Skocz do zawartości

Do 95k, awd, prześwit


camel00

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka piłka ;] Przyjechał dzisiaj człowiek i zabrał mi samochód. Potrzebuję coś kupić.

 

Wymagania: do 95k zł, ale wolałbym bliżej 80k; automat, jakakolwiek forma awd, prześwit wyższy niż krawężniki.

Roczniki od 2018 w górę; celuję w jak najmniejszy przebieg (30-75k), na pewno poniżej 90k km

Auto będzie dużo stało, robiło często krótkie odcinki po mieście, sporadycznie dłuższa trasa.

 

Przewertowałem ogłoszenia i mam kilka typów:

- Seat Ateca 2.0 tsi 4drive dsg - mój fawory, podoba mi się, zrobiłem rozeznanie na kąciku VW, nie mam pytań

- Suzuki S-cross 129/140 KM - wybór rozsądny, nie podoba mi się, łatwo kupić młode, krajowe, z małym przebiegiem.

- Kia Sportage 1.6 T-GDI 4WD DCT - dużo ogłoszeń, zupełnie nie znam tematu, hit czy kit?

- Hyundai Tucson 1.6 T-GDi 4WD DCT - jak wyżej

- Hyundai Kona - w sumie mi się nie podoba, ale wczoraj znalazłem wersję N-line 198 KM, która się do mnie uśmiechnęła (ogłoszenie już nieaktualne)

- Mitsubishi Outlander 2.0 4WD CVT - nie mam zdania, niby dobre, trochę plastikowe, ktoś coś?

- Honda CR-V 2.0 / Toyota RAV4 2.0 - to tak awaryjnie, chyba za drogie i za stare (max 2017 w budżecie)

- Volkswagen Tiguan 2.0 TSI 4Motion DSG - widzę jakieś wersje 180KM, to jest ten sam silnik/skrzynia co w wersji 190? (jakieś BlueMotion?)

- Mazda CX-5 2.0/2.5 - większość ze Stanów (odpada), ale może coś się znajdzie.

 

O co pytam

- uwagi odnośnie modeli, silników, skrzyń i napędów?

- jest jeszcze coś wartego uwagi?

- który z ww będzie najlepszym wyborem?

 

ps. mamy kogoś z okolic Białegostoku, kto mógłby sprawdzić samochód? ;]:hmm:

Edytowane przez camel00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, camel00 napisał(a):

Szybka piłka ;] Przyjechał dzisiaj człowiek i zabrał mi samochód. Potrzebuję coś kupić.

 

Wymagania: do 95k zł, ale wolałbym bliżej 80k; automat, jakakolwiek forma awd, prześwit wyższy niż krawężniki.

Roczniki od 2018 w górę; celuję w jak najmniejszy przebieg (30-75k), na pewno poniżej 90k km

Auto będzie dużo stało, robiło często krótkie odcinki po mieście, sporadycznie dłuższa trasa.

 

Przewertowałem ogłoszenia i mam kilka typów:

- Seat Ateca 2.0 tsi 4drive dsg - mój fawory, podoba mi się, zrobiłem rozeznanie na kąciku VW, nie mam pytań

- Suzuki S-cross 129/140 KM - wybór rozsądny, nie podoba mi się, łatwo kupić młode, krajowe, z małym przebiegiem.

- Kia Sportage 1.6 T-GDI 4WD DCT - dużo ogłoszeń, zupełnie nie znam tematu, hit czy kit?

- Hyundai Tucson 1.6 T-GDi 4WD DCT - jak wyżej

- Hyundai Kona - w sumie mi się nie podoba, ale wczoraj znalazłem wersję N-line 198 KM, która się do mnie uśmiechnęła (ogłoszenie już nieaktualne)

- Mitsubishi Outlander 2.0 4WD CVT - nie mam zdania, niby dobre, trochę plastikowe, ktoś coś?

