Skocz do zawartości

Fabia 1.0 80KM


Camel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jeździ ?

Dostałem mega cenę na Fabiola z Landi, climatronikiem, z czujnikami cofania i tak dalej: ale

silnik to słabeusz

kierownica bez sterowania chodź navi ma CarPlay

podlokietnik, dysze spryskiwacz podgrzewane i tak dalej.
 

ktos zamówił i nie dostał leasingu (cena wychodzi jak dla pracownika vw)

 

brać czy nie - żona twierdzi ze 80KM nie będzie jeździć 🤣 

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Camel napisał(a):

Jak to jeździ ?

Dostałem mega cenę na Fabiola z Landi, climatronikiem, z czujnikami cofania i tak dalej: ale

silnik to słabeusz

kierownica bez sterowania chodź navi ma CarPlay

podlokietnik, dysze spryskiwacz podgrzewane i tak dalej.
 

ktos zamówił i nie dostał leasingu (cena wychodzi jak dla pracownika vw)

 

brać czy nie - żona twierdzi ze 80km nie będzie jeździć 🤣 

 

A gdzie bedzie tym jezdzic? Jak do miasta, na dojazdy do pracy to wg mnie wiecej nie potrzeba.

Moja zona robi 50km dziennie C3 i nie narzeka na brak mocy, a wiekszosc to obowdnica.

Ja tez czasem tym jezdze i zawalidroga nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Camel napisał(a):

 

brać czy nie - żona twierdzi ze 80km nie będzie jeździć 🤣 

Musi nauczyć się głębiej wciskać pedał gazu i redukować biegi :old:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Camel napisał(a):

Jak to jeździ ?

Dostałem mega cenę na Fabiola z Landi, climatronikiem, z czujnikami cofania i tak dalej: ale

silnik to słabeusz

kierownica bez sterowania chodź navi ma CarPlay

podlokietnik, dysze spryskiwacz podgrzewane i tak dalej.
 

ktos zamówił i nie dostał leasingu (cena wychodzi jak dla pracownika vw)

 

brać czy nie - żona twierdzi ze 80km nie będzie jeździć 🤣 

miałem okazję prowadzić Ibizę 1.0 75km . Szok jak to auto nie jedzie , już chyba poprzednia moja Fabia 1 1.2-64km 112Nm jechała zdecydowanie dynamiczniej . Auto jedzie ale jeśli idziesz do odcinki na każdym biegu , ale co zrobić jak przełożenie biegów są krótkie i 95Nm swojego dobrego nie zrobi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Camel napisał(a):

Jak to jeździ ?

Dostałem mega cenę na Fabiola z Landi, climatronikiem, z czujnikami cofania i tak dalej: ale

silnik to słabeusz

kierownica bez sterowania chodź navi ma CarPlay

podlokietnik, dysze spryskiwacz podgrzewane i tak dalej.
 

ktos zamówił i nie dostał leasingu (cena wychodzi jak dla pracownika vw)

 

brać czy nie - żona twierdzi ze 80km nie będzie jeździć 🤣 

Brać. Mam taką Fabie III i jest dość dynamiczna na dole obrotów. Do miasta ideolo. Jedyna wada to nisko zaczyna się też dotrysk paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mmaciejosss napisał(a):

miałem okazję prowadzić Ibizę 1.0 75km . Szok jak to auto nie jedzie , już chyba poprzednia moja Fabia 1 1.2-64km 112Nm jechała zdecydowanie dynamiczniej . Auto jedzie ale jeśli idziesz do odcinki na każdym biegu , ale co zrobić jak przełożenie biegów są krótkie i 95Nm swojego dobrego nie zrobi 

Miałem 1.4 75km jedynkę i dobrze jeździło .

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mPh napisał(a):

Brać. Mam taką Fabie III i jest dość dynamiczna na dole obrotów. Do miasta ideolo. Jedyna wada to nisko zaczyna się też dotrysk paliwa.

Tu nie ma dotrysku do chyba 5 000 obrotów. Można zrobić bez dotrysku (w ASO) bo ma emulator ciśnienia paliwa). 
 

ciekawe ile to pali na LPG i jak nadaje się głównie do miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Camel napisał(a):

Miałem 1.4 75km jedynkę i dobrze jeździło .

Moja wręcz fruwała (nawet mechanik tak twierdził), ale to była biała wanna po PH.

 

Co do tematu, jeżeli głównie do miasta, to spokojnie daję radę, w trasę też pojedzie.

