Skocz do zawartości

Fiat AEgea


Lynda

Rekomendowane odpowiedzi

> Patrząc na to ile tego jeszcze jeździ po drogach to ludziom raczej wygląd nie przeszkadzał...

no bo albo ktoś ma dużo kasy i kupuje to co mu sie podoba, albo ma mało i kupuje to, na co go stać, bez względu na wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no bo albo ktoś ma dużo kasy i kupuje to co mu sie podoba, albo ma mało i kupuje to, na co go stać,

> bez względu na wygląd.

Bardzo mądre słowa, ale mało tego, ludzie chcą samochodów prostych i wytrzymałych w jak najmniejszych pieniądzach. ok.gif

...ale wiadomo, takiego samochodu nie zrobią bo się nie opłaca no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo mądre słowa, ale mało tego, ludzie chcą samochodów prostych i wytrzymałych w jak

> najmniejszych pieniądzach.

> ...ale wiadomo, takiego samochodu nie zrobią bo się nie opłaca

Wszystkie tanie sedany, dacie ok.gif Proste i tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ludzie chcą samochodów prostych i wytrzymałych w jak najmniejszych pieniądzach.

> ...ale wiadomo, takiego samochodu nie zrobią bo się nie opłaca

takie auta kiedyś były i to całkiem niedawno, choćby panda. 500-tka jest juz droższa, ale też raczej niezawodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nigdy nie kupie, ale miło będzie popatrzeć na ulicach

> Wole 15-letnie Audi/BMW jeśli mialbym już wydac kase ale popatrzeć zawsze miło

Stary ja dzisiaj pierwszy raz na żywo dokładnie oblookałem Lancię Lybrę i co Ci powiem - Marea to przy niej taki Kopciuszek w łachmanach... blush.gif autko NAPRAWDĘ na wypasie, którym nie wstyd jeździć (mowa o Lancii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stary ja dzisiaj pierwszy raz na żywo dokładnie oblookałem Lancię Lybrę i co Ci powiem - Marea to

> przy niej taki Kopciuszek w łachmanach... autko NAPRAWDĘ na wypasie, którym nie wstyd jeździć

> (mowa o Lancii).

Tak to jest z bliźniaczymi modelami. VW i Audi tez niby to samo, a jednak Audi jakby klase wyżej. Tak samo zapewne Marea i Lybra, niby to samo, a wrazenie jakby były to inne klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak to jest z bliźniaczymi modelami. VW i Audi tez niby to samo, a jednak Audi jakby klase wyżej.

> Tak samo zapewne Marea i Lybra, niby to samo, a wrazenie jakby były to inne klasy.

Tylko między VW a OOOO czuć subtelną różnicę, między Fiaciorem a Lancią to jest przepaść.... spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie jezdzilem Lancią, ale zawsze mnie ciekawiła Kappa i Thesis może będę miał okazje kiedyś

To teraz się rozglądaj bo są dość tanie a jeszcze można wyrwać ostatnie stuki co się jakoś trzymają. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli nowy Włoch prosto z Turcji

> Debiut niebawem w Stambule, w PL za rok

> uczucia mam mieszane - ogólnie ładne toto, ale dupsko żywcem zajumali VAGowi

> w środku typowe fiacisko

> jakiś tekst

Niezły wyrób, jeśli któraś wersja silnikowa pozwoli na osiągnięcie realnego spalania na poziomie 4,5-5L/100 - będzie do rozważenia waytogo.gif

Będzie wersja kombi? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli nowy Włoch prosto z Turcji

> Debiut niebawem w Stambule, w PL za rok

> uczucia mam mieszane - ogólnie ładne toto, ale dupsko żywcem zajumali VAGowi

> w środku typowe fiacisko

> jakiś tekst

bardzo ładny, aczkolwiek nie podobają mi się teraźniejsze kierownice fiatowskie oraz styl deski- jednak Bravo II było ostatnim na prawdę udanym stylistycznie (deska + kiera) autem fiata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podoba mi się bardzo.

> Poczekam i kupię za 15 lat.

no ja pewno też nie wcześniej hehe.gif

aczkolwiek wolałbym 500x niż to wink.gif

ale demówkę chętnie przetestuję jak każdą jedną food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szkoda, że nie liftback...z rapidem nie będzie miał żadnych szans własnie ze względu na to, że nie

> jest liftbackiem...

