Skocz do zawartości

Parę pixów o tym jak traktujemy auta...


r1sender

Rekomendowane odpowiedzi

post-149005-0-03470800-1456601539_thumb.

 

patent na opadającą szybę, można w razie czego fryzurę poprawić ;]

 

post-149005-0-94071300-1456601598_thumb.

 

z drugiej strony podobny patent ale z uzyciem kawałków sklejki, pewno dlatego zniknęła tapicerka z drzwi, właściciel zapewne uznał, że nie licuje ona z drewnem w kabinie :hehe:

 

post-149005-0-93503300-1456601730_thumb.

 

a tak prezentuje się na żywo :skromny:  Jeżeli ktoś sądzi, że auto oczekuje na usunięcie powyższych deficytów to jest w grubym błędzie, zastanawiające jest to jakim cudem auto przechodzi "badania techniczne :hmm:

 

post-149005-0-27327400-1456601943_thumb.

 

Ostatnia fotka pochodzi z autka zadbanego, gdzie właściciel z górnej półki części wkłada, co doceniło jakieś zwierzątko ale tzw. OC  ("obsługa codzienna") nie najlepiej mu wychodzi :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patent na opadającą szybę, można w razie czego fryzurę poprawić ;]

z drugiej strony podobny patent ale z uzyciem kawałków sklejki,

Ostatnia fotka pochodzi z autka zadbanego, gdzie właściciel z górnej półki części wkłada, co doceniło jakieś zwierzątko ale tzw. OC  ("obsługa codzienna") nie najlepiej mu wychodzi :hehe:

 

I czego taki wątek ma dowodzić? Że jakiś promil posiadaczy 4oo ma totalnie w doopie ich stan techniczny? Tak jest (niestety) i takie wątki tego nie zmienią...

Równie dobrze mógł byś założyć wątek pt: Ilu pijanych policjantów jest dziś w robocie? Pewnie jakiś promil "firmy" jest nabity w robocie i tego nawet najbardziej pracowity Wydział Spraw Wewnętrznych nie zmieni...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 zdjęcie :skromny:

zapewne jest to passat b4 którego i ja kiedyś miałem, i tak mechanizm nożycowy podnoszenia szyb po tylu latach eksploatacji jest do niczego, kupienie drugiego sprawnego z całymi zębami to cud, nowego nie kupisz bo niema, a co do opadających kloszy to są akurat blendy ozdobne,światła drogowe i kierunki są całe wiec auto sprawne :phi:  aaa i na tym aucie nauczyłem się ażeby nigdy nie kupować aut tz. przejściówek, taki oto przykład ,do passata b3 1,8 wąż odmy kosztował 23czy 27zł a do passata b4 2,0 236zł :ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czego taki wątek ma dowodzić? Że jakiś promil posiadaczy 4oo ma totalnie w doopie ich stan techniczny? Tak jest (niestety) i takie wątki tego nie zmienią...

 

No nie do końca się z tym zgodzę.

http://forum.norcom.pl/viewtopic.php?t=10027

Pomysłowość ludzka nie zna granic, także jeżeli chodzi o zmuszanie auta do jazdy za wszelką cenę. Zobacz, z czym kierowcy zjawiają się na stacjach kontroli pojazdów.

Jazda z pękniętym przewodem hamulcowym, ze startymi niemal do zera klockami i tarczami hamulcowymi, czy z prowizorycznie naprawionym zawieszeniem - takie "błahostki" nie zaprzątają uwagi niektórym właścicielom samochodów.

Dowodem są zdjęcia ze stacji kontroli pojazdów, do których zgłosili się kierowcy, chcąc dostać pieczątkę w dowodzie rejestracyjnym.