Chyba, że żona jeździła do tej pory czymś z konkretnym kopem, to polecam tylko jeżeli chcesz rozwód.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Camel napisał(a):

Miałem 1.4 75km jedynkę i dobrze jeździło .

 

konie konikami , ale te 95Nm vs 126Nm zrobi różnicę , pojemności nie oszukasz chyba że masz turbo i takie 1.0TSI ma 160-200Nm a to robi kolosalną różnicę . Jeździłem prawie wszystkimi wersjami poza 1.4 180km 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




 
brać czy nie - żona twierdzi ze 80km nie będzie jeździć  


No jak dla ciebie i ci wystarczy to bierz, jak dla żony to nie bierz, kupować tylko z powodu dobrej ceny nie ma sensu. O cenie szybko zapomnisz i z autem będziesz się męczył.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do miasta wystarczy, ale kierowca musi być cierpliwy. Jak kobita lubi dynamiczniej pojechać to szlag ją trafi i ciebie też. Do 1.0 tsi nawet w słabszej wersji 95KM nikt się nie przyczepi. Jedziesz w tempie z normalnymi samochodami bez napinki ;) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Camel napisał(a):

Tu nie ma dotrysku do chyba 5 000 obrotów. Można zrobić bez dotrysku (w ASO) bo ma emulator ciśnienia paliwa). 
 

ciekawe ile to pali na LPG i jak nadaje się głównie do miasta.

wg moich informacji dotrysk zaczyna sie w okolicach 2500 obrotow i w okolicach 120km/h

mi pali 10l lpg na 100km gdy prowadzi zona i okolo 8l gdy prowadze ja xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mPh napisał(a):

wg moich informacji dotrysk zaczyna sie w okolicach 2500 obrotow i w okolicach 120km/h

mi pali 10l lpg na 100km gdy prowadzi zona i okolo 8l gdy prowadze ja xD 

Ileeeeeeeee?

 

10LPG przy 1.0. 
To obecnie w taczce (Dusterze 1.6 SCE) pali nam okolo 10.5l LPG.

 

To ile to pali na samej benzynie ?

 

Moze gaz jest bez sensu.

 

ciekawe jak z korozja teraz w 4. Miałem 1, 2003 rok i po 6 latach miałem wykwity na rantach tylnych błotników :( chodź widziałem i zdrowe - może już były po naprawie blacharskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Camel napisał(a):

Ileeeeeeeee?

 

10LPG przy 1.0. 
To obecnie w taczce (Dusterze 1.6 SCE) pali nam okolo 10.5l LPG.

 

To ile to pali na samej benzynie ?

 

Moze gaz jest bez sensu.

 

ciekawe jak z korozja teraz w 4. Miałem 1, 2003 rok i po 6 latach miałem wykwity na rantach tylnych błotników :( chodź widziałem i zdrowe - może już były po naprawie blacharskiej.

Kwestia nogi. Spalanie 3-cylindrówek jest bardzo zależne od butowania kierowcy. U mnie samochód robi dystanse po 4km więc jest wiecznie niedogrzany, a żona nie rozumie, że autem można się doturlać do świateł. Start-Stop też deaktywowany. 8l/100km czy 10l/100km w cyklu miejskim to raptem niecałe 6zł różnicy na 100km. Benzyniakiem musiałbyś mieć spalanie rzędu 5l/100km w mieście żeby taka Skoda była mniej opłacalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Camel napisał(a):

brać czy nie - żona twierdzi ze 80km nie będzie jeździć 🤣 

Lubi się ścigać czy w rajdach jeździ?

Kiedyś jeżdżono maluchami a całkiem niedawno cinquecento 900 (40KM) uchodziło za dynamiczne.

Niebawem wprowadzą limit 30 km/h w mieście i tyle będzie pożytku z mocy;l 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Camel napisał(a):

ciekawe jak z korozja teraz w 4. Miałem 1, 2003 rok i po 6 latach miałem wykwity na rantach tylnych błotników :( chodź widziałem i zdrowe - może już były po naprawie blacharskiej.

Taka nieśmiała prośba: może to ktoś przetłumaczyć na polski?

  • Haha 1
  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ghost2255 napisał(a):

Taka nieśmiała prośba: może to ktoś przetłumaczyć na polski?

1 - Fabia pierwszej generacji

4 - Fabia czwartej generacji.

