Skocz do zawartości

Auto dla żony wkoło komina.


BOGUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w nowym roku.

Jako że junior zrobił PJ i stwierdził że peugeot 207 mojej żony a jego matki będzie jego a nam się ten pomysł podoba - auto wizualnie słabe, technicznie bardzo fajnie - pora zacząć się rozglądać za kolejnym autem do domu, jazda wkoło komina 8-10kkm max rocznie, brak tras, jazda podmiejska i miejska.

Auto ma być używane do 50kpln max - więcej za używkę nie damy. Ma być w miarę młode, benzynowe albo...

Typ padł na fabię kombi lub rapida hatchbacka 1.0 TSI od 2018 roku.

Ale w komisie stał leaf i poprosiłem żonę żeby wsiadła i zobaczyła. Urodziwy nie jest ale jak za rapida nie dostałem po łbie to pomyślałem... spróbuję...i nie mówi nie. Panele na dachu są... dołożyć ewentualnie jest gdzie.

A i auto nie może być mniejsze niż fabia combi bo żona boi się małych aut.

Co szanowni myślą albo co polecą przy takich warunkach? Nie myśleliśmy o elektryku ale może przyszedł czas?

 

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie namawiam, ale zobacz jeszcze w kierunku Korei.
Kia lub Hyundai mogą być w dobrej cenie jakieś młodsze, a technicznie to niezłe autka.
Dzięki. Korea ok ale Rio za małe i nie bo nie a cee'd czy i30 w budżecie się mieści tylko z dychawicznym 1.4 wolnossącym. Spodobało się babie turbo i co zrobisz.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Clio combi 0,9 tce, przyjemnie się tym jeździ.
Rapida mam liftbacka i w porównaniu do Clio to taczka.
Namawiałem. Bierze pod uwagę ale tylko białe albo białe, ale bez przekonania. Ten elektryczny Nissan przypadł jej do gustu nie wiem czemu? W sumie wiem - był biały i dziwny.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, Clio
A co tam za silnik siedzi? Ten 0.9 Turbo trwały czy jest się czego bać?
I jak z tymi Fordami 1.0 ? Padają? W sumie we flotach to hurtem lata...?

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BOGUS napisał(a):

A co tam za silnik siedzi? Ten 0.9 Turbo trwały czy jest się czego bać?
I jak z tymi Fordami 1.0 ? Padają? W sumie we flotach to hurtem lata...?

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka
 


Ogólnie o dziwo rzadko się słyszy jakieś utyskiwania na silniki TCe 🙃

Jak Żona jeździła 207, to może 208?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BOGUS napisał(a):

jak z tymi Fordami 1.0 ?

Powiem Ci tak. Niby na forum Forda sporo jest narzekań, ale Ci co jeżdżą mówią że niezły. Często olej i wcześniej rozrząd koniecznie. Więc ocena nie jest bardzo jednoznaczna. Zdarzają się pady silnika, ale sporo i przekracza te 300kkm i gnają dalej katowane.

Za te pieniądze C-Max mk2 po FL z 1.5EB? Albo B-Max z 1.0. Ale trzebaby mieć z pewnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Niby na forum Forda sporo jest narzekań, ale Ci co jeżdżą mówią że niezły. Często olej i wcześniej rozrząd koniecznie. Więc ocena nie jest bardzo jednoznaczna. Zdarzają się pady silnika, ale sporo i przekracza te 300kkm i gnają dalej katowane.
Za te pieniądze C-Max mk2 po FL z 1.5EB? Albo B-Max z 1.0. Ale trzebaby mieć z pewnego źródła.
O dzięki. Jakoś b- max się nie podoba. Z fordów tylko Focus się podoba ewentualnie Mondeo - oba mieliśmy i żona miło wspominała.
Przez pewien czas podobał się Auris ale są drogie i niczym nie wyróżniają się, benzyniak taki se a diesel 1.4 90KM to pomyłka.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BOGUS Jak ten Leaf się nie wkręci, to poszukaj Rapida 1.0 tsi i właśnie Clio 0.9 tce. Najlepiej, gdyby żona się przejechała, bo to zupełnie inne auta w prowadzeniu, jak i dynamice. 1.0 tsi w mocniejszej odmianie w Rapidzie i Fabii, to rakieta w porównaniu z Clio 0.9. Jeździłem wszystkimi trzema i dla siebie wybrałbym Rapida, ale na kołach 15", bo często są 16" i to zawieszenie nie nadąża za niskim profilem i szerszą oponą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BOGUS napisał(a):

