Skocz do zawartości

VW 0.8 TDi dieselek


Rekomendowane odpowiedzi

> ale kupa... mowie o napedzie 800 tdi, 2 cylindy i spalanie srednie 0.9l.

> jak to sie bedzie psuc jak 2.0 tdi i 1.2 oraz 1.4 to zycze powodzenia,

> kolejna sprawa ile zanieczyszczen wyprodukuje fabryka tworzac takie gowno w porownaniu do tico z

> LPG. Co z bateriami jak sie zucyja?

> jakiś tekst

Jezdziles juz tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale kupa... mowie o napedzie 800 tdi, 2 cylindy i spalanie srednie 0.9l.

> jak to sie bedzie psuc jak 2.0 tdi i 1.2 oraz 1.4 to zycze powodzenia,

> kolejna sprawa ile zanieczyszczen wyprodukuje fabryka tworzac takie gowno w porownaniu do tico z

> LPG. Co z bateriami jak sie zucyja?

> jakiś tekst

Tico od samego początku było proekologiczne.

Nawet utylizowało się samoistnie w kontakcie z deszczówką.

Tak mi się wydaje,że przed produkcja to sobie skalkulowali raczej hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale kupa... mowie o napedzie 800 tdi, 2 cylindy i spalanie srednie 0.9l.

> jak to sie bedzie psuc jak 2.0 tdi i 1.2 oraz 1.4 to zycze powodzenia,

> kolejna sprawa ile zanieczyszczen wyprodukuje fabryka tworzac takie gowno w porownaniu do tico z

> LPG. Co z bateriami jak sie zucyja?

> jakiś tekst

Zostało tak zaprojektowane, żeby była "całka" nawet po minimalnej stłuczce zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pomijając wszystko ciekawe kto to kupi - wygląda toto na skrajnie niepraktyczne auto i ciężkie do

> jazdy w mieście (do którego chyba zostało stworzone patrząc na moc silnika)

Ten wehikuł stworzono nie po to, by go sprzedawać, ale po to, by mieć w ofercie (żeby spełnić normy Euro). Podobnie jest z Passatem 1.2 czy Mondeo 1.0 - w katalogu są (więc średnia emisja CO2 modelu jest niższa), ale nikt tego nie kupuje, nie wiadomo nawet czy istnieją w przyrodzie icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale kupa... mowie o napedzie 800 tdi, 2 cylindy i spalanie srednie 0.9l.

> jak to sie bedzie psuc jak 2.0 tdi i 1.2 oraz 1.4 to zycze powodzenia,

1. Co psuje sie w 1,2 TDI ? ? ?

2. Szwagier nakrecil juz pod 80 000 km, jak dotad z silnikiem nie bylo problemow. U mnie z tym samym silnikiem byl problem ze spryskiwaczami wody. Tyle, ze ja mam mniej mniz polowe od szwagra.

Z tym spaleniem to chyba cos Ci sie po teges biglaugh.gif Moze mialo byc 4,8 ? 1,2 TDI u mnie pali 5,8 ( u szwagra 2 - 3 wiecej biglaugh.gif )

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Co psuje sie w 1,2 TDI ? ? ?

> 2. Szwagier nakrecil juz pod 80 000 km, jak dotad z silnikiem nie bylo problemow. U mnie z tym

> samym silnikiem byl problem ze spryskiwaczami wody. Tyle, ze ja mam mniej mniz polowe od

> szwagra.

> Z tym spaleniem to chyba cos Ci sie po teges Moze mialo byc 4,8 ? 1,2 TDI u mnie pali 5,8 ( u

> szwagra 2 - 3 wiecej )

80 000 km bez awarii icon_eek.gifok.gifok.gifok.gifok.gif jednak co vag to vag ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze trochę i VW zacznie produkować najbardziej ekologiczne pojazdy, czyli rowery

Rowery chyba już produkują wink.gif Jakiś czas temu przedstawiali koncpet roweru, który się składa i można włożyć we wnęce na koło zapasowe. Idealne rozwiązanie jak silnik powie dość zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rowery chyba już produkują Jakiś czas temu przedstawiali koncpet roweru, który się składa i można

> włożyć we wnęce na koło zapasowe. Idealne rozwiązanie jak silnik powie dość

Jakich numerów VIN w przypadku tych rowerów unikać? grinser006.gif Co się zaciera, pęka, odpada? grinser006.gif Łańcuch, to wiadomo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakich numerów VIN w przypadku tych rowerów unikać? Co się zaciera, pęka, odpada? Łańcuch, to

> wiadomo

Pewnie od tego roweru mozna przelozyc lancuch do silnika TSI, gdy ten sie zepsuje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile gooowna zostało wylane na temat 2.0 tdi i 1.2 nie przyjęłaby nawet największa oczyszczalnia ścieków. Szkoda tylko, że to goowno wylewają ludzie, którzy w życiu nie użytkowali żadnego z tych silników - to napisałem ja, wieloletni, zadowolony użytkownik wspomnianego goooowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile gooowna zostało wylane na temat 2.0 tdi i 1.2 nie przyjęłaby nawet największa oczyszczalnia

