Skocz do zawartości

2015 Dodge Charger SRT Hellcat


Florydzialski

Rekomendowane odpowiedzi

287874716-charger628.png

6.2L, 770 KM, 3.7 do setki, ćwierć mili w 11 sekund i 328 km/h prędkość maksymalna. I cztery drzwi - można wziąć całą rodzinę na przejażdżkę 300 km/h.

Przyznam się ze wstydem że mi się ten samochód podoba. I to nie tylko dlatego że ma wielki silnik.

Galeria zdjęć:

http://www.autoblog.com/photos/2015-dodge-charger-srt-hellcat-live/#photo-2840907

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny z zewnątrz .

W środku niestety taki jak i nowe jeepy tandetny , brzydki ... i pewnie słabo wykonany .

Oglądałem ostatnio Granda SRT najarałem sie na niego jak Arab na kurs pilotażu ..... czar prysł jak wsiadłem do środka a całkowicie się rozczarowałem po dniu jazdy ....

Odpuściłem a serio wizualnie dla mnie MISTRZ tak samo jak auto z tematu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piękny z zewnątrz .

> W środku niestety taki jak i nowe jeepy tandetny , brzydki ... i pewnie słabo wykonany .

Trzeba będzie obejrzeć go i zobaczyć jak im środek wyszedł. Pewne niedociągnięcia da się wybaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 6.2L, 770 KM, 3.7 do setki, ćwierć mili w 11 sekund i 328 km/h prędkość maksymalna. I cztery drzwi

> - można wziąć całą rodzinę na przejażdżkę 300 km/h.

> Przyznam się ze wstydem że mi się ten samochód podoba. I to nie tylko dlatego że ma wielki silnik.

> Galeria zdjęć:

> http://www.autoblog.com/photos/2015-dodge-charger-srt-hellcat-live/#photo-2840907

przód ma po prostu OKROPNY sick.gifsick.gifsick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 6.2L, 770 KM, 3.7 do setki, ćwierć mili w 11 sekund i 328 km/h prędkość maksymalna. I cztery drzwi

> - można wziąć całą rodzinę na przejażdżkę 300 km/h.

> Przyznam się ze wstydem że mi się ten samochód podoba. I to nie tylko dlatego że ma wielki silnik.

> Galeria zdjęć:

> http://www.autoblog.com/photos/2015-dodge-charger-srt-hellcat-live/#photo-2840907

Wygląd kontrowersyjny głównie mam namyśli przód ale jeździłbym takim potworkiem zlosnik.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać jedno.

Jak macie genialnie że macie możliwość bez problemu jeździć takimi HEMI,

tak nie czaję jak możecie akceptować takie wnętrza. Tandeta że aż oczy bolą.

Te plastiki to nawet na zdjęciach wyglądają jak wyjęte z Dacii i psiknięte Pllakiem hehe.gif

Co nie zmienia faktu, że jakbym mógł sobie pozwolić to chętnie bym czymś takim jeździł. A na te plastiki to by się coś poradziło. Skórą obszyć czy coś ... jedynie designu się nie zmieni, aaaale grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i to wszystko za mniej niz 200K

> a u nas

PL to nie jest kraj w którym fan motoryzacji powinien żyć, jak ktoś kocha naprawdę motoryzację to kierunek USA wydaje się być dobrą drogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 6.2L, 770 KM, 3.7 do setki, ćwierć mili w 11 sekund i 328 km/h prędkość maksymalna. I cztery drzwi

> - można wziąć całą rodzinę na przejażdżkę 300 km/h.

> Przyznam się ze wstydem że mi się ten samochód podoba. I to nie tylko dlatego że ma wielki silnik.

> Galeria zdjęć:

> http://www.autoblog.com/photos/2015-dodge-charger-srt-hellcat-live/#photo-2840907

ladne to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 6.2L, 770 KM, 3.7 do setki, ćwierć mili w 11 sekund i 328 km/h prędkość maksymalna. I cztery drzwi

> - można wziąć całą rodzinę na przejażdżkę 300 km/h.

Nie znam zbyt wiele osob ktore bylyby gotowe rozpedzic sie amerykanskim autem do 300 km/h. Ja osobiscie na pewno bym sie nie zdecydowal, nawet za milion USD. Znajac amerykanskie "technologie" i jakosc wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie znam zbyt wiele osob ktore bylyby gotowe rozpedzic sie amerykanskim autem do 300 km/h. Ja

> osobiscie na pewno bym sie nie zdecydowal, nawet za milion USD. Znajac amerykanskie

> "technologie" i jakosc wykonania.

Rozumiem ze jesteś ekspertem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie znam zbyt wiele osob ktore bylyby gotowe rozpedzic sie amerykanskim autem do 300 km/h. Ja

> osobiscie na pewno bym sie nie zdecydowal, nawet za milion USD. Znajac amerykanskie

> "technologie" i jakosc wykonania.

Ja bardziej bałbym się niemieckim. W amerykańskim raczej korba bokiem nie wyjdzie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie przesadzaj. To nie jest kosmiczna technolgia. Co drugi głupi ogarnie Byle zachować minimum

> rozsądku i nie przesadzić z gazem.

W mocnym RWD z wyłączoną kontrolą trakcji i jadąc żwawo to można się trochę zdziwić grinser006.gif

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba przyznać jedno.

> Jak macie genialnie że macie możliwość bez problemu jeździć takimi HEMI,

> tak nie czaję jak możecie akceptować takie wnętrza. Tandeta że aż oczy bolą.