O dzięki. Jakoś b- max się nie podoba. Z fordów tylko Focus się podoba ewentualnie Mondeo - oba mieliśmy i żona miło wspominała.
Przez pewien czas podobał się Auris ale są drogie i niczym nie wyróżniają się, benzyniak taki se a diesel 1.4 90KM to pomyłka.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka
 

Jest Astra J/K. W sumie samochody fajne, silniki to pewnie optymalnie 1.4T 140KM. Clio 0.9TCe jeździłem troche, fajny, choć o trwałości nic nie powiem.

Ale na Waszym miejscu popatrzył bym za elektrykiem, może Up!? Bo może jakaś hybryda PHEV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BOGUS napisał(a):

Peugeot odpada za silnik...purtech.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ecoboost to takie samo guano, jak Puretech. Odpusc sobie :ok:

Na Youtube masz mase materialow na ten temat.

Ja bym tego jako uzywki nie kupil, jak juz to nowe z przedluzona gwarancja na max okres jaki daja.

Edytowane przez Maciej__
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Astra J/K. W sumie samochody fajne, silniki to pewnie optymalnie 1.4T 140KM. Clio 0.9TCe jeździłem troche, fajny, choć o trwałości nic nie powiem.
Ale na Waszym miejscu popatrzył bym za elektrykiem, może Up!? Bo może jakaś hybryda PHEV?
Astra się podoba jakby się trafiła.
Up za mały. Odpada.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BOGUS Jak ten Leaf się nie wkręci, to poszukaj Rapida 1.0 tsi i właśnie Clio 0.9 tce. Najlepiej, gdyby żona się przejechała, bo to zupełnie inne auta w prowadzeniu, jak i dynamice. 1.0 tsi w mocniejszej odmianie w Rapidzie i Fabii, to rakieta w porównaniu z Clio 0.9. Jeździłem wszystkimi trzema i dla siebie wybrałbym Rapida, ale na kołach 15", bo często są 16" i to zawieszenie nie nadąża za niskim profilem i szerszą oponą.
Właśnie ten TSI mieliśmy 115KM w Aronie i bardzo nam się fajnie jeździło z tym napędem.
A Nissan elektryczny to tak trochę chciałem wkręcić żonę i nie wiem czy by się nie udało. No na pewno nie ten egzemplarz co oglądaliśmy ale jako auto zrobiło fajne wrażenie.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, BOGUS napisał(a):

Właśnie ten TSI mieliśmy 115KM w Aronie i bardzo nam się fajnie jeździło z tym napędem.
A Nissan elektryczny to tak trochę chciałem wkręcić żonę i nie wiem czy by się nie udało. No na pewno nie ten egzemplarz co oglądaliśmy ale jako auto zrobiło fajne wrażenie.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka
 

I gdzie ta Arona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Masz problemy z GPF czy w koncu to ogarneli jakims updejtem softu?
Na razie nie. Mam 30kkm 3 razy musiałem wypalać ale na serwisie wygrali aktualizację wyłączam start stop i co kilka dni jeżdżę eską (3km) dalej do pracy i spokój. W sumie problemy były jak kilkanaście razy odwoziłem zimnym autem młodego 1km do szkoły. Ogólnie to jest to irytujące ale naumialem się z tym żyć. A poza tym auto naprawdę spoko, mogę polecić.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Maciej__ napisał(a):

 

Ecoboost to takie samo guano, jak Puretech. Odpusc sobie :ok:

Na Youtube masz mase materialow na ten temat.

Ja bym tego jako uzywki nie kupil, jak juz to nowe z przedluzona gwarancja na max okres jaki daja.

 

Jak czytam posty takie jak ten, to się zastanawiam czy jest jeszcze jakiś przyzwoity silnik na rynku 8-) Serio.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BOGUS napisał(a):

A co tam za silnik siedzi? Ten 0.9 Turbo trwały czy jest się czego bać?
 

Za 50 kupi pewno z przebiegiem poniżej 80tyś, przez 10 lat dobije następne 100tys km, więc czym tu się martwić.

0,9TCE i 1.0TSI we flotach robią po 200-300tyś .

Zmieniać olej raz w roku i jeździć.

