Skocz do zawartości

Nowe auto dla kobiety do 40 tyś


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ma być nowe z klimatyzacją, 5 drzwi, silnik benzyna tak do 60-80km.

Auto dla kobiety i jej córki która od niedawna ma prawko. Przebiegi ok 10 tyś na rok.

Jak na razie podoba im się Corsa .

Mam coś doradzić a że od dawna nie jestem w temacie to prosiłbym o radę. Co do Corsy to obecny model jest już długo czy jakiś świeży lifting by ostatnio?

Podoba mi się nowe Clio ale nie wiem jak z awaryjnością?

Jak na razie Fiat i Korea odpada.

Przesiadają się ze starego Matiza więc każde nowe to będzie przepaść ale auto kupowane na ok 10 lat więc fajnie byłoby żeby były zadowolone z wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma być nowe z klimatyzacją, 5 drzwi, silnik benzyna tak do 60-80km.

> Auto dla kobiety i jej córki która od niedawna ma prawko. Przebiegi ok 10 tyś na rok.

> Jak na razie podoba im się Corsa .

> Mam coś doradzić a że od dawna nie jestem w temacie to prosiłbym o radę. Co do Corsy to obecny

> model jest już długo czy jakiś świeży lifting by ostatnio?

> Podoba mi się nowe Clio ale nie wiem jak z awaryjnością?

> Jak na razie Fiat i Korea odpada.

> Przesiadają się ze starego Matiza więc każde nowe to będzie przepaść ale auto kupowane na ok 10 lat

> więc fajnie byłoby żeby były zadowolone z wyboru.

Aveo! na wypasie bedzie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 tys jest juz w czym wybierac. Przede wszystkim ma Jej sie podobac. Reszta nie ma znaczenia bo kazde nowe klasy B bedzie dobre. Choc ja bym wybieral pomiedzy:

1. 500

2. Fiesta

3. Aveo

Kazdy bedzie przyzwoicie wyposazony, zwrotny i niezawodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 40 tys jest juz w czym wybierac. Przede wszystkim ma Jej sie podobac. Reszta nie ma znaczenia bo

> kazde nowe klasy B bedzie dobre. Choc ja bym wybieral pomiedzy:

> 1. 500

> 2. Fiesta

> 3. Aveo

> Kazdy bedzie przyzwoicie wyposazony, zwrotny i niezawodny.

500 odpada bo trochę za mały, Fiesta brana pod uwagę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma być nowe z klimatyzacją, 5 drzwi, silnik benzyna tak do 60-80km.

> Auto dla kobiety i jej córki która od niedawna ma prawko. Przebiegi ok 10 tyś na rok.

> Jak na razie podoba im się Corsa .

> Mam coś doradzić a że od dawna nie jestem w temacie to prosiłbym o radę. Co do Corsy to obecny

> model jest już długo czy jakiś świeży lifting by ostatnio?

> Podoba mi się nowe Clio ale nie wiem jak z awaryjnością?

> Jak na razie Fiat i Korea odpada.

> Przesiadają się ze starego Matiza więc każde nowe to będzie przepaść ale auto kupowane na ok 10 lat

> więc fajnie byłoby żeby były zadowolone z wyboru.

Jakiś czas temu oglądałem nowe auta tej klasy, bo moi rodzice się przesiadali do nowego.

Najlepsze ceny vs. wypas ma Corsa i Aveo.

Dość dobrze wypada też Fiesta.

Najfajniejszy design znajdziesz w Clio i Peugeocie 208.

Zaskakująco dobrze wygląda też Dacia Sandero Stepway.

Skoda jest droga i smutna w środku. Podobnie VW.

Yaris jest tylko drogi.

Ja bym brał Aveo (wyposażenie) lub Clio (wygląd). Z przewagą Clio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma być nowe z klimatyzacją, 5 drzwi, silnik benzyna tak do 60-80km.

> Auto dla kobiety i jej córki która od niedawna ma prawko. Przebiegi ok 10 tyś na rok.

> Jak na razie podoba im się Corsa .

> Mam coś doradzić a że od dawna nie jestem w temacie to prosiłbym o radę. Co do Corsy to obecny

> model jest już długo czy jakiś świeży lifting by ostatnio?

> Podoba mi się nowe Clio ale nie wiem jak z awaryjnością?

> Jak na razie Fiat i Korea odpada.

> Przesiadają się ze starego Matiza więc każde nowe to będzie przepaść ale auto kupowane na ok 10 lat

> więc fajnie byłoby żeby były zadowolone z wyboru.

yaris

co prawda korea odpada ale KIA VENGA wyglada ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma być nowe z klimatyzacją, 5 drzwi, silnik benzyna tak do 60-80km.

