Skocz do zawartości

Mazda CX-60


Maciej__

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

Stingera juz chyba wycofali z oferty.

Nikt nie chcial kupowac tak przeplaconego auta w stosunku do tego co dawal.

 

U was i w DE tak, ale u nas na kia.ch jak najbardziej jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PawelWaw napisał(a):

 

i duzo tego na miescie ?

pewnie jak tych chinskich EV, wszystko dilera ;]

Małe ilości tego jezdza - choc więcej niż chińskiego EV 😄 - ale nie jest to jakaś mega rzadkość tez.

 

Edytowane przez jaceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

zrob dzisiaj / jutro zdjecie przynajmniej jednej sztuki na zywo to uwierze ;]

Dzisiaj nie bo siedzę na chacie, ale zobaczę czy jutro coś przyuważę

 

edit: a teraz widzę, że u nas tez sprzedają w wersji 'Final Edition' wiec się zawija model tez i u nas (swoją drogą u nas oficjalnie dostępne były tylko 3.3 V6)

 

Edytowane przez jaceq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wujek napisał(a):

Dobry rabat widać suweren nie bardzo chce drogą mazde kupowac. 

 

Chce. Trochę zachodu i fikołków to wymagało mimo wszystko.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, trex11 napisał(a):

Polecam porownac samemu , wszedzie do okola alkantara i aluminium, plastikow nie porównuje bo stinger ma wiecej zimnego alu , niestety bmw nie ma alu , audi ma troche tez alu.

Cena nie jest odbiciem jakosci , jesli tak myslicie to polecam lambo zobaczyć , sa wersje za 2 banki plastik fansastik i wszystko skrzypi.😅

Ja czekam jak z tym wyposazeniem 2x gorszym ??? 

experci gdzie jestescie 🤣 50% mniej , chyba wiec mialo byc ? 

 

w pracy mamy q5 za 55 tys euro , 250 tys zl.

brak ankantary, brak obszycia tenelu srodkowrgo i kolano sie obija o plastik twardy jak w daci, brak flokowania schowkow bo to za dopłatą s za 250 tys zl bo nie ma, brak aluminium, brak skory na desce - generalnie jakosc dramat, ale sory nie to premium 🤣

FUll opcja q5 za 350 tys zl ten sam dramat ale ma flokowanie schowkow jak skoda octavia za 90 k.

Aha.. to skoro to takie super auto, to dlaczego najpierw KIA wykastrowała model ten z silników ? Pozostał AFAIR tylko 3.3 a obecnie w ogóle auta nie ma w ofercie (pl) ;).

Żeby nie było siedziałem w nim, bo rozważałem jego zakup.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, format napisał(a):

Swoją drogą, nie wiem czy tu to pisać czy w Rabaty na premiumy. Domknąłem zamówienie CX60. 51275zł rabatu ;)

Ty ?

Ale wiesz, że tam trzeba benzynę lać :bzik:. Auto z placu czy X czasu czekania ?

 

Gratulacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, format napisał(a):

Swoją drogą, nie wiem czy tu to pisać czy w Rabaty na premiumy. Domknąłem zamówienie CX60. 51275zł rabatu ;)

Kurde, Teściowa z placu brała teraz octavie to dali 7200 rabatu  dywaniki no ale przy cenie 135 😁 mogłem Cie wynająć do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sherif napisał(a):

Auto z placu czy X czasu czekania ?

 

Można powiedzieć że z placu. Odbiór za miesiąc, bo mi jeszcze hak mają zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, deszczowyRoman napisał(a):

Duzo sie musiales natrudzić zeby dostać taki rabat? Mi dali tylko 16k.

 

Bez szaleństw. Jak zwykle czelendżowałem oferty salonów między sobą, aż wczoraj rano pojawił się nowy zawodnik, któremu klient zrezygnował z zakupu, bo nie dostał kredytu. Chcieli szybko sprzedać zanim będą sprzedawać roczne auto. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wujek napisał(a):

Dobry rabat widać suweren nie bardzo chce drogą mazde kupowac. 