Nie trzeba chyba przekonywać, jak niebezpieczne jest poruszanie się niesprawnym autem. Co prawda według policyjnych statystyk w ubiegłym roku doszło tylko do 66 wypadków spowodowanych złym stanem technicznym pojazdu (niemal połowa awarii dotyczyła braku oświetlenia, a nieprawidłowości w stanie ogumienia i hamulców stanowiły po ok. 20 proc.), ale dane te nie odzwierciedlają rzeczywistego problemu. Nie zawsze udaje się udowodnić, że usterki i niedomagania samochodu miały bezpośredni wpływ na dany wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif20160227_081022.jpg

 

patent na opadającą szybę, można w razie czego fryzurę poprawić ;]

 

attachicon.gif20160227_081029.jpg

 

z drugiej strony podobny patent ale z uzyciem kawałków sklejki, pewno dlatego zniknęła tapicerka z drzwi, właściciel zapewne uznał, że nie licuje ona z drewnem w kabinie :hehe:

 

attachicon.gif20160227_081151.jpg

 

a tak prezentuje się na żywo :skromny:  Jeżeli ktoś sądzi, że auto oczekuje na usunięcie powyższych deficytów to jest w grubym błędzie, zastanawiające jest to jakim cudem auto przechodzi "badania techniczne :hmm:

 

attachicon.gif20160227_081923.jpg

 

Ostatnia fotka pochodzi z autka zadbanego, gdzie właściciel z górnej półki części wkłada, co doceniło jakieś zwierzątko ale tzw. OC  ("obsługa codzienna") nie najlepiej mu wychodzi :hehe:

 

 

No i teraz policja powinna z dowodu rejestracyjnego elegancko sobie zapisac diagnostę i stację gdzie autu został podbity przegląd i z urzędu wszcząć postępowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i teraz policja powinna z dowodu rejestracyjnego elegancko sobie zapisac diagnostę i stację gdzie autu został podbity przegląd i z urzędu wszcząć postępowanie.

 

Przecież na badaniach ten samochód był w idealnym stanie. Na drugi dzień po, się wszystko zepsuło.  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz policja powinna z dowodu rejestracyjnego elegancko sobie zapisac diagnostę i stację gdzie autu został podbity przegląd i z urzędu wszcząć postępowanie.

 

Chyba żartujesz... :phi:

Jeśli "kontrola kontroli" nie zostanie przeprowadzona bezpośrednio po wyjeździe z SKP, to szanse udowodnienia diagnoście "ominięcia" przepisów są dość nikłe... monitoring w SKP nie jest aż taki szczegółowy  :hehe: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się was pytam, na jakiej podstawie diagnosta ma nie podbić przeglądu? ze względów estetycznych? ok szyby opadają ktoś zastosował patent typu sznurkiem- drutem :phi: ale można zdjąć boczek drzwi ,podeprzeć czymś ów mechanizm nożycowy w celu zablokowania aby szyba się nie opuszczała,zakładamy  tapicerkę drzwi, wyjmujemy grzebień i patyki :phi:  i mamy już auto estetycznie wyglądające :oki: , co do lamp to pisałem powyżej że te pourywane to są blendy, lampa świateł drogowych jest cała tak samo jak kierunkowskazów ( lampa kierunkowskazu jest to ta cała w zderzaku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

 

ale o czymże Ty piszesz :facepalm:

Jest takie przysłowie, jak cie widzą tak Ciebie piszą. Przecież to są pierdoły jak sam piszesz, mozna niedużym nakładem pracy własnej to ogarnąc. Lampa używana na szrocie wiele nie kosztuje, założysz całą niepołamaną  i już to inaczej wygląda. Myślisz, że jak właściciel takiego paśca w ten sposób dba o  wygląd auta, to przykłada do reszty inną miarę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz... :phi:

Jeśli "kontrola kontroli" nie zostanie przeprowadzona bezpośrednio po wyjeździe z SKP, to szanse udowodnienia diagnoście "ominięcia" przepisów są dość nikłe... monitoring w SKP nie jest aż taki szczegółowy :hehe:

Moze, ale przeczolganie paru diagnostow, postawienie im zarzutów, szeroko wszystko opisane w mediach ( ze standardowym dopiskiem - diagnoscie grozi xx lat wiezienia), sprawi ze wiekszosc dwa razy pomysli zanim takiego trupa puści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

 

ale o czymże Ty piszesz :facepalm:

Jest takie przysłowie, jak cie widzą tak Ciebie piszą. Przecież to są pierdoły jak sam piszesz, mozna niedużym nakładem pracy własnej to ogarnąc. Lampa używana na szrocie wiele nie kosztuje, założysz całą niepołamaną  i już to inaczej wygląda. Myślisz, że jak właściciel takiego paśca w ten sposób dba o  wygląd auta, to przykłada do reszty inną miarę? 