> Auto dla kobiety i jej córki która od niedawna ma prawko. Przebiegi ok 10 tyś na rok.

> Jak na razie podoba im się Corsa .

> Mam coś doradzić a że od dawna nie jestem w temacie to prosiłbym o radę. Co do Corsy to obecny

> model jest już długo czy jakiś świeży lifting by ostatnio?

> Podoba mi się nowe Clio ale nie wiem jak z awaryjnością?

> Jak na razie Fiat i Korea odpada.

> Przesiadają się ze starego Matiza więc każde nowe to będzie przepaść ale auto kupowane na ok 10 lat

> więc fajnie byłoby żeby były zadowolone z wyboru.

Fiesta

Jak chcesz to wal na priv, przygotuję ciekawą ofertę na nówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kobiety go lubia. Poza tym po co facet wybiera auto kobiecie? Kazde nowe bedzie dobre ma sie

> podobac i tyle.

Nie wybieram jej tylko chce coś zaproponować więcej niż Corsa która jako jedyna oglądała w salonie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wybieram jej tylko chce coś zaproponować więcej niż Corsa która jako jedyna oglądała w salonie

To jest najstarsze auto. Produkowane, ze ho ho. Niech pochodzi po salonach i pooglada. Ford, Renault, Fiat moze jeszcze Peugot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest najstarsze auto. Produkowane, ze ho ho. Niech pochodzi po salonach i pooglada. Ford,

> Renault, Fiat moze jeszcze Peugot.

Właśnie chyba tak zrobie i zabiorę je na wycieczkę po salonach ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma być nowe z klimatyzacją, 5 drzwi, silnik benzyna tak do 60-80km.

> Auto dla kobiety i jej córki która od niedawna ma prawko. Przebiegi ok 10 tyś na rok.

> Jak na razie podoba im się Corsa .

> Mam coś doradzić a że od dawna nie jestem w temacie to prosiłbym o radę. Co do Corsy to obecny

> model jest już długo czy jakiś świeży lifting by ostatnio?

> Podoba mi się nowe Clio ale nie wiem jak z awaryjnością?

> Jak na razie Fiat i Korea odpada.

> Przesiadają się ze starego Matiza więc każde nowe to będzie przepaść ale auto kupowane na ok 10 lat

> więc fajnie byłoby żeby były zadowolone z wyboru.

Moze C3? Dosc kobiece autko ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezdzilem chyba wszystkim z wyjatkiem Aveo z tej klasy i jak dla mnie zdecydowanie Fiesta Bardzo

> przyjemne auto

> W krakowskim Wikarze na Zakopianskiej daja teraz ladne rabaty

A jakie wrażenia po jeździe clio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma nowe z klimatyzacją, 5 drzwi, silnik benzyna tak d

zaraz mnie wszyscy zjadą ale co tam... może z innej półki.Dlaczego małe? Może używana Honda Civic (ufo - VIII) 1.8s? Niewiasty dobrze w nim wyglądają, compact a wiec bezpieczniejszy, bezawaryjny, silnik 140km - do miasta i na trasę.

Za te kwotę kupisz używkę z polskiej dystrybucji i z udokumentowanym przebiegiem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zaraz mnie wszyscy zjadą ale co tam... może z innej półki.Dlaczego małe? Może używana Honda Civic

> (ufo - VIII) 1.8s? Niewiasty dobrze w nim wyglądają, compact a wiec bezpieczniejszy,

> bezawaryjny, silnik 140km - do miasta i na trasę.

> Za te kwotę kupisz używkę z polskiej dystrybucji i z udokumentowanym przebiegiem.

> Pozdrawiam.

Quote:

Ma być nowe z klimatyzacją, 5 drzwi, silnik benzyna tak do 60-80km.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zaraz mnie wszyscy zjadą ale co tam... może z innej półki.Dlaczego małe? Może używana Honda Civic

> (ufo - VIII) 1.8s? Niewiasty dobrze w nim wyglądają, compact a wiec bezpieczniejszy,

> bezawaryjny, silnik 140km - do miasta i na trasę.

> Za te kwotę kupisz używkę z polskiej dystrybucji i z udokumentowanym przebiegiem.

tak źle życzysz koledze?

i zona gratis straci wszystkie plomby, to UFO to masakra zawieszeniowa...

jest pierdylion lepszych opcji w używkach niż to coś. i bezawaryjne to to nie jest...

> Pozdrawiam.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aveo! na wypasie bedzie

Kia Picanto będzie lepszym samochodem. Bardziej kobiece, ładniejsze, nowocześniejsze i w środku nie razi tandetnym plastikiem. Ja z takimi ograniczeniami dzisiaj kupił bym albo Picanto, albo nową Pandę. Panda wygodniejsza i troszkę praktyczniejsza, Kia ładniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja w czerwcu miałem ten sam dylemat. Zona wybrała Aveo 4d. Ogólnie samochód na plus.

