Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

 

A co ile sa przeglady? ;] Bo 6kPLN za rok, to dosc watpliwa oferta.

 

U mnie 34kkm lub 2 lata ale to też się różni w zależności od modelu. Przy moich przebiegach te 34kkm to jest maksimum rok więc nadal dość wątpliwa oferta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rado_ napisał(a):

Pamiętam jak Opel kiedyś cos przebąkiwał, ze chce byc premium:lol:

No coz

i opel ma prawo chcieć byc premium

i alfa  ma prawo pisać o sobie, ze jest premium

co i kto im moze cokolwiek zrobic ;)

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2023 o 22:47, wladmar napisał(a):

 

Vitara jest wyższa i bardziej "kanciasta". Co nie zmienia faktu że wszystkie crossovery i SUVy są na autostradach głośne, no poza BMW, Mercedesem i innymi z segmentu premium. 

Kurde, a S-Max i C-Max były i są ciche. Prędkości legalne w PL to w ogóle relaks. Jak po S-Max'ach się tego spodziewałem, ale C-Max był zaskakująco cichy. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej. Rozglądam się za Mercedesem GLC (odbior w okolicach wakacji). Ciekaw jestem, ile rabatu od ceny katalogowej realnie jest do urwania. Poprzednio w BMW X3 dostałem ponad 20% rabatu na auto do produkcji. Pierwsza oferta jaką otrzymałem teraz na GLC to 7-8%. Moze ktoś ma namiar na dobrego handlowca/ brokera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2023 o 15:38, rc napisał(a):

Hej. Rozglądam się za Mercedesem GLC (odbior w okolicach wakacji). Ciekaw jestem, ile rabatu od ceny katalogowej realnie jest do urwania. Poprzednio w BMW X3 dostałem ponad 20% rabatu na auto do produkcji. Pierwsza oferta jaką otrzymałem teraz na GLC to 7-8%. Moze ktoś ma namiar na dobrego handlowca/ brokera? 

 

Jesteśmy po zamówieniu GLE - 9%

I brak gwarancji ceny !!

Edytowane przez Elephant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2023 o 15:38, rc napisał(a):

Hej. Rozglądam się za Mercedesem GLC (odbior w okolicach wakacji). Ciekaw jestem, ile rabatu od ceny katalogowej realnie jest do urwania. Poprzednio w BMW X3 dostałem ponad 20% rabatu na auto do produkcji. Pierwsza oferta jaką otrzymałem teraz na GLC to 7-8%. Moze ktoś ma namiar na dobrego handlowca/ brokera? 


Brat miesiąc temu odebrał nowe GLC z jakimś silnikiem benzynowym. Jutro zapytam czy miał rabat, a jak tak to ile.

Edytowane przez pejus1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dodam od siebie bo akurat zamówiliśmy dla kolegi GLE a ja również jestem w trakcie szukania auta dla siebie.

 

 

Powyżej wymienione BMW - akurat oferta z przed tygodnia.

BMW uzależnia rabat od ilości aut w tym od ilości aut premium w firmie. Niestety jesteśmy małą firmą, więc posiadamy zaledwie 2 Volva z klasy premium.

Więc BMW 330d xDrive Touring za ok. 380k - rabat 6%.

Brak gwarancji ceny!!!

 

 

Mercedes GLE 300d w katalogu za 395k, zamówiony w listopadzie.

Oferta z kilku salonów w Warszawie, Poznaniu, Białymstoku i Łodzi. Rabat zazwyczaj 7-8%, Jeden salon dał 3%, finalnie zamówione z rabatem 9%

Brak gwarancji ceny!!! Podwyżka do 3% bez możliwości rezygnacji, powyżej 3% możemy finalnie zrezygnować i zwrot zadatku.

 

 

Audi A6 40tdi quattro kombi, konfiguracja w katalogu ok. 370k.

Wszystkie 3 salony z którymi rozmawiałem na ten moment dają identyczny rabat - 20%. Rabat jest uzależniony od modelu, silnika i wyposażenia. Mają tabelę rabatową od Audi Polska. I tak A4 to bodajże 16%, A6 bez s-line 14% a po dołożeniu pakietu s-line wskakujemy wyższy rabat 20%. Więc mimo że dorzucony został pakiet za 20k to przy wyższym rabacie cena jest identyczna.

Tutaj jest gwarancja ceny!

