Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Rado_ napisał(a):

Diler twierdził, że auto bylo w produkcji i juz nie mogli wstrzymac gdy zabrakło części. Może tak bylo, moze inaczej nie dowiem sie. Dowiedzieli się jak auto zostało wyprodukowane. 

Ja nie neguje, tylko powiedziałem jak ja mialem

swoja droga, nie wiem, czy nie wolałbym NIE dostac ten blis…

ale to juz zupełnie inna historia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, akisel napisał(a):

swoja droga, nie wiem, czy nie wolałbym NIE dostac ten blis…

Oj tam, miga sobie radośnie ani nie przeszkadza ani nie pomaga. Mam wrażenie, że działa z pewnym opóźnieniem, na szczęście nie powoduje to żadnych reakcji. Lusterka są na szczęście duże i wszsytko dobrze widać.

Dla mnie mogłoby tego nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, sherif napisał(a):

Oj tam, miga sobie radośnie ani nie przeszkadza ani nie pomaga. Mam wrażenie, że działa z pewnym opóźnieniem, na szczęście nie powoduje to żadnych reakcji. Lusterka są na szczęście duże i wszsytko dobrze widać.

Dla mnie mogłoby tego nie być.

To jest w pakiecie z tym hamowaniem przy cofaniu, więc tego też nie ma😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Rado_ napisał(a):
15 godzin temu, Kiwal napisał(a):

Zalezy od dealera. W BMW mogą dilerzy zamawiać samochody pod siebie. Do miesiąca czy jakoś tak przed produkcja mogą zmienić konfiguracje.

Jak się wstrzelisz to auto może być dostępne do 2-3 miesięcy. To na podstawie mojej praktyki w CZ.

Rozwiń  

W moim przypadku tez tak było, z tym,ze można było zmienic konfig chyba do ponad 2 mcy. Konfig zostal mocno zmieniony i za 3iechy auto już było

Ja na BMW już czekam prawie 3 miesiące i na razie brak jakichkolwiek informacji.

 

A z tego co czytam forum BMW to ludzie czekają nawet rok.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Volvo wczoraj i potwierdzam - w zasadzie nie ma możliwości zamawiania spalinowych płaskich aut z serii V i S. Zostają tylko SUVy i elektryki.

Teoretycznie konfiguratory działają, teoretycznie można złożyć zamówienie, ale pojawiają się terminy na koniec 2025 roku i z tego co mówią handlowcy będa one anulowane raczej. So sprzedaży z tych aut tylko to co na stocku.

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Elephant napisał(a):

Aktualna oferta na Lexusa RX350h w najbogatszej wersji + dach panoramiczny, czyli niemal maksymalnie co można mieć w tym aucie.

Odbiór na kwiecień.

 

No chore te ceny :totalszok:

 

obraz.png.186f6ed52a0ae454ed929cdf8fac79d5.png

Dużego SUV premium chyba nie kupisz dużo taniej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Volvo wczoraj i potwierdzam - w zasadzie nie ma możliwości zamawiania spalinowych płaskich aut z serii V i S. Zostają tylko SUVy i elektryki.
Teoretycznie konfiguratory działają, teoretycznie można złożyć zamówienie, ale pojawiają się terminy na koniec 2025 roku i z tego co mówią handlowcy będa one anulowane raczej. So sprzedaży z tych aut tylko to co na stocku.
Potwierdzam

V60 CC diesla udało się mi rzutem na taśmę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Elephant napisał(a):

Byłem w Volvo wczoraj i potwierdzam - w zasadzie nie ma możliwości zamawiania spalinowych płaskich aut z serii V i S. Zostają tylko SUVy i elektryki.

Teoretycznie konfiguratory działają, teoretycznie można złożyć zamówienie, ale pojawiają się terminy na koniec 2025 roku i z tego co mówią handlowcy będa one anulowane raczej. So sprzedaży z tych aut tylko to co na stocku.

I całe szczęście, już najwyższy czas na Polestara w Polsce :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2023 o 22:29, Elephant napisał(a):

Aktualna oferta na Lexusa RX350h w najbogatszej wersji + dach panoramiczny, czyli niemal maksymalnie co można mieć w tym aucie.

Odbiór na kwiecień.

 

No chore te ceny :totalszok:

 

 

 

Tutaj zwykla 4-cyl E-klasa z dieslem 2.0 za prawie 500k PLN :hehe:

 

 

Edytowane przez Maciej__
  • Haha 2
  • Smutny 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin79 napisał(a):

Zamowione Audi a6 kombi z mocnym dieslem . Rabat 21% .....  będę jeździł dieslem bo lubię 😉 

 

Odbior marzec 2024 .

