Skocz do zawartości

1980r Super nowoczesne wnętrza aut...


poziomek

Rekomendowane odpowiedzi

> dzisiejsze za 20 lat będą wyglądać równie głupio

> a ponadczasowa elegancja, będzie zawsze elegancją

Mi się kojarzy z meblościanką na wysoki połysk. grinser006.gif

Być może za 20-30 lat znajdzie się jakiś miłośnik współczesnych nam aut, który będzie zachwycony faktem że "dawniej" auta napędzane były rafinatami ropy naftowej, i z tej samej ropy naftowej wytwarzano również ich wnętrza grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiejsze za 20 lat będą wyglądać równie głupio

> a ponadczasowa elegancja, będzie zawsze elegancją

Warto dodać (bo tutaj tego nie widać) że kreska prędkościomierza w tym Mercedesie zmieniała barwe w zależności od prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiejsze za 20 lat będą wyglądać równie głupio

> a ponadczasowa elegancja, będzie zawsze elegancją

O przepraszam, ponadczasowa elegancja to jest to:

MERCEDESBENZE-Klasse-W210--medium-1077_1.jpg

IMHO najpiekniejsza deska wszechczasów i dzisiejsze auta wlasnie takie deski powinny mieć ok.gif A nie jakies nowoczesne wykręty no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To W210, ale imho wlasnie o to chodzi żeby było bez szału nie lubie szałowych desek bo szybko

> stają się nudne... a taka klasyczna to zawsze może się podobać

W sumie teraz rozumiem twój tok rozumowania smile.gif dla mnie też idealna deska jest ta, w której mogę użyć wszystkich funkcji bez odrywania wzroku z drogi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo się mylisz. Po prostu kiedyś księgowi nie ingerowali w prace projektantów

> To wnętrze mnie się zawsze podobało - niczym myśliwiec

Mówią, że teraz robią "szerokie progi" że trudno wsiąść/wysiąść. Mam nadzieję, że ten wynalazek pozostał na etapie nieudanego konceptu... Podobnie jak auta z miejscem kierowcy na środku. Jakaś porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mówią, że teraz robią "szerokie progi" że trudno wsiąść/wysiąść. Mam nadzieję, że ten wynalazek

> pozostał na etapie nieudanego konceptu... Podobnie jak auta z miejscem kierowcy na środku.

> Jakaś porażka...

przecież to Vector W8, swego czasu najszybszy samochód świata. Pamietam go z gum Turbo zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hehehe musze Cie zmartwić ...jest to pierwsze auto w całości wykonane z aluminium, w tym także

> posiada części z karbonu.

uuuu... co za niefart. zlosnik.gif

PS: Pamiętam, jak jako podrostek przeżywałem klinowatość Vectora. Tak - to moja auto-fascynacja z dzieciństwa i młodości.

Pamiętam, jak chyba w 1990 r. kupiłem pierwszy duży katalog samochodów (1800 samochodów świata). Były tam bliższe prezentacje kilku aut. Pamiętam też, jak przy paru markach zastanawiałem się, jak bardzo cudowne muszą być ich auta... Po latach tym i owym autem się przejechałem i już wiem, że nie wszystko złoto, co się świeci. Nie każda Mazda, Mercedes i Toyota, nie każde Audi, nie każdy Peugeot był na tyle fajny, by fascynacja nim przeżyła próbę czasu i zetknięcia się z rzeczywistymi wrażeniami z jazdy...

4f4fd2a53484363b.jpg

Właśnie zakupiłem katalog na Allegro... Stary gdzieś został wywalony w ramach kolejnych "remontów" w domu rodzinnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mówią, że teraz robią "szerokie progi" że trudno wsiąść/wysiąść. Mam nadzieję, że ten wynalazek

> pozostał na etapie nieudanego konceptu... Podobnie jak auta z miejscem kierowcy na środku.

> Jakaś porażka...

no tak porazka

800px-Orange_McLaren_F1_interior.jpgzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.