 

 

Volvo, rozmowa z października. Podjechałem do salonu gdzie kiedyś już coś zamawialiśmy bo cały czas planowałem zamówić V60 lub V90. Niestety okazało się, że tych aut już nie produkują i nie można zamówić. Ale wspomniał że na XC60 / XC90 może zrobić bardzo dobrą cenę na poziomie 20-24%.

 

 

terminy produkcji na te auta obecnie to ok. 3-4 miesiące.

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Elephant napisał(a):

 

Więc BMW 330d xDrive Touring za ok. 380k - rabat 6%.

 

Mercedes GLE 300d w katalogu za 395k, zamówiony w listopadzie.

 

Audi A6 40tdi quattro kombi, konfiguracja w katalogu ok. 370k.

 

 

Fajne te ceny, jeszcze nie tak dawno mozna bylo za tyle kupic kawalerke w Wawie ;]

A to w sumie, nadal zwykle dupowozy z dieslem ;)

 

  • Lubię to 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maciej__ napisał(a):

 

Fajne te ceny, jeszcze nie tak dawno mozna bylo za tyle kupic kawalerke w Wawie ;]

A to w sumie, nadal zwykle dupowozy z dieslem ;)

 

Za komuny tez tak było - ale dotyczyło zwykłego fiata ;]

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Elephant napisał(a):

Volvo, rozmowa z października. Podjechałem do salonu gdzie kiedyś już coś zamawialiśmy bo cały czas planowałem zamówić V60 lub V90. Niestety okazało się, że tych aut już nie produkują i nie można zamówić. Ale wspomniał że na XC60 / XC90 może zrobić bardzo dobrą cenę na poziomie 20-24%.

 

 

terminy produkcji na te auta obecnie to ok. 3-4 miesiące.

To z Volvo gadaj tak, żeby Ci załatwili rabat VIP. Rabat VIP jest dla firmy które mają flotę aut Volvo, ale mi załatwili na  ... 3 auta. Jedno moje, drugiej kolegi i trzeci który zamawiałem (w miejsce pierwszego) :phi:. Wtedy będziesz miał pewność, że więcej nie da się wycisnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, sherif napisał(a):

To z Volvo gadaj tak, żeby Ci załatwili rabat VIP. Rabat VIP jest dla firmy które mają flotę aut Volvo, ale mi załatwili na  ... 3 auta. Jedno moje, drugiej kolegi i trzeci który zamawiałem (w miejsce pierwszego) :phi:. Wtedy będziesz miał pewność, że więcej nie da się wycisnąć. 

 

 

Vovlo odpada raczej, nie chce chyba SUVa, nie widzę żadnych plusow takiego auta oprócz większej wagi i większego spalania. Jeździłem kilka dni kolegi XC90 - strasznie toto wielkie. Jak dla mnie za duże.

Wolę jednak płaszczaka w wersji kombi, to dla mnie ideał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Elephant napisał(a):

 

 

Vovlo odpada raczej, nie chce chyba SUVa, nie widzę żadnych plusow takiego auta oprócz większej wagi i większego spalania. Jeździłem kilka dni kolegi XC90 - strasznie toto wielkie. Jak dla mnie za duże.

Wolę jednak płaszczaka w wersji kombi, to dla mnie ideał.

Volvo wszystkie są ciężkie ;) a spalanie to kwestia umowna i zależna głównie od kierowcy.

Dla mnie też XC90 było za wielkie, dlatego kupiłem XC60. Masz jeszcze V90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sherif napisał(a):

Volvo wszystkie są ciężkie ;) a spalanie to kwestia umowna i zależna głównie od kierowcy.

Dla mnie też XC90 było za wielkie, dlatego kupiłem XC60. Masz jeszcze V90.

 

 

Nie ma już V90, nie jest produkowane, przynajmniej w wersji spalinowej.

No XC90 to kolos. Na miejsce garażowe cięzko wjechać, przynajmniej o jedne manewr więcej niż przy obecnym pasacie. Na parkingach miejsca mało, no ciężko. Jedzie się fajnie, nie powiem\, ale mimo chyba 280KM wcale tego nie czuć, niestety blisko 2,5 tony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Elephant napisał(a):

nie widzę żadnych plusow takiego auta oprócz większej wagi i większego spalania

 

wyżej siedzisz, auta mniej świecą po oczach, widoczność lepsza, wygodniej się wsiada, nie przyciera się na jakiś bezdrożach, krawężnikach itd, duze wysokie auto jest "lepiej" traktowane w ruchu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Elephant napisał(a):

 

 

Nie ma już V90, nie jest produkowane, przynajmniej w wersji spalinowej.