Nie wiadomo co będzie za parę lat z durnymi pomysłami UE i podatkami i zakazami spalinówek.

1.0 TSI z VAGa jest w czym wybierać. Polo,Golf, Scala, Ibiza, Fabia, A1, A2.

0,9 tce tylko renault i daćka.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak czytam posty takie jak ten, to się zastanawiam czy jest jeszcze jakiś przyzwoity silnik na rynku 8-) Serio.
 
 
Rodzina TSI, turbo benzyny Suzuki, tce Reno i wiele innych, tylko o nich niewielu pisze bo nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bochumil napisał(a):

 

Jak czytam posty takie jak ten, to się zastanawiam czy jest jeszcze jakiś przyzwoity silnik na rynku 8-) Serio.

 

 

 

A dlaczego nie? Z malolitrazowych turbo 1.0 TSI od VAG i 1.0Tce Renault na pewno sa godne polecenia.

T-GDI od Hyundai/Kia chyba tez nie ma wiekszych bolaczek.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można będzie ponegocjować i zejść z tej ceny.
Za drogo. Nie zapłacę za używkę jako trzecie auto w domu powyżej 50kpln. Nie stać mnie. Jakbym miał zapłacić więcej to nowa np Fabia by wjechała.


Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bochumil napisał(a):

 

Jak czytam posty takie jak ten, to się zastanawiam czy jest jeszcze jakiś przyzwoity silnik na rynku 8-) Serio.

 

 

Przesadzasz, Toyota ma np 1.2 z turbo na łańcuchu i 0 problemów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BOGUS napisał(a):

Przez pewien czas podobał się Auris ale są drogie i niczym nie wyróżniają się, benzyniak taki se a diesel 1.4 90KM to pomyłka.

Czemu pomyłka? One się wcale nie psują. Benzyny tylko 1.33 miały problem z nagarem, reszta silników 100% bezproblemowa jak reszta auta.

Porywający Auris nie jest, ale spokój gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu pomyłka? One się wcale nie psują. Benzyny tylko 1.33 miały problem z nagarem, reszta silników 100% bezproblemowa jak reszta auta.
Porywający Auris nie jest, ale spokój gwarantowany.
Auriusem 1.4 dieslem trochę pojeździłem, moje 1.6hdi 90 KM to przy nim szczyt kultury pracy. Benzyna... też nie jedzie.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BOGUS napisał(a):

A ten elektryczny leaf? Jakieś wady? No oprócz zasięgu.

Bateria podatna na przegrzewanie i degenerację z czasem, więc trzeba sprawdzić jej realną sprawność przed zakupem (zresztą zawsze trzeba) - realną, czyli naładować i sprawdzić ile się przejedzie, bo potrafią handlusy resetować wskazania odczytów sprawności. Jeśli auto z większym przebiegiem, albo sprowadzone z ciepłych krajów to podwójna ostrożność wskazana. No i auto nie nadaje się w trasę (ale to już wiesz), poza tym standard Chademo to już przeszłość i nie występuje na większości nowych ładowarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria podatna na przegrzewanie i degenerację z czasem, więc trzeba sprawdzić jej realną sprawność przed zakupem (zresztą zawsze trzeba) - realną, czyli naładować i sprawdzić ile się przejedzie, bo potrafią handlusy resetować wskazania odczytów sprawności. Jeśli auto z większym przebiegiem, albo sprowadzone z ciepłych krajów to podwójna ostrożność wskazana. No i auto nie nadaje się w trasę (ale to już wiesz), poza tym standard Chademo to już przeszłość i nie występuje na większości nowych ładowarek.
Jeżeli koncepcja takiego auta wygra to zakładam ładowanie tylko w domu. Czy da się łatwo odczytać ile ladowan było na szybkich ładowarkach bo to chyba daje najbardziej popalić baterii. No i mają jakieś ogniwa fotowoltaiczne na dachu...co one lądują? Czy pompa ciepła to jakiś awaryjny element tego auta? No i jak z korozją bo ten dzisiejszy pod spodem wyglądał słabo jak na 7 lat.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BOGUS napisał(a):

Czy da się łatwo odczytać ile ladowan było na szybkich ładowarkach bo to chyba daje najbardziej popalić baterii. No i mają jakieś ogniwa fotowoltaiczne na dachu...co one lądują? Czy pompa ciepła to jakiś awaryjny element tego auta? No i jak z korozją bo ten dzisiejszy pod spodem wyglądał słabo jak na 7 lat.