Dla mnie na minus. W porównaniu do Lanosa Daewoo cofnęło się o dwie dekady. Tani samochód nie musi być dzisiaj tak tandetny i tak plastikowy, co widać u konkurencji w tym samym przedziale cenowym. Dotyczy to tak samo Sparka i Cruze facepalm%5B1%5D.gif. Ale jak ktoś potrzebuje tylko nowego taniego bezpłciowego wozidła na pięć lat, to nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak źle życzysz koledze?

> i zona gratis straci wszystkie plomby, to UFO to masakra zawieszeniowa...

> jest pierdylion lepszych opcji w używkach niż to coś. i bezawaryjne to to nie jest...

> pozdro.

OT Używam takiego od 5 lat i NIE potwierdzam. Mówię o wersji S nie R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny dylemat ok 2 miesięcy temu był w mojej rodzinie. Po analizie całego segmentu padło na zakup Punto EVO- 1.4 z klimą lakierem met radiem fabrycznym skórkowa kiera itd itd. wyszło 38,5 tys.

Autko ładnie wykonane w środku, przyzwoite materiały no i mało pali. Ma system start&stop oraz podpowiada zmianę biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zaraz mnie wszyscy zjadą ale co tam... może z innej półki.Dlaczego małe? Może używana Honda Civic

> (ufo - VIII) 1.8s? Niewiasty dobrze w nim wyglądają, compact a wiec bezpieczniejszy,

> bezawaryjny, silnik 140km - do miasta i na trasę.

> Za te kwotę kupisz używkę z polskiej dystrybucji i z udokumentowanym przebiegiem.

> Pozdrawiam.

Po co Jej stare padlo? Ma byc nowe i kobiece a nie trzeszczace i udajace sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OT Używam takiego od 5 lat i NIE potwierdzam. Mówię o wersji S nie R.

czego nie potwierdzasz? że prowadzi się jak wóz na węgiel? betonowe zawieszenie, opatrzone w 16 calowe baloniki? czyli ani wygodne, ani się jakoś wybitnie nie prowadzi?

to że nie R to wywnioskowałem po silniku smile.gif

w kwestii awaryjności - nie ma sensu się przekonywać. ale uważam, że w tak dychawicznej wersji (140 KM) przeguby powinny wytrzymać więcej niż 50 tys km... kierownica nie powinna wycierać się i być wymieniana co roku... itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie na minus. W porównaniu do Lanosa Daewoo cofnęło się o dwie dekady. Tani samochód nie musi

> być dzisiaj tak tandetny i tak plastikowy, co widać u konkurencji w tym samym przedziale

> cenowym. Dotyczy to tak samo Sparka i Cruze . Ale jak ktoś potrzebuje tylko nowego taniego

> bezpłciowego wozidła na pięć lat, to nie jest źle.

aveo 5d nie jest bezplciowe. wyglada fajnie. a w kwestii Kia - Chevy - to drugie bez wahania. kia dla mnie jest tak samo tandetna, a do tego zaczyna się cenić. może plastiki sprawiają wrażenie lepszych, ale w tym segmencie wszystkie są do d.... ale IMHO przyjemniej jedzie się aveo - kia ma problemy z wygłuszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czego nie potwierdzasz? że prowadzi się jak wóz na węgiel? betonowe zawieszenie, opatrzone w 16

> calowe baloniki? czyli ani wygodne, ani się jakoś wybitnie nie prowadzi?

> w kwestii awaryjności - nie ma sensu się przekonywać. ale uważam, że w tak dychawicznej wersji (140

> KM) przeguby powinny wytrzymać więcej niż 50 tys km... kierownica nie powinna wycierać się i

> być wymieniana co roku... itp itd.

Wybitna wypowiedź, trąci głęboką wiedzą....

Z pokorą przyjmuję opinię "eksperta od wszystkiego".

hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybitna wypowiedź, trąci głęboką wiedzą....

zrobiłem tym badziewiem aż za dużo kilometrów, wystarczająco do wyrobienia sobie opinii nt tego auta.

> Z pokorą przyjmuję opinię "eksperta od wszystkiego".

daj namiary na dilera, bo widze ze dobry humor masz...

> Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest Clio, C3, Ibiza przeokrutna, podoba Jej sie Fiesta, Swift, jeszcze rio ale przeokrutnie drogie

> IMO.