Moja 1 z 2003 zaczęła gnić na rantach tylnych błotników po 6 latach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ochkarol napisał(a):

Nie czepiaj się 😉

Niektórym pisanie po polsku sprawia ogromną trudność 🤭

Wszystko co można napisać, można napisać prosto, a że mowa o Fabii to raczyłem używać skrótów myślowych 🤪

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Camel napisał(a):

Wszystko co można napisać, można napisać prosto, a że mowa o Fabii to raczyłem używać skrótów myślowych 🤪

To jeszcze napisz jaki silnik w tej Fabii cię interesuje, bo wiemy tylko ile km żona ma do pracy :lol:

 

21 godzin temu, Camel napisał(a):

żona twierdzi ze 80km nie będzie jeździć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ghost2255 napisał(a):

To jeszcze napisz jaki silnik w tej Fabii cię interesuje, bo wiemy tylko ile km żona ma do pracy :lol:

 

 

1.0, 80KM :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Camel napisał(a):

Ileeeeeeeee?

10LPG przy 1.0. 
To obecnie w taczce (Dusterze 1.6 SCE) pali nam okolo 10.5l LPG.

Bierz poprawkę na kobietę.

Przy jeździe na krotkich odcinkach w mieście Captur 1.0 pokazuje żonie 12,5 LPG i 16 noPb. 💪

  • zszokowany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ghost2255 napisał(a):

Taka nieśmiała prośba: może to ktoś przetłumaczyć na polski?

Ja rozumiem, dlatego że też Fabię 1-kę miałem. ;l

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZUBERTO napisał(a):

Bierz poprawkę na kobietę.

Przy jeździe na krotkich odcinkach w mieście Captur 1.0 pokazuje żonie 12,5 LPG i 16 noPb. 💪

To mojej 306 konne JCW pali mniej a też jeździ na krótkich dystansach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pakuu1 napisał(a):

To mojej 306 konne JCW pali mniej a też jeździ na krótkich dystansach ...

 

Słabe auta zawsze palą stosunkowo dużo. Właśnie się przesiadłem z P307 z 90KM 2.0HDi na Lagunę 3 2.0DCI 150KM. Auto cięższe o 300kg (w zaokrągleniu o 25%), ale mocy więcej o 66%. Spalanie, póki co takie samo. Ale jak ją lepiej poznam i przestanę zapominać o istnieniu 6-tego biegu, to jeszcze pewnie z pół litra na sto urwę.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pakuu1 napisał(a):

To mojej 306 konne JCW pali mniej a też jeździ na krótkich dystansach ...

 

Raczej macie bardzo odmienna definicje krotkich dystansow ;]

Takie porownanie nie maja zadnego sensu, chyba ze byscie sie zamienili na auta...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj wersji 95KM . Ten silnik naprawdę fajnie jeżdzi i mało pali.  Wersja 80 KM z momentem obrotowym poniżej 100 Nm to nie będzie jechać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Konrad` napisał(a):

Szukaj wersji 95KM . Ten silnik naprawdę fajnie jeżdzi i mało pali.  Wersja 80 KM z momentem obrotowym poniżej 100 Nm to nie będzie jechać. 

TAK, tylko cena inna - co najmniej 5 koła, LPG nie wsadzisz w ASO i tak dalej ehhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Camel napisał(a):

TAK, tylko cena inna - co najmniej 5 koła, LPG nie wsadzisz w ASO i tak dalej ehhhhh

Ja bym dołożył te 5 koła,bo to będzie zupełnie inny samochód. Lpg przy 1.0tsi bym sobie darował, to będzie palić koło 5 litrów przy umiejętnym obchodzeniu się z prawym pedałem. 

Edytowane przez iwik
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Camel zmienił tytuł na Fabia 1.0 80KM
55 minut temu, mPh napisał(a):

Ja to bym od razu RS kupił. Wszystko poniżej nie jeździ. A najlepiej jak RS to 6.

 

Taka Fabia MPI ma katalogowo 15,5s do 100km/h. Więc i do 50km/h będzie się zbierać cokolwiek nieszczególnie. A to nawet w mieście może przeszkadzać. Poza tym nie rozważamy tu 80 vs 160KM, ale 80 vs 95KM - za to z całkiem inną charakterystyką i sporo większym momentem.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, iwik napisał(a):

Ja bym dołożył te 5 koła,bo to będzie zupełnie inny samochód. Lpg przy 1.0tsi bym sobie darował, to będzie palić koło 5 litrów przy umiejętnym obchodzeniu się z prawym pedałem. 