> ścieków. Szkoda tylko, że to goowno wylewają ludzie, którzy w życiu nie użytkowali żadnego z

> tych silników - to napisałem ja, wieloletni, zadowolony użytkownik wspomnianego goooowna.

ale narzekac trzeba.

co wyjdzie cos nowego, to olabogaswietego-koniecswiata, kury sie przetana niesc a krowy mleka dawac przez ta technike.

ciskaja sie ludziska jak chlopy, kiedy im prund podlaczali... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile gooowna zostało wylane na temat 2.0 tdi i 1.2 nie przyjęłaby nawet największa oczyszczalnia

> ścieków. Szkoda tylko, że to goowno wylewają ludzie, którzy w życiu nie użytkowali żadnego z

> tych silników - to napisałem ja, wieloletni, zadowolony użytkownik wspomnianego goooowna.

Ekhm, mieliśmy we fabryce dwa "wczesne" 2.0tdi - naprawy obu szły w naście kpln. spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mowi to osoba zaczynajaca zdanie od 'a'

no tak. ale kupa brzmi lepiej, potem jakis słowotok i link. to ja zostanę przy a, (które, jak nie zauważyłeś, było kontynuacją cytowanego posta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze trochę i VW zacznie produkować najbardziej ekologiczne pojazdy, czyli rowery A może i na

> konie się przerzuci

Parówki i keczup już robią rotfl.gif

vwcurrywurst1.jpg

Co do samego auta, to jak na razie pełnić będzie pewnie rolę reklamową, zarobku na nim nie wróżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale kupa... mowie o napedzie 800 tdi, 2 cylindy i spalanie srednie 0.9l.

Dołóż do tego 12,7 do setki i 160km/h vmax. Auto w sam raz dla dobrze zarabiającego singla, żeby z rana dojechać do fabryki i wieczorem wrócić. Nie każdy ma gromadę dzieciorów do wożenia.

A czy to będzie awaryjne czy nie, to chyba troche za wcześnie na oceny.

Można przecież powiedzieć że są 2 gary mniej do psucia i jak polecą wtryski to kupuje sie 2 a nie 4 biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dołóż do tego 12,7 do setki i 160km/h vmax. Auto w sam raz dla dobrze zarabiającego singla, żeby z

> rana dojechać do fabryki i wieczorem wrócić. Nie każdy ma gromadę dzieciorów do wożenia.

nawet jak sie ma gromade to niekoniecznie wszystkie naraz sie wozi. Wiecej niz jedno auto w rodzinie powoli staje sie norma a po co miec 2 landary?

Jak dla mnie to nawet jakos to wyglada, choc nie jestem pewien gdzie przod a gdzie tyl. Ale przynajmniej jest plaskie a takie wozy lubie zlosnik.gif

tedei i 2 cylindy podobaja mi sie zdecydowanie mniej bo klekotow nie lubie a 2 cylindrowcem o nazwie 126p sie w zyciu najezdzilem tzn. bylem wozony i mam uraz do tego dzwieku. Ale pozyjemy zobaczymy, trzeba najpierw obmacac, posluchac i sie przejechac zeby sie wypowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ekhm, mieliśmy we fabryce dwa "wczesne" 2.0tdi - naprawy obu szły w naście kpln.

He, he, kierownik szkoly nauki jazdy robi 70 000 km rocznie, jgo autoo ma obecnie ca. 2,5 roku wiec mozny sobie obliczyc jaki ma przebieg. Tyle, ze nie jest to TDI z pierwszej produkcji.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Parówki i keczup już robią.

Wiesz ile kosztuje taka Curywurst ( z frytkami ) w Autostadt ? z tego co pamietam to ponad 6,5 Euro, przy tej ilosci jakie dziennie sprzedaja maja zarobek wiekszy niz niejeden Autohaus. biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dołóż do tego 12,7 do setki i 160km/h vmax.

Niee wiem czy w podanym przyspieszeniu sie wyrobi, V- max na pewno bedzie mniejsza, bo 1,2 TDI rozwija 160 km/h

Co do przyspieszenia, to wiesz, kazdy kto decyduje sie na takie auto zdaje sobie sprawy, ze 2 - cylindrowy silnik nie pochodzi rodem z Formuly 1.

POLO 1,2 TDI da sie bez problemu w miescie przyspieszac z innymi autami wiec w czym problem ?

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz ile kosztuje taka Curywurst ( z frytkami ) w Autostadt ? z tego co pamietam to ponad 6,5

> Euro, przy tej ilosci jakie dziennie sprzedaja maja zarobek wiekszy niz niejeden Autohaus.

Nie wiem ile kosztuje, ktoś inny płaci hehe.gif

W samym 2012 wyprodukowano 6,4 miliona kiełbasek VW !!!

Prócz zaopatrywania fabryki, a to raptem kilkadziesiąt tysięcy pracowników, można je skosztować właśnie w Autostadt, na VW-Arena podczas ich meczy i w wielu innych przybytkach w rejonie WOB ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.