 

Z coraz większym politowaniem patrzę na ludzi którzy kupują elektryki 🤣🤣🤣

Jesteśmy skonfundowani tam mocny diesel ma 200KM. :panic: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin79 napisał(a):

Zamowione Audi a6 kombi z mocnym dieslem . Rabat 21% .....  będę jeździł dieslem bo lubię 😉 

 

Odbior marzec 2024 .

 

Z coraz większym politowaniem patrzę na ludzi którzy kupują elektryki 🤣🤣🤣

 

Diesel? Wstydź się. :hehe:

 

A co z X5? Miało już 3 lata?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

Znam kilku właścicieli EV i każdy z nich ma ekologię gdzieś. Chyba nie znasz powodów dlaczego ludzie wybierają EV.

 

Żeby mieć dużo znajomych, z którymi będzie można wymieniać zdjęcia spod ładowarek. 

 

Kiedyś do tego kupowało się VW i wymieniało się kodami silników lub Alfę i wymieniało się... wszystko.

:lol:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ryb napisał(a):

Kiedyś do tego kupowało się VW i wymieniało się kodami silników lub Alfę i wymieniało się... wszystko.

:lol:

 

Wypraszam sobie ten tekst o Alfie 😡

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2023 o 10:46, Marcin79 napisał(a):

Zamowione Audi a6 kombi z mocnym dieslem . Rabat 21% .....  będę jeździł dieslem bo lubię 😉 

 

Odbior marzec 2024 .

 

Z coraz większym politowaniem patrzę na ludzi którzy kupują elektryki 🤣🤣🤣

Bardzo dobry wybór :ok:Będzie Pan zadowolony 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2023 o 12:40, wujek napisał(a):

Jesteśmy skonfundowani tam mocny diesel ma 200KM. :panic: 

 

280 czy jakoś tak. Trzeba bardzo się nie szanować. Już nawet żonie kupiłem mocniejszy samochód.

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, format napisał(a):

 

280 czy jakoś tak. Trzeba bardzo się nie szanować. Już nawet żonie kupiłem mocniejszy samochód.


Od zera moment faktycznie robi wrażenie. Szkoda, że powyżej pewnej prędkości te samochody tak strasznie „puchną”. Jednak skrzynia biegów by się przydała, bo bez tego te konie na autostradzie są papierowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kadu napisał(a):


Od zera moment faktycznie robi wrażenie. Szkoda, że powyżej pewnej prędkości te samochody tak strasznie „puchną”. Jednak skrzynia biegów by się przydała, bo bez tego te konie na autostradzie są papierowe. 

 

Które samochody puchną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, format napisał(a):

 

Które samochody puchną?


Chodzi mi tu głównie o to, że ogólnie wszystkie osiągają dosyć niskie prędkości jak na deklarowane moce maksymalne. Jeżeli samochód który ma dajmy na to 450 koni jedzie max 201km/h i nie jest to ograniczona sztucznie prędkość, to nie spodziewam się rewelacji przy prędkościach zbliżających się do tej wartości.

Samochód spalinowy o podobnej mocy pozwala na dużo więcej tam, gdzie elektryczny już się kończy.

  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kadu napisał(a):


Chodzi mi tu głównie o to, że ogólnie wszystkie osiągają dosyć niskie prędkości jak na deklarowane moce maksymalne. Jeżeli samochód który ma dajmy na to 450 koni jedzie max 201km/h i nie jest to ograniczona sztucznie prędkość, to nie spodziewam się rewelacji przy prędkościach zbliżających się do tej wartości.

Samochód spalinowy o podobnej mocy pozwala na dużo więcej tam, gdzie elektryczny już się kończy.

 

Ocho, zapowiada się owocna dyskusja. Które to 450hp+ nie są w stanie dojechać do 200?

Pytanie dodatkowe, kluczowe właściwie w dalszej debacie, jak często śni ci się że pomykasz te 200+ po drogach publicznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, format napisał(a):

 

Ocho, zapowiada się owocna dyskusja. Które to 450hp+ nie są w stanie dojechać do 200?

Pytanie dodatkowe, kluczowe właściwie w dalszej debacie, jak często śni ci się że pomykasz te 200+ po drogach publicznych?


Dla mnie to akurat się skończyła rotfl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, format napisał(a):

 

Ocho, zapowiada się owocna dyskusja. Które to 450hp+ nie są w stanie dojechać do 200?

Pytanie dodatkowe, kluczowe właściwie w dalszej debacie, jak często śni ci się że pomykasz te 200+ po drogach publicznych?

To nie moc a duży ruch jest ograniczeniem. No ale jak ktoś ma fantazje to wjeżdża w kile. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.