- Honda CR-V 2.0 / Toyota RAV4 2.0 - to tak awaryjnie, chyba za drogie i za stare (max 2017 w budżecie)

- Volkswagen Tiguan 2.0 TSI 4Motion DSG - widzę jakieś wersje 180KM, to jest ten sam silnik/skrzynia co w wersji 190? (jakieś BlueMotion?)

- Mazda CX-5 2.0/2.5 - większość ze Stanów (odpada), ale może coś się znajdzie.

 

O co pytam

- uwagi odnośnie modeli, silników, skrzyń i napędów?

- jest jeszcze coś wartego uwagi?

- który z ww będzie najlepszym wyborem?

 

ps. mamy kogoś z okolic Białegostoku, kto mógłby sprawdzić samochód? ;]:hmm:

we wszystkich modelach na krótkich trasach po mieście spalanie będzie bliżej 9-10+ a w niektórych 12+ . Przejedź się i jeśli spalanie masz w doopie to kup te co najbardziej się podoba czy też dobrze jeździ 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, camel00 napisał(a):

- Kia Sportage 1.6 T-GDI 4WD DCT - dużo ogłoszeń, zupełnie nie znam tematu, hit czy kit?

- Hyundai Tucson 1.6 T-GDi 4WD DCT - jak wyżej

 

Całkiem przyjemne, przestronne auta.

Ta benzyna sporo pali, jak deptać. Nawet dyszkę na setkę. Ale da się zejść w trybie emeryta.

Mój diesel z tym AT już 7 lat i bez uwag :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mmaciejosss napisał(a):

patrząc na wymagania , po co 4x4 w mieście i sporadycznie trasa , żeby paliło więcej czy przed sąsiadem się pokazać 😅

 

Z napędem awd jest jak z automatem; 90% ludzi przechodzi przez te drzwi i już nigdy nie wraca.

Ostatnie 5 czy 6 samochodów miałem napędzane na wszystkie koła i nie widzę sensu przerywać tej passy.

 

10 minut temu, mmaciejosss napisał(a):

we wszystkich modelach na krótkich trasach po mieście spalanie będzie bliżej 9-10+

 

Suzuki SX4 spali bliżej 7, pozostałych nie znam, ale w Konie 177KM podają również okolice 7.

Sportage i Tucson to chyba te same silniki (?), niech wezmą 2 litry więcej, przeżyję.

Ateca 2.0 tsi czy ew. T-roc też nie powinny kotłować paliwa jak szalone.

 

6 minut temu, G.O.A.T. napisał(a):

Subaru

 

Odpada, właśnie sprzedałem.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, camel00 napisał(a):

 

Odpada. Miałem już Jeepa GC, miałem dwa Fiaty, nie mam abonamentu u mechanika ;)

 

Ten jest ze Szwajcarii, więc chodzi jak szwajcarski zegarek. Do tego jest czerwony, zatem musi być szybki. Także jakby się nawet coś popsuło to w miarę szybko zajedziesz na warsztat.

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, camel00 napisał(a):

 

Z napędem awd jest jak z automatem; 90% ludzi przechodzi przez te drzwi i już nigdy nie wraca.

Ostatnie 5 czy 6 samochodów miałem napędzane na wszystkie koła i nie widzę sensu przerywać tej passy.

 

 

Suzuki SX4 spali bliżej 7, pozostałych nie znam, ale w Konie 177KM podają również okolice 7.

Sportage i Tucson to chyba te same silniki (?), niech wezmą 2 litry więcej, przeżyję.

Ateca 2.0 tsi czy ew. T-roc też nie powinny kotłować paliwa jak szalone.

