Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja mam takie zboczenie ze ta ciezarowka mi sie tak podoba ? serduszka.gif co ja bym dal zeby sie taka powozic troche 270751858-jezyk.gif moze ktos z was sie orientuje gdzie na slasku albo w beskidach ktos ma taką ? :D

kraz-255-b-mannschafts--86103.jpg

img_0701.jpg

1_s_1024.jpg

a tu zimny start i troche zabawy w sniegu

ponoc w okolicach bielska w muzemu stoi taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy tylko ja mam takie zboczenie ze ta ciezarowka mi sie tak podoba ? co ja bym dal zeby sie taka

> powozic troche moze ktos z was sie orientuje gdzie na slasku albo w beskidach ktos ma taką ?

skansen królowa luiza - koło tego jest muzeum mała armia - tam mają i można zagadać w kwestii jazdy - ale tam mają starego - wrażenia z jazdy yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sprzęt ok.gif

Miałem okazję takiego mieć na codzień w wojsku smile.gif

Od razu mi się spodobał, jego wielkość naprawdę robi wrażenie boje_sie.gifok.gif

Surowość konstrukcji nie do opisania (m.in drewniana rama drzwi), przy nim ZIŁ to po prostu full wypas ok.gif

Ostatnio widziałem kilka sztuk w akcji na budowie S3, zasuwały przez bezdroża waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy tylko ja mam takie zboczenie ze ta ciezarowka mi sie tak podoba ? co ja bym dal zeby sie taka

> powozic troche moze ktos z was sie orientuje gdzie na slasku albo w beskidach ktos ma taką ?

> :D

> a tu zimny start i troche zabawy w sniegu

> ponoc w okolicach bielska w muzemu stoi taki.

też mi się zawsze podobał i też bym się przejechał food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powozic troche moze ktos z was sie orientuje gdzie na slasku albo w beskidach ktos ma taką ?

A proszę bardzo, upalaj do woli grinser006.gifhttp://www.wykop.pl/link/1159619/spin-tires-tworcy-udostepniaja-gre-za-darmo/

Właściwa maszyna od 7:53

Pod filmikiem w Powiązanych są linki do downloadu - polecam.

Dla użytkowników winxp od razu polecam ściągnąć najnowszy directx bo 9.0c nie daje rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piękny sprzęt

> Miałem okazję takiego mieć na codzień w wojsku

> Od razu mi się spodobał, jego wielkość naprawdę robi wrażenie

> Surowość konstrukcji nie do opisania (m.in drewniana rama drzwi), przy nim ZIŁ to po prostu full

> wypas

> Ostatnio widziałem kilka sztuk w akcji na budowie S3, zasuwały przez bezdroża

na youtubie widzialem wlasnie foty z akcji zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlasnie mnie to tez intrygowalo

> v8 dieslel 12 000 co nie ? ile to pali :D? 100 na 100 ?

Quote:

Kraz 257 wyposażony jest teraz w mocniejszy silnik JMZ 238 z 5-stopniową skrzynią biegów. Silnik JMZ 238 to 8-cylindrowa jednostka typu V o mocy 240 KM i pojemności 14,8 l. Pozwala rozpędzić pojazd do 70 km/h, zużycie paliwa spada do 36 l/100 km.


Niema tragedii hehe.gif

źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A proszę bardzo, upalaj do woli

> http://www.wykop.pl/link/1159619/spin-tires-tworcy-udostepniaja-gre-za-darmo/

> Właściwa maszyna od 7:53

> Pod filmikiem w Powiązanych są linki do downloadu - polecam.

> Dla użytkowników winxp od razu polecam ściągnąć najnowszy directx bo 9.0c nie daje rady.

wlasnie probowalem ale cos mi grafika nie dzialala :/

masz takiego dxa pod ktorymto bedzie dzialac ? bo niby mam najnowszego ale cos nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Kraz 257 wyposażony jest teraz w mocniejszy silnik JMZ 238 z 5-stopniową skrzynią biegów. Silnik

> JMZ 238 to 8-cylindrowa jednostka typu V o mocy 240 KM i pojemności 14,8 l. Pozwala rozpędzić

> pojazd do 70 km/h, zużycie paliwa spada do 36 l/100 km.

> Niema tragedii

> źródło

ee no to faktycznie nie ma tragedi

nowe Scanie palą podobnie. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlasnie probowalem ale cos mi grafika nie dzialala :/

> masz takiego dxa pod ktorymto bedzie dzialac ? bo niby mam najnowszego ale cos nie bardzo

Grafika i ogólnie komp do tego musi być mocny. Mi na kompach w domu albo ledwo idzie albo czarne jakieś trójkąty... dopiero w pracy odpaliłem to bez problemu.

