Skocz do zawartości

Sposób na "latające" rzeczy w bagażniku.


Ancypankrator

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam.

> Moglibyście podrzucić jakiś pomysł na zakup czegoś w co mógłbym pochować jakieś duperele, żeby nie

> turlały się po całym bagażniku? Jakie macie na to patenty? Dodam, że skrzyneczka nie wchodzi w

> grę.

torba na rzepy z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> torba na rzepy z allegro

dobra sprawa. warto kupić taką, w której oprócz 5l płynu do spryskiwacz zmieści się coś więcej.

nieraz na "promocji w tesco" można kupić taką torbę taniej niż na allegro. Kupiłem kiedyś w ten sposób przez przypadek i działała aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobra sprawa. warto kupić taką, w której oprócz 5l płynu do spryskiwacz zmieści się coś więcej.

> nieraz na "promocji w tesco" można kupić taką torbę taniej niż na allegro. Kupiłem kiedyś w ten

> sposób przez przypadek i działała aż miło.

Ostatnio właśnie któregoś dnia jak jeździłem po hipermarketach po zakupy, to przy okazji patrzyłem też na tego typu rzeczy i nie widziałem nic w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam wiklinowy koszyk trzymam w nim baniak z płynem do spryskiwaczy, pozostała chemie i rzeczy

> typu apteczka, ściagaczka do wody i jakies szmatki

ja miałem kiedyś ten sam patent, tylko że koszyk (a właściwie ażurowa skrzynka) był plastykowy i składany (z marketu za kilkanascie zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Moglibyście podrzucić jakiś pomysł na zakup czegoś w co mógłbym pochować jakieś duperele, żeby nie

> turlały się po całym bagażniku? Jakie macie na to patenty? Dodam, że skrzyneczka nie wchodzi w

> grę.

składany koszyk platikowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Moglibyście podrzucić jakiś pomysł na zakup czegoś w co mógłbym pochować jakieś duperele, żeby nie

> turlały się po całym bagażniku? Jakie macie na to patenty? Dodam, że skrzyneczka nie wchodzi w

> grę.

Ja mam taką siatkę, która rozciągnięta jest na oparciu tylniego siedzenia (oczywiście od strony bagażnika), kupiona w Auchan, widziałem też podobne, które rozciąga się na podłodze bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są rzepy i są zatrzaski, w komplecie z torbą były zatrzaski takie jak na ubraniach, które można wkręcić do oparcia a potem wpiąć w nie torbę.

Mnie się nie chciało, wisi na rzepach i jest ok, nie widzę potrzeby dziurawienia oparcia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak, do sedana to raczej plastikowa składana skrzynka...

> powożę hatchbackiem a nawet liftbackiem więc mnie ten dylemat odpada

e tam. plastixowe skrzynki się nie nadają, Jeżdżą po bagażniku, tłuką się, trzeszczą i jak nie zapakujesz do pełna to i tak wszystko w nich lata. Poza tym szybko pękają. Musi być coś miękkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> e tam. plastixowe skrzynki się nie nadają, Jeżdżą po bagażniku, tłuką się, trzeszczą i jak nie

> zapakujesz do pełna to i tak wszystko w nich lata. Poza tym szybko pękają. Musi być coś

> miękkiego.

Mam taka skladana plastykowa skrzynke. Nic nie lata, nic nie jezdzi po podlodze bagaznika. Inna sprawa, ze skrzynka jest pelna i bagaznik jest pokryty mata antyposlizgowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> e tam. plastixowe skrzynki się nie nadają, Jeżdżą po bagażniku, tłuką się, trzeszczą i jak nie

> zapakujesz do pełna to i tak wszystko w nich lata. Poza tym szybko pękają. Musi być coś

> miękkiego.

Mata na podłodze,skrzynka plastikowa nieskładana kupiona w ogrodniczym / taka zielona / , jedna linka gumowa do uchwytów w podłodze przyciągająca skrzynkę do oparć .

Nic nie lata,trzeszczy i się nie łamie.Obydwa auta z podpisu tak mają - w sumie od 2004 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.