Skocz do zawartości

Firmy pt. kupimy każde auto.


planty

Rekomendowane odpowiedzi

> Miał ktoś z taką firmą do czynienia? Na swoich stronach internetowych

> reklamę mają dobrą. Czy rzeczywiście dobrze płacą za auto czy to chwyt?

Zależy co znaczy "dobrze". Bo z jednej strony sam kupuję tak samochody, z drugiej aż tyle nie przycinam co oni. Przykład Ci podam wyceny-samochód w necie chodzi od 22-32 tys, takie firmy proponują w okolicach 19stu, czyli poniżej najtańszych egzemplarzy, żeby w razie niezbyt dużego zainteresowania i tak sprzedać. Cena którą podałem jest przetestowana w 3 firmach "co dobrze płacą". I to warunek był, że samochód musi być w pełni sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zależy co znaczy "dobrze". Bo z jednej strony sam kupuję tak samochody, z drugiej aż tyle nie

> przycinam co oni. Przykład Ci podam wyceny-samochód w necie chodzi od 22-32 tys, takie firmy

> proponują w okolicach 19stu, czyli poniżej najtańszych egzemplarzy, żeby w razie niezbyt

> dużego zainteresowania i tak sprzedać. Cena którą podałem jest przetestowana w 3 firmach "co

> dobrze płacą". I to warunek był, że samochód musi być w pełni sprawny.

I tak nieźle. Z 2 lata temu jak próbowaliśmy sprzedać auto warte ok 25k to ceny proponowane były 16-19...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miał ktoś z taką firmą do czynienia? Na swoich stronach internetowych

> reklamę mają dobrą. Czy rzeczywiście dobrze płacą za auto czy to chwyt?

Konkurencja i na tym rynku nie śpi. Ktoś w moich okolicach pracowicie porozwieszał mini banery "kupimy każde auto" i numer telefonu. Ktoś inny równie pracowicie na tych banerkach powycinał trzy ostatnie cyfry telefonu. hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miał ktoś z taką firmą do czynienia? Na swoich stronach internetowych

> reklamę mają dobrą. Czy rzeczywiście dobrze płacą za auto czy to chwyt?

SAMOCHODU bym im nie sprzedał.

Złom samochodopodobny natomiast tak zlosnik.gif

W styczniu sprzedałem takiemu skupowi Hyundai'a żony.

Hyundai Coupe, rocznik 99, automat z olejem nie zmienianym od chyba 200kkm, nie działający ABS, do roboty zawias z przodu, nie działająca instalka LPG, w momencie sprzedaży uszkodzony alternator i auto NIEjeżdżące. Do tego wykwity rudej na nadkolach.

Chciałem 2000zł, dostałem 1500zł. Byłem zadowolony zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miał ktoś z taką firmą do czynienia?

0.65gr za każdy kilogram poniżej roku produkcji 2000r

1.10gr za każdy kilogram powyżej roku produkcji 2000r

tyle średni płacą firmy złomujące samochody na śląsku, resztę sobie dopisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miał ktoś z taką firmą do czynienia? Na swoich stronach internetowych

> reklamę mają dobrą. Czy rzeczywiście dobrze płacą za auto czy to chwyt?

Ja mam do czynienia w ten sposob że co chwile mi wtykają to za wycieraczke mojego wypasionego lanosa, i mnie to po prostu wku.... zwłaszcza jak jest wilgotna noc i potem się to rozciapie na szybie... furious.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tych firm płaci 2/3 wartości auta a nawet połowę. Sprawdzone na kilku przypadkach. Np. ostatnio podjechałem do takiej firmy bo akurat sprzedawali interesujące mnie auto. Za moje auto zaproponowali mi połowę wartości (sprzedałem je od reki 2x drożej bez większych problemów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam do czynienia w ten sposob że co chwile mi wtykają to za wycieraczke mojego wypasionego

> lanosa, i mnie to po prostu wku.... zwłaszcza jak jest wilgotna noc i potem się to rozciapie

> na szybie...

eeeeeeeee u nas kultura powoli się robi. Wkładają ulotki w koszulki foliowe i na gumeczce do lusterka podwieszają zlosnik.gif Dodatkowo piszą, że przepraszają jeżeli nie jesteś zadowolony z takiej formy ogłoszenia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziękuję! Tak myślałem. To sobie daje z nimi spokój. Zobaczę jaką cenę zaproponuje diler w

> rozliczeniu.

Przykład widełek u dilera chevroleta.

Evanda odkupiona od klienta za 9500, sprzedana za 14500 shocked.gif

Więc nie spodziewałbym się, że zaproponują Ci dobrą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przykład widełek u dilera chevroleta.

> Evanda odkupiona od klienta za 9500, sprzedana za 14500

> Więc nie spodziewałbym się, że zaproponują Ci dobrą cenę.

I co w tym złego? Jeżeli ktoś nie chciał się kulać tygodniami ze sprzedażą, albo jest na tyle cipowaty, że sprzedaje auto warte 14 500 za 9 500 to jest jego problem. Na dodatek pewnie salon oj***ł to auto z radia i zimówek smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aaa chyba, że tak To potwierdzam

Nie zawsze jest tak źle, z racji wygody ojciec zostawił w rozliczeniu Thalię - pierwsza propozycja było 7500, stanęło na 11500, a sprzedali coś za 13. ok.gif Ale człowiek z Warszawy, samochód kupiony w KR - przyjechał Thalią, wrócił Merivą, a dali taką cenę że i tak był do przodu wliczając czas, stratę na Thalii i paliwo w obie strony. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie zawsze jest tak źle, z racji wygody ojciec zostawił w rozliczeniu Thalię - pierwsza propozycja

> było 7500, stanęło na 11500, a sprzedali coś za 13. Ale człowiek z Warszawy, samochód kupiony

> w KR - przyjechał Thalią, wrócił Merivą, a dali taką cenę że i tak był do przodu wliczając

> czas, stratę na Thalii i paliwo w obie strony.

Dwa samochody zostawiłem w rozliczeniu. W obu przypadkach powiedzieli otwarcie "nie damy tej ceny co pan chce, ale różnicę oddamy w rabacie na nowe" i tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miał ktoś z taką firmą do czynienia? Na swoich stronach internetowych

> reklamę mają dobrą. Czy rzeczywiście dobrze płacą za auto czy to chwyt?

tia.. płacą dwukrotna cenę rynkową. Dobrze płacą! zlosnik2.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eeeeeeeee u nas kultura powoli się robi. Wkładają ulotki w koszulki foliowe i na gumeczce do

> lusterka podwieszają Dodatkowo piszą, że przepraszają jeżeli nie jesteś zadowolony z takiej

> formy ogłoszenia

icon_eek.gif musze podpowiedzieć koledze zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.