Ilość szybkich ładowań nie decyduje o stanie baterii. Inny stan będzie miała bateria ładowana tę samą ilość razy do 100% i do 80%, albo w temp. +40C i +15C. Trzeba wziąć naładowane auto na dłuższą jazdę i sprawdzić empirycznie ile zostało pojemności baterii rozładowując ją do kilku % (najlepiej jeszcze naładować na szybkiej ładowarce, żeby sprawdzić oba cykle - ładowanie i rozładowanie). Jak sprzedawca ma z tym problem to bym odpuścił. Pompa ciepła występuje teraz w każdej suszarce do ubrań, więc nie wydaje mnie się, żeby to była jakaś wybitnie droga część. Korozja to sprawa indywidualna każdego egz. pewnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tre-Bor napisał(a):

Może Clio combi 0,9 tce, przyjemnie się tym jeździ.

Rapida mam liftbacka i w porównaniu do Clio to taczka.

A to bardzo ciekawe - mam obydwa auta z końca 2018r i IMO rapid hb poza duskusyjną urodą jest we wszystkim lepszy.

Głowne wady clio vs. rapid:

- silnik 1.0 tsi 110KM wydaje się o połowę mocniejszy (pewnie chodzi o istotną różnicę w niutonometrach) i ma lepszą charakterystykę

- długa skrzynia 6b w rapidzie daje możliwość ciągłego, ekonomicznego i bezproblemowego podróżowania z prędkością 160km/h. W clio 5b wyje jak zarzynany prosiak już przy 120. Nie nadaje się na trasy A i S. 

- zawieszenie w clio głośniejsze - tłucze się pomimo że sprawne (przetrzepane dwukrotnie  - żadnych luzów)

- brak lampki sufitowej dla pasażerów z tyłu

- ciągle brudne progi wewnątrz i brudne spodnie - drzwi wystają poza progi i łapią błoto

- bębny z łożyskami po 900 za komplet 😄 

- beznadziejna widoczność przez tylną szybkę

- przedmuchy przez uszczelki drzwi przy silnym wietrze i większych prędkościach

- koło zapasowe zawieszone pod samochodem na dziwnym mechanizmie z linką

- mały zbiornik paliwa (35 vs. 50)

 

Zalety clio:

- Ładne auto i długo będzie wyglądać świeżo - jak się go umyje to wygląda jak roczne a nie 5-letnie ;) 

- małe ale wygodne siedzenia,

- bardzo dobra widoczność do przodu , na boki i w dużych bocznych lusterkach

- możliwość zagazowania 0,9 tce

- do miasta dynamika całkiem dobra

- przyciemniane szyby fabrycznie z tyłu

- póki co bezawaryjne wbrew stereotypom związanym z literką F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maciej__ napisał(a):

 

A dlaczego nie? Z malolitrazowych turbo 1.0 TSI od VAG i 1.0Tce Renault na pewno sa godne polecenia.

T-GDI od Hyundai/Kia chyba tez nie ma wiekszych bolaczek.

Generalnie wszyscy już się nauczyli robić małe turbobenzyny. Najdłużej docierało to do psa i ich 1.2 thp 😄 Aczkolwiek słyszałem że w zeszłym roku zaczęli wsadzać łańcuch do zestawów hybrydowych. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iwik napisał(a):

Jeśli auto z większym przebiegiem, albo sprowadzone z ciepłych krajów to podwójna ostrożność wskazana.

A jak ze Skandynawii, to uważać na korozję od spodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jaruga napisał(a):

Generalnie wszyscy już się nauczyli robić małe turbobenzyny. Najdłużej docierało to do psa i ich 1.2 thp 😄 Aczkolwiek słyszałem że w zeszłym roku zaczęli wsadzać łańcuch do zestawów hybrydowych. 

 

Tak, po ponad 10 latach zmienili rozrzad na lancuch. Ale zdecydowanie za wczesnie, zeby ocenic na ile to pomoglo ;]

Tam problemem byl nie tylko pasek, ale rowniez bardzo delikatna konstrukcja ukladu tlokowo-korbowego.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Tak, po ponad 10 latach zmienili rozrzad na lancuch. Ale zdecydowanie za wczesnie, zeby ocenic na ile to pomoglo ;]

Tam problemem byl nie tylko pasek, ale rowniez bardzo delikatna konstrukcja ukladu tlokowo-korbowego.