 

 

Odpada, właśnie sprzedałem.

no na pewno SX4 spali najmniej  ( pewnie 6,5-7,5l z MH ) ale i też nie za mocne vs konkurencja , choć 0-100 poniżej 10s nie jest źle  . Inne z ww zapewne jak pisałem będzie bliżej "dyszki" albo nawet + , ale owszem auta ładniejsze i obszerniejsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mmaciejosss napisał(a):

no na pewno SX4 spali najmniej  ( pewnie 6,5-7,5l z MH ) ale i też nie za mocne vs konkurencja , choć 0-100 poniżej 10s nie jest źle  . Inne z ww zapewne jak pisałem będzie bliżej "dyszki" albo nawet + , ale owszem auta ładniejsze i obszerniejsze 

 

Jakkolwiek głupio to zabrzmi - osiągi mnie nie interesują :) Wszystkie powyższe będą miały wystarczające do moich potrzeb. Spalanie - w granicach rozsądku - też nie ma większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bochumil napisał(a):

Ten jest ze Szwajcarii, więc chodzi jak szwajcarski zegarek. Do tego jest czerwony, zatem musi być szybki. Także jakby się nawet coś popsuło to w miarę szybko zajedziesz na warsztat.

 

 

Mam dwie fundamentalne zasady przy zakupie samochodu - nie Fiat i nie czerwony ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mmaciejosss napisał(a):

patrząc na wymagania , po co 4x4 w mieście i sporadycznie trasa , żeby paliło więcej czy przed sąsiadem się pokazać 😅

 

Ja tez bym odpuscil naped, wybor bylby pewnie z 10 x wiekszy ale widocznie autor ma jakis powod :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Artur_W_wa napisał(a):

 

Gdyby było poniżej 90k i w innym kolorze to bym może nawet rozważył ;)

Mam zerową wiedzę odnośnie tej marki, ale stereotypowo patrząc, kojarzy mi się z utratą wartości i postępującą korozją ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maciej__ napisał(a):

Ja tez bym odpuscil naped, wybor bylby pewnie z 10 x wiekszy ale widocznie autor ma jakis powod :ok:

 

Przeszło mi przez myśl, żeby zaproponować właścicielowi Golfa z giełdy 45k, ale nie wiem czy jest sens go obrażać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, camel00 napisał(a):

 

Gdyby było poniżej 90k i w innym kolorze to bym może nawet rozważył ;)

Mam zerową wiedzę odnośnie tej marki, ale stereotypowo patrząc, kojarzy mi się z utratą wartości i postępującą korozją ;]

Raz że do negocjacji,  puszczaj głuchego i wysyłaj lawetę, kolorem jeździł nie będziesz a czerwony jest najszybszy rotfl

A dwa, że wkleiłem pierwszy z brzegu, ale widziałem tańsze - na komórce nie bardzo chce mi się szukać :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Artur_W_wa napisał(a):

Raz że do negocjacji,  puszczaj głuchego i wysyłaj lawetę, kolorem jeździł nie będziesz a czerwony jest najszybszy rotfl

A dwa, że wkleiłem pierwszy z brzegu, ale widziałem tańsze - na komórce nie bardzo chce mi się szukać :oki:

 

Sprawdziłem. Tańszy jest rozbity ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym Tucsona, ale mogę być nieobiektywny 😁

Jeździłem poprzednim modelem, a obecnie jeżdżę tym aktualnym.

Totalnie bezawaryjne auta i zwłaszcza ten poprzedni (roczniki w które celujesz) może się podobać. W środku bardzo przestronne. Wyposażenie raczej bogate. Przyjemnie się nimi jeździ.

Trzeba liczyć się jednak ze sporym spalaniem w tej wersji. Nie udało mi się nigdy zejść w poprzednim poniżej 9l/100km.

 

Sportage to bliźniacze auto, więc tutaj brać pod uwagę jeśli bardziej się podoba.

 

Tiguanem w RLine trochę jeździłem z 2019 i też przyjemne auto. Mniej przestronne i chyba mniejszy bagażnik, ale propsuję.

 

 

Ł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, camel00 napisał(a):

Kia Sportage 1.6 T-GDI 4WD DCT - dużo ogłoszeń, zupełnie nie znam tematu, hit czy kit?

- Hyundai Tucson 1.6 T-GDi 4WD DCT - jak wyżej

Poczytaj o DCT z tego koncernu. Z niezawodności nie słyną, a sprzęgła 2x droższe, niż do DQ200

 

 

3 godziny temu, camel00 napisał(a):

Volkswagen Tiguan 2.0 TSI 4Motion DSG

I wszystko pochodne od VAG od strony technicznej będzie fajne. Silniki poprawione, DSG z mokrymi sprzęgłami, Haldex niezawodny.

