Skocz do zawartości

Auto do 1000zl


CiniO

Rekomendowane odpowiedzi

> I powiedziało, że w Krakowie ciężko jest znaleźć jeżdżące auto za max 1000 zł

bo okolice tej kwoty zlomy daja za auto jak samo dojedzie i cos z niego da sie wyrwac to nie ma sie co dziwic, ze nie ma takich do kupienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam to samo z moim Palio. W końcu po 3 miesiącach padł mu akumulator i nie mam go nawet jak

> odpalić...i stoi za 1500 wywoławczo. A że ma przegląd i OC to niech stoi. Zima się zbliża a on

> na zimowych oponach więc może ktoś się w rozstanie ze swoim trupkiem i wemie mojego

To jest raczej cena zaporowa za Palio, chyba, że jest z instalacją gazową, albo rocznik 2000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest raczej cena zaporowa za Palio, chyba, że jest z instalacją gazową, albo rocznik 2000...

Rocznik jest 99, od 00 rożni się ...niczym poza rocznikiem 270751858-jezyk.gif

Cena zaporowa?

Za 500 nie widzę sensu, wolę na złom oddać 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Da rade kupic cos jezdzacego w tych pieniadzach?

> Przyjezdzam do Polski na 10 dni w listopadzie i bede sie potrzebowal przemieszczac miedzy miastem a

> wsia i troche po miescie(odcinki po 15km max) . W 10 dni nie zrobie wiecej niz 600 - 800km.

> Moglbym wypozyczyc auto, ale na 10 dni to koszt okolo 1000zl.

> Pomyslalem wiec, ze moze uda sie cos kupic za ta cene, a potem jak wyjade, wystawie na sprzedaz i

> ktos to odkupi za podobna cene.

> Assistance mam (na mnie, wiec dziala bez wzgledu jakim autem jade).

> Da rade cos kupic rozsadnego?

Imo gra nie warta swieczki, ryzyka i potencjalnych problemow. Ja bym wypozyczyl ok.gif

Kiedys w US tak kombinowalem nawet prawie kupilem auto ale oddalem, reszte trupow po kilku minutowej jezdzie mialem dosc. Stanelo na wypozyczeniu i to na 3 tyg wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Da rade kupic cos jezdzacego w tych pieniadzach?

> Przyjezdzam do Polski na 10 dni w listopadzie i bede sie potrzebowal przemieszczac miedzy miastem a

> wsia i troche po miescie(odcinki po 15km max) . W 10 dni nie zrobie wiecej niz 600 - 800km.

> Moglbym wypozyczyc auto, ale na 10 dni to koszt okolo 1000zl.

> Pomyslalem wiec, ze moze uda sie cos kupic za ta cene, a potem jak wyjade, wystawie na sprzedaz i

> ktos to odkupi za podobna cene.

> Assistance mam (na mnie, wiec dziala bez wzgledu jakim autem jade).

> Da rade cos kupic rozsadnego?

Jeżeli nie jesteś bezrobotny to zarabiasz koszt takiego wynajmu w kilka dni [2 ?].

I chcesz ryzykować życie i zdrowie swoje i rodziny dla takiej kasy?

Sądzę iż jesteś mniej mądry od dzięcioła na metalowym słupie 893goodvibes.gif

Za 1000 zł kupisz coś co będzie 20 letnim ulepem, w który włożysz drugie tyle albo wydasz na lawety.

Może lepiej użyć taxi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponizej 1000zl na 10 dni raczej nie da rady.

Poniżej da radę spokojnie,

http://www.odkryj-auto.pl/chevrolet-aveo.html <-- Poniżej 1000zł

http://www.odkryj-auto.pl/renault-laguna.html <-- Lekko powyżej ale jeździsz komfortowo

http://www.odkryj-auto.pl/chevrolet-orlando-7--osobowy.html <-- do wożenia szafy 3-drzwiowej

Wspominałeś też że musisz coś przewieźć, jedziesz do sklepu budowlanego, kupujesz grubą folie, wykładasz bagażnik i możesz nawet wozić cement.

Na 10-letniego ulepa szkoda Twoich nerwów wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat kupił sobie za 1000zł Lancię Deltę MK2 i od razu po zakupie przejechaliśmy 350km do domu a ogólnie to jeździ już nią bezawaryjnie ponad rok. Auto w dodatku miało zamontowane LPG. Najlepsze jest to że w tym 20 letnim aucie nie ma rdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój brat kupił sobie za 1000zł Lancię Deltę MK2 i od razu po zakupie przejechaliśmy 350km do domu a

> ogólnie to jeździ już nią bezawaryjnie ponad rok. Auto w dodatku miało zamontowane LPG.