 

Spróbuj uzyskać połowę tego rabatu :hehe: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, deszczowyRoman napisał(a):

Nie, chcialem  diesla

 

W dieslu procentowo da się dojść do podobnych wartości. Generalnie tym więcej wyposażenia dodatkowego tym więcej da się ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2023 o 09:09, trex11 napisał(a):

Odbieram w wakacje

 

Porshe macan gts 440 ps

86.465 €

Cena w de po rabacie 22%

Wychodzi kolo 360 tys zl

Kolor czarny 


Tylko jaki sens ma zakup niemieckiego guana, skoro Mazda jest nieporównywalnie lepsza w każdej kategorii? Ma najlepsze osiągi, diesel najmniej pali spośród wszystkich na rynku. Jakość wykończenia i materiałów też bez porównania…

  • Lubię to 1
  • Haha 6
  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko jaki sens ma zakup niemieckiego guana, skoro Mazda jest nieporównywalnie lepsza w każdej kategorii? Ma najlepsze osiągi, diesel najmniej pali spośród wszystkich na rynku. Jakość wykończenia i materiałów też bez porównania…
I ma świetne zabezpieczenie antykorozyjne, a nie, czekaj

Wysłane z mojego CPH2145 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kadu napisał(a):


Tylko jaki sens ma zakup niemieckiego guana, skoro Mazda jest nieporównywalnie lepsza w każdej kategorii? Ma najlepsze osiągi, diesel najmniej pali spośród wszystkich na rynku. Jakość wykończenia i materiałów też bez porównania…

Przeczytaj wyżej. Teraz Kia Stinger ;]

  • Lubię to 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2023 o 17:25, format napisał(a):

 

No właśnie zbieram oferty na taki set:

 

JGkF5rC.png

 

Oprócz szarpania przy lajtowej jeździe dobrze mi się tym jeździ. Zresztą, to i tak nie dla mnie ;] 

 

Diesel???

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2023 o 20:14, trex11 napisał(a):

Rywal cx60 

Test nowego Volkswagen Touareg 2023 - cena auta testowanego prawie 500 tys zl  - co sie dzieje z tymi cenami ?

 

 

 

Na moje oko to Touareg jest o klasę większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2023 o 10:28, akisel napisał(a):

Sorry, ale niektóre zony, szybciej odczują roznice , niz mężowie ;)

A jak nie odczują, lub nawet bedzie sie jej jechało gorzej macanem, to i tak powie, ze porsche jest lepszy

niestety, takie życie  

 

Nie wiem czy jest na świecie człowiek, który nie poczułby różnicy między Macanem a Jukiem.

:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2023 o 10:38, trex11 napisał(a):

W moim przypadku praktycznie zona sama sobie je kupuje jako infomatyczka w de, bo logiczne ze wcześniej piorytet do dom dla kobiety.

Stingera mam po modach na 450 ps i 650 nm i moja juz sie przyzwyczaila ale lubi w nissanie to ze jest wyzszy.

Macan jest raczej maly , do miasta ok i jakies trasy, moc podobna jak stinger.

Zona obiecala ze bedzie o niego dbac i raz w tygodniu myc sama , musialem to nagrac na telefonie bo nie wieze ze tak bedzie.

Zawsze ja musialem sie tym zajmowac.

 

Oszalałeś. Właściciele Porsche nie myją swoich samochodów samodzielnie. 

;]

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, format napisał(a):

 

Diesel? W żadnym wypadku! O komu to poczebne?!

a jak chcesz pociagnac przyczepę kempingową  lub skuterek wodny ewenualnie RIB do chorwacji?

 

 

 

BTW sanatafe kosztuje podobne do mazdy cx 60 a ma silniczek 1.6T, jak tym ciagnac przyczepe?

Edytowane przez deszczowyRoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deszczowyRoman napisał(a):

a jak chcesz pociagnac przyczepę kempingową  lub skuterek wodny ewenualnie RIB do chorwacji?

 

Mam zamiar podpiąć na hak i holować, a Ty?