 

 

 

3 godziny temu, camel00 napisał(a):

Mazda CX-5 2.0/2.5

Jak nie zgnije, to na pewno się nie popsuje.

 

3 godziny temu, camel00 napisał(a):

Suzuki S-cross 129/140 KM

 

3 godziny temu, camel00 napisał(a):

Honda CR-V 2.0 / Toyota RAV4 2.0

j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 miesięcy szukam podobnego zakresu dla żony.

Ateca się nie podoba, ale to mój faworyt właśnie z 2.0 tsi.

Ewentualnie bym dopisał Mini Coutrymana/X1 z 2.0d, a jak moze byc ciaśniej to lex UX 250h.

 

Edytowane przez pr0mil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pr0mil napisał(a):

jak moze byc ciaśniej to lex UX 250h.

 

 

3 godziny temu, camel00 napisał(a):

Wymagania: do 95k zł, ale wolałbym bliżej 80k;

 

To się jakoś słabo pokrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mmaciejosss napisał(a):

we wszystkich modelach na krótkich trasach po mieście spalanie będzie bliżej 9-10+ a w niektórych 12+ . Przejedź się i jeśli spalanie masz w doopie to kup te co najbardziej się podoba czy też dobrze jeździ 

 

W przypadku Outlandera raczej bliżej 15 po mieście. To ciężki czołg + słaby wolnossący silnik + CVT. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał(a):

 

Ja tez bym odpuscil naped, wybor bylby pewnie z 10 x wiekszy ale widocznie autor ma jakis powod :ok:

 

No przecież napisał powód - żeby pięknie stał i nie czasami jeździł w miejsca do których nie jest stworzony ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zrobiłem przegląd Otomoto, mam tabelkę, wszystko rozpisane ;] 

Nadal moim faworytem jest Ateca, ale jak na złość te które znalazłem kilka dni temu się posprzedawały.

 

Te biorę pod uwagę:

S-cross - 6 ogłoszeń. Jak nic nie znajdę to praktycznie każdy z nich będzie dobrym wyborem.

Ateca - 2 ogłoszenia. Z jednym rozmawiałem ale człowiek był jakiś dziwny; drugi niby pewny ale ma spory przebieg (135km)

T-Roc - 2 ogłoszenia. Drogie i małe.

VW Tiguan - 1 ogłoszenie. Drogie i stare (2017)

Hyundai Kona - 2 ogłoszenia z miliona dostępnych. Jeden młodszy, tańszy ale czerwony; drugi starszy, droższy, wszystkomający

Hyundai Tucson - 3 ogłoszenia. Jednego mam pod nosem, może jutro pojadę obejrzeć.

 

Te odpadły:

Kia Sportage - 9 ogłoszeń. Współczynnik cena/rocznik/przebieg zdecydowanie gorszy niż w Hyundai. Chyba odpuszczę.

Mitsubishi Outlander - 1 ogłoszenie. Coś mi w tym aucie nie leży.

Toyota Yaris - 1 ogłoszenie. Bez sensu, wersja z niedziałającym awd jest 30k droższa niż odpowiednik fwd

Audi A4 - 1 ogłoszenie. Patrzę na to, myślę, ale chyba bez sensu do moich potrzeb (za niskie)

 

Jutro będę dzwonił ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rwIcIk napisał(a):

Całkiem przyjemne, przestronne auta.

Ta benzyna sporo pali, jak deptać. Nawet dyszkę na setkę. Ale da się zejść w trybie emeryta.

Mój diesel z tym AT już 7 lat i bez uwag :ok:

 

Sąsiad kupił przed świętami BN dość wypasioną wersję hybrydową. Auto super - na prawdę zrobiło na mnie wrażenie jaki koreańczycy postęp zrobili. Ale od tamtej pory przez ponad miesiąc jeżdził zastępczymi. Dzisiaj znowu narzekał że mu coś szarpie i świruje. Ale jak ktoś  ma pecha to i lexus się mu popsuje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, camel00 napisał(a):

 

Z napędem awd jest jak z automatem; 90% ludzi przechodzi przez te drzwi i już nigdy nie wraca.