> Najlepsze jest to że w tym 20 letnim aucie nie ma rdzy.

No i wlasnie cos takiego by mi pasowalo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kupić prawie złoma za 500zł, pojeździć ile trzeba i zezłomować...wyjdzie 1000 zł zlosnik.gif a nie trzeba tych wszystkich przerejestrowań i innego zamieszania...choć oczywiście wypożyczalnia jest pewniejsza...taki zakup to trochę sport ekstremalny...samemu w ramach przygody można by się pobawić, z rodziną, no nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Da rade kupic cos jezdzacego w tych pieniadzach?

> Przyjezdzam do Polski na 10 dni w listopadzie i bede sie potrzebowal przemieszczac miedzy miastem a

> wsia i troche po miescie(odcinki po 15km max) . W 10 dni nie zrobie wiecej niz 600 - 800km.

> Moglbym wypozyczyc auto, ale na 10 dni to koszt okolo 1000zl.

> Pomyslalem wiec, ze moze uda sie cos kupic za ta cene, a potem jak wyjade, wystawie na sprzedaz i

> ktos to odkupi za podobna cene.

> Assistance mam (na mnie, wiec dziala bez wzgledu jakim autem jade).

> Da rade cos kupic rozsadnego?

ja bym szukał używanego roweru ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1500PLN za auto ceną zaporowoą

> Za tyle trudno dobry rower kupić.

w ramach hobby zajmuję się handlem samochodami do powiedzmy 3 tysięcy złotych. Hobby, ponieważ zarabiam na tym 100-300 zł na sztuce, ale choilernie nie lubię złomowania samochodów, które jeszcze komuś mogą dać kupę radości.

Wierz mi, 1500 zł za Palio bez instalacji LPG, to cena zaporowa.

Za 1500 zł kupiłem dwa tygodnie temu Vectrę B z 1996 roku 1.6 8V, też bez LPG, ale jakby marka, model i komfort stopień wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ostatnio w mazowieckim było CC 700 za 200 PLN wywoławcza

Na jakiej podstawie taka wycena, skoro na złomie więcej dają?

To jakaś akcja typu "i ty możesz zostać komornikiem"? Szkoda, że w podlaskim tego nie uskutecznili 275123014-zielony.gif bo też pojeździłbym sobie autem kupionym za połowę ceny złomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Accent to nie Vectra, inna liga. Skończmy z bajkami. Za 1000 to jest złom a nie samochód chyba, że

> kupujemy kaszlaka

wprost przeciwnie, jeśli stawką jest to czy przejeździ 10 dni robiąc kilkaset km to jest niemalże pewne, że da radę spokojnie, trochę już złomów miałem i wiem, że jechać się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to chyba w wersji "śmietnik na kołach"

Już sprzedana, ale zdjęcia chyba dasz radę zobaczyć...

Mechanicznie bdb, hamulce, zawieszenie, silnik - żadnych wycieków itp.

Zepsuty zewnętrznie przez tunera amatora - głośny wydech, ciemne szyby, lakier kameleon, który kompletnie nie wyszedł.

Ale podłoga bez dziur, do zrobienia standardowo progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już sprzedana, ale zdjęcia chyba dasz radę zobaczyć...

> Mechanicznie bdb, hamulce, zawieszenie, silnik - żadnych wycieków itp.

> Zepsuty zewnętrznie przez tunera amatora - głośny wydech, ciemne szyby, lakier kameleon, który

> kompletnie nie wyszedł.

> Ale podłoga bez dziur, do zrobienia standardowo progi.

Czy to to nie plątało się gdzieś po lubelskim wcześniej?Bo w identycznym "kamelełonie" kiedyś "okazyjnie" kupił mój śwagier-był to angol z wybebeszoną z lewej strony elektryką, którą próbowało ogarnąć 2 elektryków. Samochód więcej stał niż jeździł i poszedł "ze stratą" byle się pozbyć. Ale na początku radość na maksa, śmiał się jak mówiłem "niemożliwe", załapał dopiero za jakiś czas...teraz jeździ audi kupiona okazyjnie, na 90% (bo szczegółowo nie chciało mi się oglądać) ze wstawioną prawą przednią ćwiarą. Dla nas pojęcie samochód to 2 różne wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to było przywiezione w 1998 z Niemiec, potem jeździł jakiś gość nim do 2011 i ostatnie dwa lata tuningowiec amator wink.gif

auto nie było nigdzie uderzone, ale to co lakiernik zrobił to koszmar... na zdjęciach tak nie widać, na żywo wyglądało jak kupa metallic wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.