> Te plastiki to nawet na zdjęciach wyglądają jak wyjęte z Dacii i psiknięte Pllakiem

> Co nie zmienia faktu, że jakbym mógł sobie pozwolić to chętnie bym czymś takim jeździł. A na te

> plastiki to by się coś poradziło. Skórą obszyć czy coś ... jedynie designu się nie zmieni,

> aaaale

określiłeś tandete na podstawie zdjęć? szacun mistrzu blagam.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> określiłeś tandete na podstawie zdjęć? szacun mistrzu

Nie widzisz jak się pięknie decha świeci jak po plaku?

Nie jest tajemnicą zresztą, że auta na tamten rynek mają gorszą Q jeśli chodzi o wnętrza (w przeciwieństwie do mechaniki - w UE mamy turbopierdziawki, a tam prawdziwe motory)

CO do mistrzostwa, wieeele mi brakuje do mistrzów którzy na podstawie zdjęć wystawionego na sprzedaż auta określają jakie miał kolizje zlosnik.gifzlosnik.gif

Ale ciesze się że mnie doceniłeś grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie widzisz jak się pięknie decha świeci jak po plaku?

> Nie jest tajemnicą zresztą, że auta na tamten rynek mają gorszą Q jeśli chodzi o wnętrza (w

> przeciwieństwie do mechaniki - w UE mamy turbopierdziawki, a tam prawdziwe motory)

> CO do mistrzostwa, wieeele mi brakuje do mistrzów którzy na podstawie zdjęć wystawionego na

> sprzedaż auta określają jakie miał kolizje

> Ale ciesze się że mnie doceniłeś

Może się zdziwisz a nawet będziesz w szoku ale chyba ktoś musi Ci to kiedyś powiedzieć: mamy obecnie 2014 rok grinser006.gif bo widzę, że mentalnie jesteś jeszcze w latach 90tych grinser006.gif I mimo, że osobiście uważam że to były piękne lata to musisz wiedzieć, że auta amerykańskie się już dawno bardzo zmieniły grinser006.gif Niektóre modele np Cadillack-a są wyżej oceniane od niemieckiej konkurencji (BMW, Mercedes Audi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może się zdziwisz a nawet będziesz w szoku ale chyba ktoś musi Ci to kiedyś powiedzieć: mamy

> obecnie 2014 rok bo widzę, że mentalnie jesteś jeszcze w latach 90tych I mimo, że osobiście

> uważam że to były piękne lata to musisz wiedzieć, że auta amerykańskie się już dawno bardzo

> zmieniły Niektóre modele np Cadillack-a są wyżej oceniane od niemieckiej konkurencji (BMW,

> Mercedes Audi)

Warto zapytać kto je tak ocenia. Bo niestety oglądałem zarówno nowego CTS jak i ATS i oba jednak nadal sa daleko za Niemcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może się zdziwisz a nawet będziesz w szoku ale chyba ktoś musi Ci to kiedyś powiedzieć: mamy

> obecnie 2014 rok

Tyle czasu internet przeglądam i nigdzie nie znalazłem tej informacji. Dzięki grinser006.gifhehe.gif

> bo widzę, że mentalnie jesteś jeszcze w latach 90tych.

Mentalnie to ja jestem w austro-węgrzech rotfl.gif

> I mimo, że osobiście

> uważam że to były piękne lata to musisz wiedzieć, że auta amerykańskie się już dawno bardzo

> zmieniły Niektóre modele np Cadillack-a są wyżej oceniane od niemieckiej konkurencji (BMW,

> Mercedes Audi)

Ależ ja nie twierdzę że się nie zmieniły. Zapewne jest dużo lepiej, jak wszędzie, co nie zmienia faktu że deska rozdzielcza na zdjęciu znajdującym się na stronie linkowanej przez Marka wygląda tandetnie. Jakby była wyjęta ze wspomnianych przez Ciebie lat 90-ych grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 6.2L, 770 KM, 3.7 do setki, ćwierć mili w 11 sekund i 328 km/h prędkość maksymalna. I cztery drzwi

> - można wziąć całą rodzinę na przejażdżkę 300 km/h.

> Przyznam się ze wstydem że mi się ten samochód podoba. I to nie tylko dlatego że ma wielki silnik.

> Galeria zdjęć:

> http://www.autoblog.com/photos/2015-dodge-charger-srt-hellcat-live/#photo-2840907

Że aż zapytam: Gdzie w Stanach można jechać 300 km.h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Że aż zapytam: Gdzie w Stanach można jechać 300 km.h?

Duże silniki nie są po to żeby nimi jeździć 300km/h tylko żeby na autostradzie przy 130 mieć 1200rpm i z takimi obrotami wjeżdżać pod górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Duże silniki nie są po to żeby nimi jeździć 300km/h tylko żeby na autostradzie przy 130 mieć

> 1200rpm i z takimi obrotami wjeżdżać pod górki.

Na wschodnim wybrzerzu standardowe ograniczenie na autostradzie to 65mph, więc nawet do tych 130km/h sporo brakuje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na wschodnim wybrzerzu standardowe ograniczenie na autostradzie to 65mph, więc nawet do tych

> 130km/h sporo brakuje

U nas 70 MPH, policji nie wolno łapać do 80 MPH, a w senacie jest ustawa zwiększająca ograniczenie do 75 MPH. I pewnie od 1 stycznia zmienią = będziesz mógł jechać 85 MPH bez obawy o mandat.

A w Texasie legalne jest 85 MPH + policja nie łapie do 95 MPH = można całkiem fajnie jechać:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.