Pokrywa bagażnika jest nieduża, więc "sedanowość" nie będzie przeszkadzać przy pakowaniu.

Nie bardzo rozumiem ten zachwyt nad litfbackami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pokrywa bagażnika jest nieduża, więc "sedanowość" nie będzie przeszkadzać przy pakowaniu.

> Nie bardzo rozumiem ten zachwyt nad litfbackami.

ze wzgledu na otwor zaladunkowy... do liftbacka wrzucisz telewizor 60" a do sedana nie przepchniesz go przez otwor zaladunkowy... i co z tego ze bagaznik >500litrow jak mozna go wypchac tylko malymi torbami wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ze wzgledu na otwor zaladunkowy... do liftbacka wrzucisz telewizor 60" a do sedana nie przepchniesz

> go przez otwor zaladunkowy... i co z tego ze bagaznik >500litrow jak mozna go wypchac tylko

> malymi torbami

Jak czesto wozisz takie gabaryty? grinser006.gif

Pomijam juz fakt, ze wszytsko mozna zamowic z dostawa do domu obecnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ze wzgledu na otwor zaladunkowy... do liftbacka wrzucisz telewizor 60" a do sedana nie przepchniesz

> go przez otwor zaladunkowy... i co z tego ze bagaznik >500litrow jak mozna go wypchac tylko

> malymi torbami

Codziennie wozisz telewizory 60"?

Miałem sedana - i to klasę B. Z pakowaniem nigdy nie było problemów - a przez 7 lat jeździłem co roku i nad morze i w góry (4 osoby, w porywach do 5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Codziennie wozisz telewizory 60"?

> Miałem sedana - i to klasę B. Z pakowaniem nigdy nie było problemów - a przez 7 lat jeździłem co

> roku i nad morze i w góry (4 osoby, w porywach do 5).

mialem Jayowego B6 i nigdy wiecej sedana no.gif

w dodatku moj nie mial nawet okienka na dluzsze przedmioty sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mialem Jayowego B6 i nigdy wiecej sedana

Może i masz rację - ja miałem fabię i tam otwór bagażowy był wygodny, w ogóle nie czułem potrzeby wygodniejszego liftbacka. Ale jak kolega otworzył bagażnik w maździe 6 sedan, to faktycznie porażka była - dostęp masakryczny.

U mnie - jak się otworzy klapkę w stylu sedana - to też rewelacji nie ma. Zresztą w nowym superbie, mimo że zrezygnowali z twindoora, pozostawili jednak opcję liftbacka a nie sedana.

Więc coś jest na rzeczy z tymi sedanami. Miałem widocznie szczęście mieć jeden z wygodniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To widac ja nie mam takich potrzeb.

> Mialem do tej pory 4 sedany i nigdy mi nie braklo.

> A jak potrzebowalem kupic cos wiekszego to zamawialem z dostawa do domu

miałem fabie combi - popierdółka nie kombi, "wlajzło" wszystko, to co da się tez zamawiam z dostawa do domu.....

mam lacka hb - tu już jest lekka lipa, o sedanie nie wspomnę.

wyjazd na urlop z dzieciarem hb wiązał się z zakupem boxa, obecnie przy 2 dziecku będzie jeszcze ciekawiej..

ps.nie uznaje ładowania pod sufit gratów w przestrzeni pasazerskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To widac ja nie mam takich potrzeb.

> Mialem do tej pory 4 sedany i nigdy mi nie braklo.

> A jak potrzebowalem kupic cos wiekszego to zamawialem z dostawa do domu

Ja raz próbowałem sedanem przewisc subwoofer do kina domowego.Astra F.Gdynia - Elbląg.

Ani do bagaznika ani przez tylne drzwi nie wszedł.Dopiero subowfer osobno karton osobno i ledwo przez tylne drzwi na siedzenie wszedł.O bezpiecznym przewozie nie było mowy.

Od tego czasu wole wozić powietrze w kombi niż drugi raz miec sytuacje,że masz auto a towar pociągiem jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Codziennie wozisz telewizory 60"?