DX - http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Program,Windows,12667.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlasnie mnie to tez intrygowalo

> v8 dieslel 12 000 co nie ? ile to pali :D? 100 na 100 ?

Tata pracował wożąc "wielkie płyty" na bloki w Warszawie, to opowiadał że w warunkach budowy i pod obciążeniem potrafił zjeść 100/100 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy tylko ja mam takie zboczenie ze ta ciezarowka mi sie tak podoba ? co ja bym dal zeby sie taka

> powozic troche moze ktos z was sie orientuje gdzie na slasku albo w beskidach ktos ma taką ?

> :D

> a tu zimny start i troche zabawy w sniegu

> ponoc w okolicach bielska w muzemu stoi taki.

Było trzeba do MON-u iść, to byś pojeździł, miałeś takie na miejscu, w Bytomiu. Jeśli wspomaganie było sprawne to jeździło się tym prawie z przyjemnością. Prawie - bo pojęcie zwrotnosci temu obce było...Za to w błocie potrafiło toto zostawić trzy koleiny zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Było trzeba do MON-u iść, to byś pojeździł, miałeś takie na miejscu, w Bytomiu. Jeśli wspomaganie

> było sprawne to jeździło się tym prawie z przyjemnością. Prawie - bo pojęcie zwrotnosci temu

> obce było...Za to w błocie potrafiło toto zostawić trzy koleiny

no widzisz, nie dane mi bylo 270751858-jezyk.gif bede probowac w te wakacje jakos zorganizowac sobie przejazdzke takim cudem radzieckiej techniki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy tylko ja mam takie zboczenie ze ta ciezarowka mi sie tak podoba ? co ja bym dal zeby sie taka

> powozic troche moze ktos z was sie orientuje gdzie na slasku albo w beskidach ktos ma taką ?

> :D

> a tu zimny start i troche zabawy w sniegu

> ponoc w okolicach bielska w muzemu stoi taki.

http://www.motodemont.com.pl/pl/oferta_aktualna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki cud techniki to napędzał ?

ostrogozhskequipment001-53.jpg

Podpis pod ikonka_photo2.gif

MAZ-543. V12 Diesel, pojemnosc 38,8 l. Moc – 525 KM zuzycie paliwa – 180 l/100 km w lecie 1 210 – w zimiezlosnik.gif

Do 1:08 symylator, od 1:09 drive.gif - troche trzesiehahaha.gif

Reszta tu: http://englishrussia.com/2012/06/11/mastodon-drivers/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam smile.gif

Poznałem go w podobnych okolicznościach smile.gif

Kumpel wtedy spalił w Krazie sprzęgło wyciągając wyrzutnię "Newy" z piachu smile.gif

tak czy inaczej wspaniała maszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w wojsku w Braniewie w zimę przy minus trzydziestu padu odpalał tylko on a potem brał na zaciąg

> wszystkie stary muszę poszukać filmu bo wiem ze nagrałem to wtedy

szukaj szukaj smile.gif na tym filmiku co wrzucilem w pierwszym poscie tez widac ze jest dosc zimno i kraz odpalil 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kraz woził swego czasu kamienie po plaży w jastrzębiej górze, jak budowali umocnienia z kostek z siatki wypełnionych głazami, już wtedy zakochałem się w tej ciężarówce. BYło to ze dwadzieścia lat temu icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taki kraz woził swego czasu kamienie po plaży w jastrzębiej górze, jak budowali umocnienia z kostek

> z siatki wypełnionych głazami, już wtedy zakochałem się w tej ciężarówce. BYło to ze

> dwadzieścia lat temu

Takie krazy to czesto w samym Poznaniu widac na budowach smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taki kraz woził swego czasu kamienie po plaży w jastrzębiej górze, jak budowali umocnienia z kostek

> z siatki wypełnionych głazami, już wtedy zakochałem się w tej ciężarówce. BYło to ze

> dwadzieścia lat temu

mi kiedys dziadek opowiadal ze jak budowali elektrownie wodna na szczycie gory zar to wlasnie takimi krazami tam wjezdzali bo nic innego by nie dalo rady zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pokaz co dzis pojdzie w podobnych warunkach z cywilnych ciezarowek

> z tego co wiem to chyba kraz albo ural robi te auta po dzis dzien zmodyfikowane do pracy na syberii

> w ekstremalnie niskich temperaturach

Uwazasz ze w innych "trudnych" krajach nie mieli w ogole aut do pracy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.