Skocz do zawartości

Wielosezonowe w niskiej cenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

właśnie skończyły się Dębice Navigator 2 z których byłem w miarę zadowolony (jakby nie huczały to byłyby bez zarzutu) więc szukam kolejnych opon. Interesują mnie szczególnie opinie użytkowników Imperial ALL SEASON DRIVER, Nexen N'Blue 4 Season, Kormoran All Season, DĘBICA Navigator 3, Barum Quartaris 5, Matador MP62 All Weather Evo.

Edytowane przez Citric
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
6 godzin temu, TWENTIS napisał(a):

Kup najcichsze mozliwe. Celuj w 68 db
Kleber, Falken


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Te kryterium nie ma znaczenia w moim przypadku bo C-Elysée jest słabo wyciszony więc świst wiatru jest najbardziej słyszany, a nie opony.

 

2 godziny temu, ZUBERTO napisał(a):

O kormoranach all season jest wątek. Poszukaj

 

Dziękuję. Widziałem, ale nie ukrywam, że liczę na opinie dodatkowych osób albo jakieś nowe spostrzeżenia.

 

 

Godzinę temu, deszczowyRoman napisał(a):

KLeber

 

Ile kilometrów na nich przejechałeś? Nie masz do nich żadnych zastrzeżeń?

Edytowane przez Citric
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ile kilometrów na nich przejechałeś? Nie masz do nich żadnych zastrzeżeń?

Ja miałem Imperiala i Matadora.

Wzialbym Imperiala.

Bardzo fajne sa tez Apollo.

Generalnie jak masz glosne auto i nie jezdzisz dużo to wez cokolwiek.

Jak nie zapierdzielasz po torze i nie bijesz rekordów to oròcz głośności nie znajdziesz różnicy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
5 godzin temu, TWENTIS napisał(a):


Ja miałem Imperiala i Matadora.

Wzialbym Imperiala.

Bardzo fajne sa tez Apollo.

Generalnie jak masz glosne auto i nie jezdzisz dużo to wez cokolwiek.

Jak nie zapierdzielasz po torze i nie bijesz rekordów to oròcz głośności nie znajdziesz różnicy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Właśnie Imperial mnie mocno kusi ceną. Mam tylko jakieś obawy związane z chińską produkcją (widzę, że mają relatywnie więcej negatywnych komentarzy na stronie jednego ze sklepów niż inne). Ile przejechałeś na nich kilometrów i jak długo Ci to zajęło?

 

Ostatnio przebiegi roczne to 15-20 tys. km więc fajnie byłoby kupić opony, które nie będą huczeć po jakimś czasie jak Navigatory 2 przy zachowaniu lub polepszeniu ich innych cech. Styl jazdy mam raczej spokojny.

 

 

 

Edytowane przez Citric
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Właśnie Imperial mnie mocno kusi ceną. Mam tylko jakieś obawy związane z chińską produkcją (widzę, że mają relatywnie więcej negatywnych komentarzy na stronie jednego ze sklepów niż inne). Ile przejechałeś na nich kilometrów i jak długo Ci to zajęło?
 
Ostatnio przebiegi roczne to 15-20 tys. km więc fajnie byłoby kupić opony, które nie będą huczeć po jakimś czasie jak Navigatory 2 przy zachowaniu lub polepszeniu ich innych cech. Styl jazdy mam raczej spokojny.
 
 
 

Z 10 tys okolo bo sprzedałem auto. Byly rewelacyjne w zimie. W lecie tez sie nie bylo do czego przyczepic.

Wg mnie kup najcichsze. Ja mam teraz Lasse i auto ktore w ogole nie ma wyciszenia i jest slabo. Uwierz ze 1-2 db to jest czasami przepasc.

Ja sie przesiadlem z Falkena ktory mial chyba 68 db na Micheliny Cc2 ktore maja 69 i słysze roznice


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej różnicy i tak nie usłyszę bo hałas idzie głownie od oporu powietrza w moim samochodzie. Jedynie chcę uniknąć huczenia po jakimś czasie jak było z Navigatorami 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej różnicy i tak nie usłyszę bo hałas idzie głownie od oporu powietrza w moim samochodzie. Jedynie chcę uniknąć huczenia po jakimś czasie jak było z Navigatorami 2.

To kup Falkena


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexenów używam, są bardzo ok w warunkach jesień zima (latem nie używałem, bo dojeżdżam letni komplet kół). Teraz są już jakieś nowsze nexeny (ver 2). 

Kormorany słabo w testach na mokrym wypadały swego czasu, chińczyki raczej nie. Jeśli nie Nexen to chyba brałbym Dębice, Laufenn lub Apollo z budżetówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, iwik napisał(a):

Nexenów używam, są bardzo ok w warunkach jesień zima (latem nie używałem, bo dojeżdżam letni komplet kół). Teraz są już jakieś nowsze nexeny (ver 2). 

Kormorany słabo w testach na mokrym wypadały swego czasu, chińczyki raczej nie. Jeśli nie Nexen to chyba brałbym Dębice, Laufenn lub Apollo z budżetówek.

 

 

Ile już przejechałeś na tych Nexenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2024 o 11:37, TWENTIS napisał(a):


Z 10 tys okolo bo sprzedałem auto. Byly rewelacyjne w zimie. W lecie tez sie nie bylo do czego przyczepic.

Wg mnie kup najcichsze. Ja mam teraz Lasse i auto ktore w ogole nie ma wyciszenia i jest slabo. Uwierz ze 1-2 db to jest czasami przepasc.

Ja sie przesiadlem z Falkena ktory mial chyba 68 db na Micheliny Cc2 ktore maja 69 i słysze roznice


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mam to samo miałem CC-jedynki, pierwsze i miały 68db a teraz mam CC2 i mają 69 i to słyszę (CC2 mają jakiś oplot syntetyczny bez drutów i dlatego index prędkości jakoś 300km/h :))

 

Imperiale też miałem wielosezona na nauce jazdy i 3 sezony były super a później jakby lekko plastikowe zaczęły się robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Camel napisał(a):

Mam to samo miałem CC-jedynki, pierwsze i miały 68db a teraz mam CC2 i mają 69 i to słyszę (CC2 mają jakiś oplot syntetyczny bez drutów i dlatego index prędkości jakoś 300km/h :)

 

CC2 są ciut głośniejsze, ale zachowują się lepiej zimą. Hałas to nie wszystko. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.