Skocz do zawartości

Samoobsługowy LPG


verso

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak powszechnie wiadomo na niektórych stacjach Statoil można tankować samemu gaz.

orlen i bliska na śląsku jak mają już nowe pistolety to pozwalają

> Tankowaliście już samodzielnie LPG?

taaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak powszechnie wiadomo na niektórych stacjach Statoil można tankować samemu gaz. Tankowaliście już

> samodzielnie LPG?

Tankowałem. Instrukcja jest naklejona na dystrybutorze. Co prawda zaleca stosowanie rękawic ochronnych, ale nigdzie nie widziałem.

Obsługa banalnie prosta. Nawet kobitka co podjechała sobie bez problemu poradziła.

Miała tylko jeden drobny problem. Wciskała guzik od przywołania obsługi zamiast ten od tankowania hehe.gif i sie dziwiła, że nie leci wink.gif

Aha jak juz zaczniej tankowac to nie mozesz przerwac. Kazde przerwanie to spacer do kasy zeby zapłacić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tankowałem. Instrukcja jest naklejona na dystrybutorze. Co prawda zaleca stosowanie rękawic

> ochronnych, ale nigdzie nie widziałem.

> Obsługa banalnie prosta. Nawet kobitka co podjechała sobie bez problemu poradziła.

> Miała tylko jeden drobny problem. Wciskała guzik od przywołania obsługi zamiast ten od tankowania

> i sie dziwiła, że nie leci

> Aha jak juz zaczniej tankowac to nie mozesz przerwac. Kazde przerwanie to spacer do kasy zeby

> zapłacić.

> Pozdrawiam

no tak nie do końca, właśnie wczoraj na Orlenie niechcący podebrałem ze 200g lpg, gość zatankował, wypiął pistolet, dal mi do łapy i poszedł płacic, ja wpiąłem pistolet, naciskam przycisk i zaczyna lecieć bez zerowania licznika czyli na konto poprzednika, dopiero jak powiesi się pistolet na dystrybutorze zostaje zablokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdzie u mnie dwie stacje i nadal nie pozwalaja tankowac

Gadałem dzisiaj z gościem na bliskiej i powiedział że do któregoś tam maja orlen musi oznakować wszystkie stacje odnośnie samoobsługi. Na bliskiej w zawierciu ładnie wszystko opisane i pokazane jak samemu tankować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tak nie do końca, właśnie wczoraj na Orlenie niechcący podebrałem ze 200g lpg, gość zatankował,

> wypiął pistolet, dal mi do łapy i poszedł płacic, ja wpiąłem pistolet, naciskam przycisk i

> zaczyna lecieć bez zerowania licznika czyli na konto poprzednika, dopiero jak powiesi się

> pistolet na dystrybutorze zostaje zablokowany.

Miałem identycznie zlosnik.gif Gościu zatankował (pierwszy raz samemu) i mi dał pistolet, ja zapiąłem wciskam przycisk a tu leci na jego konto rotfl.gif

Coś potem się klotnia.gif że nabiło a pracownik "jak nabiło jak nie może" zlosnik2.gif

Więc: Zerowanie następuje dopiero po odłożeniu pistoleta, przerwać można w każdym momencie.

Wkurza mnie tylko to żę trzeba cały czas przycisk trzymać, ale niektórzy sobie radzą shhh.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak powszechnie wiadomo na niektórych stacjach Statoil można tankować samemu gaz. Tankowaliście już

> samodzielnie LPG?

Tak. Dwa razy na CRABie. Nie ma wielkiej filozofii. Trochę wkurza trzymanie przełącznika w czasie tankowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak powszechnie wiadomo na niektórych stacjach Statoil można tankować samemu gaz. Tankowaliście już

> samodzielnie LPG?

Tak. W styczniu w Zakopanem, koło ronda na Kuźnice. I od niedawna na Bródnie w Warszawie, na 2 stacjach Statoil (Kondratowicza / Wincentego oraz Toruńska / Łabiszyńska). I co ciekawe te stacje Statoila zawsze wyglądały tak, jakby nie mieli zamiaru wprowadzać samoobsługi - a tu taka niespodzianka. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak. W styczniu w Zakopanem, koło ronda na Kuźnice. I od niedawna na Bródnie w Warszawie, na 2

> stacjach Statoil (Kondratowicza / Wincentego oraz Toruńska / Łabiszyńska). I co ciekawe te

> stacje Statoila zawsze wyglądały tak, jakby nie mieli zamiaru wprowadzać samoobsługi - a tu

> taka niespodzianka.

U mnie w mieście są 2 stacje statoil. Na jednej jest samoobsługa a na drugiej nie ma smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> niewiedziałem, wczoraj pierwszy raz tankowałem na BP gdzies w ok. Katowic, mila Pani mnie

> "przeszkoliła" i kazała trzymac przycisk tak długo ile chce gazu natankowac

w Rzeszowie na Orlenie też trzeba trzymać ale "zapomnieli" zabrać patyczkow do kawy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak powszechnie wiadomo na niektórych stacjach Statoil można tankować samemu gaz. Tankowaliście już

> samodzielnie LPG?

Kiedyś w nocy coś koło 3 , pracownik mnie przeszkolił na spokojnie ok.gif od tego czasu tankuje sam grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tankowaliście już samodzielnie LPG?

Ja dzisiaj pierwszy raz tankowałem na BP na Ursynowie, prosta robota i nie trzeba czekać na obsługę, ale 2xale:

- tankowanie tak jakby dłużej trwa

- no i ten przycisk trzeba cały czas trzymać.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak powszechnie wiadomo na niektórych stacjach Statoil można tankować samemu gaz. Tankowaliście już

> samodzielnie LPG?

Ostatnio tankowałem w ten sposób. Bez problemów, jednak na tej stacji po wprowadzeniu samodzielnego tankowania cena gazu wzrosła o jakieś 8 groszy. ooniee.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak powszechnie wiadomo na niektórych stacjach Statoil można tankować samemu gaz. Tankowaliście już

> samodzielnie LPG?

zawsze u siebie sam tankuję - załodze stacji to na rękę grinser006.gif a ja nie czekam palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby na instrukcji jest napisane, że wtedy nie wolno samodzielnie tankować, zapewne chodzi o ten 1 cm3 gazu

tyle że teraz co 2 samochód ma ukryty korek wstydu biglaugh.gif a z tego połowa musi stosować przejściówkę bo normalny wlew nie mieści się... co wtedy? olewamy zakaz czy wq..my obsługe? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.