Skocz do zawartości

Cmentarzysko...


Rekomendowane odpowiedzi

> chyba raczej wie , bo mnie pognali jak foty pstrykałem

> a jeździ busem alfą romeo 10AR6

Kiedyś byłem u niego w domu z jakieś 5-7 lat temu, bardzo specyficzny tak jak i sam właściciel. Wtedy jeżdził takim starym seatem.

Szkoda tych aut bo gość nie ma na nie żadnego pomysłu. Ja w to miejsce trafiłem po informacji znalezionej na jakimś forum, post był z końca lat 90tych więc te auta stoją już tam szmat czasu. Stoją i niszczeją i coraz mniej ich. Z tego co pamiętam to gość jest z filmem związany i między innymi w taki sposób trafiają do niego te samochody, np pokazywał mi Warszawe sanitarke, która grała w "Balladzie o Januszku". Sprzedać tych aut tez nie chce sick.gif Typowo polski "kolekcjoner"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że drugie takie cmentarzysko też jest w Wawrze icon_rolleyes.gif Kilka lat temu widziałem podobną zbieraninę wraków ale w Falenicy hmm.gif Gdzie dokładnie, to już nie pamiętam frown.gif Te wraki stoją na tej posesji od co najmniej 1995 roku swieca.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się, że drugie takie cmentarzysko też jest w Wawrze Kilka lat temu widziałem podobną

> zbieraninę wraków ale w Falenicy Gdzie dokładnie, to już nie pamiętam Te wraki stoją na

> tej posesji od co najmniej 1995 roku

zielona strzałka oznacza miejsce "cmentarzyska"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolego na piątym zdjęciu co to za samochód? Tak mało widać, widziałes w realu to może wiesz bo

> chyba taki sam stoi koło Szczercowa też u "kolekcjonera"

> wydaje mi się jakby to był garbus ale jakiś taki duży

Volvo_PV444_ES_1953.jpg

volvo 444 es

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zielona strzałka oznacza miejsce "cmentarzyska"

Kochany cfaniaczek.gif Uczyłem się w Wybickim przez te cztery lata + wielokrotnie przejeżdżalem na rowerze koło tego składowiska złomu, więc doskonale wiem, gdzie się znajduje wpysk.gif Ja mówię o innym składowisku, które jest bliżej Michalina ale po tej samej stronie torów palacz.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kochany Uczyłem się w Wybickim przez te cztery lata + wielokrotnie przejeżdżalem na rowerze koło

> tego składowiska złomu, więc doskonale wiem, gdzie się znajduje Ja mówię o innym

> składowisku, które jest bliżej Michalina ale po tej samej stronie torów

traktujac że mozaikowa to przedłużenie włókniarzy i 3 maja w michalinie , to nic podobnego nie widziałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mam pojęcia dlaczego nie widać zdjęcia

> wyciągnąłem link z Twojego posta, więc prościej będzie sobie tutaj kliknąć

Pewnie ruch był duży to pousuwali zdjęcia. Ehh. Wkleiłem ze strony www MPK. Powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

dziś zrobione :

pulpit012.jpg

humber

pulpit003.jpg

pulpit013.jpg

syrena laminat

pulpit005.jpg

syrena 102

pulpit014.jpg

lublin (jest ich chyba 5), podwozie lublina z silnikiem , mini , a to niebieskie to skoda tudor kombi...

pulpit019.jpg

chyba jakaś syrena ale pewności nie mam ...

pulpit015.jpg

pulpit008m.jpg

kolejny lublin i chyba opel olimpia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak przejeżdżam obok to zwalniam a nawet się zatrzymuję oslabiony.gif. Jak dobrze się pokręcisz po rejonie to zobaczysz jeszcze na kilku innych posesjach podobne sprzęty. np. Syrenę Bosto na ul. Borowieckiej bliżej traktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tydogniu jechałem przez Annopol (nad Wisłą, województwo lubelskie) i przy wylocie w stronę Wisły przy samej drodze też człowiek ma na posesji zbieraninę starych aut (około 30-40) - praktycznie wszystkie w stanie słabym, ale nie aż tak zapuszczone jak te ze zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ubiegłym tydogniu jechałem przez Annopol (nad Wisłą, województwo lubelskie) i przy wylocie w

> stronę Wisły przy samej drodze też człowiek ma na posesji zbieraninę starych aut (około 30-40)

Jak coś takiego widziałem jakieś pół roku temu jak wracałem z Puław w stronę Łodzi. Nie pamiętam nazwy miejscowości ale trochę takich zabytków stało. Obok była spora hala może ktoś dokonuje w niej renowacji? Ktoś coś wie w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ubiegłym tydogniu jechałem przez Annopol (nad Wisłą, województwo lubelskie) i przy wylocie w

> stronę Wisły przy samej drodze też człowiek ma na posesji zbieraninę starych aut (około 30-40)

> - praktycznie wszystkie w stanie słabym, ale nie aż tak zapuszczone jak te ze zdjęć

zgadza się. często tam przejeżdżam i rzeczywiście na placu stoi wiele starych aut...choć powiem szczerze, że zawsze myślałem, że on je odnawia...bo widziałem tak kiedyś pare egzemplarzy w bardzo dobrym stanie...może następnym razem się zatrzymam tam...

tu chyba coś o nim piszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> W ubiegłym tydogniu jechałem przez Annopol (nad Wisłą, województwo lubelskie) i przy wylocie w

> stronę Wisły przy samej drodze też człowiek ma na posesji zbieraninę starych aut (około 30-40)

> - praktycznie wszystkie w stanie słabym, ale nie aż tak zapuszczone jak te ze zdjęć

ten człowiek w Annopolu ma to na sprzedaż. W zeszłym roku jak przejeżdzałem to się zapytałem...ale ceny to troszkę zaporowe są;/ za 125p z końca lat 70, taki troche zapuszczony powiediał 9tysiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Pozwolę sobie wkleić ten tekst i link;

Dziadek w Portugalii kupił posesję wraz z olbrzymią stodołą, która stała 15lat bez właściciela, nikt stodoły nie otwierał przed sprzedażą, a że dom był ruiną to kupił ziemie za bardzo małą ceną, wraz ze stodołą.

Ciekawy był strasznie co znajduje się w

stodole, więc walczył długo ze starymi, wytrzymałymi drzwiami, a tam...

http://www.intuh.net/barnfinds/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

> Podpis do zdjecia: "Przytulone do siebie, niczym para staruszków w jesieni życia". Normalnie az sie

> wzruszylem...

Zrobić z tego plakat w sepii lub b&w i na ścianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjeżdżając PKP do Warszawy od Sochaczewa widać jakiś "parking depozytowy fundacji fair play". Sporo rarytasów tam się marnuje i chyba czeka na śmierć, bo tam obok jest też stacja demontażu pojazdów

http://www.zumi.pl/parking%20depozytowy,woj.%20Mazowieckie_Warszawa,Szukaj,namapie.html#page:1,byMap:1,x:20.919297999999998,y:52.2223965,scale:6

Który to może być ? B, czy C ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.