TSI i 5 litrów w mieście 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kenickie napisał(a):

 

Taka Fabia MPI ma katalogowo 15,5s do 100km/h. Więc i do 50km/h będzie się zbierać cokolwiek nieszczególnie. A to nawet w mieście może przeszkadzać. Poza tym nie rozważamy tu 80 vs 160KM, ale 80 vs 95KM - za to z całkiem inną charakterystyką i sporo większym momentem.

 

Na mój gust dynamika 1.0 MPI jest wystarczająca. Zdecydowanie lepiej się zbiera niż poprzednio eksploatowana Fabia 1.4 MPI 80KM. Podejrzewam, że lepiej startować spod świateł niż mój Auris 1.6 132KM. Porównywanie do uturbionych aut jest bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mPh napisał(a):

Na mój gust dynamika 1.0 MPI jest wystarczająca. Zdecydowanie lepiej się zbiera niż poprzednio eksploatowana Fabia 1.4 MPI 80KM. Podejrzewam, że lepiej startować spod świateł niż mój Auris 1.6 132KM. Porównywanie do uturbionych aut jest bez sensu. 

 

nie moge znaleźć porównania z przyspieszenia 0-50km/h

Bo auto 90% będzie jeździć po mieście i raz w tygodniu trasa po 20kmx2 :) (co to z trasa jak 5 x ograniczenia do 50km/h są).

 

Ma być wygodnie i mega tanio.

 

Jest jeszcze jaris 1.5 125KM w samej benzynie, ale myślę, że po mieście fabioza chyba będzie ekonomiczniejsza aaaa

jakoś więcej miejsca na nogi wydaje mi się w fabiozie jest. Mam 190cm i jakoś w fabii bardziej na boki je mogę rozłożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Camel napisał(a):

nie moge znaleźć porównania z przyspieszenia 0-50km/h

Bo auto 90% będzie jeździć po mieście i raz w tygodniu trasa po 20kmx2 :) (co to z trasa jak 5 x ograniczenia do 50km/h są).

Ma być wygodnie i mega tanio.

 

To do takiej jazdy ten MPI bedzie w zupelnosci wystarczajacy...

Tak jak mowie, bez problemu robie czasem trasy 100-200km C3-ka.

Z kompletem pasazerow by bylo slabo, ale 1-2 osoby w aucie jedzie sie normalnie.

Natomiast jak zona powozi obecnie czyms mocniejszym to moze nie byc zadowolona z takiej zmiany.

Ogolnie jak zadasz pytanie na AK, to zawsze sie dowiesz, ze jest za wolne i sie nie da jezdzic :hehe:

Wiec zamiast rozbijac g... na atomy w internecie, idzcie na jazdy probne :ok:

 

  • Lubię to 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maciej__ napisał(a):

 

To do takiej jazdy ten MPI bedzie w zupelnosci wystarczajacy...

Tak jak mowie, bez problemu robie czasem trasy 100-200km C3-ka.

Z kompletem pasazerow by bylo slabo, ale 1-2 osoby w aucie jedzie sie normalnie.

Natomiast jak zona powozi obecnie czyms mocniejszym to moze nie byc zadowolona z takiej zmiany.

Ogolnie jak zadasz pytanie na AK, to zawsze sie dowiesz, ze jest za wolne i sie nie da jezdzic :hehe:

Wiec zamiast rozbijac g... na atomy w internecie, idzcie na jazdy probne :ok:

 

 

Wiesz, drugie auto wykręca czas do 100 około 7 sekund i po przesiadce jest różnica ;) z Dustera 1.6 SCE.

Ale jak i Duster i Fabioza głównie ma jeździć po mieście i stąd szukam porównania MPI/TSI do 50/70km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
18 minut temu, deszczowyRoman napisał(a):

jaka cena ?

poniżej 70 z LPG i klimatronikiem itd na stalówkach, ale z carplay po kablu i brak sterowania z kierownicy.

Ma jeszcze jakieś dodatki z pakietu bussines: czyli fotele regulowane przednie we wszystkich pozycjach, lusterko wsteczne "foto", jakiś schowek na okulary, podłokietnik, grzane spryskiwacze.

Tylko trzy wady: silnik 80KM, tylne szyby w korbotroniku i kierownica bez sterowania.

 

PS

ma tempomat, czujnik zmierzchu i takie tam jeszcze.

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Camel napisał(a):

 

Wiesz, drugie auto wykręca czas do 100 około 7 sekund i po przesiadce jest różnica ;) z Dustera 1.6 SCE.

Ale jak i Duster i Fabioza głównie ma jeździć po mieście i stąd szukam porównania MPI/TSI do 50/70km/h.