VAG odwrotnie :) na pasek 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał(a):

 

Tak, po ponad 10 latach zmienili rozrzad na lancuch. Ale zdecydowanie za wczesnie, zeby ocenic na ile to pomoglo ;]

Tam problemem byl nie tylko pasek, ale rowniez bardzo delikatna konstrukcja ukladu tlokowo-korbowego.

 

W najnowszym Jeep'ie tj. w modelu Avenger znajdziemy silnik PureTech 1.2 12V GSE T3 100KM (EB2ADTD). Nie dość, że 3 cylindry, wtrysk bezpośredni i GPF, to jeszcze pasek zamiast łańcucha. Ciekawe jakie to wytrzyma przebiegi w mieście... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bochumil napisał(a):

 

W najnowszym Jeep'ie tj. w modelu Avenger znajdziemy silnik PureTech 1.2 12V GSE T3 100KM (EB2ADTD). Nie dość, że 3 cylindry, wtrysk bezpośredni i GPF, to jeszcze pasek zamiast łańcucha. Ciekawe jakie to wytrzyma przebiegi w mieście... 8-)

 

Przeciez to jest wlasnie ten stary Puretech, z paskiem w oleju.

Ten nowy na lancuchu poki co jest tylko laczony ze skrzynia automatyczna i jakas hybryda.

A co do samego Avengera, to on byl konstruowany pod katem EV i na wielu rynkach wersji spalinowej nawet nie bedzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

Przeciez to jest wlasnie ten stary Puretech, z paskiem w oleju.

Ten nowy na lancuchu poki co jest tylko laczony ze skrzynia automatyczna i jakas hybryda.

A co do samego Avengera, to on byl konstruowany pod katem EV i na wielu rynkach wersji spalinowej nawet nie bedzie.

 

No i? Ja się tylko odniosłem do Twojego posta, w którym ani słowa nie wspomniałeś, że łańcuch dotyczy tylko hybryd i AT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BOGUS napisał(a):

I jak z tymi Fordami 1.0 ? Padają?

Mokry pasek rozrządu.

 

20 godzin temu, BOGUS napisał(a):

stwierdził że peugeot 207 mojej żony a jego matki będzie jego a nam się ten pomysł podoba - auto wizualnie słabe, technicznie bardzo fajnie

Jeszcze żyje. :) A takie wdzięczne autko było a w zasadzie jest.

 

12 godzin temu, Jaruga napisał(a):

łańcuch do zestawów hybrydowych. 

Jednocześnie  nie usuwając pozostałych wad tej jednostki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BOGUS napisał(a):

Rodzina TSI, turbo benzyny Suzuki, tce Reno i wiele innych, tylko o nich niewielu pisze bo nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka
 

 

TCe to z taką jedną gwiazdką trzeba... bo 1.2 po 2012 i chyba 1.3 TCe to silniki typu puretech w peżo... cykająca bomba, co zresztą ładnie oddają ceny używanych silników rzędu 10kPLN.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tre-Bor napisał(a):

Może Clio combi 0,9 tce, przyjemnie się tym jeździ.

Rapida mam liftbacka i w porównaniu do Clio to taczka.

No rakieta to to nie jest, ale jak dusisz to się przemieszcza ;]

 

18 godzin temu, BOGUS napisał(a):

A co tam za silnik siedzi? Ten 0.9 Turbo trwały czy jest się czego bać?
 

Mamy to już 4 rok, zrobione chyba ok. 30 kkm. Głównie żona tym lata, mi się podoba jak trzeba bokiem trochę polecieć, choć ESP z poziomu kabiny się nie da wyłączyć.

Da się jednak oszukać system :ok:

17 godzin temu, BOGUS napisał(a):

A ten elektryczny leaf? Jakieś wady? No oprócz zasięgu.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka
 

Mówisz o I gen? To przepieknie brzydkie auto, jego następca jest po prostu młodszy, ale dalej nie piękny ;l

Jak rozważałem zakup to zasięgi na 11/12 belek wychodziło do 150 km jak ktoś dobrze umiał zdjęcie zrobić. Niby spoko tanie wozidło. Ja tego żonie nie zrobiłem i zostawiłem jej Clio, tyle że nie białe. Popatrz sobie na GT, RS i GT Line, chyba te tylko wyglądają sensownie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.