No XC90 to kolos. Na miejsce garażowe cięzko wjechać, przynajmniej o jedne manewr więcej niż przy obecnym pasacie. Na parkingach miejsca mało, no ciężko. Jedzie się fajnie, nie powiem\, ale mimo chyba 280KM wcale tego nie czuć, niestety blisko 2,5 tony.

hmm, wg strony są dostępne:

https://www.volvocars.com/pl/cars/wagon/

Może jakaś zmiana modelowa.

W XC60 też mam 280KM i jeździ bardzo poprawnie (ma coś koło 7s do 100). V90 bardzo wygodnie się jeździło, ale dla mnie był za duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie teraz po "lifcie", ale w maju/czerwcu rabat na A6 (zwykłej, nie Allroad) był uzależniony tylko od wersji silnikowej, niezależnie czy z S-Line czy bez. Na 40TDI to było 20%, można było w niektórych salonach uzyskać 21%, jeśli sprzedawca zszedł z marży.

 

Jakbyś brał auto ze stocku, to zwróć uwagę na zawieszenie. Z S-Line zazwyczaj jest sportowe, co wg mnie dyskwalifikuje tę wersję. Już nawet to zwykłe "Dynamiczne" jest moim zdaniem zbyt sztywne.

Edytowane przez kadu
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sherif napisał(a):

hmm, wg strony są dostępne:

https://www.volvocars.com/pl/cars/wagon/

Może jakaś zmiana modelowa.

W XC60 też mam 280KM i jeździ bardzo poprawnie (ma coś koło 7s do 100). V90 bardzo wygodnie się jeździło, ale dla mnie był za duży.

 

W październiku miałem informację że tylko to co jest na stocku dealerów. nie ma już wolnych slotów produkcyjnych i nie będzie, wycofanie z produkcji kombi/sedan w wersji spalinowej. Tylko elektryki lub suvy ze spaliną (info z Volvo na Trasie Toruńskiej).

 

 

 

 

Edytowane przez Elephant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kadu napisał(a):

Nie wiem jakie teraz po "lifcie", ale w maju/czerwcu rabat na A6 (zwykłej, nie Allroad) był uzależniony tylko od wersji silnikowej, niezależnie czy z S-Line czy bez. Na 40TDI to było 20%, można było w niektórych salonach uzyskać 21%, jeśli sprzedawca zszedł z marży.

 

Jakbyś brał auto ze stocku, to zwróć uwagę na zawieszenie. Z S-Line zazwyczaj jest sportowe, co wg mnie dyskwalifikuje tę wersję. Już nawet to zwykłe "Dynamiczne" jest moim zdaniem zbyt sztywne.

 

 

hmmm, ciekawe info. Auto brane pod uwagę do produkcji.

Czyli jakie brac pod uwagę zawieszenie w tym aucie, bo chyba własnie to sportowe było proponowane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Elephant napisał(a):

 

 

hmmm, ciekawe info. Auto brane pod uwagę do produkcji.

Czyli jakie brac pod uwagę zawieszenie w tym aucie, bo chyba własnie to sportowe było proponowane....

 

Najlepiej się przejedź tym S-Line i oceń sam. Dla mnie te -2cm to wada, samochód ma spory rozstaw osi i bałbym się, że można gdzieś na rampach garaży podziemnych zahaczyć. U mnie jest zwykłe zawieszenie (wersja Sport - po lifcie chyba nazywa się Advanced) i ja bym wolał coś jeszcze bardziej miękkiego. Stąd nawet nie brałem pod uwagę S-Line. Jak dla mnie to ma być wygodna kanapa w trasy, a nie samochód którym szybko się jeździ w zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał(a):

Fajne te ceny, jeszcze nie tak dawno mozna bylo za tyle kupic kawalerke w Wawie ;]

A to w sumie, nadal zwykle dupowozy z dieslem ;)

 

 

Ale że BMW 330 w cenie GLE to chyba musi się wypas po otwarciu drzwi na chodnik wylewać albo sam nie wiem co.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Elephant napisał(a):

 

W październiku miałem informację że tylko to co jest na stocku dealerów. nie ma już wolnych lotów produkcyjnych i nie będzie, wycofanie z produkcji kombi/sedan w wersji spalinowej. Tylko elektryki lub suvy ze spaliną (info z Volvo na Trasie Toruńskiej).

 

 

 

 

A czy czasem nie chodziło tylko o dizle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Rado_ napisał(a):

A czy czasem nie chodziło tylko o dizle?