 

Tylko co Ci po suchych danych na papierze.

Przejedzcie sie i bedziecie wiedziec czy wystarczy nie nie :nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maciej__ napisał(a):

 

Tylko co Ci po suchych danych na papierze.

Przejedzcie sie i bedziecie wiedziec czy wystarczy nie nie :nie_wiem:

zawsze przy jeździe nowym jest ohhh i ahhh a po tygodniu dopiero czujesz auto.

Pamiętam jak kupiłem punto -chyba 2, nowe. Jazda próbna OK. A po tygodniu ta kupa "chujniii" mnie tak "wkarwiałaaaaa", że dokładnie 7 dnia od zakupu je sprzedałem.

Tu stukało tu pukało, wycieraczki jak w 125p i tak dalej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Taka Fabia MPI ma katalogowo 15,5s do 100km/h. Więc i do 50km/h będzie się zbierać cokolwiek nieszczególnie. A to nawet w mieście może przeszkadzać. Poza tym nie rozważamy tu 80 vs 160KM, ale 80 vs 95KM - za to z całkiem inną charakterystyką i sporo większym momentem.
 
Nie wiem jak ten silnik ale np w fabia 2 wersja 1.2 60KM byłem zdziwiony... Jak to chciało jechać.... Ze świateł zawsze pierwszy (nikt z takim padłem się nie ściga), a tam gdzie zawsze bo jechałem 60-70 kompaktem to tym pierdkiem jechałem o 20km/h szybciej tak to po prostu nalegało żeby cisnąć...

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Camel napisał(a):

zawsze przy jeździe nowym jest ohhh i ahhh a po tygodniu dopiero czujesz auto.

Pamiętam jak kupiłem punto -chyba 2, nowe. Jazda próbna OK. A po tygodniu ta kupa "chujniii" mnie tak "wkarwiałaaaaa", że dokładnie 7 dnia od zakupu je sprzedałem.

Tu stukało tu pukało, wycieraczki jak w 125p i tak dalej ;) 

Kupuj, najwyzej odkupie po tygodniu :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Camel napisał(a):

Jest jeszcze jaris 1.5 125KM w samej benzynie, ale myślę, że po mieście fabioza chyba będzie ekonomiczniejsza aaaa

jakoś więcej miejsca na nogi wydaje mi się w fabiozie jest. Mam 190cm i jakoś w fabii bardziej na boki je mogę rozłożyć. 

Fabia na pewno będzie przestronniejsza, w końcu ma 15cm więcej na długość i większy bagażnik.

Yaris 1.5 125KM jest mimo pojemności dość ekonomiczny i raczej nie będzie konsumował więcej od Fabii MPI.

 

Silnik 1.0MPI, ale 60KM miałem w VW up! i w mieście był wystarczający, na trasie jak się rozpędził, to można było trzymać 120-130km/h i nie było jakoś dokuczliwie głośno. Ale wyprzedzanie to trzeba było dobrze rozegrać i redukować. Dało się, ale z rozwagą.

Palił 5 na trasie, 6,3 w mieście. LPG do 8,5 w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mPh napisał(a):

TSI i 5 litrów w mieście 😂

Dopowiedziałem sobie, że to będą dojazdy do miasta, a nie czyste miasto ;]. To pewnie pod 7 (w tylu się mieściłem w 1.2tsi w golfie jak jechałem 'z ruchem' bez pałowania). Nadal wolałbym tsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Camel napisał(a):

 

nie moge znaleźć porównania z przyspieszenia 0-50km/h

Bo auto 90% będzie jeździć po mieście i raz w tygodniu trasa po 20kmx2 :) (co to z trasa jak 5 x ograniczenia do 50km/h są).

 

Ma być wygodnie i mega tanio.

 

Jest jeszcze jaris 1.5 125KM w samej benzynie, ale myślę, że po mieście fabioza chyba będzie ekonomiczniejsza aaaa

jakoś więcej miejsca na nogi wydaje mi się w fabiozie jest. Mam 190cm i jakoś w fabii bardziej na boki je mogę rozłożyć. 

Nie ma 0-50 , ale masz inne dane 

 

https://zeperfs.com/en/duel9453-10630.htm

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Camel napisał(a):

PS

ma tempomat, czujnik zmierzchu i takie tam jeszcze.

na pewno to tempomat a nie tylko ogranicznik prędkości? ;) w III montowali w ambition montowali takie smieszne ograniczniki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.