  • Lubię to 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deszczowyRoman napisał(a):

BTW sanatafe kosztuje podobne do mazdy cx 60 a ma silniczek 1.6T, jak tym ciagnac przyczepe?

 

Tak mniej więcej?

 

image.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, format napisał(a):

 

Diesel? W żadnym wypadku! O komu to poczebne?!

 

Tam jest chyba dostępny trzylitrowy diesel R6. Nie sądzę żeby wymyślono coś lepszego do ciągania przyczepy. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ryb napisał(a):

 

Tam jest chyba dostępny trzylitrowy diesel R6. Nie sądzę żeby wymyślono coś lepszego do ciągania przyczepy. 

 

 

Mazda spędzi na ciągnięciu przyczepy zapewne nie więcej niż 5% swojego życia. W reszcie czasu będzie kręcić wokół komina.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, format napisał(a):

 

Mazda spędzi na ciągnięciu przyczepy zapewne nie więcej niż 5% swojego życia. W reszcie czasu będzie kręcić wokół komina.

 

Jeśli tak to ok. A dlaczego Mazda a nie Toyota*?

 

 

* Forda Explorera pomijam ze względu na zaporową cenę chociaż IMO byłby najlepszy.

 

Edytowane przez Ryb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ryb napisał(a):

Jeśli tak to ok. A dlaczego Mazda a nie Toyota*?

 

Bo od Highlandera właściwie we wszystkim, z wyjątkiem ilości powietrza w bagażniku, jest lepsza. Oczywiście Toyota jest lepsza bo nie trzeba jej ładować :hehe:

Znów jak wejdziesz do CX60, a następnie do Ravki PHEV (też kosztują tyle samo), to się jednak trochę zdziwisz. Najbliżej CX60 jest Lex NX 450h+, który jest a) trochę jednak droższy, b) na haku pociągnie tonę mniej, c) jest jednak lepiej wykończoną ravką, więc jest odrobinę mniejszy 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 19.12.2023 o 15:51, format napisał(a):

Swoją drogą, nie wiem czy tu to pisać czy w Rabaty na premiumy. Domknąłem zamówienie CX60. 51275zł rabatu ;)

Podasz cene koncowa i jaka wersja ? Jaki czas oczekiwania na auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, RABIN napisał(a):

Podasz cene koncowa i jaka wersja ? Jaki czas oczekiwania na auto ?

 

https://www.mazda.pl/skonfiguruj/3P2GBZHR6A/ + hak. Rabat podałem, więc matematykę zostawiam Tobie 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, przebrnąłem ten wątek o Maździe CX-60 i fajnie że sporo w niego mogłem się dowiedzieć od folcwagenach, marcedesach, kijankach, porszakach i innych BMW ;l

 

A wracając do tematu - kto używa ten model już jakiś czas i jak wrażenia? Bo mocno się nią zainteresowałem. Dziś miałem jazdę testową i moooocno myślę.

Biorę pod uwagę CX-60 Homura 3.3l e-SKYACTIV D 254KM + pakiety + panorama + hak = wszystko co jest możliwe.

 

@format to co zamówiłeś to z jakiejś wyprzedaży? Możesz się podzielić gdzie uzyskałeś najlepsze rabaty (na priv może??) ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jako ciekawostkę bo cie to nie interesuje

W DE , Humora 3.3 256 ps 550nm + wszystkie dostepne pakiety w de po rabacie 55100 euro brutto= 238 tys zl.

W Pl nie wiem ile kosztuje humora 256 z wszystkimi pakietami 

Edytowane przez trex11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Elephant napisał(a):

@format to co zamówiłeś to z jakiejś wyprzedaży? Możesz się podzielić gdzie uzyskałeś najlepsze rabaty (na priv może??) ?

 

Ja trochę zrobiłem złoty strzał, bo nie dość że złapałem auto zarejestrowane przez dealera które ten chciał puścić jeszcze w 2023, to jeszcze się temuż zdarzyło że poprzedni ich klient nie dostał finansowania i zaczęło im się mocno śpieszyć. A u mnie set taki jaki Ty chcesz, tylko PHEV, no i kolor czerwony.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.