Ostatnie 5 czy 6 samochodów miałem napędzane na wszystkie koła i nie widzę sensu przerywać tej passy.

 

 

Suzuki SX4 spali bliżej 7, pozostałych nie znam, ale w Konie 177KM podają również okolice 7.

Sportage i Tucson to chyba te same silniki (?), niech wezmą 2 litry więcej, przeżyję.

Ateca 2.0 tsi czy ew. T-roc też nie powinny kotłować paliwa jak szalone.

 

 

Odpada, właśnie sprzedałem.

Mialem Suzuki Swifta z manualna skrzynia-mega oszczedne auto,ale na krotkich dystansach palil blizej 7 niz 6.Wiec nie wiem jakim cudem SX4 jako wieksze auto,z wiekszym silnikiem,automatem i AWD moze tez palic 7:nie_wiem: IMO raczej blizej 10 litrow niz wspomnianych 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pr0mil napisał(a):

Od 2 miesięcy szukam podobnego zakresu dla żony.

Ateca się nie podoba, ale to mój faworyt właśnie z 2.0 tsi.

Ewentualnie bym dopisał Mini Coutrymana/X1 z 2.0d, a jak moze byc ciaśniej to lex UX 250h.

 

Ja sobie daję 2-3 dni ;] To nie cyrograf.

W temacie VW - czy ty może ogarniasz co to jest BlueMotion Technology w kontekście Tiguana? - przykładowe ogłoszenie

Jakieś gówno które się dolewa czy kosmiczna technologia która się rozsypie? ;]

 

@kaczorek79 help ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, camel00 napisał(a):

 

Ja sobie daję 2-3 dni ;] To nie cyrograf.

W temacie VW - czy ty może ogarniasz co to jest BlueMotion Technology w kontekście Tiguana? - przykładowe ogłoszenie

Jakieś gówno które się dolewa czy kosmiczna technologia która się rozsypie? ;]

 

@kaczorek79 help ;] 

To szeroko pojęta ekologia. W przypadku benzyny to zapewne GPF , start stop i ewentualnie ACT. Dla normalnych użytkowników niezauważalne. Ale moto-hipohondrykom kury się nie niosą, w krzyżu łupie itp. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ghost2255 napisał(a):

Poczytaj o DCT z tego koncernu.

 

Po co czytać jak można zapytać ;]

 

48 minut temu, Ancypankrator napisał(a):

Wziąłbym Tucsona, ale mogę być nieobiektywny 😁

Jeździłem poprzednim modelem, a obecnie jeżdżę tym aktualnym.

Totalnie bezawaryjne auta

 

Jak to z tymi skrzyniami jest? Psują się? ;]

Inna sprawa - miałem w zeszłym roku zastępcze i30 (nowe) którego automat wywoływał u mnie chorobę lokomocyjną i odruch wymiotny (pierwszy raz w życiu a kolejki górskie nie straszne mi nawet na kacu). Wszystkie skrzynie tak działają? Tzn. mają długi lag zanim auto w ogóle ruszy po naciśnięciu gazu a następnie zmieniają biegi szesnaście razy w ciągu 5 sekund i za każdym razem wiąże się to z bujnięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, camel00 napisał(a):

 

Ja sobie daję 2-3 dni ;] To nie cyrograf.

W temacie VW - czy ty może ogarniasz co to jest BlueMotion Technology w kontekście Tiguana? - przykładowe ogłoszenie

Jakieś gówno które się dolewa czy kosmiczna technologia która się rozsypie? ;]

 

@kaczorek79 help ;] 


Nie wiem, ale jak dla mnie to wykastrowane tsi pod jakies normy co2 na dany rynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pr0mil napisał(a):


no witam Pana marudę.