- Clio - stylistyczna tragedia

- C3 - jeszcze gorzej

- Ibiza jest OK

- Fiesta - poprzednia zewnętrznie fajna, nowa gorzej ale wnętrze to jakiś kosmos

- Swift faktycznie ładny

- Rio jest świetny, ale drogi...

Czemu Fabia?? Bo primo podoba się żonie, secundo jest najtańsza ze wszystkich wyżej. Mam w firmie kilka Skód (ja osobiście jeżdżę Superbem) i poziom rabatów pozwala za zakup Fabii Ambition Plus 1.4 16V z metalikiem i wyposażeniem:

- pakiet Mixx (reflektory projekcyjne, alu 15" i czujniki parkowania tył)

- dezaktywacja czołowej poduszki powietrznej pasażera

- klimatyzacja automatyczna (climatronic)

- alarm

- podłokietnik przedni

- pakiet schowków II

- spryskiwacze reflektorów

- pakiet Black

- dodatkowe 4 głośniki z tyłu

- wielofunkcyjna czteroramienna kierownica

- Maxi-DOT

- stalowe koło zapasowe

W cenie 46tyś zł.

Coś w ten deseń wyjdzie:

skoda-fabia-ambition-fot-7dosetki_3804.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zaraz mnie wszyscy zjadą ale co tam... może z innej półki.Dlaczego małe? Może używana Honda Civic

Ok, to ładne auto ale nie jest małe, i nie będzie nowe.

Dodatkowo ma kiepską widoczność do tyłu co nie ułatwia parkowania w mieście.

> (ufo - VIII) 1.8s? Niewiasty dobrze w nim wyglądają, compact a wiec bezpieczniejszy,

> bezawaryjny,

Bezawaryjne to UFO już na pewno nie będzie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok, to ładne auto ale nie jest małe, i nie będzie nowe.

> Dodatkowo ma kiepską widoczność do tyłu co nie ułatwia parkowania w mieście.

> Bezawaryjne to UFO już na pewno nie będzie

ale z Ciebie "ekspert od wszystkiego" bylo.gifwpysk.gifrotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - Clio - stylistyczna tragedia

> - C3 - jeszcze gorzej

> - Ibiza jest OK

litości... ibiza vs clio? ja wiem ze się o gustach nie dyskutuje... ale chodzi o gust kobiecy:) i imho clio czy C3 jest wiele ciekawsze, zwłaszcza vs ibiza a tym bardziej Fabia proponowana dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> litości... ibiza vs clio? ja wiem ze się o gustach nie dyskutuje... ale chodzi o gust kobiecy:) i

> imho clio czy C3 jest wiele ciekawsze, zwłaszcza vs ibiza a tym bardziej Fabia proponowana

> dalej!

Nie wiem czemu się utarło, że kobiecie musi się podobać to nakreślą styliści jako "kobiecy samochód".

Sorry, ale C3 czy Clio to jak dla mnie karykatury, a nie samochody. Przerost formy nad treścią. Stylista siadł do deski i najpierw nakreślił kilkanaście detali, a potem dorysował do nich resztę samochodu. A to co zrobił Ford z wnętrzami swoich samochodów (Ka, Fiesta, Focus) to już woła o pomstę do nieba. Ktoś się naoglądał gwiezdnych wojen i na haju przyszedł do pracy spineyes.gifspineyes.gifspineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czemu się utarło, że kobiecie musi się podobać to nakreślą styliści jako "kobiecy

> samochód".

sam bym clio nie pogardził, jakbym miał kupić ten segment:) ale ja jezdzilem megane coupe, czyli mam kobiecy gust widać smile.gif

> Sorry, ale C3 czy Clio to jak dla mnie karykatury, a nie samochody. Przerost formy nad treścią.

> Stylista siadł do deski i najpierw nakreślił kilkanaście detali, a potem dorysował do nich

> resztę samochodu. A to co zrobił Ford z wnętrzami swoich samochodów (Ka, Fiesta, Focus) to już

> woła o pomstę do nieba. Ktoś się naoglądał gwiezdnych wojen i na haju przyszedł do pracy

100% kwestia gustu. VAG jest konserwatywny. francuzi luźniejsi: clio jest swietne (niestety renault o tym wie i cenę odpowiednio dostosował). C3 jest też ciekawe. ale to nie jest przerost formy, bo forma nie powoduje że są mniej praktyczne czy gorsze w jakikolwiek sposób z jej powodu.

co do forda zgoda smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to co zrobił Ford z wnętrzami swoich samochodów (Ka, Fiesta, Focus) to już

> woła o pomstę do nieba. Ktoś się naoglądał gwiezdnych wojen i na haju przyszedł do pracy

Nie wiem jak Focus czy Fiesta ale Ka wyglada normalnie niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.