej, w ten,

> czy inny sposób lekko uszkodzone), naprawiał je, lekko picował, jeździł krótki czas, później

> sprzedawał. A to delikatnie uszkodzone przodem, a to z zatartym silnikiem, padniętą turbiną

> itp.

Ale czy to zle? Duzo mechanikow tak robi. Jak kupuje auto uszkodzone i naprawi, Tobie sprzeda juz sprawne - w czym problem? IMHO godne uwagi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale czy to zle? Duzo mechanikow tak robi. Jak kupuje auto uszkodzone i naprawi, Tobie sprzeda juz

> sprawne - w czym problem? IMHO godne uwagi

Naprawa "na handel" to zwykle druciarstwo i najtańsze (np. Topran i inne badziewia) zamienniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale czy to zle? Duzo mechanikow tak robi. Jak kupuje auto uszkodzone i naprawi, Tobie sprzeda juz

> sprawne - w czym problem? IMHO godne uwagi

No właśnie nie mówię, że źle, ale zależy to od znajomości (i przede wszystkim rzetelności) tego człowieka. Jeśli się nie ma zaufania do takiego mechanika to taka transakcja może być równoznacza z zakupem druciaka od handlarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nissan Almera 2003-2004, trafiają się niezajeżdżone sztuki z polskich salonów

owszem, ale nie do 15 tys

kuzyn sprzedał tydzień temu. 2004r, od nowości u niego i w garażu, przebieg 100tys, benzyna 1.8, nawet nie draśnięty, poszedł od ręki za 19 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie auto do max 15kzl, ale chetnie mniej...

> Zalozenia, wiekszy od Lanosa sedana i jak najmlodszy, pozatym:

> - klima

> - sedan, lub ew combi

> - min 4d

> Octavia Tour 2003-2005

Skoro chcesz jak najmłodszy to odpadają auta typu Skoda, VW, Audi, Honda, Toyota itp. Za 15.000 nie będą młode. Szukaj włoskich i fancuskich.

> Linea 2007

Miał być większy od Lanosa - Linea na pewno jest dłuższa, ale poza tym... także segment B. Wygląda jak kupa. Poza tym spełnia warunki.

> Stilo?

Stilo nie było sedana. Kombi wygląda jak kupa. Poza tym spełnia warunki

> Croma?

Za 15.000? To się nie da. Poza tym nie było sedana ani kombi tylko takie nie wiadomo co, bliżej hatchbacka ale kombiowate.

> osoba zainteresowana tym pojazdem zaproponowala 406 z 2003 z LPG...

Bardzo dobry wybór. Ostatni rok produkcji czyli dobra cena (w stosunku do 407 przepaść), auto udane, poliftowe tym bardziej. Ale oczywiście - jak wszędzie - kwestia egzemplarza.

Auto dużo większe od Lanosa, zwłaszcza kombi.

Może jeszcze na przykład Lancia Lybra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro chcesz jak najmłodszy to odpadają auta typu Skoda, VW, Audi, Honda, Toyota itp. Za 15.000 nie

> będą młode. Szukaj włoskich i fancuskich.

jak najmlodsze, ale nie ma jakiegos cisnienia ze ma miec 4 lata...

> Miał być większy od Lanosa - Linea na pewno jest dłuższa, ale poza tym... także segment B. Wygląda

> jak kupa. Poza tym spełnia warunki.

wydaje mi sie ze jednak jest ciut wieksza...

> Stilo nie było sedana. Kombi wygląda jak kupa. Poza tym spełnia warunki

to wiem.

> Za 15.000? To się nie da. Poza tym nie było sedana ani kombi tylko takie nie wiadomo co, bliżej

> hatchbacka ale kombiowate.

ok, to moze nie byl dobry przyklad

> Bardzo dobry wybór. Ostatni rok produkcji czyli dobra cena (w stosunku do 407 przepaść)

przepasc w ktora strone?

> , auto

> udane, poliftowe tym bardziej. Ale oczywiście - jak wszędzie - kwestia egzemplarza.

> Auto dużo większe od Lanosa, zwłaszcza kombi.

na oku jest sedan

> Może jeszcze na przykład Lancia Lybra?

hmm.gif nie bralem pod uwage bo zadna mi sie w oczy nie rzucila...

a co sadzisz o Borze 1.9TDI z 2000r 260kkm w porownaniu z tym 406? Bora powinna byc tansza o jakies 3kz... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co sadzisz o Borze 1.9TDI z 2000r 260kkm w porownaniu z tym 406? Bora powinna byc tansza o jakies

> 3kz...

Moje zdanie będzie nieobiektywne bo 1) wolę LPG od diesla 2) lubię francuskie

Siląc się na obiektywizm: 3 tysiące to też grosz, czyli plus dla Bory

Jeżeli jest z pewnych rąk (ale do opłat??? czyli pewne ręce zagraniczne są?) to kolejny plus

Na plus dla Peugeota: 3 lata młodszy, o segment większy i połowa przebiegu Bory.

Wyposażenie porównywalne? Stan techniczny porównywalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moje zdanie będzie nieobiektywne bo 1) wolę LPG od diesla 2) lubię francuskie

> Siląc się na obiektywizm: 3 tysiące to też grosz, czyli plus dla Bory

> Jeżeli jest z pewnych rąk (ale do opłat??? czyli pewne ręce zagraniczne są?) to kolejny plus

z pewnych , zagranicznych rak. 3kzl mniej po oplatach...

> Na plus dla Peugeota: 3 lata młodszy, o segment większy i połowa przebiegu Bory.

w Pugu nie ma pewnosci czy jest to przebieg czy wskazanie drogomierza..., a i osoba ktora go sprzedaje mi osobiscie sie nie widzi...

> Wyposażenie porównywalne? Stan techniczny porównywalny?

Bory jeszcze nie ogladalem, Pug jest po lekkim gongu w przod i tyl, kiedystam..., choc zastanawiam sie czy czasem nie jest przekladka bo szybe ma z anglika i swiatla tez takie podobno mial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z pewnych , zagranicznych rak. 3kzl mniej po oplatach...

> w Pugu nie ma pewnosci czy jest to przebieg czy wskazanie drogomierza..., a i osoba ktora go

> sprzedaje mi osobiscie sie nie widzi...

Jeżeli Bora jest z pewnych rąk to ja bym się nie zastanawiał.

To jest cenniejsze niż duże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widze, że dla Ciebie wszystkie fiaty są kupami..

Źle widzisz. Nawet w tym wątku pisałem o trzech Fiatach a jedynie dwa (a właściwie 1,5 bo Stilo tylko kombi) nazwałem wyglądającymi jak kupa.

> czy to je całkowicie dyskwalifikuje?

Absolutnie nie. Wyobrażam sobie, że można wygląd całkowicie ignorować. Ale można i nie.

> a ponoć włosi robią najładniejsze auta

To prawda, aczkolwiek Linei ani Stilo kombi osobiście do tego zbioru nie zaliczam

BTW swego czasu ktoś mnie tu nazywał fiacikarzem. Poniekąd słusznie, bo lubię tę markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli Bora jest z pewnych rąk to ja bym się nie zastanawiał.

> To jest cenniejsze niż duże pieniądze.

Tyle że 260kkm nalotu w takim TDI oznacza konkretne wydatki w niedalekiej przyszłości. No chyba że wiemy że np dwumasa lub turbina była niedawno wymieniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.