Skocz do zawartości

Seat Leon 2013r.


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja tam widzę dwa różne

Wlot powietrza prawie identyczny, jedyne roznice to przetloczenie na zderzaku i inne kratki przy przeciwmglowych. Zadne roznice , w porownaniu do kilku naprawde rozniacych sie zderzakow obecnego Leona do wyboru ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMHO zbyt malo, nie ma agresywnej wersji stylistycznej jak bylo do tej pory. Ale zapewne to sie

> jeszcze zmieni, poczekajmy

> W obecnym roznice bylo widac wyraznie:

Ale co z tego, jak i tak można było zamówić sobie "Cupra Look" do dowolnej wersji silnikowej... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale co z tego, jak i tak można było zamówić sobie "Cupra Look" do dowolnej wersji silnikowej...

To tez mam na mysli i mam nadzieje ze tak to pozostanie. Seat akurat mi sie kojarzy z "agresywnymi" pakietami stylizacyjnymi niezaleznie od wersji silnikowej, a w takich wersjach jak FR to juz obowiazek agresywnej stylizacji. A w tym nowym to takie skromne te zderzaki wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdecydowanie lepiej się prezentuję niż aktualny model ale i tak mam mieszane odczucia na tą

> chwilę... zwłaszcza ten tył do mnie jakoś nie przemawia

Do mnie tez jeszcze nie przemawia, ale dla mnie kazdy Leon dopiero wyglada po obnizeniu 40mm i zalozeniu felg 18 cali i zderzaków od Cupry/FR/LineaR/TopSport, wiec mysle ze ten po takim zabiegu tez bedzie rewelacyjnie wygladal cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dodajemy emocje przy dystrybutorze (jednak nie spalił tylko 3 litrów...) i nie idzie się nudzić

piszesz o oleju? grinser006.gif

Bo na forum ibizy jest gość z ibizą (silnik 1,4 TSI 140KM) ten sam co jest w leonie....

i się "chwali" że silnik spala litr (słownie: litr) oleju na 1000km i serwis twierdzi że to spalanie mieści się w normie

hehe.gifspineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak o 3 lata. Golf jest produkowany od 2008 i w tym roku jest nowy model. Tak samo inni producenci.

Golf to słaby przykład. Szósta generacja, to przecież tylko grubszy FL generacji piątej.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> piszesz o oleju?

> Bo na forum ibizy jest gość z ibizą (silnik 1,4 TSI 140KM) ten sam co jest w leonie....

> i się "chwali" że silnik spala litr (słownie: litr) oleju na 1000km i serwis twierdzi że to

> spalanie mieści się w normie

Z tego co się orientuję to jeden litr oleju na 1000km to taka ogólnie funkcjonująca "norma"...!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co się orientuję to jeden litr oleju na 1000km to taka ogólnie funkcjonująca "norma"...!?

W Skodzie jest teraz 0,5l/1000km, w Fiacie było 1l/1000km, Suzuki też 1l/1000km jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Skodzie jest teraz 0,5l/1000km, w Fiacie było 1l/1000km, Suzuki też 1l/1000km jeśli dobrze

> pamiętam.

Potwierdzam normę Skody. Zrobiłem mały remoncik roomstera 1.4 TDI po niespełna 70 kkm. hehe.gif

Niestety gwarancja się skończyła skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogólnie do nowych modeli tego producenta

W dzisiejszych modelach jeden producent wspiera się pomysłami drugiego smile.gif

Pierwsze co to mi właśnie Lancia przyszła do głowy, może to linia deski hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W dzisiejszych modelach jeden producent wspiera się pomysłami drugiego

> Pierwsze co to mi właśnie Lancia przyszła do głowy, może to linia deski

jak dla mnie to mogą zrobić mix wszystkich desek ważne żeby dobrze wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak dla mnie to mogą zrobić mix wszystkich desek ważne żeby dobrze wyglądało

I było trwałe.

Natomiast te kierownice są naprawdę bardzo fajne i idealnie leżące w dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potwierdzam normę Skody. Zrobiłem mały remoncik roomstera 1.4 TDI po niespełna 70 kkm.

> Niestety gwarancja się skończyła

NIEMOŻLIWE, przecież specjaliści AK twierdzą że nowe silniki robia po pół miliona kilometrów i potem się im jeszcze skręca przebiegi na 100kkm i pcha do ludzi... to jak to jest? hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.