Skocz do zawartości

Świat się kończy - przednionapędowy van BMW


Jaruga

Rekomendowane odpowiedzi

> jakiś tekst

> Swoją drogą całkiem ładny

> Tak czy siak to koniec pewnej epoki w motoryzacji i fani BMW pewnie będą zniesmaczeni

pierwsza myśl to nowy carens zlosnik.gif Trochę też mi przypomina B klasę obecną zwłaszcza zadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

> Swoją drogą całkiem ładny

> Tak czy siak to koniec pewnej epoki w motoryzacji i fani BMW pewnie będą zniesmaczeni

Ładny. Nie jest łatwo zrobic vana tak by nie wyglądał jak napompowany przez odbyt a BMW sie to udało. A przedni naped jest lepszy w vanie, bo mozna płaska podłogę zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda, powiedzmy to wprost - NIEŹLE! Na tle konkurencji, oczywiście. Ale przedni napęd? I po

> raz kolejny zadam to pytanie - CO jest takiego PREMIUM w tym aucie, że będzie kosztować więcej

> od tzw. lowcostów?

Znaczek na masce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda, powiedzmy to wprost - NIEŹLE! Na tle konkurencji, oczywiście. Ale przedni napęd? I po

> raz kolejny zadam to pytanie - CO jest takiego PREMIUM w tym aucie, że będzie kosztować więcej

> od tzw. lowcostów?

Pewnie większy wybór silników, lepsze materiały, jak to w BMW. Gdyby mnie było stać poszedłbym za raz po to BMW. Jedyne sensowne BMW jak dla mnie do zwykłego przemieszczania sie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie większy wybór silników, lepsze materiały, jak to w BMW. Gdyby mnie było stać poszedłbym za

> raz po to BMW. Jedyne sensowne BMW jak dla mnie do zwykłego przemieszczania sie

Jedyne sensowne BMW to przednionapędowe pseudovanocoś. Świat się kończy, ale jak widać target jest rotfl.gif

ale coś czuję że masz rację i to będzie prawdziwy hit, w sumie to dobrze, będzie się z czego śmiać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedyne sensowne BMW to przednionapędowe pseudovanocoś. Świat się kończy, ale jak widać target jest

> ale coś czuję że masz rację i to będzie prawdziwy hit, w sumie to dobrze, będzie się z czego śmiać

no kierowcy bklasy mają wreszcie alternatywę! monopol merca się skończył smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedyne sensowne BMW to przednionapędowe pseudovanocoś. Świat się kończy, ale jak widać target jest

> ale coś czuję że masz rację i to będzie prawdziwy hit, w sumie to dobrze, będzie się z czego śmiać

Tak samo jak Porsche Cayenne facepalm%5B1%5D.gif Najlepiej kupowany samochód Porsche facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> monopol na głupotę

minivany to nie głupota. a rwd w nich, to bezsens.

lepszy taki minivan niż 5gt. to dopiero głupota smile.gif

> i dziwne, dziadowskie wynalazki

niech sobie robią. byle nie likwidowali modeli ważnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> minivany to nie głupota. a rwd w nich, to bezsens.

> lepszy taki minivan niż 5gt. to dopiero głupota

> niech sobie robią. byle nie likwidowali modeli ważnych...

no ale własnie głupotą jest w ogóle produkowanie czegoś takiego, umówmy się że od czasów wprowadzenia A-klasy "prestiż" Merola poszeł w dół a nie w górę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no ale własnie głupotą jest w ogóle produkowanie czegoś takiego,

e no swiaat poszedł do przodu od czasu gdy segmenty to były sedany, hatchbacki i kombi w 5 rozmiarach + 4x4 smile.gif

nie jest głupotą... segment jak segment.

> umówmy się że od czasów

> wprowadzenia A-klasy "prestiż" Merola poszeł w dół a nie w górę

ale to nie segment jest winny, tylko realizacja tego segmentu przez merca (wtopa z testem łosia i wątpliwa jakość produktu, nie tylko tego). jakby zrobili od początku dobre auto - nie byłoby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

> Swoją drogą całkiem ładny

> Tak czy siak to koniec pewnej epoki w motoryzacji i fani BMW pewnie będą zniesmaczeni

Walimnieto- nie stać mnie na to auto więc mnie ryba jaki ma napęd. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale na rower Cię stać i zapewniam Cię że tylnonapędowe rowery są znacznie lepsze od tych

> przednionapędowych.