 

Kurcze, już sam nie wiem. Fakt - pytaliśmy o diesla, ale jestem niemal pewien że gość mówił generalnie o wersjach spalinowych. Aż podejdę i spytam w najbliższych dniach. Choć ja i tak mocnym fanem diesli jestem :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Łukasz___F napisał(a):

Dziś na bmw od ręki są mega wysokie rabaty, +20% na większość modeli

@format co Ty na takie info ?;]

 

image.png

 

A to lipa, bo myślałem że się w SUVie PHEV o zasięgu 76km zmieszczę w bańce. Niestety będę musiał chyba kupić SUVa PHEV o zasięgu 60km :(

 

  • Kocham 1
  • Haha 2
  • zszokowany 1
  • maszt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Łukasz___F napisał(a):

Damy radę zejść poniżej 1 mln, pisz priv ;]

 

Na ten samochód nie powinno być rabatów bo jest tak brzydki, że potrzebna jest pewność co do determinacji klienta. Nie należy go dodatkowo zachęcać bo to barbarzyństwo.

:skromny:

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ryb napisał(a):

 

Na ten samochód nie powinno być rabatów bo jest tak brzydki, że potrzebna jest pewność co do determinacji klienta. Nie należy go dodatkowo zachęcać bo to barbarzyństwo.

:skromny:

 

 

Ty chyba nie widziałeś czegoś  naprawdę brzydkiego:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Elephant napisał(a):

 

W październiku miałem informację że tylko to co jest na stocku dealerów. nie ma już wolnych lotów produkcyjnych i nie będzie, wycofanie z produkcji kombi/sedan w wersji spalinowej. Tylko elektryki lub suvy ze spaliną (info z Volvo na Trasie Toruńskiej).

 

 

 

 

ok być może, aczkolwiek dealerze czasem głupoty gadają. Mnie raz wkręcali, ze szef się zmienia w Volvo EU i dane rabaty będą tylko do piątku ;).

Najlepsze źródło to Dom Volvo, bo to dealer przy importerze Volvo PL.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Elephant napisał(a):

 

Kurcze, już sam nie wiem. Fakt - pytaliśmy o diesla, ale jestem niemal pewien że gość mówił generalnie o wersjach spalinowych. Aż podejdę i spytam w najbliższych dniach. Choć ja i tak mocnym fanem diesli jestem :phi:

Bo właśnie dizle miały być sprzedawane jakoś tylko do września, czy pazdziernika, a zostać miały tylko benzyny i hybrydy😉. W konfigu jest dizel chyba tylko w V90 CC, ale czy jeszcze zamówić można, nie wiem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Łukasz___F napisał(a):

Ty chyba nie widziałeś czegoś  naprawdę brzydkiego:facepalm:

 

Nie zaczynaj, bo Fred przyjdzie i pozamiata. XM okropne jest i basta. Widziałem to na żywo, jeszcze się trzęsę. 

:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, sherif napisał(a):

A Mazdy w ile robią ?

Cx60 325 ps w 5,9 sec 

Podobnie jak niedostępny w europie mazda 3  4x4 250 ps.

Lub bezyna r6 3.0 350 ps  cx60/90 

Edytowane przez trex11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trex11 napisał(a):

Nie ma takiej , nawet nie wiesz o tym ? 😂

Ile robi volvo 325 ps ?

A nie ma, to sorry, podaj w takim razie dane dowolnego auta, też będzie akuratne porównanie. ile robi Volvo? Do czego mi ta wiedza? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Rado_ napisał(a):

A nie ma, to sorry, podaj w takim razie dane dowolnego auta, też będzie akuratne porównanie. ile robi Volvo? Do czego mi ta wiedza? Nie wiem.

Jest taka 

Edytowane przez trex11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiem o co chodzi masz racje , ja przesadzilem

Volvo 280 ps to ciezkie auto 2200 kg i z raczej wolnym automatem a ja podalem ze slabo bo niski arteon 280 ps z mniejszymi oporami  jest duzo szybszy, tylko 1700 kg i szybkie dsg.

 

Mazda na podane moce tez osiagami dupy nie urywa i pewnie przez niezbyt szybka skrzynie 8 biegowa .

 

Jesli chodzi o suwy to najlepsze osiagi to masy i mocy robią bmw x3/x5 i stelvio , taka alfa 280 ps bardzo ładnie się odpycha.

 

 

Edytowane przez trex11
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.