> Miałem sedana - i to klasę B. Z pakowaniem nigdy nie było problemów - a przez 7 lat jeździłem co

> roku i nad morze i w góry (4 osoby, w porywach do 5).

mam NB - hatchback i Ave - sedan. I powiem ci ze jak mam sie zabrac z rowerkiem, grillem i innymi smieciami na weekendowa wycieczke do lasu to wole NB mimo ze ma 100litrow mniejszy bagaznik... ale moge zlozyc siedzenie i rowerek po prostu wkladam w calosci, a do sedana musze go troche rozkrecic bo nie da sie usunac polki pod tylna szyba wink.gif

Poza tym w sedanie mam gleboki bagaznik wiec musze 'nurkowac' pod półką az do oparcia siedzen zeby cos wyciagnac, albo musze wyjac wszystko z przodu zeby wyciagnac cos z koszyka ktory jest przy oparciach siedzen... w hatchbacku nie mam takich problemow bo cala powierzchnia bagaznika jest dostepna od gory smile.gif

Dlatego najprawdopodobniej nastepnego auta ktorego bede szukal to liftback, ewentualnie kombi, mozliwe ze hatchback ale raczej nie sedan wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam NB - hatchback i Ave - sedan. I powiem ci ze jak mam sie zabrac z rowerkiem, grillem i innymi

> smieciami na weekendowa wycieczke do lasu to wole NB mimo ze ma 100litrow mniejszy bagaznik...

> ale moge zlozyc siedzenie i rowerek po prostu wkladam w calosci, a do sedana musze go troche

> rozkrecic bo nie da sie usunac polki pod tylna szyba

> Poza tym w sedanie mam gleboki bagaznik wiec musze 'nurkowac' pod półką az do oparcia siedzen zeby

> cos wyciagnac, albo musze wyjac wszystko z przodu zeby wyciagnac cos z koszyka ktory jest przy

> oparciach siedzen... w hatchbacku nie mam takich problemow bo cala powierzchnia bagaznika jest

> dostepna od gory

Jak już pisałem - widocznie miałem wyjątkowo wygodnego sedana.

Obecnie otwarcie bagażnika w wersji sedanowej powoduje podobne problemy z nurkowaniem po rzeczy przy oparciach itp.

W nowej 6 sedan jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ze wzgledu na otwor zaladunkowy... do liftbacka wrzucisz telewizor 60" a do sedana nie przepchniesz

> go przez otwor zaladunkowy... i co z tego ze bagaznik >500litrow jak mozna go wypchac tylko

> malymi torbami

Jak często kupujesz tv 60"? Naprawdę nie zlecasz żeby Ci dowieźli? icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak często kupujesz tv 60"? Naprawdę nie zlecasz żeby Ci dowieźli?

60" to przyklad, wiekszym problemem byl rowerek syna - za maly na bagaznik rowerowy a za duzy zeby go wrzucic na raz do sedana. W hatchbacku miescil sie bez problemow, zarowno w moim NB jak i ojca fabii wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak często kupujesz tv 60"? Naprawdę nie zlecasz żeby Ci dowieźli?

ale po co mieć auto, które mnie ogranicza? mam przywiezc wszystko, co mi sie zachce. a takie zlecenie, nie dość że kosztuje (bo nigdzie za darmo nie dowożą), to jeszcze trzeba czekać i umawiać się na godziny sick.gif

ja w ciągu ostatnich 3 lat przewoziłem 3 razy tv, 2 razy pralkę, 1 raz wannę, i kilkanaście razy futryny. w kombi robie to bez większych przeszkód, a sedanem można pomarzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To widac ja nie mam takich potrzeb.

> Mialem do tej pory 4 sedany i nigdy mi nie braklo.

> A jak potrzebowalem kupic cos wiekszego to zamawialem z dostawa do domu

Wystarczy podjechac pod dowolny sklep meblowy, z elektronika etc. i zobaczyco ludzie probuja zapakowac do auta. Dla mnie to zenada, widzialem kiedys oslice, ktora materac z Ikea polozyla bezposrednio na dach, przysznurowala i ognia, no moze nie bylo ognia, bo to Micra zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.