 

Zaraz się dowiesz że jesteś burżuj. Ja się tego dowiedziałem jak obśmiałem zakładanie sprzęgła znalezionego na szrocie i wyciągniętego z dwóch różnych samochodów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się dowiesz że jesteś burżuj. Ja się tego dowiedziałem jak obśmiałem zakładanie sprzęgła znalezionego na szrocie i wyciągniętego z dwóch różnych samochodów ;]

no to muszę miec nierówno pod kopułą jak aktualnie w 16 letnim chrupku klasy B mechanik wywala silnik ze skrzynią ( bo tak łatwiej i szybciej) żeby miał dostęp do uszczelniacza na wale i mógł nową uszczelkę miski założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif20160227_081923.jpg

 

Ostatnia fotka pochodzi z autka zadbanego, gdzie właściciel z górnej półki części wkłada, co doceniło jakieś zwierzątko ale tzw. OC  ("obsługa codzienna") nie najlepiej mu wychodzi :hehe:

 

O ile wcześniejsze przypadki, to jaja po prostu - i za takie coś powinien być natychmiast odbierany DR a auto na lawecie odjeżdżać (w wielu przypadkach raczej na złomowisko, niż do warsztatu), to ten z chlebem słabiutki. Chyba, że uważasz, że należy 2-3 razy dziennie podnosić maskę i oglądać plastikową obudowę silnika, to ja bardzo przepraszam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem kromkę chleba pod maską i martwego wróbla  ;]

Ja po wizycie w ASO Citroena - gdzie wymieniali klocki... znalazłem pod maską kajzerkę :)

nie znalazłem logicznego uzasadnienia:)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif20160227_081022.jpg

 

patent na opadającą szybę, można w razie czego fryzurę poprawić ;]

 

attachicon.gif20160227_081029.jpg

 

z drugiej strony podobny patent ale z uzyciem kawałków sklejki, pewno dlatego zniknęła tapicerka z drzwi, właściciel zapewne uznał, że nie licuje ona z drewnem w kabinie :hehe:

 

attachicon.gif20160227_081151.jpg

 

a tak prezentuje się na żywo :skromny:  Jeżeli ktoś sądzi, że auto oczekuje na usunięcie powyższych deficytów to jest w grubym błędzie, zastanawiające jest to jakim cudem auto przechodzi "badania techniczne :hmm:

 

attachicon.gif20160227_081923.jpg

 

Ostatnia fotka pochodzi z autka zadbanego, gdzie właściciel z górnej półki części wkłada, co doceniło jakieś zwierzątko ale tzw. OC  ("obsługa codzienna") nie najlepiej mu wychodzi :hehe:

kiedys znalazłem gołebia w tym miejscu gdzie jest kromka chleba-ot wpadl i padł...

 

co do patentów, mam tescia co to ma ten sam model pasata, do jazdy w cywilizacje kupil drugie auto, paska szkoda sprzedac bo jezdzi, jezdzi i sie nie sypie ot wół do wozenia wszystkiego co wejdzie, z patentow klamka od pasazera zmontowana na drewniany kołeczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz policja powinna z dowodu rejestracyjnego elegancko sobie zapisac diagnostę i stację gdzie autu został podbity przegląd i z urzędu wszcząć postępowanie.

 

postepowanie za co przepraszam??

za to ze "9 miesiecy temu" podbil przeglad gdy "auto bylo sprawne"??

prosze Cie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze, ale przeczolganie paru diagnostow, postawienie im zarzutów, szeroko wszystko opisane w mediach ( ze standardowym dopiskiem - diagnoscie grozi xx lat wiezienia), sprawi ze wiekszosc dwa razy pomysli zanim takiego trupa puści

 

ryba psuje się od głowy - więc zacznij od głowy a nie od ogona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.