A może Camel ma takie zdolności, że zbije cenę o -10%?

Może masz rację. 
Hybrydowy Lexus. Od razu kojarzy się z gigantyczną utratą wartości i problemami z odsprzedażą :hehe:

Edytowane przez ghost2255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, camel00 napisał(a):

 

Ja sobie daję 2-3 dni ;] To nie cyrograf.

W temacie VW - czy ty może ogarniasz co to jest BlueMotion Technology w kontekście Tiguana? - przykładowe ogłoszenie

Jakieś gówno które się dolewa czy kosmiczna technologia która się rozsypie? ;]

 

@kaczorek79 help ;] 

BMT oznacza, że jest przynajmniej jeden gadżet zmniejszający emisję spalin. U mnie np w Golfie jest BMT, a mam  tylko system zarządzania energią  połączony z S&S. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
5 minut temu, kaczorek79 napisał(a):

BMT oznacza, że jest przynajmniej jeden gadżet zmniejszający emisję spalin. U mnie np w Golfie jest BMT, a mam  tylko system zarządzania energią  połączony z S&S. 

 

Dziękuję. Czyli nie ma co się bać ;)

W sumie chyba mi się podoba ten Tiguan ;] Jutro zadzwonię jak będzie jeszcze aktualne.

 

…90k za 7 letnie auto dla ludu :facepalm: takie transakcje powinno się robić w nocy po pijaku ;]

Edytowane przez camel00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla podtrzymania wątku ;] Korzystał ktoś z was z usług zdalnego diagnosty?

Pierwszy link z googli - www.autotesto.pl, ale tu widzę też jakąś tańszą opcję - lokalnydiagnosta.pl (np. wspomniany Kraków 170-230zł)

 

Zastanawiam się czy takie coś ma sens, żeby bez sensu nie jeździć po kraju :hmm: Widzę dwa plusy ujemne:

- jak znajdzie to jestem do przodu z czasem na lekko w plecy z kasą (paliwo wyjdzie mniej niż taka zdalna diagnoza)

- jak nic nie znajdzie to ciężko będzie negocjować cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaruga napisał(a):

Sąsiad kupił przed świętami BN dość wypasioną wersję hybrydową. Auto super - na prawdę zrobiło na mnie wrażenie jaki koreańczycy postęp zrobili. Ale od tamtej pory przez ponad miesiąc jeżdził zastępczymi. Dzisiaj znowu narzekał że mu coś szarpie i świruje. Ale jak ktoś  ma pecha to i lexus się mu popsuje. 

Na nową hybrydę mam chrapkę - pali 5.5 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

Za 70 to moze kupisz jakies 1,6 gdi, a nie 4x4 z DCT.

Ceny na OtoMoto są z kosmosu. Dzwonić i targować.

Myślę, że mój nie jest więcej wart 😁 ale to diesel i napęd na przód 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rwIcIk napisał(a):

Ceny na OtoMoto są z kosmosu. Dzwonić i targować.

Myślę, że mój nie jest więcej wart 😁 ale to diesel i napęd na przód 😎

 

Jak podaz jest duza to mozna targowac :ok:

AT + 4x4 to towar mocno deficytowy, jak ktos ma przyzwoite auto i mu sie nie spieszy to spokojnie znajdzie kupca za tyle, ile chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, camel00 napisał(a):

Suzuki SX4 spali bliżej 7, pozostałych nie znam, ale w Konie 177KM podają również okolice 7.

Sportage i Tucson to chyba te same silniki (?), niech wezmą 2 litry więcej, przeżyję.

Ateca 2.0 tsi czy ew. T-roc też nie powinny kotłować paliwa jak szalone.

Pytanie gdzie to ma spalić te 7 litrów. Bo jak te krótkie odcinki mają wynosić powiedzmy do 10 kilometrów zimą w korku o 8 rano to możesz zapomnieć o takim spalaniu. No chyba, że te krótkie odcinki to 40 kilometrów drogami powiatowym z prędkością 80km/h z temperaturą na zewnątrz w okolicach 20 stopni.... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.