Piję do tych którzy utyskują że kończy się pewna epoka - spytam przewrotnie ilu z nich planuje zakup tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

> Swoją drogą całkiem ładny

> Tak czy siak to koniec pewnej epoki w motoryzacji i fani BMW pewnie będą zniesmaczeni

IMO ta marka chce mieć za kilka lat 100 modeli grinser006.gif, skutecznie lub nie wypełniając każda dziurę pomiędzy i na granicy segmentów. Pewnie kolejny będzie van w wersji cabrio lub sport coupe. Czy to dobrze ... czas pokaże.

Odnośnie samego auta, na tle nowych BMW coś mu brakuje i wyraźnie odstaje od reszty.

Przedni napęd w vanie, jak dla mnie nie ma problemu, może nawet i lepiej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedyne sensowne BMW to przednionapędowe pseudovanocoś. Świat się kończy, ale jak widać target jest

> ale coś czuję że masz rację i to będzie prawdziwy hit, w sumie to dobrze, będzie się z czego śmiać

Każdy powinien dopasowac fure do własnych potrzeb.

Nie każdy sie onanizuje na widok samochodu, więc jak lubisz sie bujać zabytkami to Twoja sprawa, ale dlaczego uważasz się za kogoś lepszego, bo masz swoje zboczenia, to nie rozumiem. Dla mnie samochód na co dzien powinien byc jak najbardziej nowoczesny, może nawet laske robic i wyswietlać gołe baby w 3D przed maską. Tak jak pralkę lubie z duzym wyswietlaczem, tak i samochód bo samochód to taka pralka na kołach. A, że ktos robi z tego ołtarzyk, cóz ludzie do rożnych bzdur się modlą grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Każdy powinien dopasowac fure do własnych potrzeb.

> Nie każdy sie onanizuje na widok samochodu, więc jak lubisz sie bujać zabytkami to Twoja sprawa,

> ale dlaczego uważasz się za kogoś lepszego, bo masz swoje zboczenia, to nie rozumiem.

A kto takich głupot Ci naopowiadał? Mogę się chyba pośmiać z firmy która zaczyna produkować śmieszne buble czyż nie? smirk.gif

> Dla mnie

> samochód na co dzien powinien byc jak najbardziej nowoczesny, może nawet laske robic i

> wyswietlać gołe baby w 3D przed maską. Tak jak pralkę lubie z duzym wyswietlaczem, tak i

> samochód bo samochód to taka pralka na kołach. A, że ktos robi z tego ołtarzyk, cóz ludzie do

> rożnych bzdur się modlą

dla mnie to Twój samochód może nawet wyglądać tak:

gal_cars_dumb-and-dumber_1.jpg

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piję do tych którzy utyskują że kończy się pewna epoka - spytam przewrotnie ilu z nich planuje

> zakup tego auta.

a co to ma za znaczenie? liczy się fakt - jak Ferrari wypuści auto klasy A z silnikiem 50KM to też będziemy pokazywać palcami zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A kto takich głupot Ci naopowiadał? Mogę się chyba pośmiać z firmy która zaczyna produkować

> śmieszne buble czyż nie?

A to jasne, zrozumiałem, że cały czas śmiejesz sie z włascicieli takich aut.

> dla mnie to Twój samochód może nawet wyglądać tak:

No i fajnie, ale to nie znaczy, że Twoje byłyby lepsze grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to jasne, zrozumiałem, że cały czas śmiejesz sie z włascicieli takich aut.

> No i fajnie, ale to nie znaczy, że Twoje byłyby lepsze

dla mnie byłyby lepsze zlosnik.gif

każdy ma samochód dla siebie, komunistyczne zapędy obecnych opcji politycznych chcą to bardzo zmienić, ale ja się nie daję zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.